Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
14. říj 2009

😀 To je ale konina. 😀 Ale dobrá konina. 😀
Tak dobrou noc, El.

No my jsme dneska s mým milým koukali na prstýnky, jupí, to je nádhera. 😎

estrellita
14. říj 2009

mil: ja jsem zastancem mereni, je to strasne chytlavy, kazdy den se tesim na to, jaka to bude teplota a co mi graf vykouzli 😉

lucitee
15. říj 2009

aerin: prej na nevolnosti funguje mineralka s vymackanym citronem, nehladovet, ucucavat chlazenou colu a ta lizatka. Tak neco z toho zkus. Jo a mam vyzkouseno, ze kdyz me boli zaludek, tak proste rozkrajim na mesicky pomeranc a vykousu to, jde spis o tu stavu. Myslela jsem si, ze to zaludek jen rozdrazdi, ale naopak. Krasne ho to uklidni.

lucitee
15. říj 2009

estrell: uzasny fotky, byla jsi vazne princezna, ale nic preplacanyho. Nejsem zasnancem vlecek a zavoju, ale k tobe to krasne sedlo a moc ti to sluselo. Nevestou jako jsi byla ty si preje bejt kazda holka,tobe se splnil sen. Gratuluju

des
15. říj 2009

Pekne rano, Praha hlasi hnusobu nejvetsi!! 🙂

Zajimava diskuze o krouzcich, kraliccích a jiné zvirene...skoda, ze zacinam v posteli resit spis jak se otocit, jak vstat a neheknout si pritom bolesti (zada mi jdou nejak do kopru ☹ )...to nejak na kraliky nejsou myslenky 😀 😀 Ale je fakt, ze clovek by se mel vzdelavat neustale a to po vsech strankach 😉

milmic: to je hezké!! Mně momentálně zarůstá snubák do prsteníčku, takže ho tam asi budu mít brzo na věčnou památku 😀

estrel: jj, chytlavý a zábavný to je, pokud máš cyklus aspoň přibližně tak, jak by měl vypadat. Když ne, tak jsou rána, že dávat si teploměr do pusy, tak ho vzteky rozkoušeš (anebo spolkneš, abys to měla rychle za sebou 😀 ) ...teda mluvím o měření, kdy v pozadí je to zbožné přání otěhotnět 😉

chaarleene
15. říj 2009

dobré ráno, tady jsou závěje a kalamita 😅

elitera
autor
15. říj 2009

Uááááá, mě jebne 😀 Přebíram postupně asi 40 projektů, v půlce z nich jsou problémy, kterým nikdo nerozumí a když už, tak už tu nepracuje, jedu na služebku (vlakem) a pokouší se o mě atak a navíc jsem se dozvěděla super informaci, že absolvuju jen tak 2 jednání s někým z firmy a pak už na ně budu chodit sama 😀 No prostě supeeeeeeeer 😀 😅

chaarleene
15. říj 2009

elit, bojuj, tu práci jsi chtěla, tak to přece nezabalíš 😉 a ty jsi šikula a určitě to zvládneš 🙂

elitera
autor
15. říj 2009

Já nic taky nebalim 😀 Jen jsem prostě zmatená jak lesní včela 🙂)))

elitera
autor
15. říj 2009

A vůbec, politujte si mě 😀

chaarleene
15. říj 2009

nebudu tě litovat, ale podpory ti dám, kolik pobereš 😉

elitera
autor
15. říj 2009

ok, to beru 😀

chaarleene
15. říj 2009

takže posílám plnou náruč podpory, myslím na tebe a jdu do vany, neboť dneska jdu pro razítka k obvoďačce... a pak kdyžtak ještě pošlu další 😉

aerin
15. říj 2009

Elit, chudinko nase malaaaa 😀

holky tak na ms to snad zatim nevypada, teplota zase stoupla🙂

chaarleene
15. říj 2009

aer, tak to je fajn 🙂

eli, ještě?

lucitee
15. říj 2009

tak tenhle cyklus opet vidim blede....ze spineni se stava silny krvaceni, bolavy bricho a prsa...

eirin
15. říj 2009

Aer, velmi nadějnééé 🙂

chaarleene
15. říj 2009

tak jsem tu od obvoďačky, přesně dle očekávání - ani nevstala z křesla 😀 ale mám razítko a to je důležitý 😀

des
15. říj 2009

Elit: desny teda...rovnyma nohama do toho jdes, koukam!! Ale jak rad pravi muj otec: S ukoly rostou lide!! 😉

aerin: a tebe mame povzbudit a hecovat k testovani, nebo jak? 😀 Elit si o tu reakci pekne napsala 🙂 PS: Na ktery strance najdu tvuj graf? Jsem zvedavaaa 😀

luci: ☹

des
15. říj 2009

chaar: to mas dobry, moje taky nevstala a navic me poslala na kardiologii a na krev - a to jsem taky chtela akorat razitko!! 😀

des
15. říj 2009

Jo uz vim, je tu nekde Milmic? Jsem se ji chtela zeptat, cim se zivi, ze ma takove pekne motto v pase...

chaarleene
15. říj 2009

des, tak mně udělala ekg, změřila tlak a poslechla mi srdce a plíce 🙂 celkem to trvalo asi 20 minut, takže pohoda 🙂

aerin
15. říj 2009

des, jestli ses ptala na muj graf, tak ten je tady🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

estrellita
15. říj 2009

aer: hezky, hezkym, drzim palce, co to jde.... i se k tomu hodi to tvoje "nachalzeni" 😉

jinak ja ma mtaky dobre zpravy, az jsem stale udivena, mam vyslekx testu ..... z nepredtsvaitelne hodnoty mi to kleslo pod normal, ale jen trochu, takze uz mi lekarka rekla, ze mam leky brat jen 6 krat tydne a za mesic dalsi testy. tak mi drzte palce, at jsou ty dva nasledujici testy dobre, uz v normalu a my budeme moct ......... 😵

milmic
15. říj 2009

Des, jsem tu. 🙂 Poletuju tu mězi váma.
Čím se živím? No tak živím je asi silný slovo, protože teprve v květnu budu státnicovat, ale momentálně učím děti na zobcovou flétnu. Mám u nás doma 4 děti - celé 4 děti ze naší malotřídky - prvňáčky a druháčky. A tu v Brně učím na flétnu děti v mateřské školce. Oboje dělám spíš tak zájmově.
Chybí mi chození do lidušky, tak aspoň si na tu lidušku "hraju". ;)

Ad moje motto: hudba je návyková, o to víc, když to hrajou moje vlastní prsty. 😠

aerin
15. říj 2009

estrelko to zni skvele a moc nadejne!!!!! bezva! 😵

des
15. říj 2009

chaar: no vidis, tak to musela vstat ne? 😀 Ekg je docela vtipny co? Byla jsem na tom nastesti poprvy v zivote (a doufam, ze na hodne dlouho naposled!!)

aer: no teeeda, ovulace 17 DC, tos me teda zklamala...dyt to rikam, jeste parkrat a vyloucime te z naseho elitniho klubu!! (i kdyz ja jsem nakonec byla tim tretim cyklem diskvalifikovana 😅 )...budu na tebe potichoucku jen tak mimochodem myslet, at ses taky diskvalifikovana 😉

estrellita
15. říj 2009

aer: dekuju 🙂
ty leky budu brat asi az do konce zivota,ale aspon, ze mi snizili davku 🙂 tak doufam, ze opravdu ten nový rok bude vyzva 🙂

des
15. říj 2009

estrel: to by bylo super!! Drzime vsechny nase velky i maly palce, jak je dobrym zvykem!!

aerin
15. říj 2009

kdyz je rec o hudbe...tak nejak doufam, ze az postavime (snad postavime), konecne si splnim sen a koupim si klavir, pianino...hrala jsem od druhe tridy na klavesy a pak jsem presedlala na klavir, jenze doma jsem mela furt jen klavesy a nebavilo me cvicit, nesnasim ten zvuk, klavir je proste klavir☹ no a skoro tri roky jsem uz nehrala vubec, takze bych musela zacit od piky...ale mooooc bych chtela...
no a jak jsem tak koukala na bazarovy pianina, narazila jsem na svoji zivotni lasku😀 uz je urcite prodany...dam vam fotku do alba, tak honem kuknete🙂