Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
18. říj 2009

Taky doufám, že už tam zůstane. Ale vylezl tak nějak akorát dneska... 🙂

tiburcia
18. říj 2009

Hermi děs...už mě to nebaví...jsem kvůli tomu protivná 🙄

já čtu fakt blbosti...se přiznám...potřebuju knížky u kterých si odpočinu...takže Rowlingová, Meyerová, Sageová 😉

tiburcia
18. říj 2009

Jinak Hermi měla pravdu....Stmívání to je moje 😀 😀 😀 😀 kdo by chtěl tak mám všechny díly na čtení ve wordu 😉

madlisek
18. říj 2009

Posloucham pres net cesky rozhlas 6 a mluvi tam o vztazich v rodine, je to fakt zajimave. Pani psycholozka tam rika, ze nejlepsi pro vyvoj ditete je mit 3 a vice deti. A ze je iluze, ze rodice maji vsechny deti stejne radi...

elitera
autor
18. říj 2009

Já poslouchám Zero 7 a jsem piclá deckou martini bejby 😵

chaarleene
18. říj 2009

tak jsem si dala docela do těla, dělám generální úklid v kuchyni 😒 ale holt se to udělat musí, no... 😝 předloni jsme byli těsně po nastěhování, tak jsem to nedělala, loni jsem se na to nějak vykvajzla, takže letos už jsem musela 😅

estrellita
18. říj 2009

ted jsem koukla do pisaca na fotky a koukam, ze jich dost pribylo 🙂 herminko, krasny fotky, jsi moc pekna 😉
des: vase fotky jsem uz myslim jednou komentovala, ale musim rcit, ze jste zcestovali 🙂 nam teda jeste pekny kus sveta chybi 🙂
mil: milovnice zvirat 🙂 miluju kocky, tak me tvoje album potesilo 🙂

tiburcia
18. říj 2009

holky další super film - Výměna 😉

tiburcia
18. říj 2009

Estrel tak my jsme v cestování břídili 😠 ale život před sebou, kurňa, snad to doženem 😀 😀

madlisek
18. říj 2009

Tak jsem taky jukla na pikasu, mil, krasny zviratka! Estrel, zas jsem obdivovala vase svatebni fotky 🙂 A mam MS. Tak jsem zvedava na Aer, jak je na tom kdyz jsme meli tu ovulku ve stejny den, doufam, ze zadnou MS nedostane 🙂

estrellita
18. říj 2009

elit: drz se 😔
dobrou holky, dneska na me taky cosi pada, depka to uplne neni, az ted vecer je mi nejak smutno. manzel prijel, ale byli jsme spolu chvilku a sel si lehnout, je unaveny a zitra brzy vstava a zas se pak uvidime az vecer 😔
mno nic, jdu takyna kute.

tiburcia
18. říj 2009

estrel neboj...takové stavy mám skoro pořád 😉 zítra ráno bude líp 🙂

elitera
autor
19. říj 2009

Slavíme, WK jede! 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Ale už je teda skoro na čase, aby mi to začalo stoupat...

milmic
19. říj 2009

ohoo, děkuji holky za pochvalu mého dobytka. 😎
Kočičky jsou tátovo, ale hafan je jenom můj, no líbí se všude a skoro všem. Tak se trochu dmu pýchou. 😠
Mám ho z útulku, no příště bych si klidně vzala dalšího z útulku, ale je to sázka do loterie.
Protože třebas on nemá rád děti. Ne že by je nenáviděl, ale bojí se jich a je schopnej i kousnout. A bojí se i mužskejch, jedinej koho bere, je můj táta, ale i na něj si musel zvykat. 😀

A na kočky jsou pěkný potvůrky. Ta velká je v pohodě, ale ta malá je tak drzá...... Normálně žere hafanovi z misky, tlačí se domů a nic jí nepřijde blbý. 😀

des
19. říj 2009

Eli: jenom deckou, jo? To seš teda troškař 😉 Ale hlavně, jestli pomohlo...

Madli: tak já hlásím, že záda se trochu zlepšila a držím palce na tvoji návštěvu místního doktora...nejdřív se asi budeš muset oblíct do takový tý strakatý košile, sednout si za závěs, dr. House bude možná trochu drzej, ale pak ti dá nějaké kapičky a bude dobře!! Jo a NEkoukám moc na seriály 😉

Estrel: jj, aspoň můžu projíždět fotky, když teď budu celý dny trčet s miláčkem mladším doma 😵 Teď mě napadá, že si musím pořádně prohlédnout tu vaši svatbu...v práci na to nemám klid ☹

chaarleene
19. říj 2009

ahoj, holky, tak jsem přidala 2 fotky těch sborových šálů na Picasu 😉

chaarleene
19. říj 2009

jo a dneska v noci mě mimino regulérně čutlo 😵 žádný bublinky, žádný motýlí křídla, už to byl kopanec 😀

estrellita
19. říj 2009

des 😀 😀

chaar 😵 😵

a dekuju za podporu a zvednuti nalady, nějak včera večer nebyl ideální večer 😕

chaarleene
19. říj 2009

akorát teda noc byla výživná 😅 večer jsem neměla chuť na jídlo, tak jsem si k večeři dala 3 mrkve... když jsem pak šla spát, tak se mi kroutil žaludek hlady, pod ním se kroutilo mimino z nějakých záhadných důvodů a ještě navíc jsem byla trochu nafouklá, takže ještě se mi kroutila střeva 😅 takže jsem o půl druhé v noci vstala a šla jsem se najíst, protože jinak bych asi neusnula 😅

estrellita
19. říj 2009

chaar: tehotny nemaji hladovet, to jen ty netehotne na to maji narok 🙂

chaarleene
19. říj 2009

já jsem nehladověla, já jsem večer neměla chuť na jídlo vůbec, tak jsem si dala aspoň tu mrkev, abych něco snědla... pak jsem si chtěla ještě dát kiwi, ale do něčeho jsem se zabrala a o půlnoci jsem si říkala, že už teda kiwi nebude 😅 no, tak byla o půl druhé buchta 😀

des
19. říj 2009

chaar: tak to velké gratulace ke kopanci!! Je to super pocit, že? Já mám taky z dnešní noci zážitek - až do teď jsem tvrdila, že je můj potomek velmi vychovaný a nekope v čas, kdy se snažím spát apod. No a právě dneska, pokaždý, když jsem si chvíli lehla na záda, tak se začal mlít, prej jako mámo tohle se mi teda nelíbí, koukej si lehnout jinak!! A s tím jídlem, myslím, že se to stává...právě proto doporučují si ho rozdělit na hodně malých porcí...no a kdo tvrdí, že jedna z nich nemůže být o půlnoci, že? 😀

chaarleene
19. říj 2009

des, jo, je to super, ale nevím, proč se mimino mele pokaždé, když si lehnu 😀

jinak dneska mám v jednu hodinu těhotenské plavání, v pět hodin cvičení, zítra dopoledne vyšetření v Hradci a ve dvě hodiny další cvičení, tak snad to nějak přežiju 😅 😀

eirin
19. říj 2009

Chaar, kvůli čemu jezdíš až do Hradce?
A to cvičení nakonec mamka skousla nebo jsi jí o tom neřekla?

chaarleene
19. říj 2009

cvičení skousla, protože už jsem v 19. týdnu 😀
do Hradce jezdím na hematologii a příští týden ještě na ultrazvuk

madlisek
19. říj 2009

Ahoj holky!

Des, jestli dostanu Dr. House a bude drzej, tak se rovnou zvednu a odejdu, zastera nezastera 😀 Vzala jsem si pro jistotu sve nejlepsi spodni pradlo 😀 Ale doufam, ze me fakt svlikat nebudou, do ucha uvidi i kdyz budu oblecena 😀 U nas noc byla taky vesela, i kdyz zadny miminko nekopalo - ale ve 3 jsem se vzbudila bolesti a lezla jsem po zdech 😒 Doufam, ze uz se to dnes zacne lepsit.

lucitee
19. říj 2009

ahojky, nedocitam

taky jsem pouzivala kalich, dokonce koupila i vetsi...a bohuzel i vetsi mi protejkal...jinak jsem byla moc spokojena. Takze jsem vyhodila 1300 a nemuzu ho pouzivat ☹

chaarleene
19. říj 2009

tak plavání bylo super 😵 😵

ale asi se budu muset nějakého cvičení vzdát 😒 protože to vychází tak, že bych chodila v pondělí 13 - 14 plavání, 17-18 cvičení a v úterý 14 - 15:30 cvičení - a to fakt nevím, jestli budu fyzicky zvládat ☹

no a druhý faktor je bohužel cena, ne že bych na to neměla, ale přijde mi to prostě hodně peněz, plavání je za 80, to delší cvičení za 70 a to kratší za 60, což dává měsíčně dohromady přes 800 😖

lucitee
19. říj 2009

char: ale zase budes tak pruzna ze pak odrodis zavesena na zebrinach 😀

andelka
19. říj 2009

char: Ty budeš teda mít kondičku 😉 No, ale možná je to dost náročné, asi by bylo i lepší, kdyby to nebylo hned v dny po sobě, co?
Já se teda chystám akorát na plavání a na relaxy do solné jeskyně, tím zatím moje těhu aktivity končí