Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
19. říj 2009

Hermi, otevri libovolne album priprav na beremku a uvidis sama na vlastni oci 😀

chaarleene
19. říj 2009

my jsme byli v tak malé restauraci, že jsme byli rádi, že se nám na stoly vešly talíře, žádná výzdoba by se tam nevešla 😅

herminka
19. říj 2009

Aha, Madli, tak už vím, proč nechodím do přípravných alb 😀

Á, až teď jsem narazila na odkaz, co házela Madli, je to fakt moc pěkná kombinace. Jako vánoční jsem myslela kombinaci hodně tmavé zelené a červené - třeba jako na této broži (kterou jsem loni vyhrála 😵): http://www.fler.cz/files/u1693/van1.jpg

chaarleene
19. říj 2009

jo a zítra do Hradce nejedu, tak aspoň v klidu stihnu cvičení a nemusím vstávat 😵

chaarleene
19. říj 2009

jo a ještě bych doplnila k tomu včerejšku:

ty moje neshody s mamkou, to jsou většinou drobnosti, který člověka štvou pár hodin, maximálně den, nejsou to žádný velký věci... faktem je, že i když nás s bráchou občas dohání k šílenství, tak ji máme rádi, je to super máma, která nám udělala krásný dětství a kdyby na to přišlo, tak by se pro nás rozkrájela (a my nakonec pro ni taky) 🙂

jen aby bylo jasno 🙂

tiburcia
19. říj 2009

mil sluší si...záleží na tobě, jaké šaty se ti budou líbit...ale doporučuju návštěvu ještě nějakých salonů...jen pro ten pocit že jsi nevěsta a zkoušíš si je 😀 😀 😀 😀

já jsem si svatbu a přípravy strašně užívala...jsem puntičkář 😉 takže byl harmonogram dne, rozpis aut, menu, nápojový lístekm, mandličky, zvyky, sladěné barvy....no bavilo mě to 😉 pár měsíců před svatbou jsem sbírala info a obrázky....no a teď to samé dělám s mimi....prostě si hledám obrázky a užívám si to 😀 😀 😀

chaarleene
19. říj 2009

tak to já jsem v tomhle spíš trochu chaotik, všechno jsme na svatbu zařizovali v momentě, kdy na to přišel čas... a s miminem to je stejné, prostě zařizuju v momentě, kdy to je potřeba 😅 teda kočár a postýlku jsem zařídila ve 4. měsíci od příbuzných, jinak mám ve skříni dvoje dupačky, dvě košilky, jedno bodýčko, 3 plenky a troje ponožky (z toho ponožky a jedny dupky mi dala mamka) 😅

madlisek
20. říj 2009

Holky, antibiotika asi zabiraji, uz je mi mnohem lip 🙂 Pripravila jsem si hodinu, protoze zitra prvne ucim. Zbytek dne jsem stravila v kuchyni, uklidila jsem, pripravila jsem veceri a hezky jsem ji nachystala na stole, ze muz dokonce popadl fotak, ze to musi vyfotit, jak je to pekne 😵 No proste jsem dneska takova spokojena z toho naseho poklidneho zivota v te nasi male domactnustce 🙂 Kez PB da a vydrzi to takhle 😵

milmic
20. říj 2009

Ad moje šaty:
no zatím vedou ty červené tedy a asi to u nich zůstane.
No musím říct zkoušení si snad víc než já užívala moje kamarádka. 😀

No ty červené se mi líbí, jak jsou zajímavě řešené, kytka k nim by asi byla nějaké bílé kaly, možná trošku netradičnější řešení, no účes..... ten asi bude vyčesaný nějak, protože bude asi závoj delší s červeným jemným lemováním - resp. kamarádka mi ho hrozně doporučuje. 🙂 Každopdáně tohle jsem detaily, které se dořeší ještě po poradě s odborníky. 🙂

Tib: já si přípravy taky docela užívám, no zatím mi energii berou zkoušky v autoškole tento čtvrtek a potom taky trochu škola - diplomka a budoucí státnice. :( Ale je to fajn, nejlepší bylo jít koukat nap prstýnky.

Estrel: jedna z mála? Tyhle šaty obvykle nesluší?

tiburcia
20. říj 2009

Mili já chystala svatbu, do toho taky psala diplomku a tři týdny před svatbou jsme měli státnice...promoce byly den před svatbou....zvládlo se to všechno 😉 prostě jsem počítala s tím, že v květnu nic neudělám, tak jsem se to snažila zařídit co nejvíc v dubnu 😉

madli to je fajn 😉 nám už jde elektrika tak dneska budu celý den uklízet, nemusím totiž do práce 😀 😀

des
20. říj 2009

Jojo, krásná doba, trochu Mil závidím...já to spočítala na celkem asi 40 ks šatů, které jsem měla na sobě...bylo zrovna zkouškové, tak co tak dělat, že? A stále jsem čekala na ty pravé, které se naštěstí nakonec objevily 😉

estrellita
20. říj 2009

ja se pridavam, planovani svatby bylo super, ale jeste lepsi byl ten samotny den. stale me bavi koukat se na fotky 😵

tiburcia
20. říj 2009

Estrel já mám fotky prohlédnuté snad stokrát a nepočítám kolikrát jsem viděla video 😀 😀 😀 ale ráda se na to dívám 😵

lucitee
20. říj 2009

milmic:
me se libej oboje, jsi drobna stihla nezna...ale ty cerveny jsou vyraznejsi, zajimavejsi. Fakt zalezi na barve svatby aby se to netlouklo.
aerin: zkousela jsi jak jsem psala stavu z pomerance nebo vymackat citron do mineralky?

aerin
20. říj 2009

ahoj holky🙂
luc, at hledam jak hledam, nemuzu najit kdy jsi to psala☹ no ale stavu z citronu si davam do cajiku...🙂

elitera
autor
20. říj 2009

Čau holky, něco zásadního? Nějak jsem ani nestihla pořádně dočíst 😅 Makam jak barevná a bavííííííííííííííííí mě to! 😵

lucitee
20. říj 2009

aerin:
psala jsem o lizatkach, o tom nehladovet a hlavne vymackat citron do mineralky (dulezita je tahle kombinace) a taky ze mam dobrou zkusenost kdyz me boli zaludek, rozkrajim si pomeranc na mesicky a vykousu ho, jde spis o tu stavu. Myslela jsem ze to zaludek rozdrazdi, ale naopak ho to krasne uklidni. Pouziva se to i kdyz ti nesedne jidlo a tak. Tak to zkus. Jo a ucucavat studenou colu.

aerin
20. říj 2009

aha....tak to pak jo, to jsem si asi nebrala k srdci, jelikoz to asi nebylo na me, ale na eirin, ta ma tehu nevolnosti😀 ja jsem jenom obycejne nemocna☹

lucitee
20. říj 2009

aha tak to jsem si vas mozna spletla 😀

lucitee
20. říj 2009

aer: promin

ja jsem zmatena. Snazim se dovolat na gyndu, aby mi rekli co dal. 27 dni cyklus a z toho tri tydny krvaceni. Asi zajdu na alergologii, jestli se me netyka alergie na sperma. A taky si asi vyzadam hormonalni profil kvuli tomu krvaceni. Dneska mam regulerni 1DC, idkyz krvacim uz dva tydny. V toma by se prase vyznalo

aerin
20. říj 2009

luc, tak to ti nezavidim☹

ja lezim v pelechu, jeden nahrivaci polstarek na pruduskach, druhej na podbrisku a popijim kontryhel☹ ach jo, svet je hnusnej a nespravedlivej☹

elitera
autor
20. říj 2009

Už jsem dočetla. Mil, jak vysoký je přítel? Jestli ty jsi drobek a on vysoký, tak možná není úplně dobrej nápad mít širokou sukni, vlečku a závoj, to jsou všechno věci, který opticky snižujou. Já jsem tohle třeba řešit právě musela, výsledek je možný vidět u mě na beremku v albu.
A s množstvím barev bych to taky nepřeháněla.

lucitee
20. říj 2009

jedu na gyndu se segrou v listopadu, tam jsem volala doktorce a vezme me taky. Hned rekla ze me objedna. Kdyz jsem ji rekla ze je to vlastne rok, kdy od ovulace nekdy vic nekdy min krvacim az do konce cyklu. Ze jsem alergik a mam celej zivot problemy zdravotni a navic problemy s cipkem, ze asi nema cenu naivne cekat ze to vsechno probehne hladce a samo. Klidne budu brat hormony na upravu cyklu, jen at to telo proste funguje a muzu se spolehnout. Ted vubec nevim jestli jsem mela ovulaci a v tom krvaceni velkym styk ani nejde.

Sorry ze si stezuju.

Holky jsem blazen ja se tesim na vanoce 😀

estrellita
20. říj 2009

lic: ja se taky tesim, snad uz do te doby budeme mit predelany byt,.

eirin: jak jste na tom s predelavanim bytu vy?

aerin
20. říj 2009

luci, ja taky😀

holky, je mi jasny, ze tady se superstar neholduje...ale ja jse si prave dvakrat po sobe pustila Dominiku Starou a jsem z toho tak prijemne rozesmutnela 😵 tu pisnicku miluju a ona ji zazpivala fakt bozsky...
http://archiv.nova.cz/multimedia/treti-semifina...

lucitee
20. říj 2009

aerin: ja superstar sleduju, miluju emoce co ve me nektery vyvolavaj...dominika stara me v nedeli fakt dostala, stejne tak jako Leona!

estrellita
20. říj 2009

nekoukam se na to, ale doma si tvuj odkaz pustim 🙂

eirin
20. říj 2009

Luci, díky za tip, pomeranč jsem si dala a moc nezabral, zjistila jsem, že jediné ovoce, které snesu při nevolnosti, je banán. A blázen nejsi, taky se těším na vánoce!
Estrelko, no dnes se konalo předání, takže ze strany firmy je vše hotovo, tak jsem šťastná, ačkoliv teď už je to jenom na nás... ještě musíme pořešit malování (asi teď o víkendu) a kuchyni (ta by měla být do konce listopadu), ale už je to mnohem veselejší pohled, až přijdu domů, šoupnu vám nějaké fotky do picassa.
Taky Superstar sleduju a co tam letos převádějí holky, to je fakt paráda.. v neděli jsem chytla jen konec, tak se těším, jak si celý díl dneska v klidu pustím.

chaarleene
20. říj 2009

tak já se na Superstar koukám jen na netu - zaprvé nechci mučit manžela a zadruhé vynechávám všechnu omáčku - prostě si pustím zpívání + hodnocení poroty, případně Adelin rozhovor se soutěžícím a už posouvám na další 😀 medailonky mě neberou a Leošovy kecy většinou taky ne 😅

tiburcia
20. říj 2009

tak já neviděla ani jednu superstar 😅 holt exot 😀 😀 😀

Luci tak doufám, že už se to začne řešit, tohle není přece normální!

Eirin už se těším na fotky 😉