Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
26. říj 2009

To teda Char 😀

chaarleene
26. říj 2009

já špatně usínám odmala, nikdy jsem nebyla ten typ, který lehne a spí... no a teď, když ještě náš špuntík (tak mu říkala dnes paní doktorka na ultrazvuku) má ve zvyku začít kopat ve chvíli, kdy si lehnu, tak je to ještě horší... ráno pak nemůžu vstát a odpoledne si musím aspoň na chvíli lehnout, abych vůbec mohla fungovat dál 😀

madlisek
26. říj 2009

Aspon, ze delas z domova a sem tam si muzes lehnout, vid? I kdyz mela by ses pomalu zacit ucit taktiku "lehnout a usnout", protoze za dalsich 20 tydnu to bude se spanim jeste horsi 😉

chaarleene
26. říj 2009

no, mně to je jasné, že to bude ještě horší, ale ať jsem zkoušela cokoli, tak mi nikdy hned usnout nešlo... i když jsem třeba fakt unavená, tak jen opravdu výjimečně usnu do půl hodiny... tak ta hodinka je u mě standard 🙂 ale když si jdu lehnout odpoledne, tak často usnu rychle a spím tvrdě 😅 moje tělo je asi nějak obrácený, že přes den by spalo a v noci bylo vzhůru nebo co 😀

milmic
27. říj 2009

Chaar, no já jak lehnu, tak do půl hodiny spím.
Ale tydle změny času mě dostávají. Šla jsem spát klasicky někdy v 22:30 (takže jakoby 23:30 - fuj), ale už od šesti nespím (takže jakoby od sedmi), to tohle je napřesdržku.
A to ještě na mě leze nějakej bacil od dětí, takže jsem po noci pomačkaná jak papír. :(

eirin
27. říj 2009

Holky, to špatné spaní je dnes téma pro mě.. nemám problémy usnout, to jsem tuhá hned, ale hrozně se budím a nemůžu spát. Dnes jsem byla vzhůru od půl druhé do půl páté, to bylo fakt maso 😖 Ještěže mám dneska dovču a můžu to dospat, ale fakt doufám, že až mě přejdou nevolnosti, spaní se zlepší, jelikož s takovou bych do práce nevyspaná chodit nemohla..

Teda Tibu, to je palác, ale výhled ještě lepší 🙂 Máte to doma krásně sladěné.

milmic
27. říj 2009

Eirin, já jsem taky byla v noci dlouho vzhůru.
Furt piju, jak me škrábe v krku, tak jsem šla na OO, ale už jsem neusla až za strašně dlouho. A nespal ani můj milý dlouho.
Jestli se nějak divně netočí měsíc nebo slunko.

eirin
27. říj 2009

No podle novinek.cz se na Zemi valí magnetická bouře 😅

milmic
27. říj 2009

No ted jsem to taky četla, ale má to přijít až ve středu.

eirin
27. říj 2009

Ale že prý se růst Sluneční aktivity už na Zemi začal projevovat. Tak to od středy do soboty asi nebudeme spát vůbec 😒

milmic
27. říj 2009

A do prkýnka. :(
To s tím mým bacilem bude ještě 3x horší. :( No dopuju coldrex, tak doufám, že to brzy odejde, ale je mi celkem mizerně a to ještě nejsem pořádně nemocná. 😖

eirin
27. říj 2009

Mil, a jsi v práci nebo máš možnost to vyležet?
Přeju ti, ať je brzo líp..

tiburcia
27. říj 2009

Dobré ránko.....tak o spaní dneska jo? 😀 no já usnu hned, prakticky jsem ráda, že se stihnu přikrýt 😀 ale za noc jsem tak 10x vzhůru, jak se obracím, mám žízeň atd....takže ráno kolikrát vstát je nadlidský výkon 😅

no a zrovna dneska to byla teda super noc 😠 šla jsem spát cca v jedenáct, asi do tří do rána, jsem byla 4x na záchodě,protože mi nebylo nějak dobře...a když jsem usla, tak ve čtyři bych poplach v baráku a přijela zásahovka 😀 takže než jsem zas usla a kdesi cosi, už zvonil budík....takže dneska to vidím, že odpadnu tak v osm večer 😀

mil chce to fakt pít čaje, nějaké vitamíny...

aerin
27. říj 2009

Dobre rano holky🙂

Ja mam s usinanim taky odjakziva celkem problem....a s rannim vstavanim rovnez😀

Nejak jsem vam pak zapomnela popsat, jak to chceme v tom baraku, ze?🙂 Problem je, ze jeste vlastne nevime presny rozmery ani pudorys, ale tak nejak predpokladame, ze to vychazi na nejaky 4+kk...takze jde hlavne o to, ze jsme se rozhodli pro castecny open space🙂 jako ja teda nevim moc jak to popsat, ale proste solo pokoje by se udelaly jen dva od zadu baraku (bude mirne do L) a ani by se zatim moc neresilo vybaveni atd a pak by nam zbylo veeeliky 1+kk tvaru L, do kteryho se vleze, nejakou predsinkou do obyvaku, na ktery bude navazovat kk a napravo od nej (obyvaku😀) budou tri schodecky dolu a tam bude klavir, knihovna, "cajovnicka" a nejaka jenom zastena (nejaka drevena roleta nebo neco), za kterou bude postel...😀
co vy na to??? no ale vse se uvidi az podle tech metru a pudorysu, kde bude koupelna a zachod, strasi me ulozny prostory, s tema furt nevim....
jo a jeste tam budu chtit asi nekde pod tema schodkama nejakej ten sloupek s tramem...😀

des
27. říj 2009

aerin: čoveče máš pravdu, jsem se Estrelce nakopírovala omylem do té jejich krásné svatby 😀 😀 Ale už jsem to spravila... 😅

tibu: máš doma parádní výhled, to teda jen závidět!! Já koukám z jedné strany na popelnice a parkoviště a z druhé strany na křižovatku, trafiku a jinou podobnou šedivou občanskou vybavenost 😀

herminka: domeček bude moc hezký!! Tam se ti rozhodně vejde všechen materiál na ruční práce a aspoň tři děti navrch🙂) A docela i velká zahrada, že?

madlisek: mám v oblibě barevné sladkokyselosti (Pina Colada, Asta Flip...), nicméně další vývoj v tomto směru mi překazilo těhotenství 😀

chaarleene
27. říj 2009

aerin, to máte hezky vymyšlený 🙂

my to máme zatím vymyšlené tak, že bychom asi chtěli patrový baráček (zatím to vypadá, že možná pozemek bude "nudle", tak abychom neměli barák přes celou šířku), dole obývák s kuchyní a jídelnou - to by se mi líbilo propojené a dveřmi do zahrady na terasu, pak malou koupelnu a záchod, komoru nebo spíž, nějakou vstupní chodbičku a pak jeden velký pokoj - dětský, který by se rovnou projektoval s tím, že by se výhledově dal rozdělit na 2 menší (o tom jsme se teď s manželem v neděli docela pohádali, já chci pokoje 2, protože chci víc dětí, zatímco on chce dítě zatím jen jedno a tudíž jsou podle něj 2 dětské pokoje zbytečné, tak jsme došli k tomuhle kompromisu)... no a v patře by byla ložnice, pracovna, velká koupelna a půdička 🙂

des
27. říj 2009

aerin: zní to dobře a myslím, že takový velký společný prostor by mohl být fajn!! A s úložným prostorem, přijde mi ideální, když vyjde v nějakém jinak špatně použitelném zákoutí místo na vestavěné skříně, pak už stačí sem tam nějaká skříněčka a obytný prostor se zbytečně nezahlcuje.

estrellita
27. říj 2009

dobré ráno holky 🙂

jsem zvedava, jestli se teplota udrzi a taky, jaka budu na konci cyklu 😉
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

aerin
27. říj 2009

chaar, to zni skvele🙂

no my budeme mit urcite prizemni, hodne se usetri na strese a tak...ale v casti, ktera bude prebudovana z vasti babiccina baraku (je to slozity😀 ) se asi bud hned nebo posleze (podle rozpoctu) udela jeden pokojicek, ani se nebude zvedat strecha, jen se tam da takova ta strilna😀, proste nejaka pracovnicka

des, takhle bych to prave chtela, nejakou poradnou vestavenou skrin..ale prave nevim, jak to tam bude vychazet...zatim mam predstavy o prostoru fakt dost chaby...☹

aerin
27. říj 2009

estrel, graf vypada dobre!🙂

chaarleene
27. říj 2009

aer, souhlasím s des, vestavné skříně v jinak nevyužitelných zákoutích jsou dobré řešení 😉

já nemám ráda pokoje obestavěné nábytkem, takže bych taky chtěla vestavné skříně - aby se využil prostor až do mrtě (protože nahoře na klasické skříni se stejně jen usazuje prach) a aby ty skříně moc nenarušovaly celkový prostor...

no v každém případě si necháme poradit od odborníka, mám 2 dobré známé, kteří dělají projekty - jeden dělá "jen" baráky, druhý dělá obojí (baráky i interiéry), mým rodičům už spoustukrát pomohli, takže jsou i ozkoušení 😀

chaarleene
27. říj 2009

aer, díky 😵

my právě nechceme žádnou haciendu, člověk musí počítat i s tím, že jednou děti vylétnou z hnízda a zůstane mu ten barák na krku 😅 fakt nemusíme mít nic velkého, jen tak, abychom se tam v pohodě vešli a mohli tam pracovat, což je pro nás dost důležité (tím, že děláme doma, tak to chce tomu ten prostor přizpůsobit)...

ale určitě budeme chtít po baráku buďto bezdrát nebo hodně zásuvek na net, manžel se už teď těší, že v létě bude pracovat na zahradě 😀

pořád se tu tak opájíme představou, že třeba příští vánoce už bychom mohli být v baráčku 😵 když teda všechno půjde dobře... ale na ten pozemek už čekáme rok a půl, takže bůhví 😒

estrellita
27. říj 2009

aer: to bude vypadat dobre, vestavene skrine jsou poklad 🙂

chaar: taky nemam rada pokoj obestaveny nabytkem, proto to ted delame uplne jinak 🙂

aer: dekuji. no, uz jsme to nejak nechali osudu 😉

tiburcia
27. říj 2009

hezky to máte holky vymyšlené 😉 já skříně teda taky nemám moc ráda, tak máme šatnu 😉

milmic
27. říj 2009

Eirin: v práci nejsem, studuju ještě. Ale dneska ráno jsem měla ve školce hodinu flétny, takže žádný ležení. 😔 A odpoledne musím na seminář. 🙄

Dlabu jakési multivitaminy s echinaceou,, coldrex tablety, čaje a ted tlačím nudlovou polívku. 🙄

aerin
27. říj 2009

holky ja v te praci dneska asi pojdu....zada me boli takovym zpusobem, ze nemuzu fakt ani dejchat 😢

milmic
27. říj 2009

Aer a z čeho tě bolí záda?

estrellita
27. říj 2009

aer: jsi jeste nemocna? nebo sis neco skripla?

ja jsem magor, vyhledala jsem TP 😅

aerin
27. říj 2009

no, ja mam zada v pérdeli, lidove receno, uz od svych zhruba 12 let...a prd s tim delam, tak to podle toho vypada☹ a vcera jsem byla v telocviku - zdravotni telesna vychova - a ted se nemuzu ani hnout☹

estrellita
27. říj 2009

aer: a co ta Mojziska?? mozna by to fakt stalo za to, jestli mas problemova zada 😕