Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
18. lis 2009

El, myslím na to, pořád to mám v šuflíku... 🙂
Jen teď jsem časově úplně mimo, takže to možná nebude tak rychle. 😕 Ale mám to v šuflíčku.

V prosinci jdu na tu endokrinologii, no podle dnešního sono to vypadá, že to není tak zlé.
Tu hodnotu v krvi mám 4,610 a normální hodnota je do 4,00. Tak uvidíme, snad to nebude tak zlé. 🙂

tiburcia
18. lis 2009

mil bude to v pohodě 😉 🙂

herminka
18. lis 2009

Estrel, tak to je s tím Tvým špiněním zvláštní. Ascorutin nevyřeší příčinu, ale pokud je to jen slabounké špinění, třeba neznamená nic zásadního a A. by pomohl, aby Tě to neobtěžovalo. Ale to je jen takový nástřel, dr. Ti snad dá uspokojivé řešení.

Aer, nádhera 😵 😵

Ech, kde jsou ty doby, kdy jsem počítala na akademické roky 😒

Teď je na řadě Lucitee a Estrel, ne? 😉

madlisek
18. lis 2009

To je fakt, ze musime obdivovat, jak to Aer vydrzela nerict cely den 🙂

Jinak ja se radim do fronty nekam za Estrel, Luci a Eli, tak na to jaro, leto...ale uvidime, ja uz radsi nic neplanuju, protoze jak to s mymi plany dopada, je jasny, kdyz vezmeme v uvahu nazev tematu 😀

tiburcia
18. lis 2009

madli...no o plánech bych mohla napsat knížku 😀 😀 tohle téma je nic...já jsem domevem v roce 2008..to je teprv trapas 😀 🤐

moni1412
19. lis 2009

aer no ako vecer? 😵 me zvedavci 😀 muselo to byt nadherne..... inak, zabudla som ti napisat ze som velmi stastna ze sa vam to uz konecne podarilo, od zaciatku ti velmi drzim palce 😉

ja som vcera bola u dr., lebo ma bolelo par dni brusko a dost tvrdne - tak kopu liekov a polihovat, inak ma posle do nemocnice ak to neprejde 😒 hmm, pri Deniskovi to bude asi veeeeeelmi zaujimave ze polihovat 😖

des
19. lis 2009

Hezké ráno!! Ajo, máte pravdu, že Aeriňátko se narodí už v létě!! Nějak rychle mi to uteklo 😅

moni: tak tvrdnutí nezávidím...já furt přemýšlím, jak to vypadá a jestli jsem to zažila, ale asi nezažila, jinak bych to věděla 😉 Budu držet palec, ať to přejde...přece jen je pěkná otrava ležet v nemocnici a navíc, když máš ještě jednoho mrňouska doma!! Tak jen pěkně polihuj 🙂

elitera
autor
19. lis 2009

Moni, dyť to večer psala 😉

lucitee
19. lis 2009

no holky ted jsem na rade prece ja 😀

elitera
autor
19. lis 2009

No, a je jasno 😀

chaarleene
19. lis 2009

dobré ráno všem 🙂

jen si to hezky rozplánujte a začněte pomalu se snažením, zatím jsme tu vždycky tak 4-6 týdnů po sobě, tak ať to vychází 😀

elitera
autor
19. lis 2009

jestli já budu těhotnět tak rychle jako poprvé, tak "začněte pomalu se snažením" naprosto nepřipadá v úvahu, to bych zabřezla už za týden 😀

milmic
19. lis 2009

Aaaaaa, já se tak těším, až taky vysadím HA a začneme to nechávat na přírodě....
Jak se tu o tom bavíte, tak to na mě úplně jde..... 😀

A když ještě Aerka..... já se tak těším. Už aby byl březen/duben....

eirin
19. lis 2009

Takže teď Luci a Estrelka? 😀
Mil, ono to uteče..

A já jsem dnes vkročila do druhého trimestru (a moje břicho do třetího 😀 urychleně musím koupit těhu rifle, jinak budu chodit nahá).

estrellita
19. lis 2009

luc: ja jsem taky na rade 😀 si tu pricku muzeme rozdelit 😀 jenze ja mam ted muez nemocneho a jsem 8DC, takze myslim, ze se radim az za tebe 😅

eirin: jej, gratuluju ke vstupu do 2. trimestru 🙂

aer: kraaasny 😵 😵

milmic
19. lis 2009

Jůů, holky, já jsem si právě domluvila kosmetičku a kadeřnici na svatbu, já se tak těším. 😀

Já se dneska těším asi na všechno. 😀

chaarleene
19. lis 2009

eirin, to to letí 😵

mně přijde, že mi břicho roste snad každým dnem, už to nejsou takové pomalé přírůstky, kterých si člověk až tak nevšímal 😅

elitera
autor
19. lis 2009

Eirin, já chci fotku břichaaaaa!

eirin
19. lis 2009

Mil 😀 To není klima příliš motivující k práci, viď?

Chaar, to je dobře, že roste.

eirin
19. lis 2009

Eli, focení břicha máme vždycky v pátek, tak něco dodám 😀

chaarleene
19. lis 2009

eirin, to jo, ale mám pocit, že už dál snad ani růst nemůže, už mám břicho napnutý jak buben 😀

lucitee
19. lis 2009

estrell: jsem si taky rikala ze tu ted dve na rade 🙂 nastesti uz neptacim na pilu a nechavam to plynout, takze klidne prenecham tu pozici 🙂 muz mi sdelil, ze mel nejspis v dospelosti priusnice, to neni moc mily zjisteni..

jinak jsem se neubranila predstave, ze otehotnim tenhle cyklus a oznamim to na vanoce 🙂

estrellita
19. lis 2009

luc: tak to mame stejny pristup, ale to oznameni na Vanoce by bylo taky fajn 🙂

chudak manzel mel vcera 38,3 😖 ale dneska rano uz 36,5 ale hrozne ho boli hlava
tak snad bude brzy zdravej a ja su budu i dal drzet bez nemoci

deenakee
19. lis 2009

ůj manžel už takovouhle chřipajznu měl - měl přes 39 (naštěstí jen 3 dny) Odstěhpovala jsem se z manželského lože a naštěstí jsem to přestála bez újmy. Bylo mi ho líto, ale nemohu teraz riskovat.

Jinak došlo mi epino - tak hurá na epinování

estrellita
19. lis 2009

dee: to je jasne, na tvem miste bych se taky odstehovala., ale ja ted nemam proc, takze jsem zustala 🙂
ale taky je to tak uz 4. den, a dneska je mu teda o dost lip.tak snad uz je z toho venku 🙂

lucitee
19. lis 2009

dee: epino se taky chystam pouzivat 🙂 jsem zvedava na tvy zkusenosti, zacatky bejvaj usmevny 😀

estrell: je dobre ze to nehrotime 🙂 hlavne pro nas a pro nase okoli 😀

milmic
19. lis 2009

Eirin spíš naopak. 😀
já toho mám tolik, že nevím, kam dřív skočit.
Pro ilustraci - vyčistit dobytek, uklidit koupelnu, vyžehlit všechny zimní tátovo košile, včetně letních, x triček mého milého, povlečení, kapesníky.... vyprat bilé a tmavé na 60, tmavé na 30, plus to všechno potom vyžehlit.... eh...
a o víkendu se bude stavět nový nábytek u nás v pokoji, už tu máme všude krabice, takže potom vystěhovat, všechno vypucovat, sešroubovat nábytek, celý ho umýt od dřevěného prachu, nastěhovat a znova uklidit podlahy - což už jsem mimochodem dělala o víkendu. Heh.

Ale ba naopak.... potřebuju nějaký motor, páč jak je podzima šero, sychravo, tak se nemůžu dokopak k nějaké práci. Už jsem vyžehlila aspon ty kapesníky. 😎

eirin
19. lis 2009

Mil, měla jsem na mysli spíš práci hlavou, kdy člověku sklouzávají myšlenky úplně jinam, při fyzické je to samozřejmě jinak, o tom žádná 😀

elitera
autor
19. lis 2009

Hm, žehlení mě dneska čeká taky, ve velkým. Mám tam minimálně 2x ložní a pak nějaký to oblečení. Fuuuuu, no už se těšim, navíc se večer zastaví tchánovci.

aerin
19. lis 2009

hmm...zehleni...tak ja se mozna prekonam a aspon nejaky to detsky a plinky po prvnim vyprani pak vyzehlim, kdyz uz nic😀

moni, drzim palce at je brzy lip!

a uz envim na co jsem chtela reagovat...

ja mam hlaaaad 😀