Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
23. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Pres vikend jsem tu nebyla, jeli jsme s muzem stanovat s nasim novym stanem 🙂 Bylo to super, krasne pocasi, udelali jsme 18km turu, byl to prima podzimni vylet 🙂 V noci teda bylo zima, ale zahrali jsme se 😀 Akorat cestou zpatky nas vypeklo auticko, bude muset do servisu, tak uz se desime vydani, nakup noveho fotaku je v ohrozeni 😖

Aer, zajimalo by me, jak je po tolika mesicich snazeni patrna zmena na psychice? Musi to byt obrovsky obrat, najednou najit //!

Mil, nadherny nabytek, presne takovy si predstavuju v kuchyni ve svem vysnenem domecku, vcetne tech kanafasovych zavesu 🙂

lucitee
23. lis 2009

estrell: ted jsem znovu koukala na tve svatebni fotky a na jedne, jak jsi tam sama...ta je jak ze svatebniho katalogu!!!

aerin
23. lis 2009

ahoj madli, vylet musel byt super!!! 😵 uplne zavidim 😵
zmenana psychice...tak samozrejme ze je, jsem stastna jak blecha, dokonce jsem jeste ani jednou nezavahala, ze to byl opravdu dobrej napad, cehoz jsem se trochu obavala, kdyz mi vsichni rikali o stavech po objeveni // 🙂 A navic Vasek mi furt hladi a pusinkuje bricho 😀
Ale zas na druhou stranu je tu stres aby bylo vsechno v poradku...

estrellita
23. lis 2009

jezis holky, vy jste ukecane 🙂

aer: no jak vidim, tak stale v grafech plavu, protoze mam jen hodne obecne znalosti 🙂 tak to jsem rada, ze nemusi byt nejnizsi. jsem zvedava na dlasi dny. jeste ty dva totiz urcite budu merit ve stejny cas, ve ct merit nemuzu, tak uvidime, jestli budu moct merit potom 🙂

andelko: ja vim, kdyz me to bavi pozorovat 😅

estrellita
23. lis 2009

luc: dekuju, se cervenam 😵

madlisek
23. lis 2009

Estrel, vzpomnela jsem si, ze jsem chtela reagovat na ty ovu testy (hlava derava 😀 ) Nekde jsem tu cetla, ze jsou pozitivni treba tri dny po sobe. Ale hlavni je, ze jsi ovu citila! Drzim palce!

madlisek
23. lis 2009

Aer, mam z tebe hroznou radost a myslim, ze svoje jste vybrali behem posledniho roku, takze ted uz bude vsechno dobre!

andelka
23. lis 2009

aer: U nás je to stejný. Jsme hrozně šťastní, pořád si s bleškou povídáme, hladíme a pusinkujeme ji (já teda ne, nedošáhnu 😀 ) a je to krásný pocit. Ale stejně ty obavy tam někde jsou a budou až do května, kdy doufám proběhne zdárně porod a miminko bude konečně s náma. Prostě pocity jsou různé, ale je to normální, patří to k těhu. Člověk si to musí užít se vším všudy . A změna v psychice to teda je, to ti řeknu. A to mimi ještě nekope. Ale stejně už mi vlezlo na mozek 😅

moni: Děkuju 🙂 Lenička je taky moc pěkné jméno, teď jich moc není.

hermi: Prosím tě, na co ty hned nemyslíš 😕 Já ještě musím makat ve škole, no. A na ten náslech jsem fakt zvědavá. hlavně to musí být brzo, ať není poznat, že jsem těhu - ve třídě plné puberťáků - nic moc, no.

estrellita
23. lis 2009

madli: no mne se ji podarilo citi uz minule, z cehoz mam radost, ale tentokrat jsem aspon jednou chtela videt ty dve carky 😅 to je tak lakavy 😀 ale dneska jsem si udelala jeset jednou a carka je tam zas, ale uplne slaboucka, coz jsem se docetla, ze znamena, ze uz je po ovu. takze asi opravdu byla a ted sup, at jdu teploty nahoru 😉

aer: neboj, vsechny tady na tebe myslite, takze mas od nas takovy prinus pozitivni energie, že budes chranena az do porodu 😉

andelka
23. lis 2009

estrel: Já bych řekla šup na něco jiného 😀

des
23. lis 2009

Herminka: Radhošť paráááádní!! Ta mlha tam dělá fakt hezké efekty 😉

Madli: no ještě že máte nový stan teď, když si představím, že byste si ho pořídili k Vánocům a nutně ho museli někde vyzkoušet 😀 I když...no nakonec jste v zemi neomezených možností a v takové Kalifornii je asi teplo furt, žejo 😉

Aerin: rozumím ti, já jsem to srdíčko taky brala dost navážno, ale když se pak ukázalo, tak jsem si říkala, že je to v suchu a všechno bude fajn (nebo to říkal Janek Ledecký? Kdepak je mu asi konec... 😀 )

Milmic: no jo brněnský děti... 😉 Ale věřím, že existuje ještě hroznější děti - pražský 😀 😀

des
23. lis 2009

andelka, estrel: 😀 já bych taky řekla...nemá jít např. triko nahoru???
(nám se to kecá, že?)

andelka
23. lis 2009

triko nahoru, kalhoty dolu? 😕 😀

madlisek
23. lis 2009

Des, my jsme si stan poridili uz v lete, ale porad nebyl cas ho zkouset 😀 A tady jsme sice meli cas, ale zase jsme nemeli spacaky a varic a tak, vsechno se nam podarilo popujcovat a ponakupovat az minuly tyden 🙂 A pokud auto bude pojizdne, tak o Vanocich stanovat taky budem 😀

milmic
23. lis 2009

Des.... pražský děti, to musí být pořádnej kalibr. 😀
Tady ty brněnské nejsou tak hrozné, jen v tom centrumu to je .... to je jinačí výchova prostě. 😀
Tomu já nerozumím...

aerin
23. lis 2009

holky ja uz toho mam zas plny zuby....Vanoce se blizi a dole se zas pece cukrovi, x krat za den V. zvoni mobil, vecne je tam a pomaha jim s tim, nebo jsou na nej nasrani (a predpokladam ze i na me, ale me tam proste neuvidej!) fakt me to sere, chci se tesit na Vanoce, chci byt s V. a ne porad tohle☹

madlisek
23. lis 2009

Aer ☹ To pecou cukrovi ve velkem, ze na to potrebuji i Vaska?

aerin
23. lis 2009

jj, oni pecou na kseft☹ maji to spocitany na 33tis minus suroviny

aerin
23. lis 2009

chapes to proste? tak V. bude chudak az do Vanoc drit na tom podelanym cukrovi, v lednu ji jeste da nejakych 35tis ze zrusenyho stavebka a my v lete nebudeme mit ani na kocarek, protoze musime co nejrychleji splatit ty pitomy pujcky, abysme tu nemuseli byt do ty doby, nez nase dite pujde do skolky 🙄

asi se mnou mlatej hormony.....

chaarleene
23. lis 2009

aer, to je teda naprd 😒

já jsem tu ze cvičení 🙂 ale teda musím říct, že to úterní mě baví víc 😒 na jednu stranu jsem ráda, že můžu chodit aspoň 2x týdně, ale na druhou stranu přemýšlím, že se na tohle pondělní vykašlu 😔 teď jsem ještě zjistila, že ta lektorka, co cvičí dnešek, dělá v pátek v jednom cvičebním centru zdravotní cvičení (hlavně na záda), není to přímo pro těhotné, ale mělo by to být ok... tak to možná prohodím...

herminka
23. lis 2009

Andělko, chápu, že nechceš, aby na Tobě bylo před pubošama vidět těhu. Když jsem byla v maturitním ročníku, začala tam učit moje kámoška a záhy se vdala a otěhotněla, potom měla jen trochu bříško a slyšela jsem si na chodbě cizí děcka povídat, že vypadá jak v desátém měsíci 😒

Des, jojo, pražské děti, vzpomínám si, že jsi kdysi učila ďáblíky z Ďáblic, že? 😉

Aer, jsi naštvaná oprávněně, jen se tu chytám za hlavu a napadají mě samá sprostá slova 😠 To snad není možné! 🙄

milmic
23. lis 2009

Já se teda musím říct, že to že se blíží Vánoce jde naprosto mimo mě... 🙄
Nějak nestíhám ten čas, co kolem mě pluje...

Dneska jsem si byla vybrat nové brýlečky a se vším všude to dělá 5500 zlaťáků. 🙄 Na to, že moje výplata za tohle pololetí flétniček byla 5000 nic moc veselýho.... 😖
Docela mě rozladilo, jsem z toho děsně neštastná, jenže bez brýlí to nejde. 😖 Můj milý mi slíbil, že mi 1600 přispěje, ale nerada od něj beru penízky. Je mi to strašně hloupé. ☹
Ještě není ani můj manžel a cítím se strašně hloupě. ☹

herminka
23. lis 2009

Mil, to je pořádná palba za brýle 😲 Nějak furt žiju v naivní představě, že brýle vyjdou tak okolo 2000, ale to bych byla z laciného kraje, co?

andelka
23. lis 2009

aer: Ta V. rodina je napřesdržku fakt. Je to děs. 😠

char: Cvičení na záda vypadá dobře 🙂

hermi: Já chci být právě co nejméně nápadná, prostě chci jen pozorovat a ukládat do paměti (pak musím napsat výstup). Už vidím, co bude, když si profesor dějepisu přivede do hodiny 4 mladé holky (my se všechny známe, jsme z jednoho oboru na VŠ). Je to SPŠ, takže třída plná kluků. No, snad to dobře dopadne a bude to i zajímavé. Ten učitel je prý bezvadný.

mil: Moje brýlky stály taky kolem 5000 a to už před 5 lety. Málem mě kleplo.

milmic
23. lis 2009

No když to rozepíšu....
Tak 2500 obroučky a zbytek za skla... mám plastový s antireflexem a tentokrát už i tenčený. :( Protože na jednom oku mám 4 plus půlku cylindru a na druhým mám 5,75 plus půlku cylindru.
Strašný čísla, jaj to je hanba. ☹

Aspon, že dneska už jdou udělat tenčený a nemusím mít sodovkový skla. ☹
Ale vypadá to, že už by se to trošilililinku začalo ustálovat, strašně se mi ty oči kazí. ☹
Jako při těchto číslech asi chápete, že brýle nesundávám. ☹ Domluvila jsem se s panem doktorem na čočky,
tak za dva týdny to vyzkoušíme, jak to půjde. Ale zase ty peníze za čočky. ☹

Aaaaaaa, já jsem tak neštastná.
A ted ještě musím vařit.... budu dělat znojmeskou omáčku... Já chci domůůůůů, bůůůůů, poňuchňat hafíka, bůůůů. ☹

andelka
23. lis 2009

mil: Moje byly taky tak nějak . Skla mám též plastovky antireflexní a kdesi cosi a obroučky jen boky, jakože skla nemají obroučky - ty jsou i dražší než když jsou obroučky všude. Ale já jsem potřebovala takové, které bych mohla nosit pořád a ke všemu a nebyly nápadné. A zas jsem si říkala, že je to nadlouho. Mně už se dioptrie měnit nebudou, říkala doktorka.

Nefňukej a říkej si, jaká budeš fešanda v nových brýlkách 😉

milmic
23. lis 2009

Jenže ty peníze. ☹
Já jsem z toho fakt děsně neštastná. ☹

Brýlky hezký, ale ty peníze..... jakožto studentka. ☹

moni1412
23. lis 2009

andelka my vyhladavame take mena.... nemam rada tie "sezonne".... o par rokov niekto zavola na detskom ihrisku alebo v skole Natalku alebo Samka a otoci sa ich desat 😀 u nas na SR Lenka nejak nikdy nebola taka trendova..... 😅

mil sa stazujes na dioptrie? to nechci vediet moje cifry 😒 ☹ ja mam -7 a -8 ☹ okuliare len v krizovom rezime, inak som rada ze sa mi daju nosit kontaktne sosovky 😒 neboj, to mas skoro o polku mensie ako ja..... budu v pohode.....

chaarleene
23. lis 2009

mil, je to pálka, ale holt se nedá nic dělat 😒 moje stály obroučky jen asi 2000, byly opravdu levné, ale sklíčka stála každé 1500 - dvakrát tenčený plast s antireflexem 😅 naštěstí se mi oči už asi 10 let nezhoršily - ani během VŠ 🙂 doufám, že po porodu se to nebude nějak hodně hýbat...

milmic
23. lis 2009

Ufff, koukám, že jsme na tom podobně.
To se mi trošku ulevilo.
Jen je to nepříjemný, že sama nevydělávám, naši mi brýlky nezaplatí.... z toho jsem neštastná. :(
No co už. 🙂 Hned mi je líp.