Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
4. pro 2009

deen nasaď tvrdou léčbu, ať je fit jak rybička 😉

tiburcia
4. pro 2009

třeba u nás v nemocnici je teď zákaz návštěv, takže nejsou ani doprovody k porodům 😠

deenakee
4. pro 2009

holky jste moc honé... ono to asi zas přejde... nic tak strašného se neděje.... jen nějaká předporodní depka, děkuju za pochopení... 😉

deenakee
4. pro 2009

tibu nestraš.... u nás ty doprovody snad zatím dovolují... ale asi si tam zavolám... já sama rodit nebudu... to radši odrodím doma.... 😠

herminka
4. pro 2009

Deen, nějaká kamarádka s Tebou jít nemůže?

Tibu, četla jsem tu, že jedna holka měla rodit u vás, ale pak jeli raději do Frýdku, kam otec mohl.

milmic
4. pro 2009

Deen a kde plánuješ rodit?

tiburcia
4. pro 2009

hermi to je pravda 😉 kámoška má rodit tento týden a pojedou zase do Zlína...u nás je to fakt teďka zakázané 😝 🙄

saji3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deenakee
4. pro 2009

Tak jsem volala do porodky (aj jsem se tam rovnou objednala... ) a prý otcové u porodu zatím jsou.... Tak kdyby je zakázali.. taky jedu rodit jinam... kamarádka by se mnou jít mohla.. ale myslím že když zakážou otce.. tak kamarádka není vyjímka... (leda kdyby byl Roman fakt nemocný.. ale aj tak bych mu asi hodila roušku a šel by... 😀 ) Prostě to odrodíme spolu.... já bych to sama určitě nezvládla...

stačí že zakázali ty návštěvy.... ☹ tak moc doufám že porodíme před Vánocemi... na Vánoce v porodce bez návštěv by mi bylo smutno.. asi bych šla na reverz...

deenakee
4. pro 2009

Rodit budu asi u Milosrdných v Brně

estrellita
4. pro 2009

dee: aha,k promin, ja nevedela, ze mas rodice tak daleko.
ja myslim, ze s tou kamaradkou mil myslela jit ven 🙂 ne k porodu 🙂

milmic
4. pro 2009

Tam je to prý fajné, ale návštěvy jsou zakázaný, to jo.

aerin
4. pro 2009

dee, a kdy chces jit na ty trhy? ja bych s tebou sla, ale koncim v praci azv pet...

elitera
autor
4. pro 2009

Dee, tak až v tý porodce budeš, tak dej vědět, já pracuju v areálu a s gynekologií máme společný dveře 😀

milmic
4. pro 2009

A jak to holky na trhách letos vypadá?
Stojí to aspoň za to? Nějaký hezký věci?

Loni jsem byla v Rožnově pod Radhoštěm, to byla fakt nádhera ty lidový výrobky.
Btw. vložila jsem do albumu konečnou verzi našeho oznamka. 😉

herminka
4. pro 2009

Deen, napsala jsem to blbě, myslela jsem, zda by s Tebou nešla kamarádka na trh 🙂

elitera
autor
4. pro 2009

Trhy jsou pěkný, strom se letos povedl. A prej jsou trhy i na Zelňáku, tam jsou údajně rukodělný, ale ještě jsem tam nebyla. Nicméně kdybyste, holky, šly až večer (jakože fakt večer, dostala bych se tam v půl sedmý tak asi), ráda bych se přidala 😵

herminka
4. pro 2009

Ha, muž mě furt tahá do Prahy, že chce vidět strom na Staromáku a tak, ale není na to čas a moc se mi tam nechce. Do Brna jezdí do školy, tak mu řeknu, ať se pořádně pokochá tam (blbá otázka - na Svoboďáku nebo jinde?) a dá pokoj 😀

milmic
4. pro 2009

Já osobně bych šla....
Má to ale jeden háček, jsem doma. 😒 Takže se tam musím jít podívat třebas příští týden.

elitera
autor
4. pro 2009

Svoboďák 🙂

herminka
4. pro 2009

Elit, díky 😵

estrellita
4. pro 2009

jeee, skoda, ze nejste z Prahy, ja bych sla s vama ☹

estrellita
4. pro 2009

to bych si dala svaracek a dala bych upit aer 😀 😀

aerin
4. pro 2009

estrel, jooooo 😵 😀 my jsme tam vcera prochazeli a ja jsem byla uplne u vytrzeni, vyjimecne mi nebylo blbe a uplne jsem si ty vune uzivala - bramboraky, trdelnik, medovinu, svaraaak 😵 😵

estrellita
4. pro 2009

tak prijeeed 😀

eirin
4. pro 2009

No já si ten svařák stejně dám.. jsem se rozhodla, že neporuším tradici a ten jeden kelímek, ze kterého stejně bude vyvařen všechen alkohol, mi nemůže nic udělat.

aerin
4. pro 2009

no ja furt nevim, taky si myslim, ze kdyz se normalne v malym mnozstvi muze vino a dokonce pivo...tak snad kelimek svaraku/medoviny, kterej stejne nikdy nevypiju celej, nic neudela....

eirin
4. pro 2009

Mně doktorka už na začátku těhu řekla, že můžu normálně skleničku vína, piva - že prostě nesmím vypít flašku rumu denně :D No stejně nepiju vůbec, ale tohle si neodpustím.

chaarleene
4. pro 2009

ahoj, holky 🙂 tak mám pocit, že navzdory ležení je mi hůř 😖 ale je to asi jen pocit, teplotu nemám a v podstatě od pusy dolů mi nic není 😀 akorát ta hrozná rýma, nemám si čím ulevit, všechno zabere jen na chvilku 😔

aerin
4. pro 2009

chaar, tak snad budes brzy fit☹