Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
7. pro 2009

No, my ještě uvidíme, Luc, budeme chtít hlavně korunky na vozítko. 🙂
Ale od kamarádů a přátel ne, těm jsme vytvořili na netu seznam, at se každej rozhodne, jestli je mu
milejší dárek nebo finance.
Stejně spíš ze strany kamarádů čekám nějakou recesi. Jeden se už přihlásil, že dostaneme kolečko, pytel cementu a 3 cihly, jako do "výbavy" na domeček. 😀
Ale pekárnu bych chtěla, hlavně kvůli tomu chlebíčku.

estrellita
7. pro 2009

mil: no super, ghratuluju 🙂 a co pak? mereni? nebo rovnou snazeni? 🙂

milmic
7. pro 2009

Estrel, hmm.... to nevím.
Být to na mě, tak to nechám na přírodě. 🙂
Jakože ani meření ani snažení úplně v době ovulace, prostě bych to nechala tak a až to bude mět přijít, tak to přijde. 😉

estrellita
7. pro 2009

tak uz jsem si to precetla. asi bych vzdycky mela nejdriv vsechno precist a pak az psat 🙂 tak jsem rada, ze mam partaka 😀

eirin
7. pro 2009

Estrelko, ty jsi včera a předevčírem neměřila? Přijde mi, že jsi docela v napínavé fázi cyklu 😉

estrellita
7. pro 2009

eirin: vcera jsem merila, je to tam, jen je to blbe videt, jjak je to v tom zelenem. o pul stupnu teplota bohuzel klesla a dneska rano 36,6, takze pod linii, boli me bricho, takze jsem ranop vyrazila uz pripravena, bohuzel. ale zas jsem to nejak cekala 🙂 ale ja uz to nechci cekat 😅
jdu tam hodit jeste tu dnesni teplotu 🙂

eirin
7. pro 2009

Aha, já si toho v zeleném na WK nevšimla a koukala jsem se ještě na FF....
Já vím, to čekání je na palici.

estrellita
7. pro 2009

eirin: ja to ff nejak flakam 😀
jj, je ☹

elitera
autor
7. pro 2009

Já jsem tenhle cyklus taky čekala na ovulaci jak na zázrak 🙄 Nakonec teda milostivě dorazila, ale cyklus bude mít zase krásných 42 dní 🙄

estrellita
7. pro 2009

elit: a uz jsi to nejak resila?

eir: tak uz mam doplnene oba grafy 🙂 jen doufam, ze se mi cykly nebudou zkracovat 😅 ten rpsiti by nam hezky vysel na svatebni prodlouzeny vikend 😉

elitera
autor
7. pro 2009

zatím ne, příští týden jdu na měření k léčitelce, tak to pak probereme.

eirin
7. pro 2009

Taky mi to čekání leze krkem... to bylo nejdřív na ovu (toto čekání bylo nejhorší), pak na dvě čárky, pak na srdíčko, potom na každou poradnu, na NT, momentálně čekám na zítřejší UTZ a pak na pohyby.. a co se děje mezitím, práce apod., to tak nějak vnímám trochu bokem a čas se mi mezi tím hrozně vleče. No hezky už si mě dětičky omotaly kolem prstu 😀

eirin
7. pro 2009

Eli, a co práce, už ses zajela a dobrý?

Estrelko, no svatební prodloužený víkend, to zní hodně dobře, vyrážíte někam?

elitera
autor
7. pro 2009

Jj, zajíždim se teda stále 😀 ale jsem naprosto spokojená 😵 I když jsem se teda před chvílí náhodou dozvěděla, že mám na starosti poněkud víc práce, než jsem si doteď myslela, ale co 😀

estrellita
7. pro 2009

eirin 😀, ja uz chci taky cekat na neco jineho, nez testy 😀 ale uplne ti rozumim 🙂

jj, je to v Čechach, ale krasny, romanticky, luxusni pension (Via Ironia, pokoj Syrakusi exclusive 😵 kdyztak koukni pres google. je to nadherny.dal nam to bracha 🙂 tesim se, protoze je to tesne pred Vanocema, zajedeme na trhy, pak do Litomysle, asi budeme hodne i na pokoji 😀 😀 no jen se podivej na ten pokoj, a pak pochopid 😵

na zitrejsi UTZ drzim moc palce 🙂

estrellita
7. pro 2009

elit: jak koukam, tak to je vsude, tibu to mela taky tak.

tibi: a co ty a prace?

elitera
autor
7. pro 2009

Já s tím problém nemám, na tuhle oblast stejně žádosti skoro nejsou, takže mi tím výrazně práce nepřibude 🙂

eirin
7. pro 2009

Týýjo Estrelko, vy se budete mít 😀 No já bych z takového pokoje taky vylézala jen velmi nerada 😀 😀

estrellita
7. pro 2009

eirin vid 😀 😀 😀

eirin
7. pro 2009

Když to vidím, hned bych taky někam jela. No krásně si to užijte!

milmic
7. pro 2009

Nááádhera, jsem zvědavá na dojmy, ža se vrátíte.
vypadá to opravdu úchvatně. 😎

estrellita
7. pro 2009

dekuju holky, ja se moc tesim a dojmy pak urcite povim 🙂

milmic
7. pro 2009

A jedete tento víkend už?

tiburcia
7. pro 2009

ahojky.....

tak v práci v pohodě 😉 jen jak se říká, moc práce a tak málo času 😀 😀

mil gratulace k ukončení HA...mě to ještě pár měsíců čeká, ale to už zvládnu levou zadní....bohužel já do té skupiny 10,8 let patřím 😀

tiburcia
7. pro 2009

estrel vypadá to nádherně!!! a to jako chcete chodit i ven jo?? 😀 😀 😀

chaarleene
7. pro 2009

ahoj, holky, tak u nás už je lazaret 😒 já už jsem celkem v pohodě, akorát síly ještě chybí, takže musím hodně odpočívat... ale manželovi je fakt hodně zle, jen leží a mně je ho líto ☹ navíc má dneska schůzku, na kterou musí jít, takže nabírá síly, aby to zvládnul... snažila jsem se mu to vymluvit, aby tam nechodil, ale on to měl mít už minulý týden a zapomněl na to, takže dneska už tam chce jít za každou cenu 😔

milmic
7. pro 2009

Jajajaj, Chaar. 😒
A víte, co vás skolilo, byli jste u doktora?

my měli oba zánět hrtanu, můj milý se s tím nějak pořád potýká, takže si našel lepší lékařku a čeká na krev, moč a výtěr z krku. :(

chaarleene
7. pro 2009

mil, já myslím, že to je chřipka... nevím, jestli prasečí nebo normální, u mě to mělo trochu netradiční průběh, ale u manžela je to jasné - horečky, rýma, slabost, únava... 😒

u doktora jsem nebyla a nemyslím, že tam manžel půjde... stejně pokud do sebe člověk vyloženě nechce rvát Tamiflu, tak na to pomůže akorát zůstat v posteli, pořádně pít, odpočívat a mít dost vitamínů 😒 manžel si teda vzal ještě paralen, protože ho bolela hlava, ale já jsem to nakonec zvládla beze všech prášků... ale má to u něj rychlý průběh, v sobotu mu začalo být nic moc - že je unavený a tak, ještě odfotil ples - no a v neděli ho začalo všechno bolet, začal smrkat a večer už měl přes 38 😖

elitera
autor
7. pro 2009

Chaar, hodně tekutin a hodně vitaminu C - já jsem Lišákovi aplikovala 500 mg celej den, může se dojít až na 3-4 gramy. Hodně mu to pomohlo. Držím palce, ať je brzy fit!

chaarleene
7. pro 2009

elit, však taky jo, hned ráno jsem mu udělala litrovou termosku čaje s citronem, aby měl pořád po ruce, vitamíny má na nočním stolku a ještě ho cpu mandarinkama a pomerančema 🙂