Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
21. pro 2009

eirin 😀 sintrikovia uz v brusku 😀 aj ich uz poriadne citis? kopkaju?

eirin
21. pro 2009

Moni 😀
Cítím je trochu a občas. Ono to hlavní teprve přijde 🙂

milmic
21. pro 2009

No jo, ty budeš mít ty rány do bříška double. 😀 😎

moni1412
21. pro 2009

eirin mil ma pravdu.... ale budu mat skor ako ine deticky v brusku menej miesta, tak snad to nebude az take zle 😅 ozaj a ved ty mas prorocke sny.... mozno aj cakate ako pises 😉 ak sa to potvrdi, mozes si otvorit vestiaren 😀

eirin
21. pro 2009

Už teď cítím, jestli se vrtí horní nebo dolní.. až začnou oba najednou a nabere to na intenzitě, to bude žůžo 😀

estrellita
21. pro 2009

moni: krasny PFko, uzijte si Vanoce 🙂

holky, dekuju, no ale nevim, na kolik jsou moje sny prorocke, to kdyby se to zdalo eirin ..... 😀 😀

eirin: tak to verim, ze to bude holka a kluk 🙂 a kdy je dalsi moznost? 😉

milmic
21. pro 2009

Já osobně tipuju kluka kluka, ale sny Eirin jsou prostě sny Eirin. 😀

estrellita
21. pro 2009

Muj osobni tip je kombinace 🙂
a taky jsem zvedava na Andelku, co se dozvi. tam jsem tipovala holcicku, myslim 😅

milmic
21. pro 2009

Na Andělku bych taky tipovala holčičku, ale spíš tuším dalšího kluka buka. 😎

madlisek
21. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Moni, krasne PFko! 😵

Deen, to je super, ze mas tak hodnoucke miminko! A hlavne, ze je mlika dost, vsak on se maly rozpije 😵

Eiri, myslim, ze horni miminko bude hodne stydliva holcicka 🙂 A Andelku si taky tipuju na holcicku, ale kdyz ona citi kluka, tak spis dam na ni 🙂 Takze uvidime 🙂

Vcera jsme byli s kamaradkou z Mexika a jejim manzelem, prijeli na Vanoce sem, protoze tu maji rodinu, tak jsme s nimi stravili cely den na nakupech a objevili jsme novy obchod s pradlem a la Victoria's Secret: www.gillyhicks.com - maji tam nektere opravdu krasne kousky 🙂

des
21. pro 2009

mil, moni: nestrašte!!! 😅 😅 Cítím se právě moc fajn, takže se ještě na porod nějak extra netěším...ale furt ještě těch 5 týdnů. A ani břicho už neroste takovou rychlostí jako v tom 5., 6. měsíci, dokonce se mi stalo, že jsem na moment na svůj stav zapomněla a svalila se na postel břichem, tak jsem ho tam chudáčka přimáčkla 😖

des
21. pro 2009

Nějaká ta holčička se musí v Andělčině a Eirinině trojici vyskytnout!!

Estrel: taky budu moc držet palce, ať je ten sen věštecký 😉

des
21. pro 2009

Madli: no jestli mají ve Victoria's něco na velryby... 😀 😀

des
21. pro 2009

Já tipuju Eirin tak 3 týdny a pak ti bříško začne žít totálně svým životem...když vezmu kolik boulí a vlnek nadělá jeden mrňous...tak dva, to bude fakt mazec!!

chaarleene
21. pro 2009

ahoj, holky, tak jsem tu 🙂

dopoledne jsem byla na hematologii a dopadlo to podle představ - hodnoty se mi za poslední 3 týdny zdvojnásobily, takže mám silnější injekce a za 14 dní další kontrola 😒

madlisek
21. pro 2009

Des, maji, vsak je ten obchod v Americe, ne? 😀 Ale prave jsem o tom premyslela - koupila jsem si dve naaaadherne prsenky a ted si rikam, ze si je treba uziju jen par mesicu a pak uz mi nikdy nebudou 😕

milmic
21. pro 2009

Chaar a mě nějak uniklo, proč máš vlastně ty injekce? V čem je chybka?

milmic
21. pro 2009

Madli, já jsem tuhle koupila překrásnou podprsenku v Reserved, takovou černou s rudým podkladem nenápadným, no blbě se to popisuje....
A měla jsem to naopak... najednou jsem zjistila, že už nemám B, ale A, takže já ted čekám, kdy mě zase budou ty béčkový, co už doma mám z dřívějška. I když teda nenosím, nemám na co. 😀

chaarleene
21. pro 2009

mil, mám trombofilii - vrozenou zvýšenou srážlivost krve, takže mi víc hrozí trombóza a podobné slasti 😅 takže si musím píchat injekce na ředění krve...

milmic
21. pro 2009

O fuj. ☹
Tak to držím palec, aby se to urovnalo, pokud to jde.

madlisek
21. pro 2009

Mil, jen pockej, za chvilku ti zas naskoci zpatky 🙂 Ja jsem si mela koupit rovnou C...uz ted jsem v podstate na rozhrani, a vzhledem k planum do budoucna je narust v teto oblasti velmi pravdepodobny... mozna tam jeste zajedu a vymenim je 🙂

Char, to je nejaky ten heparin nebo neco takoveho, vid?

chaarleene
21. pro 2009

madli, jo, konkrétně mám Fraxiparin 🙂

milmic
21. pro 2009

No, mě říkala sestra, že když se "zhubne" na prsou, tak se to pak vrazí někam jinam.
Takže podle této teorie se mi zvětší jen na kojení a potom zas zpátky. Jako nestěžuju si... 😀
A ani můj milý si nestěžuje, prý "akorát do ruky". 😀

aerin
21. pro 2009

mil, muj rika to samy 😀 a ja mam fakt miniatury, i kdyz v posledni dobe uz jsou trosku (fakt jen trosku) vetsi a plnejsi🙂

dee, malej je kraaaasnej a porod zni fakt dobre, uz nevim kdo to napsal, ale presne tak, mela jsi to pod kontrolou 😵

a uz nevim co jste kdo psaly, takze se omlouvam, ze nereaguju 😅

my jsme byli vcera cely den u babicky a pak vecer na firemnim vecirku (resp. akce v brnenskym Boby, sal plnej, raut, koncert Davida Kollera a taaaak 😉 ), domu jsme prisli neco pred jednou rano 🙂
no a dneska celej den uklizime, ale uz mame v podstate hotovo, Vasek jeste zitra jak budu v praci vysaje, vytre a umyje okno🙂 a ve stredu dopoledne snad obstarame stromecek a vyzdobu🙂
no jeste nemame uplne dodelany cukrovi, ale to se snad zvladne, jen neco poleju cokoladou, chtela jsem jeste pect, ale bude to muset stacit, uz se mi nechce 😒

madlisek
21. pro 2009

Muj rika to samy a to teda fakt neco mam 😀 Takze to asi rikaji vsichni chlapi, maji to v geneticke vybave 😀 A nebo zalezi na velikosti rukou 😀

milmic
21. pro 2009

Ale to jsi řekla hezky Madli..... velikost rukou.... 😀 😀

estrellita
21. pro 2009

muj to rika taky 😀 tak to asi bude o te genetice a rukach 😉 😀
aer: top jste si teda pekne uzili a nejsi po tom uplne mrtva? 🙂 a co brisko? roste? dela neco? 😀

estrellita
21. pro 2009

holky, me uz to v praci neba, sla bych si udelat vanocni atmosferu a misto toho jeste dalsi dva dny prace 😅

aer: co u tebe v praci? uz to vi, ze jsi tehotna?

holky, jak je to, kdyz je holka ve zkusebce a otehotni? muzou ji vyhodit?

chaarleene
21. pro 2009

estrel, myslím, že ve zkušebce jo 😒

estrellita
21. pro 2009

chaar: ja jsem premyslela, ze bych zacala koukat i po novych zajimavych nabidkach, ale asi to neni nejvhodnejsi doba. mam v sobe takovy moralni rozpor - nevim, kdy otehotnim, takze vlastne proc se po nove praci nekoukat, na druhou stranu, kdyz otehotnim pri podani vypovedi, nebo nastupu do zkusebky, tak je to hodne blbe. a nechtela bych jim pak lhat, nebo hned pak odejit, skryvat tehotentsvi atd. ..... nejak nevim, co mam delat. kdybych tak apson vedela, ze treba otehotnim brzy. pak bych nic neresila. 😕