Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
2. led 2010

des: my mame Podoli pri dobrem prujezdu (voz je noc 😅 ) 18 minut. jinak treba po ranu je to teda masakr, protoze se musime dostat pres vodu, jako chteji po ranu vsechny auta, takze jsou neskutecne zacpy. a Motol mame na sve strane 6 minut, jen mi teda neni vubec sympaticky 😅

des
2. led 2010

estrel: jj, napadlo me, zes to myslela takhle...jen jestli to neni uz moc prekombinovany. Nicmene jsem slysela, ze v nejakym penzionu davaji 50% slevu, kdyz tam cekas na porod🙂 Mozna zkus pohledat i v blizsich porodnicich, neni nekde ta pece srovnatelna? Vim, ze Vrchlabi bylo ve sve dobe docela prukopnik, tak jestli uz se to trebas nesrovnalo...

Serikovi je moc dobre na to, aby chtel ven, ale mozna prekvapi 😀 V utery jsme byli v divadle a ja se tak moc smala, ze me rozbolelo bricho, tak jsem se bala, aby to na me neprislo 😉 Ale jinak zadny poslicky, nic takoveho...

estrellita
2. led 2010

chaar a ty rodis kde?

estrellita
2. led 2010

eirin: tak apson budes mit polovocni prekvapko 😉

estrellita
2. led 2010

des: porodila smichem 😀 😀

jj, asi je to prekombinovane, mozna budeme radi, kdyz to v zapce stihnem do Podoli 😀

a funguje to i tak, ze bych do Podoli zavolala, aby poslali sanitku (kvuli tem zacpam?? se na me asi vykaslou, ze jo? 🙂))

des
2. led 2010

chaar, eirin: polovicni? jakoze uz se jedno pohlavi vi?

eirin
2. led 2010

Des, no to mě podrž, 50% sleva za čekání na porod.. to jsou věci.. A jak trávíš mateřskou? Nenudíš se doma?

des
2. led 2010

estrel: no nic neni nemozny, asi pred pulrokem se mi zdalo jak si v klidu a pohode rodim tak, ze kaslu - na kazdou kontrakci drobne zakaslani a dite se pekne sunulo ku vychodu 😀

des
2. led 2010

eirin: no zatim ne, prece jen ty Vanoce, sama navsteva, navic muz pise disertacku, tak byl 14 dni doma...uvidime pristi tyden, ale zrovna studuju kalendar a docela se mi zaplnil - mam tam na pristi tyden dva doktory, dve cviceni a jedno kino 😀

estrellita
2. led 2010

tech 50% je sranda, nekteri proste vi, jak vydelat 🙂 ustrasena tehule tam prijede driv, aby nahodouneordila v aute a pak jeste 10 dni prenasi 😉

eirin
2. led 2010

No tak to je super program, Des. Je fakt, že Vánoce to asi hodně oživily.
K tomu polovičnímu překvapení - spodní je kluk, potvrdilo se to už 2x 🙂

des
2. led 2010

eirin: jůůůů, další kluk...no tak to horní ale musí být holka!! 😉

des
2. led 2010

estrel: no právě, taková dovča na horách se pak může pěkně protáhnout...já být hoteliérem, tak dám 50% slevu až po termínu 😀

aerin
2. led 2010

Ahoj holky🙂

tak v tom pripade si s dovolenim zamlouvam epino po andelce, jupi🙂

a u nas se pokud vim taky registrovat nemusi, takze asi fakt jen v Praze😉

chaarleene
2. led 2010

já budu rodit v Havl. Brodě, tady je super porodnice 😵

estrellita
2. led 2010

des: ty bys byla pekny vykoristovatel 😀 😀

des
2. led 2010

estrel: no naopak 🙂 Aby se chudinky matky nestresovaly nejen prenasenim ale navic, ze utrati posledni penize na plinky 😀 ...no vidis Estrel, kdyz bude nejhur, pojedes k nam do Kladna nebo do Havlickova Brodu!! 😀

chaarleene
2. led 2010

sem jezdí rodit ženské i z Prahy, z Kutné Hory a tak 😉 když se nejede po dálnici, ale přes Kolín, tak je cestou i spousta větších měst, kde se kdyžtak dá v případě akutního problému zastavit... a porodka je tu super 😵 když se stavěla nová nemocnice, tak se projektovala přímo s porodníma asistentkama, dělají tu aromaterapii, porody do vody a tak 😵

eirin
2. led 2010

No, abych řekla pravdu, tak v případě těch dvou našich prcků jsem ani tak nekoukala na služby porodnice, jako na to, jaké tam mají oddělení pro novorozence a případně nedonošence..

Tak jsem hodila na Picasu dnešní břicho.

tiburcia
2. led 2010

😕 😕 😕 téda tady se to rozjelo 😀 😀 😀

a moje oblíbené téma porody 😀 😀 😀

tiburcia
2. led 2010

estrel už máme zhruba vybrané a teď řešíme ještě objektivy...snad se už dobereme konce 😎 ale vypadá to na canon...

andelka
2. led 2010

Holky, jdu se s váma poradit. Mám možnost odkoupit Epino, za 1900 + poštovné. Mám? Nové stojí kolem 2500, že? Je to docela pálka, ale vzhledem k tomu, že si ho všichni dost chválí, tak by asi neměl být problém ho zas prodat dál, co? Na Denyin je nás tu docela dost. Jeden navíc by se ještě hodil, ne? Těhulek tu počítám, bude ještě dost 😉

madlisek
2. led 2010

Ahoj holciny, jen rychle koukam, jsou-li nejake novinky, doufam, ze jste vsechny v poradku a uzivate zacatku noveho roku!

Tady je -16, chumeli a chumeli, takze jsme zalezli a varime s kamarady hrnec chilli a popijeme rum :o) Dopoledne jsme sli s muzem na prochazku po meste, mame na nej velmi velmi velmi nostalgicke vzpominky, dokonce jsme koupili cepicku pro budouci miminko s napisem - byl to pochopitelne muj napad, ale muz to tak nadsene podporil, az me prekvapil 🙂

elitera
autor
2. led 2010

Podobnej přístup jako ve Vrchlabí je ještě v Krnově, na jižní Moravě pak údajně v Ivančicích.
Andělko, druhý epino do party nebude špatný 🙂

tiburcia
3. led 2010

andel já myslím, že no problem....ještě jsou tu i netěhotné tak se bude hodit 😀

tiburcia
3. led 2010

no když jste u těch porodnic....já mám na výběr ze 4 - Valmez, Vsetín, Frýdek, Zlín.....ale váhám mezi všema 😅 sice teď v nemocnici ve Valmezu zvolili pacienti za nejlepší ohledně chování personálu a služeb....no uvidíme 😀

estrellita
3. led 2010

des:jasne, tak rovnou Kladno 😀 pro nas by bylo lepsi vsechno,co je smer plzen, abychom nemusei pres vodu 😀 ale asi bych stejne radeji Podoli, nez Motol, kde jsou rodici spolecne oddeleny jen plentou.

eir:nadherne brisko 😵

madli: tady uz je zase taky pod nulou, i kdyz ne tak hodne, jako u vas, ale vratil se snih, tak je moc pekne 🙂

ja si jdu dneska zacvicit, pak jeste pouklizet a vecer cekam kamaradku 🙂

lucitee
3. led 2010

ahoj holky,

eirin: fakt krasnej pupik 🙂

ja jsem dost namekko, protoze muz mi pripravil krasnou gratulaci. Zavazal mi oci, pustil nasi svatebni pisnicku a do ruky mi dal kytici 30ti ruzi, ruzovy a uprostred 3 zluty, pak mi dal poukaz na plavani s delfinama v Turecku (muj letitej sen) a pak mi dal prani, kde pise neco o zivotni lasce, splenenim snu a tak...takze ja brecela jak zelva. A zaplatil pulku Fat Boye. Jsem v soku 🙂

estrellita
3. led 2010

luc: krasny prekvapeni ti manzel prpravil 🙂
preju ti vsechno nejlepsi k narozeninam, at je tech splnenych prani v tomto roce co nejvic 🙂

tibi: Zlin ma ozkouseny Betel a myslim, ze byla hodne spokojena.

lucitee
3. led 2010

estrel: ano fakt me prekvapil, dal si s tim praci. Jsem moc rada, ze diky nemu aspon ty narozky vnimam, kdyz oslava nebyla. Diky za prani!