Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
5. led 2010

Tibu, děvčico, buď na sebe opatrná! A pak to holt bude chtít nějakou pořádnou detoxikaci ☹

Estrelko, u Tebe taky nic moc, achjo ☹ Doufám, že aspoň hormonální profil bude potěšující.

tiburcia
5. led 2010

mil z krve a moči 😒 a kde sem to vzala to nevím....prý se to přenáší vzduchem,tak asi kdekoliv 😝 ze začátku jak se tak divně ptali, tak sem se bála, že mám tu prasečí chřipku 😅

milmic
5. led 2010

Jsajajaj, drž se a hlavně se brzo uzdrav. Držím palec.

estrellita
5. led 2010

herminko: jj, nic moc 😢 a profil uz mam u sebe, vse je v norme, krome LH, ktere je trochu pod normu, tak mozna tam bude zakopany pes, ale myslela jsem si, ze kdyz je nedostatecny LH, tak nemuze byt ovulace, a ze BT blbe vyznacila ovu? ale zas mam pravidlene cykly ......... no na rozlusteni si jeste budu muset pockat, ale tak snad to nebude nic katastrofalniho 😅

dobrou noc holky.

madlisek
5. led 2010

Clovek se tu chvili neukaze a tady takove jobovky 😔 Tibu, mrzi me to, ale verim, ze te leky rychle daji dohromady. Tady u nas mas aspon dusevni podporu, kdyz ti jinak pomoci nemuzeme 🙂

Estrel, ty jsi teda zahada 😒 Snad to doktori rozlusti brzy!

My jsme ve zdravi dojeli domu, uz mame pomalu vybaleno, tak pujdu muzickovi uvarit veceri, statecne to vsechno odridil, ja jsem dala jen 19mil a byla jsem z toho vyklepana jak ratlik 😀

estrellita
6. led 2010

dobre ranko, jakto, ze jsem tu prvni? 🙂

madli: no jo, jsem zahada sama o sobe. a jinak jsem dostala vyssi davku, jak jsem cekala. no tak ted jeste ten gyn 😅

chaarleene
6. led 2010

dobré ránko, já mám moc práce, nestíhám 😔

tiburcia
6. led 2010

já se teprve vyhrabala z pelíšku....to noční braní léků mi nedělá dobře 😀 😀

milmic
6. led 2010

Dobré ráno,
já jsem před chvílí vstala a musím dneska nachystat obhajobu závěrečky na zítra a pokračovat v diplomce. A taky jít do flétny.

Tož krásný den vám přeju.

PS: už jsem vyčmuchala, jak oznámím mýmu milýmu případný těhu, až se zadaří. Mám tři možnosti a libovolnou kombinaci - knížka pro tatínky, body pro prcka s nápisem "řídím celou rodinu" ( do toho jsem se zamilovala) anebo tričko pro tatínka s nápisem "budu táta" (ale za to by mě asi zabil 😀 ). Blbý ale je, že člověk si může plánovat co chce a příroda s ním stejně zamete jak chce ona. 😔 Ale už se těším. 😉

tiburcia
6. led 2010

mil krásné plány 😉

já to asi jen řeknu, můj m není nějaký typ, který by mi extra projevoval pocit štěstí mého těhotenství.....myslím že se tak usměje ale neřekne nic 😀 😀 😀 😀

milmic
6. led 2010

Tib....... jako bych slyšela mluvit sebe.... 😀 😀

Vsadím se o všechny svoje boty, že mi můj milý řekne: dobře. Možná použije variaci: fajn.
Ale zas je toho typu, že knížku si rád přečte, aby věděl co ho vlastně čeká. 🙂
Těší se tvůj muž na těhu a prcka?
S mým je to takový všelijaký, mám pocit, že to bere jako nutnou část vývoje jeho života, kterou je potřeba si "rychle" odbít... 😀 😀

herminka
6. led 2010

Ahoj holky 🙂
Estrel, to tedy taky není nic moc ☹ Snad to bude snadno léčitelné!

Tibu, aspoň to můžeš dohnat ráno...

Mil, pěkné nápady 🙂 U nás by to asi bylo nejlepší oznámit knížkou, protože jsme oba velcí knihomolové 🙂 Ale na rozhodování mám ještě móře času.

Nebo vlastně nevím s tím móřem. Dnes mi šéf řekl, že paní, jejíž jsem zástup, by měla nastoupit až v září (původně měla nastupovat v dubnu), to už by byla pomalu ideální doba na snažení 🙂

milmic
6. led 2010

Že by nám přibyla další snažilka? 😉

herminka
6. led 2010

Taky si myslím, že muž nebude kdovíjak skákat do stropu, on je spíš pragmatičtějšího ražení 🙂 Ale radost mít bude.

herminka
6. led 2010

Mil, to se uvidí až v létě 😉

herminka
6. led 2010

Píšu jak tatar - myslela jsem to tak, že v tom září by byla ideální doba (skoro - lepší by bylo spíš až budem nastěhovaní v novém, což asi dřív než o Vánocích nebude).To se všechno uvidí 🙂

tiburcia
6. led 2010

hermi krásně ti to vyšlo 😉

no mil m se těší strašně moc....někdy mám dojem, že víc než já 😀 😀 😀 u nás je to on, kdo už po mimi touží xx let, na mě to teprve přicházelo až postupem času......myslím, že když mu to řeknu, tak nebude skákat metr vysoko, ale šťastný bude....spíš to vypukne až se mimi narodí a bude to mít ,,hmoutnou" podobu 😀 😉

milmic
6. led 2010

Jěá teda musím říct, že u nás není vhodná doba ani trochu. 😀
Nemám dodělanou školu, o práci ani nemluvě, tudíž bych byla doma povinně 4 roky, leda bychme to vošulili před milýho.
Vlastní bydlení nemáme a v horizontu x let ani mít nebudeme. Zatím budeme bydlet u nás doma s mým tatínkem, což ale není nijak dvougenerační dům. Klasickej rodinej domek, spíš menší než větší.

Jenže kdybych nad tím měla takto uvažovat, tak bych asi dítě neměla nikdy. A podle mýho milýho fakt nikdy, protože on nikdy nebude mít pocit, že ho dokáže zabezpečit. Finančně myšleno.

Co už no. 😎

tiburcia
6. led 2010

mil to máš těžko...my máme po škole, pracujeme, bydlení zařízeno a doděláno, pořídili jsme si co jsme chtěli....a stejně se nacházely důvody proč jo a proč ne....no a jsme tam, kde jsme 😀 😀 😀

podle mě důležité mít bydlení (nemusí být vlastní, ale vědět, že máme byt, nebo budeme bydlet u babičky atd) a mít představu, jak se co bude financovat (případně z čeho, z mateřské, z platu manžela atd)....a to je všechno...zbytek přijde...

milmic
6. led 2010

Vidím to stejně jako ty.

Myslím si, že než peníze jsou pro to malý důležitější rodiče, kteří ho mají rádi. Penězma to nikdo nevynahradí.

herminka
6. led 2010

Souhlasím s Tibu. A taky si myslím, že každý má jiné priority a to je na tom to dobré, že nejsme všichni stejní. Mně vyhovuje naše situace a neměnila bych. A naopak obdivuji vás mladé maminky, já jsem se na dítě necítila ani v 25.

Mil, školu máš dokončit letos, ne?

milmic
6. led 2010

Jojo, letos bych to měla dokončit. Snad....

lucitee
6. led 2010

ahoj holky, nestiham vas. Jen hlasim ze posledni narozeninove prekvapeni byla vecere v Cafe Imperial a podepsana fotka Zdenka Pohlreicha 🙂

elitera
autor
6. led 2010
eirin
6. led 2010

Eli, proč?

tiburcia
6. led 2010

luci 😉

tiburcia
6. led 2010

hermi je to tak....každý jsme jiný a díky tomu funguje svět 😀 😀 já jsem byla vždycky trochu napřed 😀 😀 😀 v 19 jsem si začala budovat bydlení s manželem....to holky většinou zajímá něco jiného než vaření a žehlení 😀

elitera
autor
6. led 2010

Eiri - na bylinky kašlete, chemie vám pomůže nejvíc. To opravdu není názor, kterej by mi byl blízkej...

aerin
6. led 2010

teri, myslis tohle?😀
"Osobně terapii pouze čaji a doplňky stravy nedoporučuji. Vím, že někomu pomoci dokáže, ale jde po vědecké stránce o málo ověřené metody. Úspěšnost je ve srovnání se standardní léčbou malá,"

elitera
autor
6. led 2010

Jj 🙂