Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
11. led 2010

Des, no chlapeček je storpocentní, holčička dle slov dr. 95%, tak uvidíme, zda se nesekla.

andelka
11. led 2010

des: to je dobrý, vy budete mít Šeříka a my Veverku 😀
Ale máte pravdu, že těch pěkných klučičích jmen není zas tolik. Kdybych měla mít druhé mimčo zase kluka, tak jsem v háji asi. 😖
eirin: 100% a 95%, to je super pravděpodobnost 🙂 Páreček je bezvadnej 🙂 V březnu nám v rodině přibude taky jeden 😵

tiburcia
11. led 2010

jo holky jména....my jako des nemůžeme mít žádné co končí na Š nebo začíná.....navíc v rodině jsou zatím miminka samí kluci, takže se to snižuje a snižuje 🙄 😀 ale nakonec jsme vybrali...

lucitee
11. led 2010

ahoj holky, nedocitam 🙂

ja dala dalsi sanci kalisku a opet stejny vysledek ☹ asi musim posilovat panevni dno

tiburcia
11. led 2010

Luci a máš dobrou techniku?

lucitee
11. led 2010

tib: no snad jo, delam to podle navodu, i mi jedna distributorka poslala tipy a duvody protykani....asi musim zacit cvicit. Me to stve, jinak je super. Zadny tampony snurky, pojme toho vic. Je mozny ze mam krivou pochvu

tiburcia
11. led 2010

no chce to asi cvik....mě to jednou udělalo a zjistila jsem že byl moc vysoko...ale teďka už v pohodě...

lucitee
11. led 2010

ja ho niz dat nemuzu, koukal by ven. Pritom pricuclej je dost... ja ho slozim a vlozim a rozvinu, nekdy citim ze je zdeformovanej, kdyz to predelam a myslim ze je ok, za chvili to tece...☹

stve me to, mam dva a jsou mi na prd a tohle si ode mne nikdo nekoupi, ikdyz jsou oba skoro novy

tiburcia
11. led 2010

a jaké máš druhy?

lucitee
11. led 2010

MOONCUP A a B

tiburcia
11. led 2010

aha tak já mám ladycup ...ale měly by být asi skoro ty samé..

herminka
11. led 2010

Ahoj 🙂
Elit, taky si myslím, že Hančin rozestup je poněkud sebevražedný. Chci brzo navštívit kámošku, která má děti 16 měsíců od sebe, jsem zvědavá na její zkušenost 🙂

Tibu, to je drsné s tou krádeží podle fotek 😲 Já vím, proč fotky nikam veřejně nedávám (o bezpečnosti rajčete a picasy si taky nedělám kdovíjaké iluze, ale není to aspoň tak na ráně), byť u nás na ukradení nic není. Chvíli jsem měla svatební fotky na BRMS, a když jsem od pár lidí slyšela, že je tam viděli, asi po měsíci jsem je smazala.

Mil, 30denní cyklus není nic nenormálního (říká ta, která neví, ani co je 28.DC 😀). Spíš je asi nepříjemné, že přicházející MS cítíš, a kde nic, tu nic, že?

Všem děkuji za odpovědi ohledně cestování (a především Des, která jako jediná napsala, že to jde 😀).

Des, synek jednoho známého taky už v prenatálu dostal přezdívku (která je variací přezdívky otce) a už mu to zůstalo. Babičky mu prý říkají jménem a neslyší na něj 🤐

Luci, mám menší Mooncup a OK. Možná máš čípek trošku jinde než je obvyklé.

herminka
11. led 2010

Objevila jsem krásnou Manducu (když už jste mě odradily od černé 😀):
http://wickelkinder.de/manduca/imagesmanduca/im...

lucitee
11. led 2010

hermi: treba za uchem? 🙂 no jo ja jsem holt atyp...nemam nic jako ostatni, v tomhle by se mi ale siklo bejt ucebnicova. Az pujdu na gyndu, zeptam se ji.

herminka
11. led 2010

Luci, jojo, třeba , kalich by se tam vyjímal pěkně 😀

moni1412
11. led 2010

eirin inak to je teda stastie... niektorym sa nepodari mat dievcatko a chlapceka aj ked sa snazia akokolvek dlho a vy takto pri jednom raze 😵

s malym som bola rano u dr. - uz skoro tyzden kasle a sirupcek nepomahal, tak som radsej sla, aj ked teplotku nema..... tak sa ideme liecit, chuda malinke 😒

nema tu mat niekto dnes poradnu alebo sono? sa mi zda ze som zas s niekym mala mat naraz......

milmic
11. led 2010

Hermi, tak tak. Je to nepříjemný. A trvá to už několik dní, bříško a nohy a klouby. 😔
Nikdy jsem se na MS netěšila tolik co tento měsíc. 😀

Dneska jsem si nechala ve flétničce od dětí nakreslit obrázky rodin a postavy, tak se strašně těším, až zabořím nos do knížky a budu to zkoumat, obzvlášt u některých prcků. 😎

tiburcia
11. led 2010

moni tak mu snad bude brzo líp 😉

mil tak ať už dorazí co? 😀

milmic
11. led 2010

No to teda Tib. 😀

herminka
11. led 2010

Co se děje, že se tu nic neděje? 😕

tiburcia
11. led 2010

já nevím 😀 😀 😕

maidal
11. led 2010

Ahoj holky 🙂

Znami zacli miminku v brisku rikat Krtek a ted je Krtek ve treti tride a nikdo ani nevi, jake jmeno ma v rodnem liste, protoze mu vsichni rikaji Krtek dal 😀

Hermi, krasna Manduca!

tiburcia
11. led 2010

bohužel ty prenatální jména asi zůstávají 😀 😀

eirin
11. led 2010

No, a proč myslíte, že Komárovi všichni říkají Komár 🙂 Plno jeho kamarádů vlastně ani neví, jak se jmenuje 😀

maidal
11. led 2010

Komar byl Komarem uz v prenatalu? 😀 😀

tiburcia
11. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 tak bacha na to,jak jim říkáte nebo budete říkat 😀

eirin
11. led 2010

Komár byl pokřtěn na Komára sice až po prenatálu (sousedkou), ale zůstalo mu to dodnes 😀

lucitee
11. led 2010

holky tehule jak presne se projevuje tehotenska nevolnost?

eirin
11. led 2010

Luci, no mně se třeba zvedal ze všeho kufr a nemohla jsem nic sníst, ač jsem třeba měla hlad. Ale nezvracela jsem. Zvedal se ti někdy žaludek třeba z jízdy autem? Takový stav to byl u mě.

chaarleene
11. led 2010

jo, u mě to bylo podobné jako u eirin - jako z auta... žaludek v krku, neustálý pocit na zvracení, ale nezvracela jsem...

jinak cvičení jsem dneska vzdala, protože jsme šli na návštěvu k manželovým rodičům, což je normálně cesta tak 10-15 minut, v tom sněhu jsme to šli skoro půl hodiny a za tu dobu mi stihlo 3x ztvrdnout břicho 😖 a cestou zpátky taky, takže si nedokážu představit, že bych šla na to cvičení půl hodiny do kopce, pak hodinu cvičila a pak zase z toho kopce dolů v tom sněhu 😔