Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
12. led 2010

mil, no snad jo, ale tezko rict, ze jo, taky muzu misto statnic rodit...
prihlasku si podam, kdyz me vezmou, zkusim to, ale uz to asi nebudu moc hrotit

aerin
12. led 2010

holky ja si normalne chvilkama rikam, ze bych snad i byla rada, kdyby me vyhodili, az jim to reknu...podle V. bysme to financne nejak ustali a ja mam proste silenou hruzu z te celkem psychicky narocne prace v kombinaci s bakalarkou a pripravou na statnice a miminem v brise 😔

ja jsem takova lemra liiinaaaa 😢

eirin
12. led 2010

Aer, takže ještě definivitně nevíš, jestli to dnes nevyšlo, když píšeš, že třeba to na E bude stačit?

milmic
12. led 2010

Aer, to nejsi.

Já taky značně přehodnocuju priority, vzhledem k tomu, že existuje možnost otěhotnění. Maličkatá, ale existuje.
Dřív jsem chtěla počkat po státnicích, abych fakt odstátnicovala a nebyla třebas místo toho na rizikovým, potom jsem to přehodnotila, že po svatbě. Že si to chci užít netěhotně. A koukej na mě. 😀
A ani mě nijak nevzrušuje představa, že nemám práci a nemám nic odpracovaného. 😀 Kvůli mateřský jako.

A byla jsem to já, kdo zrazoval moji starší sestru od stejného kroku, jakého jsem se dopustila. 😀 Kladla jsem jí na srdce, at s miminkem chvilku počká po státnicích, aby právě nebyla na rizikovým nebo jí nebylo špatně, zkrátka, aby se mohla v klidu a pohodě naučit. 😀

aerin
12. led 2010

eirin, nevim, ale mam z toho fakt hodne spatnej pocit☹

mil, jojo, lidi se meni 😅

moni1412
12. led 2010

aer a kedy budes vediet vysledok? prisla som az teraz, tak som nevedela ze treba drzat palce 😒

ja mam dnes dost. malinky stale kasle, uz je z toho mrzuty, asi aj z toho ze von nemozme ist.... tak uplakany dnes, malatny asi z tych sirupcekov, len nosit sa a nosit. Podotykam ze ma 12,5kg a moje brusko uz dnes protestuje 😒 teraz spinka, idem si asi aj ja trochu oddychnut.

len som vam prisla oznamit ze vcera na sone vsetko ok - dokonca mi vysiel uz 33.tt podla sona a termin na 5.3., mala ma okolo 1800g a 37cm, a potvrdil aj treti dr. ze jasna baba 😀 pridala som aj foto nasej bambulky aj bruska 🙂

moni1412
12. led 2010

ozaj a mala sa skoro cele sono mracila, strasne chutna bola, oduta pera, sme sa nasmiali na nej 😀

elitera
autor
12. led 2010

Já mám zase dneska zábavu 😀 Jak jsem před týdnem sháněla po celým Brně digiteploměr na měření BT, tak dneska sháním antidepresiva 😀 Obvolala jsem téměř 30 lékáren a nikde je nemají, tak holt asi budu vysazovat 😀

eirin
12. led 2010

Eli, pořád ještě bereš? A jak jsi vlastně na tom?

elitera
autor
12. led 2010

Eiri, jj, beru, ale hodně malou dávku. Nejmenší, která se v tomhle léku dělá, je 75 mg, to jsem brala v létě, když bylo zle, teď beru 50 mg a měla jsem snížit na 35 mg a za měsíc zkusit vysadit. No tak holt asi vysadim dřív, no, bohužel psychiatrička asi blbě zavěsila telefon, má obsazeno už asi 3 hodiny.
A jsem na tom překvapivě dobře, poslední lehkej atak (na stupnici 0-10 bych dala tak sílu 1) jsem měla na silvestra a před tím dlooooouho nic. Proto taky koketuju s vysazením 🙂

eirin
12. led 2010

Eli, tak to už zní hodně optimisticky 🙂

Moni, no to jsi dobrá, že zvládáš malého nosit.. abych řekla pravdu, v tomto jsem ráda, že budou dvě děti najednou, protože si neumím představit být těhotná a starat se přitom o malého potomka. A fotky krásné, fakt je vidět, že se malá nějak mračila 😀

chaarleene
12. led 2010

ahoj, holky, tak jsem tu z kontroly 🙂
všechno v pořádku, miminko má všechno, co má mít, na správných místech a ve správném počtu 😵 a bylo moc hodný, neuhýbalo, akorát na fotku se mu pózovat nechtělo... přibrala jsem za posledních 5 týdnů 5 kilo 😅 , takže celkově 8, to na konec sedmého měsíce po Vánocích docela jde, ne? jo a miminko má podle odhadu 1482g 😵

chaarleene
12. led 2010

a termín podle dnešního UZ je 22.3., takže i to sedí - vlastně podle všech ultrazvuků to vychází na 21. nebo 22. března - takže bych se vsadila, že to bude někdy úúúúplně jindy 😀

herminka
12. led 2010

Aer, to je mi líto ☹ Ale třeba z toho to éčko bude 😉 Zdá se mi to nebo máte převážně písemné zkoušky?

Mil, a dala na Tebe sestra?

Moni, moc pěkné fotky 😵 A blbá otázka: chutný znamená roztomilý? Slovenština mi není úplně cizí, ale u tohoto vždy váhám (asi víš, co znamená chutný česky 😀).

Elit, to je fajn, že se cítíš na vysazení, držím palce!

Chaar, gratuluji k úspěšné kontrole 😵 Co Ty víš, třeba bude dítko disciplinované a dá na doktory 😀

herminka
12. led 2010

Elit, myslíš, že by mi byla Lusinta ochotna odpovědět, kolik mají na Bráně manduc z limitky Olive Blush?

elitera
autor
12. led 2010

Hermi, myslím, že jo 😉

tiburcia
12. led 2010

nazdar nazdar....

aer neboj, Ecko bude 😉

chaar, moni...už se vám to blíží holky 😉 a gratuluju ke kontrolám....

andelka
12. led 2010

char, moni: I já gratuluju k dnešním úspěšným kontrolám 🙂

aer: Moc na tebe myslím a držím i nadále všechny palce co mám.

Holky Brňačky, mohly byste mi říct, kde se dá v Brně objednat na NT screening? Kde ho dělají? popřípadě jestli nevíte i ceny? Děkuji 🙂

Jinak já jdu zítra s mužem znovu obhlídnout jak nám to mrně roste a jestli má ok srdíčko 🙂 Už se těším, moc.

elitera
autor
12. led 2010

1450 tuším v centru prenatální diagnostiky na veveří

chaarleene
12. led 2010

holky, děkuju 😵 o disciplinovanosti svého dítka si nedělám iluze 😀

milmic
12. led 2010

Hermi, jo dala. 😎

herminka
12. led 2010

Chaar, třeba dítko právě překvapí 😀

Andělko, Ty jsi byla na NT někde u vás v Ostravě, že?

chaarleene
12. led 2010

hermi, třeba jo 😀 teď jsem koukala, že nikde kolem termínu není úplněk, tak aspoň že tak 😀 manžel z toho sice má srandu, nevěří mi, že se za úplňku víc rodí, ale mám to potvrzený i od tety 😀

chaarleene
12. led 2010

a bouřky v březnu taky nebývají 😀

chaarleene
12. led 2010

jo a ještě jsem zapomněla napsat, že je hlavičkou dolů (tj. má nožičky přímo u mého žaludku - ale to jsem věděla už dávno 😀 a miminko mi na to nedá zapomenout 😀)

aerin
12. led 2010

holky, diky za podporu🙂 vysledek budu vedet asi zitra

moni, fiha, to musi byt narocny, nemocny ditko a druhy v brise, drz se!

v zajmu zachovani sveho dusevniho zdravi jsem se rozhodla se na ten zitrek proste vybodnout a jit tam jen z toho duvodu, abych zjistila jak to vypada a pripadne z nekoho vyzebrala lepsi zapisky....opravdu jsem vydeptana z toho, jak cely odpoledne ziram do zapisku ktery nejdou skoro precist a navic naprosto nedavaji smysl 🙄

chaarleene
12. led 2010

aer, tak to by mě deptalo taky 😅

maidal
12. led 2010

Ahoj holky!
Prave jsem se vratila z angliny. Je tam jedna maminka, ktera ma silene problemy s pateri - je cela jako zkroucena, nemuze se narovnat, spatne chodi... Dnes jsem se dozvedela, ze to ma z epiduralu. Pri poslednim porodu ji spatne pichli injekci a narusili ji pater. Ma postizeni na dozivoti. Na zaklade toho ji pak prohlasili neschopnou postarat se o deti (ma 3) a chteli ji je sebrat - chapete to??? 😠 😠

chaarleene
12. led 2010

madli, tak to je teda hnus 😠