Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
17. led 2010

Ale něco muselo být v ten pátek sobotu ve vzduchu, protože tys tušila SMSku a mámu zas celý den bolelo břicho 😀 😀 Asi se mrňous dozvěděl, že ještě nemáme složenou postýlku a na poslední chvíli se zasekl, že do takových poměrů se teda nenarodí!

estrellita
17. led 2010

Ahoj holky 🙂 zdravim vas z cest konecne doma 🙂
na hranicich jsem vas pak cestou domu cetla, tak mam ptrehled, ale nechtelo se mi pres mobil psat, protoze je to strasne nepohodne 🙂

des: a postylka uz je slozena? 🙂 drzim palce, at je to co nejdriv 🙂

jinak aer gratuluju k 13 tt a andelko, teda koukam, jak uz jsi daleko 🙂

des: myslim, ze nas je tu docela dot, ktere rady po tobe tu vlajku prevezmeme a budeme tehotne 😀

jestli jsem dobre zaznamenala, tak zadna nova tehule?

estrellita
17. led 2010

des: fiiha, precetla jsem tvoji story a teda skoda, ze to nedoslo do zdarneho konce, ale verim, ze to bude kazdou chvilku 🙂

holky, ja mam zas tak velke materske choutky 😅

estrellita
17. led 2010

jeee,. j atu jsem po takove dobe a tady nikdo neni ☹

elitera
autor
17. led 2010

Já zrovna dočítám 🙂

elitera
autor
17. led 2010

Jsme úplně hotová. Vzbudila jsem se v 6, dovařila jsem svíčkovou, vyluxovala, uklidila kuchyň, vynesla smetí (při té příležitosti jsem sebou pěkně práskla), přijela švagrová s chotěm a malou, chlapi přivrtávali v předsíni desku na bundy a my jsme hlídlay malou. Jsem naprosto groggy 😝

des
17. led 2010

estrel: no pro jistotu ji složíme dneska 😀 Já taky věřím, že tu o těhule nebude nouze!!

eli: fíha, takovou koncentraci práce jsem už teda dlouho nezažila, takže věřím, že jsi z toho umordovaná! My tu tak postupně demolujeme stromeček a vánoční výzdobu.

estrellita
17. led 2010

elit: vzdy, kdyz ctu, co jsi stihla, tak mam pocit, ze jsem maximalne neschopna 😀 se nedivim, ze jsi groggy, dej si slofika po obede 🙂

des: ja v to doufam 🙂
jinak ty moje cykly jsou fakt super, kazdy jiny 😝 ale je fakt, ze jsem ted zacala merit o 15 minut driv, kvuli vstavani, takze proto mam trosku jine teploty a asi mi je mohlo celkove zvysit i kazdodenni fyzicka namaha. ale musim rict, ze tentokrat jsem tu fyziologickou tekutinu (nebo jak to tady nekdo nazval) rozpoznala hodne dobre, den pred jasny krem, az jsem teda koukala a den (co si myslim, ze byla ovu), tak jasne pruhledny tazny - pardon za ten popis 🙂 ale jsem zvedava na ten cyklus s folikulometrii, jestli to opravdu bude odpovidat.

stromecek mame taky, ale muz mi ted odjel, tak to udelame v utery vecerm myslim, ze budeme posledni 🙂

estrellita
17. led 2010

holky, nekdo jste tu psal o nejakem psovi, (nebo se pletu?) ale nemuzu najit link na to, jak vypada a jak se jmenuje 🙂

elitera
autor
17. led 2010

No jo, jenže přes týden nestíhám dělat nic, proto ty víkendový nájezdy vypadají tak děsivě 😀 Ještě jsem zapomněla, že jsem umyla koupelnu a záchod. A měla bych ještě jednou vyluxovat (vrtalo se do zdi) a vytřít. Protože další min. dva víkendy jsou passé taky (budu v práci). Chjoooooooooooooooo... A spát se mi chce, ale nemůžu, bych si rozhodila denní režim a zítra bych nevstala do práce...

elitera
autor
17. led 2010

Estrel, já jsem psala o maltézském psíkovi, že ho dostala mamka, a my jsme jí chtěli dát jezevčíka. Ale nejsem si tak docela jistá, že to je to, co sháníš... 🙂

estrellita
17. led 2010

elit: a v praci jsi spokojena? vse v pohode|? a jak jsi dopadla s tema lekama? vysadila jsi teda?
tohodle psika jsem nemyslela, ale asi jsem se popletla 🙂

elitera
autor
17. led 2010

Léky jsem nakonec sehnala (jiný, ale stejná účinná látka). A v práci celkem spokojenost, všechno má svoje mouchy, ale máme super kolektiv v kanceláři, což leccos vyvažuje. 🙂

chaarleene
17. led 2010

já jsem měla uklízecí dopoledne, tak jsem ani nezapínala počítač 🙂

des, tak tos to měla dobrodružný 😀

estrel, nebyl to ten labradoodle, kterýho jsme probíraly s madli? link na český klub chovatelů je tady:
http://www.doodle.estranky.cz/stranka/uvod

madlisek
17. led 2010

Ahoj holky, uz jsem zase vzhuru 🙂

Des, ty jo, to je story! Snad uz to bude brzo! Ale mozna byste to mohli vzdrzet az do 20.1., aby mel Serik hezke datum narozeni 😉 A co ten Hamilton, bolelo to hodne?

Hermi, tak to jste si to fajn uzili 😵 Casovy posun mame 7 hodin - vy jste o 7 napred 🙂

Estrel, vitej!! Kde jste vlastne byli a jak uzasne to bylo? Ukazes nam fotky na Pic, az si oddechnes? Ja jsem tu psala o labradoodlovi, mixu mexi labradorem a mini nebo standartnim pudlem, info zde http://en.wikipedia.org/wiki/Labradoodle

Elit, to jsi teda udernice! Ja bych mozna mohla zkusit umyt tu koupelnu, nez se mi vzbudi chot, at si muzu udelat carku, ze jsem uzitecna 🙂

tiburcia
17. led 2010

Des krásný popis skoroporodu....a ať je to naostro rychlé a pohodové 😉

estrel jak bylo?

eirin
17. led 2010

Des, já se ti vůbec nedivím, že jste raději vyjeli... a už to fakt může přijít kdykoliv, upřímně ti to závidím.. já už se přes břicho neohnu, prcci kopou nahoře, dole, říkám si jak to vůbec zvládnu do konce, záda mě bolí vsedě, vleže, vestoje.. včera jsem byla na zkoušce šatů a muselo se povolovat, protože břicho roste ze dne na den. Jak se do nich budu soukat za dva týdny fakt netuším. Tak jsem si postěžovala 🙂

herminka
17. led 2010

Des, tak to je fajn, že Tě do termínu nechají, myslela jsem, že máš nějaký bližší deadline 🙂 Jinak vám schvaluji, že ani cca 10 dní před termínem nemáte složenou postýlku, onehdá mě dostalo, když jsem viděla v albu nějaké holky s termínem v prosinci načančanou postýlku snad v září.

Estrel, ahój, jak jste si to užili?

Eirin, věřím, že to musí být náročné ☹ A chápu to dobře, že stále pracuješ? Myslela jsem, že vícečetná těhotenství jsou a priori považována za riziková.

elitera
autor
17. led 2010

Hermi, no jasně, sterilizovat a načančat dětskej pokojíček při ||, abysme tam vytoužené miminko mohli nechat pár dní po porodu vybrečet 😝

milmic
17. led 2010

Ahojte holky,
koukám Des, woooow, držím palce, aby to bylo rychlý a všechno v pořádku.

Jináč já furt nic. 😀 Už mě i přestalo bolet bříško, jen ten bílej hlen mám pořád.
A nevím proč, ale nějak strašně depkařím. 🙄 Jsem strašně vyčerpaná, tak se vždycky vybrečím, pak dobrý a pak zase depka. 🙄

andelka
17. led 2010

elit: Poslední teplota vypadá nadějně 😉 A opravdu jsi toho dneska stihla hodně, doufám, že byl i zasloužený odpočinek 🙂

eirin: Jů, svatba se vám už blíží, co? To tu budeme mít zážitků - porod, svatbu 😵
Jinak hlásím, že Danýsek je asi hyperaktivní, protože jak ten dokáže v noci kopkat, to je pro mě úplně zvláštní. Ještě nedávno jsem se musela dost soustředit, abych ho cítila a občas vyhmátla místo, aby mě kopnul do ruky. A zdálo se mi, že oproti jiným miminkům a odborné literatuře 😅 se hýbe nějak málo. Dneska už mi to teda nepřijde. Už má pravidelné období, intervaly, kdy spí a kdy bdí a když bdí, tak se furt vrtí a někdy mám pocit, že mám v břiše chobotnici a ne miminko s dvěma rukama a dvěma nohama. 😀 Jinak bříško mi zatím nezavazí, což jsem ráda. Záda mě občas bolí dole, ale spíš jen když dýl sedím bez opory. Tak každý večer trdluju na balonu a je to fajn.

des: Teda perfektní popis vyléčení z porodu 😀 Šeříkovi se asi ven moc nechce zatím, no ale nakonec si to rozmyslí - až bude vědět, že má doma nachystanou postýlku 😀

andelka
17. led 2010

mil: Držím palce, aby tohle období brzy skončilo a žádné depky už tě nepotkávaly. 😔

Holky,koukala jsem se jak vypadá ten labrapudl a manžel se vyjádřil, že tomuhle se u nás říká podvraťák 😀

milmic
17. led 2010

A zapomněla jsem dopsat, že místo bříška mě ted furt bolí hlava a furt jsem nevyspaná. 😔
Už mě to nebaví, chjo. 😔

madlisek
17. led 2010

Vsak on ten pes snad jeste ani neni uznany nejakou tou mezinarodni psi organizaci, i kdyz pry se k tomu schyluje 🙂

Mil a nemuzou tam byt nejake dalsi duvody, proc te vsechno boli? Hodne prace ve skole nebo tak neco?

eirin
17. led 2010

Hermi, jj, chodím pořád do práce. Dr by mě doma nechala, kdybych chtěla, ale zatím nechci. Ještě si plánuju, jak odučím letní semestr, který začíná v půlce února a končí v půlce května (posledních pár přednášek ale věnuji doktorandům). Kromě bolesti zad žádné jiné problémy nemám a tyhle jsou podle mě normální (s ohledem na to, jaké už mám břicho - aktuální stav na picase, abyste viděly, co udělaly dva týdny). JInak se samozřejmě budu řídit zdravotním stavem, kdyby se mi začal zkracovat čípek nebo něco, tak zůstanu doma.

Mil, asi nějak hoodně reaguješ na hormóny v souvislosti s vysazením.. Já měla depky, když jsem HA brala. No je to na houby, když se cítíš už tak dlouho tolik mizerně.

Andělko, blíží se to, blíží. Už se moc těším.

milmic
17. led 2010

Madli, já vůbec nevím.

Ale jsem strašně vyčerpaná. Asi po všech stránkách. Ráno se vzbudím - v osm nebo v deset a už mě bolí hlava. Pak to přejde a večer zase začne. ☹
Ve čtvrtek jsem měla takovou depku, že jsem se fakt musela vybrečet, to jsem bulela bezdůvodně asi půl hodiny. Už jsem zas unavená a bolí mě hlava, chjo. 😔

Tak konec štěžování, ale jsem ráda, že to mám komu říct. 😉

madlisek
17. led 2010

Eiri, koukla jsem na picasu a teda tipla bych ti minimalne 30tt, ale spis i vic!

Mil, myslim, ze Eirin ma pravdu, ze to bude reakce na hormony spojena s vysazenim. Snad ti ta MS brzo dojde (a nebo se brzo objevi // 🙂 )

milmic
17. led 2010

No já ještě týden počkám a pak zavolám paní doktor. Jednak objednat na preventivní prohlídku a jednak se jí svěřím se svým trápením.
Myslím si, že // už tento cyklus nenajdu, je to volaké čudné no. 😔 Budu se muset poradit s paní doktorkou, čert ví, co se v mým tělíčku děje. 😕

eirin
17. led 2010

Madli, já bych si to tipla taky 😀 Ale jak jsem koukala do alb holek z dvojčecího tématu, je to asi normální. Ta břicha těsně před porodem vypadají děsivě.

estrellita
17. led 2010

holky,bylo krasne,byli jsme v alpach,hafo snehu,skvele jsme si zajezdili.nejak nam doma prestal fungovat pocitac,muj notas opravuje manzeluv kamarad a televize se mnou nekomunikuje,nejak se proti mne spikla technika 🙂 fotky dam behem zitra na pic...MIL-mne se po vysazeni HA naopak hodne ulevilo,tyhle stavy,co popisujes,tak jsem mela pri jejim brani. ted na me spis padaji depky vzdy v den MS. ☹ EIRIN- musi to byt hodne narocne s dvojcatkama,tak snad budes mit cas hodit nozky nahoru a v pripade,ze ti nebude nej,tak zustat doma.a kdy jdes na dalsi kontrolu? MADLI-jj,to je presne on,az na to nebudu koukat z mobilu,tak se podivam,jak vypada,jsem+zvedava+🙂