Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
21. led 2010

Teda to předtím bylo pro Luci, ta jde na endokrinologii za týden. Luci, jak dlouho už se vlastně snažíte?

aerin
21. led 2010

holky ja vam tak moc preju, at jste brzy taky tehule, fakt 😵

aerin
21. led 2010

vim jaky to je, kdyz to nejde☹

lucitee
21. led 2010

eirin: od zacatku srpna

aerin: co tvoje nevolnosti?

milmic
21. led 2010

Holky, brána má prodejnu i v Brně? Nebo to jde jenom po internetu?

aerin
21. led 2010

tak a konecne vim kolik meri, je to v te zprave (teda aspon myslim ze to CRL je ono), ma 68mm 🙂

mil, Brana ma prodejnu hlavne v Brne😉 v Praze je pobocka

aerin
21. led 2010

luci, nevolnosti uz temer vymizely, tak uvidime, jak to bude vypadat dal🙂

lucitee
21. led 2010

aer: tak to je super, uzila sis ☹

milmic
21. led 2010

hehe, OK, Aer. To jsem fakt nevěděla. 😀
Jsem koukala na net a mají tam některý hodně dobrý věci. 😉

aerin
21. led 2010

mil, to maji 😵 ja uz tam utratila....no ani nebudu rikat kolik😀

lucitee
21. led 2010

vlastne to zkousime od cervna, jen v cervenci byla pauza, od srpna je to cileny a pravidelne. Ma dost hruzu z vysetreni (spermio) kvuli tem nestovicim, tak dost doufam ze to klapne, ze tam nebude muset. PUvodne jsem myslela ze v unoru, ale asi to jeste posunu a necham to bejt. Jen si rikam co vsechno zensky musej zkusit (ja litam po gynde a na endo a to jsme to jeste s doktorama vubec nezacli resit) a on dela problem z jednoho vysetreni, ac vim ze je neprijemny. Ale proste maj to ti kluci jednodussi, oni si vlastne uzivaj a zadny jiny starosti s tim nemaj, pokud vsechno jde dobre. Pak maj bejt soucasti toho zdravotnickyho kolotoce a delaj chudaky...to me trochu stve

lucitee
21. led 2010

ne nestovice, ale priusnice mel. Uz mi to keca 🙂

milmic
21. led 2010

Právě jsem přemýšlela nad tím, kde je v Brně nějaký hezký obchůdek, kde mají hezké hračky napířklad. Pro nejmenší děti a žádné ty hrůzy ze Sparkysu a podobně, ale nějaké hezké látkové nebo tak.
a ono ejhle.

V létě jsem si na Šumavě třebas koupila tuhle potvůrku:
http://www.dumceskychremesel.cz/cz/eshop/produc...
a takovýdle věci se mi hrozně líbí.

aerin
21. led 2010

moc hezky, mil🙂

luci, snad to klapne🙂 My jsme za sebou meli vlastne hormonalni profil a spermio a vic jsme to chteli resit po Novym roce a ejhle 😵

lucitee
21. led 2010

moc rada bych se vyhla tomu kolotoci...asi jsem naivni kdyz si myslim, ze ja s mejma potizema bych to mela snadny...a to se pak hrozim tehotenstvi...

milmic
21. led 2010

Luc, zkus aspon trošku myslet pozitivně. Vím, že to jde strašně těžko, ale když to aspon zkušíš, hned to lepší půjde. 😉

lucitee
21. led 2010

mil: ale jo ja myslim pozitivne. si jako osobne myslim, ze jsem zablokovana. Ze me blokuje ten strach. Protoze se treba v noci vzbudim hruzou, co kdyz jsem fakt v tom...co kdyz mi bude spatne, co kdyz budu omdlivat, co kdyz budu mit cukrovku, vysokej tlak, velky potize...na druhou stranu se tesim jak mala. Proste se to ve me mele

milmic
21. led 2010

Já ti rozumím no. 😒
Je to hrozně těžký s pocitama a trošku je ovládat nebo se od nich odprostit nebo jak mám říct.
Ale držím ti moc palec, aby to vyšlo brzy a společně jste se těšili tomu. 🙂

lucitee
21. led 2010

no jo asi je prirozeny mit strach, ale si myslim, ze ten strach me blokuje. Ze to nechci kazdou bunkou svyho tela a proto to nejde.

chaarleene
21. led 2010

aer, CRL je od hlavičky po prdelku 😉

aerin
21. led 2010

chaar, diky za info!🙂

chaarleene
21. led 2010

aer, není zač 🙂 😉

tiburcia
21. led 2010

aer no roste roste 😀 😀

luci neboj ono to přijde 😉 já si teda myslím, že příušnice na to nemají vliv...hlavně ty neštovice v pozdějším věku...

madlisek
21. led 2010

Ahoj holky 🙂

Gratuluju Aer k uspesnemu NT a Eiri, jsem moc rada, ze je vse v poradku a jeste jsi dostala par bonusovych fotek 🙂

Mala anketka - kolik mate kdo sourozencu?

milmic
21. led 2010

Luc, já si myslím, že až tvoje tělíčko a tvoje bude cítit, že je vhodná doba, tak se prostě povede a bude to.
Jestliže si sama ještě nejseš jistá, tak možná se tělíčko fakt brání, ale určitě se to jednou povede a budete se všichni těšit.
já si taky ještě nejsem jistá, i když asi nejsem tak zapříčená jako ty. Nechávám věcem volný průběh a moc to radši neřeším. Uvidíš, že jednou se to podaří. 😉

chaarleene
21. led 2010

madli, já mám mladšího brášku 🙂 😵

tiburcia
21. led 2010

madli plánuješ počet dětí? 😀 😀 😀 😀 já jednoho 😉

andelka
21. led 2010

tibu: Je to naopak, příušnice v dospělém věku můžou být problém 😒

aer: Krásně prcek roste 🙂

madli: Já dva

madlisek
21. led 2010

Nee, jen jsem premyslela o sourozeneckych konstalacich 😀

lucitee
21. led 2010

mad: ja mam dve starsi sestry

mil: no ja to taky moc neresim, taky to nechavam plynout, ale prijde mi ze to proste jeste neni 100% touha