Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
26. led 2010

hermi: jj, ale ten 14 DC, to uz byl duch, ktereho jsem spis videla ja, takze to odpovida, ze by byl nejsilnejsi 12 DC. ovu testy mi prijdou odpovidajici, ale vaskozni tekutina ne 😀

luc: holky moc dekuju za pochvalu 🙂 ale kdybyste me ted videly, jak mam plet jako pubertak, tak byste to vzaly zpet 😅

estrellita
26. led 2010

luc: to je hrozny :-//

lucitee
26. led 2010

no vite trapila jsem se tim dost dlouho, ze je jina, ze nemame vztah, ze je to tak rozdilny od vztahu s druhou segrou....jak mamu trapi jak zijou, jak to trapi vsechny...a pak jsem si rekla, ze jsou dospely a co me je do toho jak oni zijou. Nevidam je a je to lepsi, netrapi me pak jak ty deti vyrustaj, ze jsou zanedbany opozdeny spinavy a vystraseny. A uz vubec si nechci predstavovat vsechna ta tehotenska vysetreni, nebot moje sestra je nemyty prase bez hygienickejch navyku

estrellita
26. led 2010

luc: ufff 😖

eirin
26. led 2010

Luc, tak to je teda drsný.

lucitee
26. led 2010

no jo, na chlubeni to neni. Co nadelam, ona se nezmeni. Ale aspon vime kde je, byly doby kdy byla nezvestna, nevedelo se jestli zije...pak prisel dopis z vezeni...byla tam 3 mesice, otresnej zazitek. Uz nikdy vice. Takze jsem si rekla, kazdej svyho stesti stujce, at zije jak chce, ja taky tak budu zit. Budu se snazit budovat svoji rodinu, poucit se a neopakovat chyby tyhle moji blaznivy rodiny.

chaarleene
26. led 2010

luci, tak to je síla 😒

hermi, manžel je v tomhle směru takovej pesimistickej realista, takže maloval černé scénáře, jak nemáme co zastavit, od koho si půjčit a tak, ale když jsme to probrali s finanční poradkyní, tak jsme zjistili, že to není tak zlé 🙂

teď po ránu jsem si probírala výbavu, na kolik se co pere a jestli mám všeho dost 😵 tak jsem se tu mazlila se zavinovačkou jako úchyl 😅 😀 ale když ona je tak krásná 😵 😵 😵

jinak jsme dneska měli jet do kina na Sherlocka a manžel to odpískal 😒

lucitee
26. led 2010

no jo holky vsude je neco, my jsme holt rozlozena rodina, asi uz jsem s tim smirena. Ziju si po svym, buduju svuj vztah, zivot, domov....jako nemit tak pevnej vztah, tak nevim nevim. Ono se neni co divit, ze mam vsechny ty problemy.

elitera
autor
26. led 2010

Luci 😅 To je síla ☹

Jinak ona veeeeeeeeeeeeelmi teoretická šance na otěhotnění je (prespermatická tekutina a kondom až na posledních asi 90 % styku 😀), ale to by mě zdejší snažilky asi vyloučily 😀

elitera
autor
26. led 2010

Luci, a dívala ses už po tom kineziologovi?

chaarleene
26. led 2010

tak to kino mi slíbil na příští týden, tak doufám, že si to zase nerozmyslí 😅

estrellita
26. led 2010

elit: my bychom ti to praly, a nevyhnaly bysme te 🙂

chaar: tak vidis, kino bude 🙂

chaarleene
26. led 2010

estrel, doufám 😅

elitera
autor
26. led 2010

Jen pro porovnání výše teplot přidávám svůj těhotenskej graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 😀

estrellita
26. led 2010

elit: a jake jsi mela priznaky, ze jsi testovala tak brzy?

aerin
26. led 2010

holky prosim o rychlou radu, mam nebo nemam?😀

http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=104415

herminka
26. led 2010

Aer, nádherné 😵 Pokud máš dobrou zkušenost s nakupováním bot bez zkoušení, vzala bych je.

estrellita
26. led 2010

aer: ty jsou bozske 😵 😵 souhlas s herminkou 🙂 manzel si ted objednaval boty po netu a byly uplne v pohode a kdyby byly vetsi, daji se vycpat vepredu vatou 😀

aerin
26. led 2010

no moc nemam...ale bojim se, ze jiny nesezenu a tyhle jsou bozsky....🙂 chci je na tu svatbu 😀

estrellita
26. led 2010

aer: ja jsem mela na svatbe boty, ktery mi nesedely jen o pul cisla, ale proste pulku cisla nemeli, tak jsem vzala ty vesti a adala vatu a bylo to uplne v pohode 🙂

lucitee
26. led 2010

eli: ano dneska budu volat a objednavat se

milmic
26. led 2010

Aer, taky bych chtěla balerínky na svatbu... Bílé nebo krémové. Ale bojím se, že neseženu. 😒

milmic
26. led 2010

Nemáte holky nápad, kde se dají dostat takové botky?

elitera
autor
26. led 2010

Luci, super 😵

Estrel, já už ani nevim, rozhodně jsem si z Lišáka dělala srandu, že hahaha, co kdyby, a že si pro jistotu počuram test, a i k mýmu překvapení byl prostě pozitivní 😀

lucitee
26. led 2010

je holky ja jak netestuju a ted koukam na elitery graf, ziram na to jak dite na novy cvicky..a nejvic me pobavil nazev: meine zykluskurve 🙂

lucitee
26. led 2010

aer: taky bych se te koupe nebala, da se to vratit ne? na netu vzdycky najdes vetsi sortiment nez v obchodech

elitera
autor
26. led 2010

Luc, ty asi neumíš německy, co? 😀 Kurve je křivka, zatáčka 🙂

lucitee
26. led 2010

nemecky jsem zapomnela, vim co to znamena, ale presto me to pobavilo.

asi je na case abych si o mereni aspon precetla, aspon to co ty vykyvy teplot znamenaj 😀

elitera
autor
26. led 2010

Luci, ty na začátku, že mi tělo dělá nějakej bordel, ty kolem zelenýho pruhu jsou v pořádku (ovulace) a to, že se mi teď teplota drží tak nahoře, by mohlo znamenat právě to těhotenství 😀 Na druhou stranu v tom starým grafu, kdy jsem opravdu byla těhotná, už to, že ta teplota tak klesla (jen jednou jsem měla 37), podle mě signalizovalo problém. Ale Lišák mi zakázal měřit, že mě to stresuje... 🙂

moni1412
26. led 2010

vy ste toho tu zas popisali 😅 kym stihnem reagovat, ste na dalsej strane 😒 oneskorene, ale tu je nasa torticka... http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... bola vyborna....

aer uz si nejaku vybrala?