Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
4. dub 2009

jo a dneska jsem byla v CA, koupila jsem si dvě trička a zkoušela jednu krásnou halenku. Seděla mi, slušela mi překrásně, akorát měla jednu drobnou chybu. Potřebovala bych do ní být tak ve 4 měsíci 😅 Škoda. 😀

deenakee
5. dub 2009

Ahojte. Tak jak vaše ovulace..... Podařilo se už někomu.... ?
My jsme si s manželem užili krásnou minidovolenku v podyjí, měli jsme úžasný výlet v sobotu, přespali jsme tam v jednpom penzionu a v neděli jsme šli na jeden kratší výlet a před odjezdem jsme si prohlédli ještě znojmo. Bolo to super. Bylo tam jako v létě, plno květi, žádní lidé a zpívali ptáci, prostě romantika. Škoda, že už jsme zpět. 🙂 🙂 🙂

eirin
6. dub 2009

Ahoj holky, kde jste všechny?
Taky jsem měla krásný víkend, sice jsem neudělala nic do práce, jak jsem měla původně v plánu, ale aspoň jsem se pořádně vyvenčila.
Deny, ovu pořád nikde (40DC).

andelka
6. dub 2009

Deny: Jé, tak to jste se měli překrásně. My jsme byli ve Znojmě na svatebce. Krásně město, že jo? No a ještě to počasí luxusní. 🙂
Jinak u mě zatím nic (21DC), ale mám už asi 4 dny tažný hlen, tak uvidím. Čekám.

beat2
6. dub 2009

Ahoj holky, to jaro dela divy, nejradsi bych byla tehu hned, a ne az v lete (nebo pozdeji), jsem se z toho slunicka cela pominula zase 😀 pritom uz jsem byla taaaak vyrovnana... 😀
Andelko - to vam teda vyslo krasne pocasi!
Dee - ja s ovu nemam problem (tuk tuk tuk, zaklepat), ale drzim vam vsem pesti

andelka
6. dub 2009

beat: No počasí na minidovču vyšlo spíš Deny, já byla v sobotu ve škole a pak si protáhnout tělo plaváním. V neděli se mi nechtělo nějak dělat nic. 😅 Ale teda to počasí a příchod jara má s těhulkovací náladou fakt hodně společného. Zas to na mě jde. Ale možná je to tím, že by měla brzy přijít ovu 😕 Anebo obojím. 🙂
Nám jinak na dovolené většinou počasí moc nevychází. Zpočátku vypadá většinou katastroficky (zima, déšť), naštěstí později se to vždycky vybralo a užili jsme si to v Českém Ráji,ve Znojmě i v Kutné Hoře. Hlavně se tam dá něco dělat i když je počasí nic moc, i podle toho jsme cíle našich dovolených vybírali. Letos teda nemáme zatím nic, já jsem tak nějak bezprizorní, navíc si dáváme větší pozor na peníze a zbytečně neutrácíme, hlavně mamka má už teď kecy, jak to budeme mít těžké až budeme mít děti, když jsme už teď zvyklí utrácet, jak budeme muset přestat myslet na sebe ale víc na ně, jak se s nima nikam nedostanem a jak nás budou stát plno peněz. Tak je to takové všelijaké teď.

des
6. dub 2009

andelka: to je má oblíbená odpověď, když se mě někdo ptá, kdy budeme mít děti (zásadně mlžím) - sprásknu ruce a vyvalím oči:"Víš kolik takový dítě stojí peněz????" 😀

deenakee
6. dub 2009

Des, to je super odpověď, to já nikdy nevím co mám říkat.... Já vždycky začnu kecat o dětech a oni hned... A už plánujete? Tak já většinou řeknu že se ještě rozmýšlíme kvůli škole .... (a přitom se už snažíme)
Ale nechci aby se mě furt někdo ptal a už ? Nebo mě litoval...
Já se snad doufám nikdy na tuto blbou otázku nezeptám.... 🙂

elitera
autor
6. dub 2009

ahoj holky, nějaký nový těhule? 🙂 Dočtu někdy časem, mam týden zpoždění 😅 Ale zítra odpo třeba už budu mít čas konečně 🙂

andelka
6. dub 2009

des: No jo, já taky odpovídám různě, když se někdo ptá na tohle, ale toto je jaksi jiná situace. A docela mě to štve. Zvlášť když já vím mnohem líp než mamka, kolik dneska co stojí, co je potřeba pro dítě, jak složitá bývá výchova (holt dneska), a tak. Kdybych ji měla poslouchat, není babička do smrti. 😠
Deny: Já se na tohle zásadně lidí neptám, na to mám Modrého koníka. Ani vlastní švagrové se neptám a to vím, že už se snaží (krom toho si o jejich postupu myslím svoje, ale to jim taky neříkám). Mě se ptává třeba moje kadeřnice, nebo mamčiny známé nebo v kostele. Tak prostě řeknu, že zatím ještě neplánujeme, že nechceme být nezodpovědní. Včera jsem kámošce na podobnou otázku řekla: "Miminko? No chtěli bychom, ale vlezlo by se nám tak leda do skříně." 😀

elitera
autor
7. dub 2009

Ranko 🙂
V Brně to venku vypadá na další krásnej den 😵 kterej ovšem opět strávim v kanclu se zataženýma žaluziema a oknama na severovýchod 🙄 A návrat k původnímu stavu - opět nemam co dělat, navíc teď proběhlo povolování internetu jen určitým osobám (vedoucí oddělení to podepsali všem) a můžou být i sankce. Kurnik, ale co mam dělat?? Co jsem v práci, mrzí mě ten potrat ještě víc... 😅 🙄

eirin
7. dub 2009

Ahoj holky,
eli, nejsi v tom sama, taky strávím den v práci a dneska to mám až do sedmi 😒 Zítra taky, tak snad čtvrtek bude normální. Jinak eli nechápu, proč ten net u vás tolik řeší...
Ovu stále nikde, moje nálada navzdory krásnému dni na bodu mrazu. S jarem na mě lezou zase touhy po mimi, ach jo... a místo toho kancl.

elitera
autor
7. dub 2009

eiri, ono je to ve spoustě firem, prostě nemáme lozit po chatech a jiných špatnostech a máme pracovat. To chápu. Jen kdyby bylo co... 😅 Holky, jsem v práci ani ne týden a už mě to zase sere ☹ a to jsem se docela do práce těšila ☹

eirin
7. dub 2009

Eli, no právě, mně se prostě příčí dělat taková opatření kvůli netu, když jde o to, aby práce byla udělaná.. a když je, tak proč to tak hrotit? Jo kdyby nebyla, to by byla jiná..

elitera
autor
7. dub 2009

třeba to bylo udělaný proto, že někdo tu práci hotovou neměl... já fakt nevim ☹ a hlavně tohle je opatření, proti kterýmu nemá smysl nějak bojovat nebo se bouřit - protože objektivně na tom netu nemáme co dělat.

elitera
autor
7. dub 2009

ovšem vtipnější je zákaz poslouchání hudby...

elitera
autor
7. dub 2009

Halooooo 😕

cirrusa
7. dub 2009

Zákaz poslouchání hudby? Až tak? 😅

elitera
autor
7. dub 2009

no jasně... teda zejména zákaz sluchátek (kdysi prej někdo přeslechnul telefonát od ředitele, ale to je prej stejně obecně boschí standard), ale když máš openspace, tak si toho do repráčků taky moc nepustíš, abys neotravovala ostatní. Já teda puštěno mam a slyšim to cca 2 mestry od počítače už jen jako jemnej šum. Melodii vnímam jen proto, že vim, jaká tam má být...
Pochopitelně na tohle většina lidí dlabe taky 😉

cirrusa
7. dub 2009

ou je ta vase prace je ted docela masakr, jako sice znam to i od jinud, ale ted se vam ty zakazy a prikazy nejak kupi.... 😒 nu sup, takznovu do tehotneni a bude lip az budes pryc... 😉 se zrovna valim na zahrade s notasem a prochazim konika. Ta nase diskuze listopad 2009 stoji za velke kulove, tak apson okukuju cizi 😅

ee.liska
7. dub 2009

Ahoj, holky, tak jsem k vám nakukla. Můžu se přidat? taky bych chtěla být na jaře mamča 🙂

elitera
autor
7. dub 2009

eliško, vítej 🙂 Kolik ti je, vdaná/přítel, kolik je jemu, co oba děláte (práce/škola)? 🙂

Cirru, ono je to tu prakticky pořád, akorát se to občas vytáhne na světlo, aby všichni nezapomněli. Jen musim doufat, že nebudu první exemplární příklad, koho vyhodej... 😅
A o těhotnění mi ani nemluv. Hned v pátek jsme měli 3hodinovou poradu o ho*ně a asi poprvý od potratu jsem opravdu trpce litovala - teď mě to čeká min. rok, mohlo to být už jen tak 5 měsíců.
A btw. jsem taková melancholická dneska, měli jsme jít na NT screening... 😒

cirrusa
7. dub 2009

Eli,na to nemysli.Mě MUDRa dneska rekla, ze tam byly mimi dvea jedno to hned na zacatku vzdalo, taky se na to snazim nemyslet 😒 Ale chápu to....

ee.liska
7. dub 2009

Tak je mi 25, vdaná 2 roky 🙂 , jsem 10 dní po revizi ve 24 tt a doufám že budu brzo zase těhotná

deenakee
7. dub 2009

Jaj eelisko. Tak to ti mooc přeju aby se Vám to brzo podařilo. A aby bylo tentokrát všechno všecičko vpořádku....

elitera
autor
7. dub 2009

eeeeeli, to mě mrzí ☹ zlatý moje 10tt ☹ po revizi budu ve čtvrtek 3 týdny. Svěříš se, co se stalo?
Cirru, to na náladě nepřidá. Ale druhý mimčo bude ok, uvidíš 😵 A budeš na něj mít víc času, než bys měla se 2 špuntama 🙂

ee.liska
7. dub 2009

Missed, dr na kontrole nenašel srdíčko, do té doby bylo všechno v pořádku. a co se stalo u vás?

elitera
autor
7. dub 2009

totéž, ale fascinuje mě, že u tebe nastal missed až ve 24tt!!!! To je strašně pozdě už! ☹

cirrusa
7. dub 2009

Eli,jj já vím, ale docela mne to zamrzelo jen co je pravda....Ale kdyby tam dvě byla, stejně bych ti jedno nabídla 😵

Holky, hezký večer všem, já dneska nadobrou ukončila své působení v listopadu 2009,ta diskuze je na mne moc smutná...To se radši občas stavím sem k vám, do mateřské diskuze 🙂

elitera
autor
7. dub 2009

Jasně, cirru, zůstaň s náma 😵 A mimčo bych ti s díky nechala 😀