Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
10. črc 2009

andelka: Tak to tě potěším, některé těhulky i přes občasnou nevolnost zvládnou za necelý 1. trimestr nabrat i 5 kg 😲 (v mé chytré knize jsem se navíc dočetla, že 8% z váhového přírůstku tvoří prsa🙂)

andelka
10. črc 2009

des: Néééééé 😝
já jsem si teď znovu pročítala knížku o těhu a tam bylo, že během 1 trimestru by měl být přírůstek 1-2 kg 😅 No ale každý to má asi jinak, někdo přibere 10 kg za celou dobu a někdo 20 kg a přitom nedělá nic špatně (že by jedl vyloženě za tři nebo blbě)
já prsa nechci, to je moje noční můra, dyť se do ničeho nevlezu a budu vypadat jak slon ☹
ale co, dopředu to stejně vědět nemůžu, tak to nebudu řešit. Ale budu si muset dávat bacha, abych pokud možno moc nenabrala, bo jak bych to dostávala dolů nevím, nikdy mi to moc nešlo, až teď a to ještě nevím ani čím to. 😕

aerin
10. črc 2009

jeee, ja budu mit konecne prsa????? to neznam, to bude nezvyk😀

elitera
autor
10. črc 2009

mně teda vyrostly hned 😀 Zato teď jsou mi podprdy volný 😅 😀

eirin
10. črc 2009

Já taky nechci prsa..

andelka
10. črc 2009

Aer, eli: My bysme vám s eirin možná něco poslaly, kdyby to šlo 😀 Škoda, že to nejde, že? Co já bych dala za béčka (ale to jsem měla možná tak na gymplu) 😅

aerin
10. črc 2009

co ja bych dala aspon za regulerni A😀

elitera
autor
10. črc 2009

já nic navíc nechci, já jsem spokojená 😀

andelka
10. črc 2009

A jo, blbě jsem četla, nabídku eli odvolávám 😀

des
10. črc 2009

jj, aerin na to se spolehni...pro nás méně obdařené je to docela přijemný efekt 😉

andelko: já vím, 1-2 kg 😒 já to mám z toho, že když mám jen malinko hlad, je mi hned blbě, takže se celý den víceméně cpu a mám hlavně na sladký strašnou chuť, se kterou ne zcela úspěšně bojuju. Navíc maminka se mnou nabrala 25 kg, takže myslím, že geny zafungujou a já se k těm cca 92 kg propracuju (hauuuuu 😲 😲 při mých 180 cm budu slušnej kolos 😀 )

aerin
10. črc 2009

no jo, des, ale pak ty vykojeny koze, to bude sok 😅 😀

des
10. črc 2009

eli: představ si, že se mi dneska zdálo, že jsme spolu chtěly založit nějakej byznys - bohužel nevím, o co šlo (patrně něco s dětma), jen vím, žes trvala na tom, že to musíme spustit už tenhle víkend 😀 To by mě zajímalo, co to znamená...možná, že nás čekají nějaký nečekaný prachy 😉

des
10. črc 2009

aerin: šmarjá, o kojení mi vůbec nemluv, z toho mám docela vítr (takový ty zkazky jak dítě nechtělo, pak chtělo nebylo mlíko, pak rozkousaný bradavky a záněty...)

elitera
autor
10. črc 2009

Mně už přišly čekaný prachy - odstupný. Tolik peněz jsem v životě dohromady neměla 😀
No a koukej si vzpomenout, co že jsme to rozjížděly, máme na to, zdá se, jeden den 😀

des
10. črc 2009

eli: bojím se, že to byla nějaká ptákovina 😀

andelka
10. črc 2009

des: Anebo už ve 2. trimestru tolik nenabereš, taky možnost (docela dobrá, ne?) 😉 Ona je sranda v tom, že dopředu to člověk nemůže vědět, jak jeho tělo zareaguje, takže do tabulek se každý nevleze. Jsou holky co přibraly 30 kilo a pak to shodily.Asi by to chtělo myslet pozitivně 🙂 A to ve všem (aj to kojení, bo je to prý dost o psychice)

deenakee
10. črc 2009

Ahojte tak já jsem pravej opak za 4 měsíce těhu jsem přibrala 1kg a to ve stylu že ho jeden týden mám duhý ne, třetí zase mám.... takže ani ten 1 není jistý... Přesto mi břicho porostlo, prsa trošku taky (z menších B na větší B) a dokonce trochu aj zadek.... Z kama se to ale přesouvá netuším 😀

Jinak s přibýváním bych si starosti nedělala. První 3 měsíce je člověk rád že spořádá suchý rohlík... a když budete kojit máte naději dostat se pod svoji váhu během půl roku....

Jinak jsem na tom jak des.. jak nejím je mi blbě ale hlad nemám , jen sladký bych jedla.... zelenina ovoce zatím jen z povinosti
PS: Včera jsem si užila první regulérní tvrdnutí břicha... a to asi 10 krát , tak sjem běžela pro magnezko a dostala jsem dávku pro 80 kg člověka se silným neodstatkem MG ( vážím 50) Tak snad mě to neporazí 😀

Jinak obědnáváme petrolejovou manducu a tmavě červený Mam šátek (s čepičkou a botičkama)

deenakee
10. črc 2009

Nějak moc často používám slovo Jinak 😀 😀 😀

andelka
10. črc 2009

Deny: Já taky, nevím kde jsem k tomu přišla 😅

A fotečka bříška někdy bude?
To máš fajn, že se ti postava moc nezměnila, někdy to musí být fakt šok, jak něco rychle naroste a člověk není zvyklý 😀
A to magnezko, nemůžeš si toho dát půlku? ať toho nemáš zas moc. 😕
Blahopřeju k nákupu, tak ať jste spokojení 🙂 Jsou to pěkné barvy.

des
10. črc 2009

Deen: tak to já mám dobrý, jíst můžu naprosto všechno (až na dijonskou horčici🙂), např. včera místo regulérní večeře asi půl kila melounu 😅

andelka: asi sem přidám svoji fotku, aby Deen viděla, jak se má vypadat v 17. týdnu 😀 😀 😀

Jinak jsem zjistila, že Vltava má průtok na hranici sjízdnosti pro kánoje...asi půjčíme rafty...normálně bych měla radost, že bude trošku adrenalin, ale teď mám trochu obavy, člověk si najednou uvědomí, že je fakt zodpovědnej i za někoho jiného... ☹ a bude to asi čím dál horší!

des
10. črc 2009

deen: nevím, jestli jsi to už někde řešila, ale necháte si říct pohlaví? Už se pomalu blíží doba, kdy by se to dalo zjistit, žejo?

deenakee
10. črc 2009

Anděl... no nad půlkou tablety jsem nepřemýšlela. páč mám jíst 6 tablet denně... 😀 Ale říkaly holky na netu, že to stejně neúčinkuje...

Des... Já už bříško mám, len váhu nemám.. A nejvíc mě šokovalo že se mi urobilo břicho hned v druhémměsíci. Od té doby my už tolik neprostlo... (asi povolené svaly)

Bříško hodím, ale musíme něco vyfotit...

Jinak des... mě Vltavu zakázaly... chtěla jsem tam jet ve druhém měsíci a doktorka řekla že v žádném případě... No ale myslím si že to nijak rizikové není, jen pozor na přehřátí... Sluníčko je teraz fakt prevít a s raftem to bude aspoň bezpečné. Jinak jezy bych radši obcházela...

Pohlaví si říct necháme ale bude to tajmeství... Ráda bych si však už budovala k mimču užší vztah... 🙂
Snad se nám ukáže... No zatím to vypadá na kluka.. Páč je o týden dopředu (což bývají kluci) a spohybama trochu dozadu (holky co mají holčičku prej cítily pohyby už od 16-17 týdne...kluci jsou prej línější... můj malý je v 18 a kromě sem tam kopnutí si ještě dává pohov)

des
10. črc 2009

já myslím, že to asi zvědavostí nevydržíme 😉 Ale asi okolí výsledek řeknem a zatajíme na oplátku jména...Na pohyby jsem teda moc zvědavá, snad se dočkám (určitě jo!)

Jinak pro snažilky malý tip na dovolenou 😉
http://www.novinky.cz/koktejl/173428-matka-zalu...

andelka
10. črc 2009

Deny: Tak místo 6 třeba jen 3. Jo to já ještě tak zběhlá nejsem, abych znala dávkování magnezia nebo jeho formu 😅
No na mém "domovském" tématu je naše první těhulka taky štíhlá a teda regulérní těhu bříško měla snad až od 25tt a štíhlá je pořád a má jen to bříško, akorát už pěkné, za 14 dní by měla rodit. Hlavní je, že miminko roste jak má, ty zas tolik růst nemusíš. 😉
Holky, ukažte brzy bříška 😵

andelka
10. črc 2009

Des: Děkuji pěkně, já radši klasicky 😀
jo a víte na co jsem dneska narazila v našem obchodě Hruška? Prodávají tam u pokladny těhotenské testy, 23,50 jeden, normálně v krabičce. Takže testovat můžu fakt skoro kdykoliv. Zatím mám schované jen ty z kdysi, ty jsou dva. 😅

madlisek
10. črc 2009

Ahojte holky!

Hlasim se jako vdana a vylibankovana (je to vubec slovo?)! Svatba dopadla nadherne, zitra snad soupnu nejaka ta fota na net, moc se to vydarilo a rychle to uteklo 🙂 A svatebni cesta byla uzasna, chodili jsme po horach, kochali se prirodou a byl to proste raj. A ted uz jsem zase tady - Andelce gratuluju ke snazilkovani, Eli preju, at se ji podari dostat brzy do poradku a Aeri at se vyhnou dalsi pujcce!

eirin
11. črc 2009

Jéé Madli, ahoj mladá paní 🙂 To je super, že se vám všechno vydařilo a už se moc těším na fotky 🙂

elitera
autor
11. črc 2009

Jé, ahoj novomanželko 😵 Jsem ráda, že vám všechno vyšlo 😵

estrellita
11. črc 2009

holky, ja taky nechci pak vetsi prsa mam 2/3 a fakt vic nepotrebuju, protoze mam hodne uzky pas (63 cm) a boky taky nemam nejvetsi (91), ale s prsama mam problem koupit si jednodilne saty 😅 😀 bud je mi to nahore a neni mi to nikde jinde (vlaje to) a neo mi jsou dole a nahore je nezapnu 🙄 😀

madli ahoj 🙂 tesim se na fotky 😵 a koukej nam povypravet zazitky ze svatby! 🙂

elitera
autor
11. črc 2009

to máš hnedle ideální míry 90/60/90, ne? 🙂