Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
31. bře 2009

jo aha ovulacni test je jinej nez tehotenskej? to prijdu do lekarny a reknu ze chci ovulacni test?

ja si totiz myslim ze na sobe ovulaci poznam, ale chci si to potvrdit

madlisek
31. bře 2009

Ano ano 🙂

eirin
31. bře 2009

Ahoj holky,
deny, ovu podle ff jo, podle wk ne, ale já si myslím, že spíš ne... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lucitee
31. bře 2009

tak to je dobry s tim testem, to pristi tejdne zkusim at mam jistotu ze to vazne poznam a telo funguje

beat2
31. bře 2009

Lucitee - presne no, prijdes do lekarny a koupis ovulacni test. Byvaji ale docela drahe, ale tak ja jsem to taky vyzkousela 🙂

Jinak holky, musi gynekolog vedet, ze se hodlame snazit? Mam mu to rict? Me to porad pripada jaksi trapne, o tom zacit... Ze jako jestli mi na to vubec ma co rict... nebo mi rekne "no, to je hezke, tak prijdte az budete tehotna" 🙂)) Ja porad nevim... Bojim se te jeho reakce, jestli jako je to k necemu platne, nebo se jen ztrapnim, ze jsem hyperaktivni... Jestli se to tam neresi az kdyz to nejde, a nebo az kdyz se to povede🙂)
Nebo je to dulezite? Dela nejake vysetreni??? Poradte prosim 🙂

madlisek
31. bře 2009

Eiri, asi fakt zatim ne, mely by tri po sobe jdouci teploty byt vyssi nez teploty pred zvysenim a to tam zatim neni

madlisek
31. bře 2009

Beat ja nevim, ja jsem sla na gyndu s tim, ze ZA ROK se chceme zacit snazit, takze podle me je to ok 😀 Gyndarka mi udelala UTZ delohy, jestli je dobra sliznice, zkoukla mi grafy a doporucila mi listovku a omega 3 mastne kyseliny.

beat2
31. bře 2009

Madli - diky, no tak snad jsou na to zvykli, ale stejne se trochu bojim 😅

elitera
autor
31. bře 2009

beat, je to úplně normální, ale vědět to nemusí 🙂 Koneckonců mu tam minimálně půlka pacientek nepochybně chodí s tím, že otěhotněly nedopatřením 😉

madlisek
31. bře 2009

Krása! Eli, máš šikovného choťe 🙂

beat2
31. bře 2009

eli - mate to moc hezke, my jsme zatim ve fazi "zijeme v krabicich"...

lucitee
31. bře 2009

beat: ja mam skvelou doktorku a sama a mezi reci jsem ji rekla, ze se tak za pul roku zacnem snazit. Mela radost, radila, rikala jak poznam ovulaci, ze mame pred ovu mit par dni pust a ze je zvedava z jakyho vajecniku otehotnim, ze jeden se kazdej chova jinak a ze tim zjistime kterej se chova zdrave. A loucila se se slovy tak ze pul roku nebo az bude potreba a mrkla na me 🙂 Jo a este mi rekla at beru tri mesice predem listovku a pak omezim koureni a alkohol a leky...nic z toho nedelam.
Ale to neni vsude, myslim ze vetsina to nehlasi a volaj, az kdyz najdou na testu dve carky

beat2
31. bře 2009

Lucitee - tak to mas super gynekolozku. Ja mam noveho kvuli stehovani, takze tam zatim neni takova ta vypestovana duvera, nebo jak to rict... ze bych vedela jak na co reaguje a co jak bere... 😖

lucitee
31. bře 2009

bea: ja k ni chodim uz 14 let....bohuzel ji budu muset zmenit az se prestehuju coz me fakt mrzi

deenakee
31. bře 2009

eirin...zvýšení tam je, teoreticky by to mohla být ovu, ale co tomu cyhbí je dostatečně zvýšení, třetí (nebo čtvrtá) teplota od zvýšení, musí být od těch nižších teplot aspoň o dvě desetiny. Takže zatím ti to jistě neřeknu.
Krátce řečeno - mohla to být ovu -ale musela bys mít zítra aspoň 36,6. Jinak ne....
Držím palce... 🙂

Anděl: My jsme to dodržovali opravduz přesně - ale já mám cyklus pravidelně max. 28 dní - takže to nebyl takový problém.
Já osobně to taky poznám podle hlenu, ale hlavně podle chuti na sex 😉 Takže když jsem tyhle příznaky neměla, věděla jsem, že jsem ještě neplodná i když statisticky bylo už plodné období...

Holky. Tak vidím, že kromě des, jsme zase všichniv období čekání na ovu.... No je to hrozné. Přeju všem ať se teploty brzo vyšplhají nahoru 🙂

eirin
1. dub 2009

Deny, ovu to nebyla, dnes 36.3. Ale přičítám to hodně vystresovanému měsíci.

andelka
1. dub 2009

Deny: Aha, no vzhledem k mým vtipným cyklům a tomu že už se tím zabývám nějakou dobu, tak to zas tak nehrotíme, ale ne zas moc. Možná jednou budu důkazem toho, že to není metoda, která selže, ale člověk. 😅 Zatím máš pravdu, čeká se na ovu, momentálně mi to udělalo klouzačku dolů, ale do ovu asi ještě daleko, poněvadž hlen aby člověk pohledal: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
eirin: To tak bohužel zatím nic. 😔
luci: Možná by sis mohola pár testů koupit tady z bazaru, někomu někdy zbudou. Nedávno je někdo prodával, jsem si všimla. Ale z lékárny je to asi rychlejší a pohodlnější. jinak holky mají pravdu, vypadají jako těhutesty, ale reagují na něco jiného a s těhu to nemá nic společného.
beat: No já si myslím, že zmínit se o tom můžeš, každý doktor k tomu přistupuje jinak. Já jsem svému třeba řekla, že jsem vysadila a taky mě "poučil", takže předpokládám, že až mu řeknu, že se začneme snažit, tak mi k tomu taky dá nějaké info. Minule k tomu nedošlo, protože když se mě zeptal, jestli vysazení znamená, že se začnem snažit, tak jsem mu řekla že ne, takže řešil jiné věci.
No jinak dneska se jdu objednávat na gyndu, tak jsem zvědavá kdy mě vezme a i jak to bude probíhat.

cirrusa
1. dub 2009

Eli, uz jsem koukala vcera na strse, moooc hezky kryt v te chodbe 😵

elitera
autor
1. dub 2009

Ahoj holky 🙂 Tak jsem dneska první den v práci, čekala jsem, že to bude horší 🙂 Akorát nám teda vtipně zatrhli ode dneška internet pro všechny - no samy vidíte, jak je to dodržovaný 😝 Prej kvůli přetížení linky do Německa. A nevim, jak jim to pomůže, protože celý oddělení má už zažádáno o standardní "neomezenej" přístup a šéf vypadá, že to podepíše 😀

madlisek
1. dub 2009

Ahoj holky!

Leze na mně nemoc 😠 Tak cucám šalvějové pastilky a liju se čajem - musím se uzdravit, protože příští týden letíme s mužíčkem na předsvatebku!!! 😵 😵 😵

andelka
1. dub 2009

Eli: Taky musím pochválit, krásné dvířka. Až budu mít víc času, taky pofotím změny u nás.
Holky, představte si, že mamka asi dneska ráno shodila krabici s velikonočními dekoracemi a půlka vajíček je rozbitých. Co jsem zachránila jsem dala do alba. Vy už se na velikonoce připravujete? Jo, album je tu:http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=21...
Madli: co to slyším? Uzdravuj se uzdravuj, ať si to užijete. A kam to přesně letíte? Asi už jsem to zapomněla. 😅

des
1. dub 2009

Zdárek holky, tak jsem tu se svým úchylným grafem...doufám, že máte dost široký obrazovky 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2
Každopádně jsem ráda, že to tak nějak vyšlo i bez lékařského zásahu a věřím, že příští cyklus bude trochu rozumnější 🙂

beat: já si zrovna na tebe vzpomněla, že tě doporučím luci jako poradce v oblasti ovu testu 😉

eli: nám minulý týden internet neběžel vůbec 1,5 dne!! Děsný 😉 A závěrem týdne nás vytopili, takže neběželo kvůli elektrice ani topení 😠

andelka
1. dub 2009

des: to je vtipnej graf. Hlavně ten prostředek 😀

deenakee
1. dub 2009

Des , ten tvůj graf už vypadá spíš jako těhotenský 🙂 Dělala sis těhu test ? To mi přijde fakt drsné mít tak pozdě ovu. Měřila jsi i před tím 79 dnem? Dle toho grafu už ovulace mohla přijít mnohem dřív, ale bez teplot to nelze poznat....

No Každopádně si myslím, že jsi zdejší rekordman, co se týče nejpozdější ovu a nejdelší graf 🙂
Tak mooc držím palce aby tenhle cyklus byl ukázkový.
Snad tenhle cyklus bude ten nej pro tebe, pro mě i pro aer 🙂

deenakee
1. dub 2009

Jinak já mám dnes zaznamenán poovulační zvýšení. Ale asi jsem se s těmi dětmi moc stresovala, páč ovu přišla rekordně až 16 den (přesně jak jsem předpovídala 🙂 a plodné období bylo téměř úplně bez plodného hlenu. A plození sice bylo, ale byli jsme tak unavení, že nevim, nevim, v živoítě bych nikdy neřekla, že se budem milovat kvůli dítěti... 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/247f46

estrellita
1. dub 2009

des:to je mazec, jsem si tu obrazovku musela posunout 😀 😀

ahoj holky,
no tak co se tyce hudby, budeme mit od ksamarada zajistenou celou aparaturu no a onneni DJ, ale muze nejakeho sehnat, a byt s nim pul na pul, ze on y zajistil vypaleni CD a pousteni hudby a DJ by to vzal po sve strance. a nebo by tam by jen ten nas kamarad a nebo jen DJ. jenze ja proste nevim, jaky je mezi tim rozdil? co dela DJ na vic, nez ze pousti hudbu? asi blba otazka,co ? 😅
karakoe nam zaradi ten kamarad, na to DJ nepotrebuje 😉

estrellita
1. dub 2009

a jinak mam ted tyden na prd ... kdyz prijdu po celem dni utahana z prace domu, kde je nemocny P, tak se vzdy zhadame. je mi z tho smutno a nejak to na me padlo. ze jsem si rikala, jestli by jinej se mnou nemluvil lip, atd. ..... vim, ze mu neni dobre, ale prijde mi, ze na me vyjizdi uplne zbytecne ☹(( no to jsem si chtela jen postesknout 😅

madlisek
1. dub 2009

Estrel, bude lip, uvidis!! Nikdo neni lepsi nez tvuj pritel, proto si ho preci beres! 🙂

Jinak myslim, ze rozdil, mezi kamaradem a DJem by mohl byt, ze DJ bude i ohlasovat pisnicky a organizovat zabavu (A ted damska volenka! A ted budeme hazet kytku! a tak... 😀 ), zatimco kamarad by jen poustel CDcka a nic by nerikal.

estrellita
1. dub 2009

madli: kdyz tohle y prave podle me taky zvladl i ten kamarad 🙂 no musim to s nim jeste probrat.

dekuju, ja vim, vim, ze je to ON, ktereho mam uplne nejradeji, jen me obcas stve 😔