Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

deenakee
14. lis 2009

To neva... já ti ho klidně podržím... aspoň nebudu muset po porodu kvaltovat s posíláním... Tak se rozhodni a dej vědět.. cenu ti povím až to zaplatím cir... tak pak ti napíšu 😉

tiburcia
14. lis 2009

ahojky...

chaar obdivuju tě, já bych dávno propadla panice 😀 😉

chaarleene
14. lis 2009

tibu, nepropadla, když bys musela, tak bys musela 🙂 holt musím zatnout zuby a říkat si, že to je pro miminko 🙂

jo a jen tak mimochodem - to píchnutí skoro nebolí, ale ten fraxiparin hrozně štípe, měla jsem tendence tu stříkačku vytahovat, takže zítra ji asi bude držet jen manžel 😅

tiburcia
14. lis 2009

to asi jo...ale já bych to moc řešila 😒

aerin
14. lis 2009

nazdar holky, co noveho?

deenakee
14. lis 2009

Cir má cirušátko, char má injekce.. jinak teraz už mě nic nenapadá...
Jinak já mám pro tebe pořád tu pružinu.. chceš se pro ni stavit před , nebo po porodu? 😉
Jinak ti šmíruju tvůj graf a krásně ti roste... no akorát teraz tam nedopisuješ tak nevím jak se to vyvíjí... ale zas ten graf vypadá úplně jinak než jindy... Nespáváš teraz do 10?

estrellita
14. lis 2009

chaar: jste borci, ale jak rikas, je to pro miminko, tak se to urcite dela lip 🙂

madli: buchta v 8 v troube? to uz se u nas opravdu dlouho nestalo 😀

elitera
autor
14. lis 2009

Nazdárek aer, kde ses toulala? 🙂 Co děláš v pondělí večer? 😀 😉

chaarleene
14. lis 2009

tak já jsem o tom věděla už 3 roky, že až budu čekat miminko, tak mě ty injekce neminou 😅 takže už jsem s tím byla smířená...

nicméně mě hrozně dostává manželův přístup, dělá se mu z toho špatně, při odběrech krve omdlévá a je ochotný mi u toho nejen asistovat jako dneska (mačkal píst a povzbuzoval mě), ale dokonce mi to i úplně sám píchnout - i když si pak musí lehnout... holky, já ho asi zase miluju o trochu víc, i když jsem myslela, že už to víc nejde 😅 😵

tiburcia
14. lis 2009

chaar taky jsem dneska nabyla toho dojmu.... 😵 😵 😵

aerin
14. lis 2009

jojo, o cir vim...a vlastne ani nevim, proc se ptam, to byla tak nejak spis recnicka otazka...😅 protoze vas ctu, vetsinou
na pruzinu se urcite domluvime, zalezi na tobe, kdy🙂

a graf mi prosim nesmiruj...a nebo o nem aspon nemluv, nechce se mi to tu rozebirat, a furt narikat...stejne to nema cenu☹

teri, v pondeli jsem minimalne do peti v praci a pak bych teoreticky mela jet do globusu pro maso, protoze chci delat v utery svoji premierovou svickovou😀 inspirovaly jste me🙂

char, manzel je machr🙂

moni1412
14. lis 2009

char hmm, fakt to suer zvladate.... 😒 a som sa zasmiala ze manzel si musela lahnut ked ti ju pichol..... 😅 musi ta mat fakt veeeeeeeelmi rad ked nieco take kvoli tebe podstupuje 😉

deen asi to je hlupa otazka, ale co je epino? 😕

aer podaj potom info ako dopadla svieckova... ja sa nanu chystam, len mi to stale nevychadza... snad uz buduci vikend 😕 🤐

aerin
14. lis 2009

moni, podam🙂 jestli na to teda vubec dojde😀 a krom svickove to bude i moje premiera domaciho houskovyho knedliku, tak jsem fakt zvedava 😀

elitera
autor
14. lis 2009

Moni, EPI-NO je tréninkovej balónek na porod. Já se na něj taky chystam, až to bude aktuální 🙂

chaarleene
14. lis 2009

moni, to jo 😵

jinak k epi-no - ptala jsem se tety (PA) a vůbec to nezná... říkala, že podle ní by měla stačit masáž hráze, ale usoudila jsem, že když to pojistím epi-nem, tak nemůžu nic zkazit 😀

chaarleene
14. lis 2009

holky, nevím, jestli tu je někdo z Brna, ale kdyby náhodou...

ještě týden bude probíhat ve Slévárně ve Vaňkovce dobročinná výstava fotografií - autoři jsou amatéři, ale s nadšením pro věc, fotky jsou krásné a stojí za to se na ně dojít podívat (a případně i nějakou zakoupit 😉 )

http://www.mar-mar.cz/fotim-tedy-jsem/

dobrou noc všem 🙂

elitera
autor
15. lis 2009

prej JESTLI je tu někdo z Brna 😀 Tady je snad nejsilnější zastoupení právě z Brna 😀
Díky za tip 🙂 Až bude mít Lišák splín z disračky, tak ho tam vytáhnu 🙂

elitera
autor
15. lis 2009

Holky, zas mě vylosovali na FF na VIP. Dá se nějak přeskočit "Start now"? VIP je mi k prdu, když mam těsně po MS, chci si to nechat až kolem ovulace. Nevim ale, jak inteligentně to nastavit nebo tak něco...

chaarleene
15. lis 2009

elit, to víš, nechtěla jsem napsat něco jako "Brňandy, koukejte naklusat na výstavu" 😀 jinak ta výstava končí 22. listopadu 😉

aerin
15. lis 2009

holky, HELP, myslite ze byste mi nektera mohla pomoct s timhle navodem (zajima me jen ta cepice)?

http://www.garnstudio.com/lang/en/visoppskrift....

moni1412
15. lis 2009

aer tak to drzim silno palce 😉

aha.... este som o epi-no nepocula.... pojdem to popozerat na nete 😉

eli prepac ze sa pytam.... vy ste ako na tom so snazenim?

aer ta ciapka je uzasna 😵

chaarleene
15. lis 2009

aer, jestli jsem to pochopila dobře, tak by to měl být klasický žerzej - všechno hladce, silnější vlnou na silných jehlicích

na tu nejmenší velikost nahodíš 30 ok
a pleteš * 26 ok, otočíš, upleteš 16 ok, otočíš, upleteš 20 ok, otočíš a dopleteš do konce řady (takže bys měla být tam, kdes začala), potom upleteš 26 ok, otočíš a dopleteš do konce řady *
no a to mezi * pořád opakuješ dokola - tím by se mělo udělat to, že ta čapka vlastně na jedné straně bude do špičky, takže až to sešiješ, mělo by to udělat ten efekt baretu 😉 když máš tu delší stranu dlouhou 52 cm, tak to uzavřeš a sešiješ 🙂

elitera
autor
15. lis 2009

Moni, omlouvat se nemusíš 🙂 Zatím se nesnažíme, resp. se snažíme neotěhotnět. Chci se dát nejdřív pořádně dokupy zdravotně a pak teprv do toho půjdem. Chci prostě z mojí strany maximálně minimalizovat 🙂 riziko dalšího potratu. No a když už budem otálet, tak se do toho rovnou zkusíme pustit tak, aby se mimčo narodilo až 2011, kdy budou údajně zase vyšší mateřský 😀

aerin
15. lis 2009

chaar 😅 no tak ja to zkusim...nejak to snad dopadne.... 😅 ale vubec to teda nechapu, ze je kazda rada jinak dlouha😀 a co jako s tema zbylyma okama???😀 a fakt vsechno hladky teda??? uplne vsechny oka?😀

ja jsem fakt tupa 😅

elitera
autor
15. lis 2009

aer, nejsi tupá, já bych neupletla ani ten vlněnej obdélník 😀

elitera
autor
15. lis 2009

Týjo, já jsem dneska akční... chleba jsem upekla, nádobí umyla a uklidila, zbytky, co nešly dát do myčky, jsem taky umyla, vyprala, pověsila, vysála, vynesla nádobu z vysavače, zjistila, že ta mrcha nesaje ani po vynesení nádoby, vynesla tříděnej odpad, při té příležitosti jsem se dozvěděla, že je strašný, jak už se dneska nedají koupit videokazety, vytřela, převlíkla postele... a můžu někde tiše umřít 🙂)

estrellita
15. lis 2009

aer: ja bych si neupletla nic 😅

elit: ja jsem dneska taky akci - rano jsem bylacvicit, pak jsme byli v baumaxu pro dalsi veci na nase "staveniste" a ted cele odpoledne makame, boli rucicky, boli. ale doufam v happy end 😉

estrellita
15. lis 2009

neskutecne se tesim, az se vyvalim pak do hotoveno na novou sedacku a budu si rikat - to jsme udelali my, svyma rukama 🙂 to je krasny happy end, ne? 😀

elitera
autor
15. lis 2009

vy si děláte i sedačku??

No já bych měla asi milion věcí, co je potřeba opravdu dodělat, tohle je likvidace běžnýho provozního bordelu. Ale teď holt se nebude až do půlky ledna dít nic, protože Lišák bude psát dizertaci... No, hlavně, aby to úspěšně dopsal, zbytek počká. 🙂

aerin
15. lis 2009

ach jo...vypada to desne, asi se na to vybodnu☹

co kdybych zkusila spis tohle? ta prouzkovana na zacatku stranky...
http://www.e-pleteni.cz/popisyZdarma.petra?star...

no navic to delam z tehle vlny, takze je to fakt vselijaky, pritom ta sala je tak pekna☹
http://www.vlnap.cz/DetailPage.asp?DPG=19392