Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
16. lis 2009

jj, je 😵 tibu, nedam😀
ted je s malym u nich v pokoji a vali s nim sudy, haze ho do perin, honej se tam po ctyrech i po dvou....😀 malej uplne ryci smichy, asi bude mit v haji hlasivky 😀

milmic
16. lis 2009

Cirr, gratuluju moc k holčičce a přeju už jen samé radosti a žádné bolesti. 🙂

Tak už se mi instaluje novej notebook, můj milý mi tam dává Windows 7 a tak nějak to jako šroubuje no. 🙂

herminka
16. lis 2009

Vašek je borec!!!

Nám tedy nic takového na přípravě před svatbou neříkali - ale chtěli jsme to tak sami 🙂

madlisek
16. lis 2009

Ono to totiz ma smysl a ja to tak rozumove taky chci 🙂 Ale ty hormony to ne a ne pochopit 😀

herminka
16. lis 2009

Madli, ani nevíš, jak Ti rozumím 😉

estrellita
16. lis 2009

aer: V. je fakt sikovnej 🙂 chlap do pohody i nepohody 😉

deenakee
16. lis 2009

Cir napsala jsem ti do slepičárny... Drž se... Smutky si nepřipouštěj....Jste moc šikovné... Vem si že ještě před 100 lety by jste z toho nemusely vyváznout živé. Důležité je že jste to zvládli a že jste obě - jakž takž ve zdraví ten komplikovaný porod přežili... Snad brzo všechno přebolí a budeš se radovat z Mariánky

chaarleene
16. lis 2009

cir, drž se 😉 jste obě moc šikovné, že jste to nakonec zvládly 😵

tiburcia
16. lis 2009

no nám kněz říkal, že je dobré být po sňatku tak rok bez dětí, asi abysme si zvykli na život ve dvou ( a to se potutelně smál,protože věděl, že se bereme po 8 letech známosti 😀 😀 ) ale půl roku je za náma co by dup 🙄

madlisek
16. lis 2009

Tibu, nam to taky rikali 🙂 Pry abychom si uzili to obdobi mladeho manzelstvi, protoze tenhle cas uz nam nikdo nevrati 🙂 Tak si uzivame, to zas jo 🙂

tiburcia
17. lis 2009

Madli taky si užíváme...jen nevím, jestli těch devět let bez dětí už nestačí 😀 😀 😀 😀

chaarleene
17. lis 2009

ahoj, holky, tak jsem tu z těch trhů a jsem docela zklamaná 😔
bohužel máme rozkopané náměstí, je to v kulturáku a ta atmosféra je o ničem... uvnitř jsem se nechtěla moc zdržovat, tak jsem to jen tak prolítla, šla jsem tam v podstatě kvůli 3 stánkům, které jsem nenašla (asi letos nepřijeli), takže jsem tam byla asi 40 minut, koupila jsem si na spravení nálady náušnice a pražené mandle a šla jsem domů 😅

estrellita
17. lis 2009

chaar: a jaky to byl trh?

madlisek
17. lis 2009

Mnam prazene mandle 😵 Dobre ranko holky!
Vcera meli padat meteority, tak jsme chteli vydrzet a koukat, ale padli jsme vycerpanim a nevideli jsme nic 😒 Koukali jste nekdo?

deenakee
17. lis 2009

Holky já se těším na Vániční trhy a na tu atmosféru Vánoc

tiburcia
17. lis 2009

taky se těším na trhy...u nás jsou od prvního prosince až do vánoc a letos se jedem podívat i do Vídně 😵 😵

elitera
autor
17. lis 2009

Naše dnešní sváteční večeře: http://www.apetitonline.cz/recepty/947-losos-po... Doporučuju!

chaarleene
17. lis 2009

estrel, trhy řemesel 🙂 u nás jsou vždycky dvakrát do roka, v listopadu a v květnu 😵

herminka
17. lis 2009

Na řemeslné a krajkářské trhy se jedu podívat v pátek. Jsem na to moc zvědavá.

Elit, losos vypadá famózně!

chaarleene
17. lis 2009

hermi, tak to si to hezky užij 😵 já mám právě radši tyhle trhy řemesel v listopadu, adventní u nás nestojí za nic 😒 zatímco na trhy řemesel se dávají přihlášky a město vybírá, komu povolí vystavovat, tak na adventních může být v podstatě kdokoli, takže to ve výsledku dopadá tak, že tam jsou Vietnamci, langoše, plastové ozdoby a 2 stánky se jmelím 😒

chaarleene
17. lis 2009

holky a co říkáte na novou střechu? mně se teda nelíbí 😔

tiburcia
17. lis 2009

no střecha - děs! já jsem se v těch deníčcích totálně ztratila 😠

tiburcia
17. lis 2009

si myslím, že tak předělají všechno, beremko aj koníka 😀 😝 😝

chaarleene
17. lis 2009

tibu, to je jistý, že to tak udělají 😖 když jsem to ukázala manželovi, tak mi řekl, že v designu poskočili asi o pět let zpátky 😅 navíc mi nějak blbne ten font, některá písmenka se mi dotýkají 😒

elitera
autor
17. lis 2009

Já si myslím, že to je o zvyku. Problém s tím nemám 🙂

tiburcia
17. lis 2009

tak určitě je to o zvyku...jen mi taky připadá, že je to nic moc...mohlo by to být lepší 😉

chaarleene
17. lis 2009

mě nejvíc štve ten font, špatně se mi čte... jinak je to samozřejmě o zvyku 🙂

ale na to, jak dlouho to připravovali a jak dlouho to slibovali, mi přijde drobet nedotažené...

tiburcia
17. lis 2009

no je divné jak vyřešili ten pas...a pak ten profil...to než se někomu doklikáš do alba...no nevím 😒 😠

tiburcia
17. lis 2009

to samé s interní poštou..tady je to hned...tam jdeš do profilu a tam teprve můžeš nahlédnout do alba nebo poslat zprávu.... 😒

tiburcia
17. lis 2009

jo a nějak jsem tam nenašla hledat album dle autora?? jen podle okresu...