Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
3. pro 2009

Tib, welcome to my world 😀 Kdyz se rano dostanu k pocitaci a s hruzou zjistim, ze jste prokecaly 3 stranky, poleva me horko 😀 Ale statecne se do toho obuju a nez mi vystydne kase ke snidani, prelouskam to 😀

madlisek
3. pro 2009

Holky, ani jsem si to neuvedomila, ale merim svuj jubilejni 20. cyklus 🙂

elitera
autor
3. pro 2009

Che, holky, vy nevíte, co je to DOČÍTÁNÍ - když se na AP jen přes noc nakecalo 6 a víc stránek 😀

madlisek
3. pro 2009

Vsak ja jako spravna smiralka jsem AP docitala 😀

milmic
3. pro 2009

Co je AP? 🙂

madlisek
3. pro 2009

Mil, byvala diskuse o Attachment Parentingu 🙂

elitera
autor
3. pro 2009

Attachment Parenting - téma, který je v ekologičnosti a přirozenosti ještě o level výš, než tohle. Možná ho tu někde ještě najdeš, každopádně pipky (jsme) se přestěhovaly na vlastní server www.slepicarna.cz

estrellita
3. pro 2009

ja teda AP nedocitam, na to fakt nemam, jen smiruju a vzdy par stranek zpet projedu 🙂

elitera
autor
3. pro 2009

Estrel, jako kurník?

madlisek
3. pro 2009

Estrel, Slepicarnu taky nedocitam, jen obcas nakouknu, ale spis do tematickych diskusi o latkovkach, noseni a tak 🙂

chaarleene
3. pro 2009

holky, nevíte, proč nemůžu být aspoň chvíli bez nehod? 😅 stříkala jsem si do nosu vincentku, sprej se mi smekl v ruce, za¨píchla jsem si ho do nosu a jak jsem naředěná, tak ze mě teklo jak z vola 😖 a jak jsem se lekla a viděla tu krev, jak mi kape na povlečení, tak jsem ještě ke všemu začala bulit 😅 😔

aerin
3. pro 2009

ahoj🙂 tak jsme zpet a zatim co jsem vas docitala, Vasik povesil pradlo 😵

deny, to uz je fakt za chvilku! 😵

jdu se umyt a pritulit, papa🙂

tiburcia
3. pro 2009

chaar 😖 holka, trochu opatrnosti 😀 😀 😀

herminka
3. pro 2009

Chaar ☹

Holky, co si myslíte o mém grafu? Podle teploty i bolesti bych řekla, že ovu byla spíš 12.DC.

Taky sem tam mrknu do slépek 🙂

Aer, jak jste si to užili? 😵

madlisek
3. pro 2009

Char, au! To by me nenapadlo, jak muze byt Vincentka zradna 😒

Hermi, ukaz graf.

Aer, povidej, delej nam chute 🙂

milmic
3. pro 2009

Chaar, opatrně. 🙂

Dneska to vidím, že půjdu zase brzo spát. Je mi nějak divně.... jako nějak blbě. 😒

madlisek
3. pro 2009

Uz vidim 🙂 No ma to byt posledni teplota pred vzestupem, to by bylo ten 11DC. Ale ten vsestup je jen o desetinku a ja dam spis na pocity, takze pokud byla bolest 12DC, verila bych tomu, ze ovulace byla az 12.

moni1412
3. pro 2009

fuha, tem ste tu mali dnes viac ako dost pozeram 🙂

deena drzime palceky, ideeeees, ideeeeeees 🙂 😉

citam ze uz peciete na Vianoce? ja (teda my - tatino bude isto pomahat a mozno uz aj maly 😀, sa chyta do domacich prac.... ) tento rok asi len medovnicky a linecke, ostatne mi vraj da mamina aj svokra cosi....tak len aby bola predvianocna atmoska, ked mi chcu pomoct, som rada 😵

antikoncepcia - hmm, tabletky zatial co som mala, mi nerobili dvakrat dobre, kondom - ten nemusime obaja, je to ine s nim, neviem..... rozmyslam nad vnutromaternicovym telieskom, tretie babo tak skoro nechceme, tak mozno byto aj slo... no uvidime pri kojeni ako to bude, co budeme moct 😒

chaar vidis...... koliecko do lineckych snubnym - to by ma nenapadlo 😀

a ten link co ste sem dali - siamske dvojcatka - ako vzdy novinari z toho maju halo..... rodina si nepraje medializaciu a aj tak sa k tomu dostanu 😒 ale je mi ich luto.....po tom ako dopadli na SR posledne siamske dvojcatka ☹ to sme prezivali vsetci s nimi 😢

madlisek
4. pro 2009

Moni, snad to s dvojcatky dobre dopadne...ale musi to byt hrozne pro tu rodinu, byt takhle medializovani 😔

Deny, preju ti, at to stihnete vcas a jste na Vanoce doma s miminkem!

Mil, snad Ti rano bude lip!

lucitee
4. pro 2009

ahoj holky, me u tech siamskych dvojcat prekvapilo, ze tahle vada vznika 13 DPO

kamaradka kadernice jde dneska rano na cisare, jsem napjata jak struna

estrellita
4. pro 2009

dobre rano, holky 🙂

s tema dvojcatama je to smutny ☹

luc: fakt? a jakto? napsali k tomu neco vic vedeckeho? as ije to geneticka zalezitost, vid?

jinak ja jsem se dneska probudila s peknym chraplakem, ale jinak mi nic neni.

deenakee
4. pro 2009

hmmm... tak stahy večer přešly.... a stejně jsem se celou noc nevyspala... vstávám po dvou až třech hodinách a vždycky tak hodinu nespím... mám nácvik na kojení....

chtěli jsme jít s manželem dnes na vánoční trhy... a manžel že má rýmu... tak asi nepůjdeme.... ale jsem z toho smutná.. měli jsme jít už ve středu a pršelo.... dnes už jsem to obrečela... celý týden se na to těším...

estrellita
4. pro 2009

Dee: neplakej, urcte pujdete o vikendu!! manzelovi udelaj cas s medem a citronem.
vzdyt znas chlapi, na rymicku umiraji!!!!

deenakee
4. pro 2009

mám depku... co může dělat těhule před porodem... manžel mě nechce pustit samotnou do města a obíhat blok mě nebaví...kamarádky jsou nemocné... no je to naprd... a to se mám hýbat... ale kam?

estrellita
4. pro 2009

dee: a co rodice? nesli by s tebou?

tiburcia
4. pro 2009

deen zkus ho ukecat 😉

deenakee
4. pro 2009

no asi je to aj tím nevyspáním.... navíc dokud jsem měla stahy byla jsem skoro v euforii... teraz mi přijde že mi ty hormony chybí....

deenakee
4. pro 2009

rodiče obojí jsou 100 km odtud

deenakee
4. pro 2009

nemůžu ho ukecat.. nechci aby byl nemocný na porod..... 😒