Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
11. únor 2010

aer, tak jako byt máme dost velkej, ale fakt netuším kam 😅 navíc nevím, jak by se na to tvářil manžel 😀 on je někdy praktickej, až to bolí, takže pravděpodobně pronese něco jako "buď bude spát v postýlce a nebo ho dáme na sedačku do kojícího polštáře" a pochybuju, že ho jakýmikoli argumenty přesvědčím 😅 protože on má hrozně tvrdou palici 😀
když vezmu, jak teď pořád bojujeme s tím projektem - já chci 2 dětské pokoje, on 1 a nenechá si to vysvětlit a nenechá se přesvědčit a můžou mu to říkat všichni okolo a on si prostě stojí za tím, že jeden stačí a hotovo a jeho nezajímá, co si o tom myslí ostatní, protože ten barák bude jeho a můj a ne nikoho jiného 😅

deenakee
11. únor 2010

Holky... Nevím jak jiné mimča, ale to naše přes den v postýlce vůbec nechce být (co by tam taky dělal) usne jen v hacce nebo v babyvaku, když má dobrou náladu hraje si na hrací dece na naší posteli (projistotu dám na kraj kojící polštář.. ale je to zatím zbytečné... dávám ho do postýlky jen v noci.. a to jen proto že je tam hodný a v noci furt mlaská a mě to budí : ) Jinak si myslím, že bychom ani postýlku nepotřebovali (snad až bude větší a bude lozi, ale nevím...

Jinak hacka je fakt skvělá. Nemůžu si ju vynachválit, malý tam zaspává úžasně..Máme mezi futrama a v poho.... když tam malý není sděláme dřevo dovnitř do hacky a posuneme ji nakraj aby tak nepřekážela...

aerin
11. únor 2010

jee, deny, tak to musim prijit omrknout i tu hacku, to je super napad, mit to udelany tak aby to slo "zredukovat" kdyz tam mimi neni, obzvlast v takhle malym prostoru by to bylo fakt super!

herminka
11. únor 2010

Nápad dá hacku mezi futra se mi taky líbí. Sice vůbec nevím, jestli ji budu mít, ale když jsem nad ní uvažovala, říkala jsem si, že bych musela mít hák v kuchyni i obýváku a toto je fajn kompromisní elegantní řešení 🙂

lucitee
11. únor 2010

to je tejden....krize v praci...nezvladla jsem ze kamarad bude otec...a ted jsem se dozvedela ze i muj sef bude otec....a ja tu sedim, mam silnej MS, bricho se mi rozleti, nenavidim to...a chce se mi pryc

lucitee
11. únor 2010

a kolegyne mi to rekne jen tak, kor kdyz se s ni tenhle tejden hadam...tohle by mel rikat on...ne aby to jak pavlacovka pustila dal...

dub
11. únor 2010

ahoj holky vy zase jedete, já vás vůbec nestíhám dočíst. 😀
luc to se tam u tebe v práci pěkně rozjely viď. to je knaštvání.
neboj dočkáš se,,jen holt tenhle měsíc musíš ještě počkat. ☹ a nebuď smutná.
koukám že tady řešíte, plyn, nebo elektriku. Tak u nás to vyhrál sice ten plyn, ale máme ho půl na půl, ještě i s elektrikou. kdyby nešlo jedno, najedem na druhý.
je tedy fakt že rozhodnout se je těžký, obojí má svoje mouchy.
My teď zrovna řešíme jakou dlažbu do kuchyně, jaký obkladačky do koupelny. 😉
ty jo teď je takovej výběr všeho že je to tedy móóc těžký. 😒

estrellita
11. únor 2010

ja mam takovy divny pocit, ze kdyby to ditko spadlo s hackou, tak by spadlo na zem, tak bych to radeji dala (pro sve psychicke dobro) nad sedacku 🙂

luc: 😔

dub
11. únor 2010

estrel to je fakt to by bylo špatný kdyby mělo mimčo spadnout. nad tou sedačkou je to alespoň trochu jištěný. ale stejně. 😉
kde jste všechny, máte polední pauzu, a nebo móóóc pracujete 😀
dnešní ráno bylo tedy hrozný, málem jsem kvůli té sněhové kalamitě nedojela do práce, po cestě 2bouračky, no děs. ale teďtu vylejzá sluníčko, tak je to hned veselejší. 🙂
jak je holky u vás 😉

estrellita
11. únor 2010

dub: kdyz on je to mega sroub, takze spadnuti asi moc nehrozi,ale ja jsem asi katastrofista (potatovi 😀), takze to bude tak nejak jistit 😀

ja mam ted chvilku pauzicku a musim do sebe naladovat jidlo (to je strasne zdrave jist pred pocitacem .... ale nejak neni dneska cas 😅 )

dub
11. únor 2010

estrel nesmíš hned všechno vidět černě. když to drží na mega šroubu tak to bude v poho 😀
tak to si nech chutnat, to máš určo něco zdravího viď, no jo když je na jídlo tak málo času tak se to musí zvládnout od klávesnice. 🙂

herminka
11. únor 2010

Estrel, jsem taky starý katastrofik, ale toto mi nenapadlo, šroubům věřím 😀

madlisek
11. únor 2010

Dobre ranko 🙂

Tady zase leje jak z konve 🙄 Ale útěchou mi budiž, že mě FF opět vylosoval na VIP dny 😀

Deen, krásné reprealbum! Jurášek je nádherný a líbí se mi všechny AP věci co máte!

Luci, někdy se to prostě sejde, viď ☹

Ad hacka - mimčo ještě nemám, ale látku na hacku jo 🙂 Potřebovali jsme přehoz na bílou sedačku, co nám v bytě tady nechal majitel a v jednom obchodě jsem našla takovou krásnou tmavomodrou pevnou bavlněnou látku s bílým potiskem kytiček, takový modrotisk (Aer, pamatuješ, kdysi jsme to tu řešily 😀) Takže teď je na sedačce a jednou z ní bude hacka, dá-li Pán Bůh 🙂 Deen, ještě mám někde ten popis od tebe, tak to snad podle toho budu umět sestrojit, jen ta pružina pak asi bude problém.

Estrel, ty máš katastrofické scénáře 😀

eirin
11. únor 2010

Luci, ty máš tedy den, to ti řeknu.. teď nějak nevím, zda si to dobře pamatuju, ale pokud vím, tak teplotu neměříš.. nechceš to tento cyklus zkusit, pokud by tě to tedy zbytečně nestresovalo?

Tak mám za sebou dnešní poradnu, byla tam nová sestřička a připadám si jako atrakce, stejně jako dvě před ní na minulých poradnách se mě ptala, jestli se může jít dovnitř taky dívat na ultrazvuk, že slyšela, že tam dělají neuvěřitelné věci 🙂 Děti jsou slavné už před narozením 😀

dub
11. únor 2010

eirin tak to máš dobrý, to bys mohla mít nějakou výhodu pak při porodu, jako že jim děláš reklamu viď 🙂 když už jsou teď prckové slavní a ještě nejsou na světě. 😀
madli, tak tady je tedy počasí jak na houpačce. Ráno sněhová kalamita, před chvilkou sluníčko, no a teď se to zase připravuje na sníh. no hrůza.

chaarleene
11. únor 2010

eirin, tak to máš dobrý děti 😀 to naše ultrazvuk a focení a jakékoli prohlížení nesnáší 😀

eirin
11. únor 2010

U nás malý jo, ten se ukazuje pořád, ale malá je schovaná za ním. Dnes tedy měla přes brášku ležérně přehozenou nožku, žádná velká akce se nekonala.
Na příští poradně mě čeká OGTT, to už budu 28tt - překvapilo mě, že mi ho budou dělat až tak pozdě.

chaarleene
11. únor 2010

tak já jsem měla na žádance napsáno 24 - 28 tt, takže myslím, že to snad bude ok 😉

holky, netušíte někdo, jak je to při kojení se zelenýma fazolkama? udělala jsem takovou zeleninovou směs ke kuskusu a je toho hodně, tak přemýšlím, jestli to zamrazit, ale jsou tam zelené fazolky a cibule - obojí řádně podušené - nevíte, jestli to vadí?

herminka
11. únor 2010

Chaar, zkus se zeptat na biodítěti 😉 Já vůbec netuším, tipovala bych, že asi dost záleží na tom, jak to snášíš Ty.

dub
11. únor 2010

caar asi spíš jak píše herminka, podle tebe jak to snášíš ty. 😀 jinak nevim.
no možná záleží asi taky kolik jsi tam tý cibule,a všeho dala, aby to pak prckum nevadilo, 🙂 ale fakt netušim
eirin tak ty už jdeš na OGTT, tak držím palečky ať je vše v pořádku. 😉

chaarleene
11. únor 2010

když já jsem prdlavka obecná, takže abych řekla pravdu, tak netuším, jak co snáším 😀 nemám tu trpělivost, abych to zkoumala po jednom 😅 vždycky jsem blbě snášela jablka, ale zjistila jsem, že když si je oloupu, tak je to v pohodě... jinak fakt netuším 😀 leda bych se teď teda celý večer pozorovala, co to se mnou udělá 😀

moni1412
11. únor 2010

dub dik za recept 😉

skaf a aer - ono ti ludia to nemyslia zle, ked vam chcu trosku pomoct, oni nemozu za to ze sa im to podarilo hned 😒 ja som tiez ten pripad a ked sa niekomu nedari a vidim ze je z toho smutny, tiez ho utesujem, teraz jedna kamaratka potratila dlho ocakavane babo na konci prveho trimestra. tak nemozem to nechat len tak, nie?! 😒 😖 oni to myslia dobre a uprimne.... teda väcsina.

char s tou fazulkou uvidis ako bude malicke znasat co spapas ak budes kojit.... 😉

ja dnes po poradni - pomaly sa otvaram, na prst otvorena, CS3, mala nalieha pekne dole uz, o tyzdne dalsia poradna, UTZ 🙂

moni1412
11. únor 2010

a aer - ty si este stale chora? ci preco si PN?

dub
11. únor 2010

moni, nemáš zač. vyzkoušej ho je to fakt mňamina.. 🙂
no už se ti to fakt pomalu zkracuje, za chvilku budeš mít prďolku vedle sebe.viď 😀

moni1412
11. únor 2010

dub urcite vyskusam 😉 ale je mi to zname, myslim ze so mto uz niekde jedla....
no, veru hej. 🙂

skafandrik
11. únor 2010

moni, já vim, že asi myslí, ale prostě to neni úplně šťastná poznámka, utěšování může být i jiný, např. řeknu, že však ono se to brzo podaří nebo tu dotyčnou vezmu na kafe apod., prostě mně tohle vadí

dub
11. únor 2010

holky mějte se tu pěkně, já pádím domůů 😀
budu tu zas v pondělí, tak vás zas budu půl dne dočítat že 🙂 😉
všem hezký víkend

madlisek
11. únor 2010

Ono je to proste tezky, kazdy se snazi rict co si mysli, ze se v takove chvili ma rict 😖 A vetsina lidi ma v zasobe spoustu historek, kdy nekdo otehotnel, kdyz uz to vzdal, jel na dovolenou, koupil si stene, nastoupil do nove prace atd., zvlast tady na konikovi a jemu podobnym diskusich se to podobnymi pribehy o zazraku jenom hemzi. No a lidi maji mylny pocit, ze podobna story ti doda optimismu 😖 A jak to tak posloucham, tak myslim, ze az se zacneme snazit, tak to ale pro jistotu rikat nebudu 😒 Uz ted me trochu drazdi kamaradka, co ma deti neplanovane a planovane jednovstrikove, a neustale mi rika, at uz mam taky deti, protoze ma pocit, ze na tom nic neni.

Hezky vikend Dub, tobe zacina nejak brzo 🙂

madlisek
11. únor 2010

Tib, nakoukla jsem k vám do fler-obchůdku, máte tam opravdu krásné kousky, po návratu domů určitě něco objednám 😵

elitera
autor
11. únor 2010

Hacka nad sedačkou je blbost, když jsem v úterý viděla, jak se s tím houpe, tak je optimální mít 2 metry prostoru do všech stran 😀. Proto je tam taky ta pružina, aby to houpalo nahoru a dolů.