Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
3. čer 2009

aer, fakt s tebou soucítím 😔 😅

eirin
3. čer 2009

Aer, ty jedeš 😉 ... já právě zvažuju, zda sáhnout po prášku proti bolesti, už mě to fakt unavuje, ale zase se to ozývá, ach joooo...

estrellita
3. čer 2009

eirin ☹ a kdy ti s tema zubama neco udelaji? chudaku.
takze testis a je to negativni, jo?

aer: vydrz, zitra to mas hotove 🙂

eirin
3. čer 2009

Estrel, no zase tam jdu příští týden, už mě to ale neuvěřitelně sere. Doktor pořád říká, že už to přestane bolet, ale já si to nevymýšlím. Je to prý tím, že ty zuby mám ještě dost mladé a tedy živé a zdravé (!).
Ano, testím a negativně, kupuju si Mamatesty, ty mi nepřijdou tak drahé...

estrellita
3. čer 2009

☹(( je mi te fakt lito, pamatuju si na svoje trapeni se zubama ☹ tak at je ti brzy lip.

deenakee
3. čer 2009

eirin,paralen se může i v těhu, tak dyžtak zkus ten 😉
Držím palečky

eirin
3. čer 2009

Děkuju, zatím jsem vydržela, od příchodu domů z práce jsem doteď spala 😀 To by mě zajímalo, co budu dělat v noci.

madlisek
3. čer 2009

jej Eiri, to zni super, to sis urcite pekne odpocinula 🙂 a neboj, urcite vecer usnes, nech treba pootevrene okno, to mi pomaha 🙂 a kdyztak tu jsou stare dobre ovecky 🙂 http://www.cartoonstock.com/lowres/jza0125l.jpg

eirin
3. čer 2009

No ty ovečky jsou k sežrání, díky Madli 🙂 Otevřeno teď na noc máme pořád, protože je v bytě pořád hrozné horko a to léto ještě nezačalo.

aerin
4. čer 2009

Halo halo, dobre rano holky 😀
Tak ja jsem v pytli, zbyla mi na dnesek jedna lekce slovicek plus asi dva tucty slovesnych rad a vsechny prelozky....ouvej 😅

estrellita
4. čer 2009

aer: tak at ti to rychle jde do hlavy, ja dneska taky musim byt superproduktivni, jinak se zblaznim. mam stale pocit, ze to nidky nemuzu stihnout ☹()

elitera
autor
4. čer 2009

Holky, doufám, že pro vás bude uklidnění, že školu dokončil i takovej loser, jako jsem já 😉

madlisek
4. čer 2009

Dobre ranko!

Estrel, Aeri, držím palce, ať jste dneska údernice!

Elit, loser, jo? Se super odstupným a novou super prací? 😉

Holky, koukám na svou statistiku na FF a jsem z toho jelen. Měřím čtrnáctej cyklus. Dřív jsem měla ovu pokaždé jinak, mezi 14 a 17 DC, teď poslední tři cykly ji mám 13 DC. Drmek nepiju, tak nevím, čím to může být.

eirin
4. čer 2009

Ahoj holky,
Aer, jakýpak v pytli, vždyť když jsi dala za jeden den pět lekcí nebo kolik, tak tu jednu už dáš, a ten zbytek taky. Dej si jogurtovou Milku a hurá na to 😉 Zítra to je písemná nebo ústní zkouška?
Estrel, a ty musíš mít do kdy hotovo?
Madli, když jsi měla předtím ovu mezi 14 a 17, bylo to tak nějak symetricky nebo to šlo spíš k těm 17? Jestli jsou ty poslední tři cykly s 13 DC statisticky významné...

aerin
4. čer 2009

eiri, jsem v praci a Milka doma☹ mam na to cas do dvou, pak tam jdu....a dneska tu asi bude celkem frmol, takze budu fakt asi muset mit stesti...nebo nabuseny spoluzacky co me nechaj opisovat 😅

eirin
4. čer 2009

Nojo vlastně, on už je dneska čtvtek! (Jak objevné 😀)

madlisek
4. čer 2009

Eiri, bylo každý cyklus jinak, průměrně 15 DC, nikdy ne dřív než 14DC.

aerin
4. čer 2009

eirin 😀 😀 😀

eirin
4. čer 2009

Madli, a bralas předtím HA?

elitera
autor
4. čer 2009

madli, s prací to byla haluz a odstupný je jistý jen tak na 90 % (nevěřim tomu, dokud to nebudu mít na účtě). A loser jsem na vš byla děsnej... 🙂

eirin
4. čer 2009

Eli, nemohla jsi být loser, když jsi školu dodělala. Co jsi studovala?

madlisek
4. čer 2009

Eiri, HA jsem přestala brát někdy v červnu 2007 (ha, budu mít druhé výročí 😀 )

eirin
4. čer 2009

Madli, takže to nemůže být tím, že by předtím ještě bylo tělo trochu v nenormálu z HA. I když v tvém případě mluvit o nenormálu se opravdu nedá 🙂

elitera
autor
4. čer 2009

Eiri, mezinárodní vztahy a environmentalistiku. Přechod z průmyslový střední školy 😉 Ať jsem se na zkoušku nadřela jak jsem chtěla, ať jsem z ní měla libovolnej dojem, prostě vždycky o bod pod čarou. Když dobře, tak E. Průměr za celý studium je asi 3,5 😉

eirin
4. čer 2009

Známky, pokud nevycházejí z dobře připraveného testu, jsou subjektivní...

madlisek
4. čer 2009

No to ne Eiri, kam se hrabu na naše rekordmanky se šedesátidenním cyklem 😉 Ale teda zajímalo by mě, čím to je.

Elit, ale na známky se nikdo neptá, hlavní je ten papír a ten máš 🙂

elitera
autor
4. čer 2009

jo, papír mam, doslova jsem si ho vydřela. No, spíš mi hodně pomoh Lišák, bez něj bych s tím sekla asi poměrně brzo... 😅

eirin
4. čer 2009

Madli, mě by taky zajímalo, proč minulý cyklus byl anovulák 72 dní a nyní ovu 14. den bez jakéhokoliv zásahu z mé strany. Co třeba stres? I když já se nervuju pořád stejně.

Přesně tak, na známky se nikdo neptá.

aerin
4. čer 2009

elit tak muj prumer je momentalne 1.54 a vsechno jsem ZATIM dala na poprvy....ale taky si moc dobre uvedomuju, ze studuju jakejsi pseudoobor a s FSS se to asi neda srovnavat 😅 takze bud uplne v klidu🙂

elitera
autor
4. čer 2009

aer, no já bych zase nechtěla studovat na FF 🙂) A moje obory byly taky dost povědy 😉