Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

klaarka22
2. zář 2009

Ahoj holky
zdravim vás po náročném dopolku.S malu jsem byla na očkování a ta moje kočíčka ani nepípla,je tak statečná jako maminka. 🙂

holky jako moje máti to rozkecala všem místo nás jkao stačí vám??hlavně jsem to chtěla sama říct tátovi a ona mu to vyklopila,mám sto chutí jí zabít,věříte?

andelka
2. zář 2009

des: ale určitě to zkus, za to nic nedáš a třeba to vyjde.
Tak to je taky dobrý 😀 chlapi maj mezery 😀

klaarka: to teda věřím, taky by se mi to nelíbilo. 😠
Malá je fakt statečná holka 😵

des
2. zář 2009

klarka: docela věřím!! Ale přece nechceš ze sebe udělat poloviční sirotu 😀 Buď jí rovnou odpustíš, nebo na ni vymyslíš nějaký drobný trest - třeba vybrané jméno jí řekneš až jako poslední 😉 Jinak Klárka je fakt statečná!!

Mně naštval pro změnu táta, dozvěděla jsem se totiž (v době, kdy jsme se o dítě snažili), že letos na apríla řekl mámě, že jsem těhotná (což jsem vůbec nebyla), ona z toho chudák na větvi a pak že apríl...to mi teda nepřišlo ani trochu vtipný 🙄 Asi pomsta za to, jak jsem kdysi dávno volala na apríla mámě do práce, že bráchovi, který tou dobou ležel s angínou není dobře a že nějak blbě dejchá - ve zpětném pohledu to taky nebylo moc vtipný 😅

andelka
2. zář 2009

des: My na apríly vůbec nehrajem, někdy to totiž dopadá podobně a pak to vtipný moc není, s odstupem času. Prostě jen pravda pravdoucí 🙂 I když moje máma si asi bude myslet, že to vtip je 😅

klaarka22
2. zář 2009

Des:hmmm vtipnej tatík že?
no s ejménama to bude hustý,žádný se mi moc nelíbí a to je řada na mě,první měl na starost manža

aerin
2. zář 2009

Ahoj holky🙂 Tak jsem se naprala spagetama, v lednicce mi odpociva testo na oblibeny susenky a jdu na slany tycky zlistovyho testa🙂
Mudra mi udelala radost, Vaskovy vysledky jsou fakt v poradku (az na to, ze celkovy objem vzorku byl dost malej, ale to jsme vedeli, V. z toho byl uplne nestastnej, ze byl pry nervni a taaaak😀 ), delala mi utz, byla nadsena ze sliznice a v levym vajecniku mam bezva folika, jen prasknout😉 takze eirin, jsme na jedny lodi!🙂

andelka
2. zář 2009

aer: super 😵

eirin
2. zář 2009

Aer, u nás se taky konalo nadšení ze sliznice, takže fakt jsme 🙂 Jak velký folík ti naměřila? Už je na prasknutí? 🙂)

aerin
2. zář 2009

nooo, rikala, ze je na prasknuti, a byl faaakt velkej😀 ale nezeptala jsem se na presnou velikost, jsem trubka 😀

eirin
2. zář 2009

Aer, uka graf 🙂 To máš jedno, hlavně že je na prasknutí 🙂

elitera
autor
2. zář 2009

aer, super, mam radost 🙂 A máš u mě mixíka (vím, že to byla předtím spíš moje vina, že jsme se nestihly sejít, tak to musíme napravit!) 🙂

eirin
2. zář 2009

Aer, už nemusíš, už jsem si ho našla (zajímalo mě, kolikátý DC jsi).

aerin
2. zář 2009

jojo, 18DC (i kdyz u mudry jsem se sekla a rekla jsem 17)🙂 tak snad to bude fakt co nevidet...🙂
elit, no jasne!🙂

deenakee
2. zář 2009

Tak všem nadějným snažilkám držím mooooc palce. Doufám, že tu brzo přibude pár dalších jarních miminek. 😉

elitera
autor
2. zář 2009

Cifix, zas neodtekla voda z myčky 🙄

madlisek
2. zář 2009

Ahoj holciny, vratili jsme se z ikei, utraceli jsme svatebni dar - poukazku 🙂 Opet asi milion tehotnych nebo detnych 😀

Z Rakouskych hor jsme byl taky nadseni, byli jsme tam na libankach a ubytko s polopenzi za 20 eur na jednoho - nadhera, tisice moznosti jak si uzit den, lanovky, hrebeny, tury, kola, reky, ledovce, jezera...chcem za rok jet urcite zas 🙂 Do Vidne ale nakonec nejedem, mame spoustu zarizovani ☹ Ale uz jsme nasli vysneny domek za velikou louzi, tak snad se nam ho podari ziskat, je kraaaaaaasnej , vypada cca takhle http://themarketingguy.files.wordpress.com/2007... 😵 😵 😵 Nas by teda byl jen jeden byt, ne cely ten domek 🙂

Eiri, Aer,drzim palce a jsem napjata, vypada to, ze tech jarnich mimisku bude docela dost 🙂

Des, kamaradka uci AJ v CSOB a dnes mi rikala, ze tam meli velky frmol, protoze SkyEurope rozhlasili, ze kdo platil kartou, tomu to banka vrati, ale ze to neni pravda a cely den to museli vysvetlovat klientum 😖 🙄

herminka
2. zář 2009

Ahoj 🙂
Madli, moc gratuluji ke zkouškám! 😵 Baráček vypadá sympaticky.

Des, to je nepříjemné s letenkama, držím palce, ať z nich vyždímáte aspoň něco! Jasně, zatrhni muži od listopadu cestovat, člověk fakt nikdy neví. Manžel kamarádky, která měla termín v srpnu, taky už nesměl nikam od konce června jezdit (mám teď na mysli pracovně, a zaměstnavatel to respektoval), ona porodila až v září, ale on pak to, co odkládal, musel dohnat, a zase odjížděl od ní s malým dítětem, což taky není dvakrát příjemné (vždy na tu dobu chodila s malou k rodičům).

Estrel, schválně jsem se podívala na teplotu po večeru, kdy jsem vypila taky cca 3 dl vína a neudělalo to nic (teplota byla stejná jako předchozí den, a to jsem měřila o 40 minut později). Ale na každého působí alkohol jinak (veselá a s hlavou zamotanou jsem už po tomto množství, ale teplotu to zřejmě neovlivní). Kdy se vlastně chcete začít snažit, smím-li se ptát?

Deen, vaše dovolená musela být skvělá, taky bych se ráda podívala do Alp (jeden náš známý žil chvilku v Kitzbühlu, ale nestihli jsme ho navštívit).

Andělko, moc ráda jsem si početla popis manželovy reakce 🙂 Pobavilo mě "a to je tvoje?" 😀 Popravdě bych mu odpověděla "ne, tvoje" 😀

Aer, mám radost 😵

Elit, do kelu aj s myčkou 😠

S mým cyklem je to na cypa, má teorie se nepotvrdila a teplota klesla ještě víc a MS je tu, tzn. 22 dní jak vyšitých 🙄 Nechci útěchu ani nic podobného, jen jsem si na své tělo potřebovala postěžovat 🙂

andelka
2. zář 2009

hermi: No a představ si, že ten den odpoledne potkal svoji starou kamarádku a ona se ho ptala že jo, jak se má, co dělá a on jí říkal, že už je 2 roky ženatý a ona se ho ptala jestli má děti. A on prý řekl, že zatím ne, ale hned jak to dořekl měl takový zvláštní pocit, jakoby dostal facku 😅 A večer se to dozvěděl.

estrellita
2. zář 2009

herminko: za chvilku IP 🙂

andelko: jeho podvedomi to tusilo 😀 😀 😀

madli: ten domek je uzasny, presne takovy bych si predstavovala, kdybych tam zila 😵 klidne i kdyby byl cely nas 😀 jen bych radeji chtela uklizecku, protoze by to jinak bylo desny 😀 😅

elit: to je pech. a koukl na to odborni?

jinak jsem se dneska vecer vratila ze zkousky liceni a byla jsem pani vizazistkou opravdu nadsena. respektovala to, ze se nelicim a nalicila me opravdu hezky decentne, ze jsem se v tom citila 🙂 a prisla jsem domu, jeste liceni na obliceji, protoze mi rekla, ze to musim nechat, abysme zjistili, jestli mi ta kosmetika sedne, a pritel na me koukal, chvilku premyslel, a pak rekl "ty jsi nalicena" 😵 to je moc hezky 😵 😵 tak jsem byla potesena 😅 🙂

elitera
autor
2. zář 2009

Na tu myčku předtím nikdo nekoukal, stačilo protáhnout sifon od dřezu, na kterej je připojenej odpad a fungovalo to. Ale jak je to dlouho, 14 dní? Je to divný. Zkusíme to protáhnout znova a uvidíme. Snad to zabere.

Holky, jsem ublížená 😅 Tak nějak divně... Byla jsem v hospodě s klukama z konstrukce, plánovali jsme to ještě s jedním jako rozlučku. A on dostal dárek asi za 1000 a já nic. Mně nejde samozřejmě o ten dárek, tuplem za takový prachy. Ale kdyby kytku cestou utrhli... Jsem nějaká cíťa. No, vyspim se z toho a bude líp. Ale mrzí mě to...

des
3. zář 2009

Eli: no to jsou teda gentlemani 😠 Tak běž a kup si kytku sama...já to občas tak dělám 😉

Mně včera naštvali v ČSOB, jedu tam jak blbec o hodinu dřív z práce, aby mi řekli, že nemám nárok a žádná reklamace nejde a blabla...nevím, jestli jsem málo asertivní, nebo má fakt ČSOB jiné postupy než jinde (pokud vím KB ty reklamace přijímá)...možná jo, podle toho co říkala Madli...
No a jak jsem byla rozhozená a navíc nekřesťansky brzo (16:45) v centru Kladna musela jsem si jít okamžitě koupit kalhoty, abych se trochu uklidnila 😀

des
3. zář 2009

madli: krásnej domeček, úplně jak z ňákýho filmu (asi americkýho 😀 )

des
3. zář 2009

hermi: no od novorozence doufám odjíždět nebude, to totiž bude dodělávat dizertačku 😀 I když mu doporučuju, aby to stihl ještě dřív, páč nevím jak to pak bude se spánkem a podobnýma podružnostma 😉

des
3. zář 2009

Eli: ještě jsem si vzpomněla na jednu nedávnou story s myčkou - už jsme na ni pomalu volali odborníka, když mě napadlo si v návodu přečíst kapitolu "Co dělat než zavoláte odborníka" a tam jsem se dozvěděla, že je dobrý vypnout časování, když chci myčku pustit hned! Příště si rozhodně koupím nějakou, co má displej a na něm majiteli sděluje, co ji zrovna trápí - např. to, že je omylem odloženo mytí za tři hodiny!! 😀

des
3. zář 2009

Hermi: ještě dotaz - ač půlka rodiny z Moravy, netuším, co je to "cypa" 😉

elitera
autor
3. zář 2009

des, to je taková univerzální nadávka 😉 Slušně si to přelož, že s cyklem je to na pytel 😀

andelka
3. zář 2009

Madli: Ten domeček je fakt krásný, jak ze Severu proti jihu 😉

Nám nedávno zas blbla pračka 😠 Asi je něco ve vzduchu 😅

estrel: to jsem moc ráda, že se ti líčení líbilo, další odškrtnutý bod 🙂

Tak muž dorazil včera před půlnocí, celkem střízliv. Popovídal si s kamarádem, který čeká mimčo za měsíc a asi mu to pomohlo. Je teď na mě strašně milej (to je jako vždycky, ale teď tak nějak víc a jinak) a vždycky si večer před spaním povídáme.
Holky, je možné, že bych už přibrala půl kila? ☹

elitera
autor
3. zář 2009

andělko, za to může moct i trochu horší vyměšování. Každopádně se moc nepozoruj 😀 (byla bych to samý, nic si z toho nedělej 😉). Já jsem třeba začala nosit těhotenský kalhoty už někdy v 5 nebo 6tt, protože se mi břicho povolilo strašně rychle, tak to bylo výrazně pohodlnější 🙂

des
3. zář 2009

eli: 😀 aha...a ja myslela, ze je to nejaka krajova specialita!! Ale vyznam jsem myslim odhadla dobre...

andelka: ja myslim, ze to mozny klidne je...a bude to horsi 😀 A mozna bys uz mohla zacit brisko mazat...nekde jsem cetla, ze cim driv tim lip. Dalsi nazor zas je, ze kdyz k tomu mas geneticky predpoklady, tak se ti strie stejne udelaj, at mazes jak chces.

elitera
autor
3. zář 2009

Heh... tak jsem včera byla na pohovoru. Nástupní plat 20, 13. plat, kantýna, příspěvek na dopravu (je to kousek od Brna)... A stres, na kterej mě upozorňovali několikrát. Usoudila jsem, že to tím pádem možná nebude úplně ono, a že teda řeknu o agorafobii. Tak jsem jim to tam celý pěkně vylíčila a říkala jsem si, jak pěkně obejdu situaci, že by mě chtěli a já ne. A ono prdlajs, chtějí, abych nastoupila 21. 9. 😅 Asi bych měla mít radost, co?