Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
1. říj 2009

Estrel jo jo hlídám dost často...mám děti moc ráda 😵 😵 😵

myslím že to může být vysazením...a příští cyklus už by měl být ok 😉 A uvidíš, že i ty výsledky dopadnou dobře...znáš knihu Tajemství?? 🙂

des
1. říj 2009

Eli: Pražský výběr a celerová šťáva? 😅 Eee, no to křeslo zní fajn 😀

Madli: já už taky kdysi v nějakém snu zapomněla dítě doma...myslím, že to spíš znamená, že si odpovědnost uvědomujeme 😉 Jinak doufám, že podobné noční buzení nebudeu vás na denním pořádku!

lucitee
1. říj 2009

me se zatim pouze zdaji dve carky 🙂

jinak vas vitam v rijnu 🙂

des
1. říj 2009

Já opět v práci a nakrknutá na poštu, která si mýrnix týrnix změnila pracovní dobu a začíná ne v sedm, ale v osm, takže si budu muset počkat na svoje objednané těhu věci až do soboty 😒 A manžel poté, co se po třítýdenní nepřítomnosti 2 dny zdržel doma, opět odjíždí - naštěstí už v sobotu bude zpět, ale nevím, jestli si to nemám začít brát osobně 🙄

des
1. říj 2009

Luci: díky...nějak to nechápu, 1.10., kde se to vzalo!! 😀

tiburcia
1. říj 2009

no dívám se do kalendáře a nevím jestli se smát nebo brečet....kde se tu ten říjen vzal 😕

eirin
1. říj 2009

Luci, to zní nadějně, mně se zdály čtyři čárky a pár dní nato byly ty dvě realita 😉

Des, a kam jede tentokrát? A posílá ti aspoň pohledy? 🙂

Tibu, jak velké bylo mimčo, cos ho hlídala?

Estrelko, gratuluju k ovu 15DC. To jsem asi v životě neměla 😅

A k tomu říjnu - pomalu aby člověk začal přemýšlet, co dá komu na Vánoce...

tiburcia
1. říj 2009

Eirin 4 jsou více než 2 😀 😀 😀 😀

mimiško mělo 4 měsíce 😉

lucitee
1. říj 2009

taky ten cas nechapu, doufam ze bude v rijnu este hezky. bejva na barvy nejhezci, a ja potrebuju jeste 3 slunecny vikendy 🙂

dve carky se mi zdaly uz 3x a bylo to v ke konci cyklu a nic a ted jednou kdyz mi koncil menses, ze i pres menses jsem je nasla, ale pravda to neni. Jen podvedome prani 🙂

Dneska jsem v tyhle praci 3 roky, to to leti

andelka
1. říj 2009

Deny: No to jsem zatím nepsala, protože příbuzní to ještě neví 😅 Dneska chystám manželovi dáreček, pak ho vyfotím a ukážu. A pro rodiče už mám vyrobené poukázky na vnouče. v sobotu bude den D. 😵 bojim bojim

des
1. říj 2009

eirin: akorát na Slapy 😀 A pohled poslal a dokonce každý den i jednu SMSku, to jsem docela koukala...

tibu: a dostane nějaký dárek? 😉

luci: to by chtělo oslavu a nohy na stůl !!! (jestli teda pracuješ za stolem 🙂 )

tiburcia
1. říj 2009

andelko to bude v pohodě...ale kecá se mi dobře co? my když šli říkat rodině, že bude svatba, tak jsem byla nervózní a vysmátá v jednom 😀 😀

des
1. říj 2009

andelka: velké gratulace k průkajdě!! A centimetrový miminko, to už je moc pěkný!! A na sobotu neboj, přece je to tak krásná zpráva!! (ale jistou nervozitu dobře chápu 😉 )

eirin: a jak ty vlastně s doktorama? Vyčkáváš, nebo jsem přehlédla hlášení? 🙂

lucitee
1. říj 2009

des: u stolu pracuju ale nohy necham dole, blbe bych dosahla na klavesnici 🙂
andel: neco mi uteklo? nikde nevidim jak jsi psala o kontrole ale evidentne jsi dostala prukazku, mimi ma centak a jsi potvrzena tehule 🙂 a v sobotu to reknete rodine 😀

andelka
1. říj 2009

luci: Myslím, že včera jsem psala, že jdu dneska. A předtím jak jsem přišla z první prohlídky, tak jsem nechápala, jak ty 3 týdny vydržím. A teď to budou čtyři ☹ Nejradši bych chodila každý týden 😀

No tak já jdu chystat dárek pro manžela a dodělat ty poukázky. Zítra mám sraz s dobrýma kamarádkama, tak si to oznamování natrénuju 😅

lucitee
1. říj 2009

ty jo taky se tesim az tohle budu chystat 🙂

eirin
1. říj 2009

Des: No to je od něj hezké 😀 K doktorce jsem poprvé objednaná až 12. října, takže zatím jen pro ujištění sem tam testnu, čárka je už pořádná. Ale ještě skoro dva týdny to musím vydržet 🙂 No aspoň už bude něco vidět (doufám).

Já už to o sobě musela říct v práci, abych se vyhnula práci se zářením.

tiburcia
1. říj 2009

Luci, myslím že se na to těší každá 😉 😵

des
1. říj 2009

eirin, andelka: joo, to znám, čekání je děsné, ale dobrá zpráva je, že čím vyšší týden, tím to běží rychleji...mám pocit, že mezi 6. a 9. týdnem uběhlo stejně času jako mezi 17. a 23. 😀 A jak vlastně nevolnosti?

andelka
1. říj 2009

des: Mě se to děsně vleče. ale brzo budu volat do nemocky kvůli testům, pak půjdu v 10tt na krev a ve 12tt na UTZ, tak mi to snad rychleji uteče.
A nevolnosti u mě dobrý, skoro nejsou.

herminka
1. říj 2009

Ahoj holky,
vždyť říjen je fajn, podzim je krásný 🙂 (pokud zrovna neleje).

Des, pošta otvírající v 7? Co jste to tam měli za luxus? 😀

Eirin, taky jsem nikdy neměla ovu 15.DC 😀

Andělko, gratuluji k průkazce 🙂

Sny si moc nepamatuji, ale dneska se mi zdálo, že jsem se setkala s těhotným mužem, který měl zřetelně viditelné pohyby 😀 To by mě zajímalo, co to má znamenat 😀

estrellita
1. říj 2009

andelko moc gratuluju a fiha, uz 9 tt 😵

eirin: ja taky ne 😀 😀 tak uvidime, jeste zitrejksi tepltoa, jestli to potvrdi a dam si na to sklenicku vina 😀
testy uvidime, trochu se toho bojim, ze mi to motivaci srazi az na zem ☹ kdyz by se to o dost nepohlo, byla bych hodne zklamana ☹

a jaka byla reakce v praci, ze jsi tehotna? 🙂

andelka
1. říj 2009

estrel: Držím palce, aby se ovu potvrdila, bylo by to fakt super. 😵 A určitě se všechno v dobré obrací, tohle musí být znamení 😉

des
1. říj 2009

estrel: jak rika Andelka - je to dobre znameni!!

hermi: Freud by rekl, ze za ten sen muze nejakej nevyresenej vztah s otcem 🙂

eirin
1. říj 2009

Des, nevolnosti nemám, ale nemám na nic chuť.
Estrelko, v práci jedné mi gratulovali, v práci druhé taky, ale bylo vidět, že má šéfová starosti s tím, kdo místo mě bude měřit. V práci třetí to ještě nevědí, tam nezářím, takže se to dozvědí, až to na mě začne být vidět 🙂 A taky držím palce, aby se ovu potvrdila.

madlisek
1. říj 2009

Dobre ranko 🙂

Andel, gratulace k prukajde 😵

Ja mam rijen rada, narodila jsem se v nem 🙂 Ale tady to zatim jako rijen vubec nevypada 😒

Estrel, gratuluju k ovu 15DC!!

eirin
1. říj 2009

Madli, a máš zjištěno, jak to tam bude vypadat třeba v lednu? 🙂

estrellita
1. říj 2009

dekuju holky 🙂 tak snad jsem to nezakrikla 🙂 no ja si taky rikam, ze by to mohlo byt dobre znameni, ale radeji se na to neupinam 😔

eirin: tak to je pozitivni, hlavne, ze to nebrali nejak spatne!! 🙂

madli: s tim rijnem jsme na tom stejne 😉

lucitee
1. říj 2009

holky cetly jste jak v americe umele oplodnili jednu maminku a pak zjistili ze ji dali cizi embryo a ona se ditete po porodu zrekla?

a jak jedna zenska otehotnela v jednom cyklu dvakrat a ma dvojcata a to jedno je o 2,5 tydne starsi?

holt v americe se muze stat vsechno...

madlisek
1. říj 2009

Eiri, je to pry jak kdy. Muze byt na nule a muze byt pres 20C. Kdysi jsme tu byli v unoru, prijeli jsme ze severu, kde bylo -20C a tady bylo +25C, to byla prijemna zmena 🙂

Jinak my tady asi opravdu tehotnet nebudem 😢 Procetla jsem si brozurku k pojisteni a tehotenstvi sice hradi, ale stylem, ze ja bych hradila 20% castky a pojistovna 80%, no a vzhledem k mistnim cenam ve zdravotnictvi by nas i tech 20% zruinovalo ☹