Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
13. říj 2009

a to by nepřežil 😀 😀 😀

tiburcia
13. říj 2009

Hermi všechno nej nej nej k narozeninám...ať vám všechno vychází podle představ 😵 😵 😵

madlisek
13. říj 2009

Tibu, takovych uz tu bylo, co ze dne na den presly z HA na mereni, a myslim, ze ani jedna z nich zatim neni vdova 😉

estrellita
13. říj 2009

madli: ja jsem asi slepa, ale ja tam vidim jen hvezdicky, ale ne AM a PM 😕 ja to chci taky videeeeet 🙂

madlisek
13. říj 2009

Ja uz jsem to mezitim schovala 😅 Ted jsem ti to tam zas ukazala, tak pisni, az uvidis, a ja to zas schovam 🙂

herminka
13. říj 2009

Holky, děkuji 😵 Jinak na dnešek máme naplánovaný koncert vážné hudby a pak se nechám překvapit, jestli manžel něco vymyslí 🙂

Tibu, však nemusíš spoléhat jen na měření, jsou věci jako kondom nebo Pharmatex, které byste mohli používat první měsíce stále a pak jen okolo ovulace 😉

estrellita
13. říj 2009

madli, uz jsem tu, uka 🙂)))

estrellita
13. říj 2009

herminko: malem jsem prehledla, tak vsechno nejlepsi k narozeninam, krasne to oslav 🙂

madlisek
13. říj 2009

Estrel: http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

Hermi, co to bude za koncert?

estrellita
13. říj 2009

madli, to je mazec 😀 😀 i ten predchazejici mesic. nejste troskari 🙂 a to je standardni frekvence? 😀

elitera
autor
13. říj 2009

Hermi, vše nej 😵
Madli, teda vy jste králíci 😀

madlisek
13. říj 2009

Estrel, tenhle cyklus je to (obzvlast po ovu) i na nas trochu extrem 😀 😀 Nevim cim to je, mozna naky erupce na slunci 😀

elitera
autor
13. říj 2009

Hele, ale mně to tehdy v améru taky šlo k duhu v tomhle směru 😀

madlisek
13. říj 2009

No jo, to bude asi ta zmena prostredi, co se doporucuje na otehotneni, vid? 🙂 My jsme teda byli kralici vzdycky, ale tohle je za poslednich par mesicu rekord 😀

sijen
13. říj 2009

ahoj
Madli taky jsem nestihla smajlíky..ale věřím že jich tam bylo!! když už to bylo dokonce zmíněno i v diskuzi 😀 😉

Tibu gratuluju k pořízení jobu, ať je ti tam dobře!

Dnes se mé kolegyňce narodil kluk. 52cm/3 kg.. Měla dva termíny jeden začátkem října kolem 4. a druhý kolem 20. října.

U nás byla mezi pátou a půl sedmou úžasná říjnová obloha....fotky budou čase na picase🙂

sijen
13. říj 2009

Jé Hermínko, všechno nejlepší k narozkám, a dnes byl tak krásný den! 😵

chaarleene
13. říj 2009

tak šály měly úspěch 😵 odnesla jsem je na zkoušku a hned jsem zase šupajdila domů, teď si vařím pořádnou česnečku (2 stroužky na talíř) a uvidím 🙂

jo a mám další těhotenské "poprvé" - včera v noci mě poprvé v životě pálila žáha 😅 jsem se musela zeptat manžela, abych se ujistila, jestli to je fakt ono nebo jestli mi je něco jiného 😀

tiburcia
13. říj 2009

chaar tak to je super, že se líbily 😉

pálení žáhy jsem zatím nezažila...děkuji nechci 😀

tiburcia
13. říj 2009

no hermi,nevím co teda vymyslím.....já myslím, že nejsme králici ale mega králicí....za kondomy bych se nedoplatila (3 ks stojí tak 60 kč, což bysme měli tak na den 😀 😀 😀 ) a pharmatex, no nedokážu si představit používat ho třeba dvakrát denně 😖 no fakt nevim....

chaarleene
13. říj 2009

tibu, kondomy se dají koupit i ve velkých baleních 😉 třeba 12 kusů i za 110Kč, když vychytáš akci 😀

tiburcia
13. říj 2009

ok zítra obletím akce v drogériích 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tiburcia
13. říj 2009

chaar jak vaříš česnečku?? 🙂

des
13. říj 2009

Tibu - velké gratulace k práci!! Bylo vidět, že máš z toho velkou radost! 😉

Herminko, posílám pozdravy a vše nejlepší přes celou republiku!!

Madli: jen si pěkně užívejte, já se v tomto směru docela těším, až zas budu bez břicha 😉

Chaar: a víš, že tohle mě taky vždycky zajímalo? Občas si říkám, že todle bude ono, ale nevím nevím 😀

madlisek
13. říj 2009

My ted mame na obdobi kolem ovu doma dve krabice durexu po 48ks + 3 kouzelne prstynky za 255kc jednu 😉 Jsou ve velice apartnich krabicich, ktere by se potom daly uzit treba na uchovavani potravin, nevedet, co v nich bylo 😀

chaarleene
13. říj 2009

tibu, já dělám česnečku tak, že normálně dám vařit do vody pokrájený brambor a zeleninu dle libosti (většinou zeleninu pod svíčkovou a hrášek, případně fazolky, kukuřici - prostě co je v mrazáku nebo v lednici), osolím, okmínuju, povařím doměkka, vypnu a vmíchám utřený česnek 🙂

a třeba babička ji dělávala tak, že do talíře se dal kousek sádla, trochu soli a prolisovaný česnek a zalilo se to horkou vodou 😉

tiburcia
13. říj 2009

chaar vypadá to dobře...zítra to zkusím na oběd 😉

chaarleene
13. říj 2009

a můžeš si do toho dát třeba i trochu strouhaného sýra nebo křoupáčky nebo tak 😉

madlisek
13. říj 2009

Char, my delame cesnecku tak, ze zkombinujeme tvou verzi a verzi tve babicky - do talire dam smichany kousek masla se soli a prolisovanym cesnekem a troskou cervene papriky a zalijeme to zeleninovym vyvarem 🙂

estrellita
13. říj 2009

madli: jak dobry josu kouzelne prstynky? 😉 ale jinak baleni je to teda velky 😀
my budeme muset poridit neco podobnyho, ale kde jste koupili tak velke baleni?

madlisek
13. říj 2009

Estrel IP 😉