Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
18. lis 2009

😀 😀 😀 😀 člověk vypadá jak blázen, když se směje na počítač co? 😀 😀

aer vařit až to změkne... 😉

madlisek
18. lis 2009

Jo.. a ja tady porad jeste sedim a culim se 😀 😀 No nic, musim se pochlapit a jit neco delat 😀

des
18. lis 2009

aerin: taky chci rozhodně napsat něco v tom smyslu, že i když jsem měla velkou radost pokaždý, když někdo ty čárky našel, tak přece jen z tebe mám radost asi největší....už sis to kurnik taky zasloužila!! Tak dlouho čekat! Budu strašně moc držet palce, ať embryjko dobře roste!!

tibu: super, že vyšly testy dobře!! Na deprese tu fakt není místo 😉

des
18. lis 2009

a ještě HIP HIP HURÁÁ! 😀 😀

aerin
18. lis 2009

tak jsem dnes uz podruhe telefonovala s V. (chtela jsem po nem, aby koupil knedlik...tuhle premieru si necham na jindy 😀 )...a opet jsem vydrzela nic nerict😉

tiburcia
18. lis 2009

a?? 😀

aerin
18. lis 2009

co a? no nic jsem mu nerekla😀

tiburcia
18. lis 2009

jak dlouho to vydržíš??? 😀 😀

aerin
18. lis 2009

no do vecera, nez prijde z prace😀 uz mam nachystany pranicko se vzkazem a testem😀

lucitee
18. lis 2009

aer: ty jo to je bomba, tohle jsou jedinecny chvile v zivote...neopakovatelny. Poradne si to uzijte a at te pak kouka celou skoro umackat radosti 🙂 pak musis vypravet 😀 ti to tak preju

aerin
18. lis 2009

urcite poreferuju🙂

tiburcia
18. lis 2009

představte si, že moje kamarádka to manželovi řekla v 9 tt 😲 já si dávám tak tři minuty než to vykecám 😀

aer užijte si ten nej nej večer 😵 😵

lucitee
18. lis 2009

taky bych chtela naky prekvapko, ale muz chce byt u testovani...
jinak pro info, ja jsem 3DC

tiburcia
18. lis 2009

já vím, že jsem černá ovce 😀 😀 ale mám novou HA a jen z krabičky jsem nadšená!!! zítra beru první prášek a se normálně fakt těším 😀 😀 😀 😀

tiburcia
18. lis 2009

asi sem se zbláznila 😀 😀 protože navzory tomu jsem na stránkách s kočárkama 😀

herminka
18. lis 2009

Tibu 😀

Taky se přiblble usmívám, když si vzpomenu na Aer 😉

tiburcia
18. lis 2009

aer zvedla jsi náladu na koníkovi asi o tisíc procent 😀 😀 😀

aerin
18. lis 2009

to me tesi, holky 😀 😵

chaarleene
18. lis 2009

hm, tak já jsem teda vylezla s testem ze záchoda a šla za manželem 😅 😀

estrellita
18. lis 2009

aer: ja mam uplne husi kuzi 😵 😵 ja jsem si na tebe zrovna vcera vzpomnela a i na ten tvuj graf, ze vypadal jinak, i usmevacci vypadali jinak, ze jste tomu dva dny pred nechali trochu pust 🙂)) a tak jsem si rikala, sakra, to uz proste musi vyjit a dneska otevru kone a co nevidim 😵 😵 potichoucku gratuluju 🙂

madli_ ja se tu taky blbe usmivam a to jeste musim pracovat 🙂

estrellita
18. lis 2009

elit: a to tam jako bude opravdu jmeno? to je dost stupini, ne? jestli tohle udelaji, tak si okamzite mazu ucet!!!!!

madlisek
18. lis 2009

Taky jsem obdivovala graf, je to uplna nadhera, jak ti ta teplota po kousickach lezla nahoru, na tom FF je to obzvlast krasne videt 😵

estrellita
18. lis 2009

ja bych to teda do 9 tt nevydrzela, asi by byla nejvetsi vyhra, kdybych to vydrzela do vecera 😀

holky, ja uz zase spineni 8 a 9 DC. uz jsem 4. cyklus od vysazeni. tohle proste neni normalni ☹ k doktorovi jdu prespristi pondeli, tak jsem zvedava, co mi rekne 😔

estrellita
18. lis 2009

ja se trochu bojim, ze to zas bude nejaka jobovka, ale sakra, piju kontryhle, vse mam srovnane, tak co to muze byt?

deenakee
18. lis 2009

JJ. Já jsem z toho celý den naměko.... Fakt už jsme ti to všechny děsně přály... Tak aspoň nás tu těhulek příbývá.... Brzy nás tu možná začne díky porodům i ubývat : )))) Taky jsem celý den úplně happy. Ve škole jsem si s dětmi hrála 3 hodiny na Vietnam.... a jsem z toho grogy... Ale dnes mě to nemůže rozházet.... 😵

tiburcia
18. lis 2009

estrel těžko říct...mě změnili HA...nenašli nic 😉 😒

estrellita
18. lis 2009

tibi: no jo, ale ja HA neberu, proste to musi byt zas nejaky hormon, ktery uz me stve 😝 😅

aerin
18. lis 2009

ach jo...tak si asi brzy nadelim tupperwari sroubovaci mixik...
mela jsem chut na cerealni napoj, co jsem si dneska koupila a premyslela jsem, jak ho udelat, no, tak jsem si rekla, ze kdyz bude to mliko jenom vlaznoucky, nic se nestane.....a ouha, stalo se...sotva jsem poprve trepla, vyletelo mi to z ruky a nahodilo celou kuchyn 🙄

no ale svickova voni a masicko mekne 😀

madlisek
18. lis 2009

Tebe nejaka nahozena kuchyn dneska nerozhazi 😀

kdy uz prijde ten Vasek, jsem zvedava na reakci 🙂

aerin
18. lis 2009

konci v praci snad v sest...pocitaji ty pitomy droubky a maticky, jinak by byl uz dve hodiny doma☹