Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
24. dub 2009

jo, ja si taky myslim, ze ideal je obden, vsak jsem Vaskovi vcera rekla ze ma smulu, ze musi nechat taky nekdy ty spermose dozrat😀

andelka
24. dub 2009

aerin: to je dobrý přístup, určitě se brzy vyplatí. 😉

eirin
24. dub 2009

No tak já to mám teď jasné, do 2. května nic, jelikož budu pryč ☹

des
24. dub 2009

eirin, andělko děkuji!!! A nic dalšího neplánuju, teď se akorát mořím normálnám kurzem němčiny jednou týdně - to mi zatím k ukojení mých tužeb po vzděláním stačí. Aspoň je čas na ty jiný tužby žejo? 😉
Choťovi to o tom dozrávání taky tvrdím, ale myslím, že mi nevěří a bere to jako výmluvu 🙂 Každopádně mám pocit, že po vysazení HA se chuť o něco zvětšila, tak doufám, že to vydrží a něco z toho i bude 😀

des
24. dub 2009

eirin: Kam se chystáš?

eirin
24. dub 2009

Des, na služebku do Anglie.
Já dozrávání neřeším 😀

andelka
26. dub 2009

Ahoj holky, koukám kam až jsme zapadly a vyvozuju z toho, že si užíváte slunečného víkendu. 🙂 Můj je pracovně odpočívací.
Ale musím vám říct, že po miminku toužím víc a víc, dneska jsem zjistila, že další známí budou mít miminko, chodili jsme spolu na předmanželskou přípravu, brali se o 3 týdny později než my. Ne že bych jim to nepřála, nebo záviděla, ale znáte to... 😒
Na druhou stranu jiná kmarádka co v květnu čeká mimčo je už týden v nemocnici kvůli zvýšenému tlaku a bílkovině v moči (asi preeklampsie) a asi tam ještě bude, možná až do porodu. Tak si sice říkám, že bych chtěla brzy zažít snažení, dvě čárky, ultrazvuk, nákup oblečení, výbavičky a tak, ale vidím, že to nejsou jen radosti a občas si říkám, do čeho se to ženu, jestli na to už mám a tak.
Bavili jsme se s mužem, říkal, že kdyby mu plat náhodou zvedli (jakože je teď nedostatkové zboží a firma by měla chtít si ho udržet, navíc přestoupil na jiný projekt, kde využije mnohem víc ze svých schopností), nemuseli bychom čekat až jak dopadnu já po škole. Přece jen, pracovat budu ještě x desítek let, ale na mimčo by mohlo být za pár let pozdě. No, uvidíme, jak to všechno bude.

majatob
26. dub 2009

andel, tak to je super 🙂 moc bych ti prala, aby jste se mohli zacit snazit driv 😵
ja jsem mela tehotenskou krizi vcera...ale rozdychala jsem to 😀

eirin
26. dub 2009

Já měla taky víkend pracovně odpočívací.
Těhotenskou krizi mám teď pořád a rozdýchat se mi to nedaří. Jak tu nedávno psala tuším Luci, tak i já mám pocit, že moje role by teď měla být už ta maminkovská.

estrellita
26. dub 2009

andelko: tak to jsou dobre zpravy, treba to tak dopadne!! 🙂

ja ted ani tehu krizi nemam, spis DP krizi 🙄

majatob
26. dub 2009

estrel, co je DP krize? 😅

elitera
autor
26. dub 2009

tipla bych krizi s diplomkou ;)

andelka
26. dub 2009

maja: Já už se na těhu a mimčo i začínám cítit a nedokážu se nějak smířit s tím, že bych měla čekat neurčitou dobu, nejméně ale ještě rok a půl. 😖
estrel: Já mám teď asi krize obě. 😅

majatob
26. dub 2009

andel: to verim...ja jsem se taky smirit nedokazala a byl z toho Tobinek 😀 ale ted uz si fakt pockam... 😀
jinak ja mam taky krize dve 😅 , ale z absolutoria a zkouskovyho na vs 😅 jak ja to udelam, to fakt netusim 😅 😅

andelka
27. dub 2009

maja: To nějak zvládnem 😉 Já jsem teď nervní jak sáňky v létě, ve čtvrtek odevzdávám a ještě to nemám, pořád ještě sháním materiál další a dodělávám. Tak mám pocit, že ve čtvrtek padnu, asi to zas budu dodělávat po nocích. 😒

madlisek
27. dub 2009

Ahoj holky!Doufám, že se máte všechny krásně a jarně :o)

Hlásím se po dlouhé době, tak ani nedočítám a poprosím o krátké shrnutí novinek :o)

lucitee
27. dub 2009

ahoj holky, nedocitam. Hlasim se po vandru ziva a zdrava 🙂

andelka
27. dub 2009

Madli: No konečně 🙂 🙂 🙂 🙂 Mě už bylo strašně smutno po tobě. Jak je? Co přípravy na svatbu? Co práce, co škola? Kde ses toulala? 😅

Luci: A jak ses měla? Bylo krásně, co? Já bych taky někam vyjela, ale musím počkat do 1. máje, to pojedem aspoň na výlet.

estrellita
27. dub 2009

madli: ahoj, kam jsi se nam ztratila? 🙂 co ty saty? uz mas usite?

ja temer zadne novinky, do dvou tydnu budeme mit prstynky,. a jsem jsem psala vis, tak mam depku z diplomky 🙄 co ty? povidej, prehanej

madlisek
27. dub 2009

Nějak jsem nic nestihala ale: máme prstýnky (budou příští týden), moje botky na svatbu, vybranou látku na mužův oblek, střiženo na šaty a koupenou doplňkovou látku na ozdobení, hotovou předmanželskou přípravu, oznámení...no bylo toho hodně, jen ta škola vázne, takže Anděl, Estrel, rozumím vám, ani nevím, jestli to vůbec dodělám :(

andelka
27. dub 2009

Madli: Když se zapře i takový zoufalec jako já, tak ty to zvládneš taky, levou zadní.
Teda, to jsi toho stihla hodně, jsi šikula.
Takže holky, obě, do 14 dnů se chci kochat pohledem na vaše krásné prstýnky, jasný? 😉 Já ten svůj pořád čistím, aby byl jako nový a hrozně ráda ho nosím. 🙂

estrellita
27. dub 2009

madli: proc bys nedodelala? my taky bojujeme 🙂

andelko: jasne, pak je hodim do alba 🙂 uz se na ne strasne moc tesim 😵

deenakee
27. dub 2009

Ahoj holky.
Já se tu teraz taky moc neukazuju... Ale čtu vás pečlivě 🙂
Ale tak mě napadlo, co si myslíte o té prasečí chřipce? já se toho začínám aj trochu bát.... Tak manžel už plánuje, že když to přijde sem pojedeme radši k rodičům na venkov.... že Brno je jasné... No uvidíme.

estrellita
27. dub 2009

dee: tak taky z toho moc dobry pocit nemam. myslim si, ze musi zas prijit neco jako mor, co lidi castecne vyhubu. je to drsne, ale jak pocet lidi rapidne roste, tak (hlavne v rozvojovych zemich) nemaji co jist a pit, nemaji leky atd. a priroda si to umi zaridit, je neuprosna a jednou ke snizeni poctu obyvatel musi dojit, protoze dochazeji zdroje ... ☹ ale takovyhle nemoci, kdy je malo protilatek se docela bojim.

deenakee
27. dub 2009

Tak to jsi mě Estrel mepotěšila. Já jsem doufala, že se konce lidstva nedožiju 😀

Jestli má vymřít lidstvo, tak bych ráda aby to bylo až budu hooodně stará, ale to se zas budu bát o vnoučata, aaach jo.

No ale vážně... Myslíte že je raálné, že by se to tady mohlo nějak rozšířit a třeba to aj někoho usmrtit?
Mám z toho fakt trochu strach. Hlavně teraz.... No přinejhorším venkov to jistí. I když byl v Evropě mor, lidé odjížděli na venkov

estrellita
27. dub 2009

dee: nevymre, jen se jednou musi ten pocet lidi zase snizit, ale ja doufam, ze my se toho jeste nedockame 😕
dee: bohuzel myslim, ze realne to je. do Mexika se jezdi na dovolene casto, dneska uz rikali, ze jsou nakazeni ve Spanelsku, v Irsku. ale myslim, ze to tak hrozne nebude, ze se to tak moc nerozsiri, kdyz uz zavadeji opatreni. preci jen vetsia zemi rychle reagovala (ČR samozrejme jako posledni 🙄 )

cirr: kdepak te mame?

eirin
27. dub 2009

Holky, nestrašte mě. Nevíte, kde přesně v Británii se ty dva výskyty objevily? 😖

aerin
27. dub 2009

ja se priznam, ze mam taky celkem strach... 😖 snad se to podari nejak zadrzet....jinak taky prchame, do beskyd 😅

jo a holky, mam asi deeeesne hloupej dotaz, uz nekolikrat jsem pri sexu zaznamenala takovej tlak na jedne strane podbrisku, jakoby tam neco bylo, kdyz....nooo, kdyz byl Vasek hodne hluboko 😅 myslite ze je mozny, ze by to byl dominantni folikul? 😅 to je asi hodne velka blbost, co? 😀 😀 uz si nepamatuju v jake fazi cyklu to tak byvalo, ale ted to prave bylo vcera, dnes jsem 33DC, tak je snad nacase, aby nejakej prdola praskl 😅

estrellita
27. dub 2009

eirin: o tom Irksu rikali ted vecer v TV

lucitee
28. dub 2009

ahoj holky, takto jsem se mela: http://fotoalba.cz/alba/puntulinecko/1907649

bylo nadherne, az moc teplo chvilema, ale jasny nebe a obloha plna hvezd