Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
30. kvě 2009

eir 😵 😵 to je hezky, kdyz prinesou kytky necekane, tak je to nej 🙂
co zuby? kdyz mi trhali osmicky, tak jsem pak pila nutridrink, je to hnusny, jde to koupit v lekarne a jsou tam vsechny vitaminy a mineraly, takze to pak pomaha regeneraci. tak doporucuju

eirin
30. kvě 2009

Estrel: Zuby bolí, ibáč to jistí, ale aspoň jsem se s tím už naučila trochu jíst. O nutridrinku jsem taky uvažovala, hlavně právě kvůli těm vitamínům a minerálům, jak to chutná?

estrellita
30. kvě 2009

muzes si vybrat jak chces, aby to chutnalo 😀 jsou vanilkove, cokoladove, pak snad i prichut kafe, banan a ja nevim co vsechno, jen se priprav na to, ze to neni uplne laskomina, ale zas je to prosze dobre pro telo 🙂

sijen
30. kvě 2009

Dobrý večer,
dohrála jsem s mužem Age of Empires II - staví se hrady, živíš a ničíš Góty, Féničany apod. - bavilo mě to do tý doby, než mě se svým vojskem napadl. Ale choval se ke mě slušně -posílal maso a zlato. Zřejmě taky proto, aby si udržel naživo protivníka dlouho. 😀 😀 ..bylo to fajn,ale nemám grif v těch funkcích jednotlivých ikonek..

Aer, díky za recept časem vyzkoušíme! K. dneska vařil zapékané brambory na plátky...takové rychlé a chutné.

Eirin, kytička vždycky potěší!! 😵

sijen
30. kvě 2009

Nutridrink - Jako vadatná výživa jo.., podle toho co píšou na lahvičce 😔 ..nosívám to babičce

elitera
autor
30. kvě 2009

Sijen, ty máš v AOE Féničany? Já bych si je taky střihla ve dvojici, Lišák by byl dobrej, jenže newindowsuje...
A nutridrink mi chutnal 🙂

sijen
30. kvě 2009

Tak El mohly bychom si zahrát 😵 ale já v tom nejsem vůbec dobrá, jsem začátečník..
Myslím že jsem hrála za Féničany..nechce se mi to teď otevírat, zkontrolujeme to případně spolu 😵

aerin
30. kvě 2009

jeee, ja to jeste nehrala, ale V rika, ze by nekde mely AOE II byt 😵

elitera
autor
30. kvě 2009

Já to mám celý anglicky (ehm, samozřejmě ne příliš legální; vlastně si nejsem jistá, jestli takhle jde hrát online... 😅), tak možná to jsou třeba Saracéni. Já nerada hraju ty bojovky, radši prohledávat mapu, budovat město, hledat relikty a stavět wonder 🙂 A když se dostatečně posílim, tak pak zničit ty bídný skunky 😀 A nejradši mam All techs a Brity - s vhodnou náplní jsou jejich hrady bez trebuchetů a ramů opravdu těžko dobyvatelný.

elitera
autor
30. kvě 2009

Já už to pařim docela dlouho, byla to moje oblíbená kratochvíle zejména ve zkouškovým 😀 Teď už hraju obvykle jen u tchánovců v Jihlavě, když nemam co dělat.
Nic, jdu spát, mam v nohách pěkných 8 km a nalezený 2 cashe, jsme oba zadělaní jak dobytkové, tak se jdem umýt a fakt zalézt 🙂
Dobrou noc 🙂

aerin
30. kvě 2009

jojo, zatim o kazdym zkouskovym krome tohohle jsem podlehla WOWku😀 ted se drzim, protoze prestal hrat Vasek, tak to nelaka ani me🙂

tak parim aspon tady, to nezabere tolik casu😀 www.ikariam.cz

madlisek
30. kvě 2009

Elit, delate geocahing? To je super! 😵 My se na to chystame s muzem v USA, za prvni stypko si koupime GPSku 🙂

aerin
30. kvě 2009

muj tata se na to taky dal a je nadsenej🙂 my nad tim celkem na leto uvazujem.... 😵

aerin
31. kvě 2009

dobre rano🙂
tak na mereni doslo, protoze ms stale nikde, ale na test uz ne...
doufam, ze to aspon dostanu dneska, kdyz uz to musi byt, protoze jinak nevim, jak to ustojim zitra v praci 😖

elitera
autor
31. kvě 2009

Ranko 🙂
Jj, Madli, vrhli jsme se na to, začali jsme minulej víkend a už máme 3, pokud to půjde, chcem každej víkend něco přidat 🙂
Aer, teplota je moc nízko na test? Nebo proč netestíš? Jinak jestli to fakt dojde až zítra, tak s tebou v práci soucítím 😔

estrellita
31. kvě 2009

aer: jsem koukla na tvuj graf ze vcerejska -... no a myslis, ze uz se nemuze zvednout?

jinak dobre rano 🙂 nejdriv me slunicko rano nalakalo, jako ze bude dneska krasne a uz jsou zase vsude cerny mraky a slunicko nikde 😝

alzbeta.hod
31. kvě 2009

ahojky jak se tu máte?

aerin
31. kvě 2009

jo, elit, je nizko🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
a zvednout by se asi ciste teoreticky mohla, asi se to stava......ale desne me boli zada v krizi a zacina i bricho, tak uz je to asi jasny 😅 a fakt doufam, ze zitra uz budu normalne fungovat 😖

holky taky se vam tak nic nechce? 😔

madlisek
31. kvě 2009

Dobry ranko!

Aer, doufam, ze to bude dobry! Kdyztak se preventivne nadopuj ibacem. A nebo si uvar cajik pro zeny, at te to tolik neboli!

Holky, chvatam do kostelika, chci jit dneska pesky, at mam nakej pohyb, tak doufam, ze s kytarou moc nezmoknem! Krasnou nedelinku vsem!

estrellita
31. kvě 2009

aer: nn, nechce, ted jsem se hodku a pul ucila a uz jsem to odlozila, a za chvilku jdu cvict, tak zase az odpoledne 😀 je to bida, des.

madli: tak hezky den.

Aer: mas neco co si pak muzes zahrat na bricho? mne to vzdy pomaha 🙂

aerin
31. kvě 2009

tak ms se furt nespustila a mne bricho asi praskne 😅 uz jsem si uvarila cas a na bricho priplacla nahratej polstarek....z uceni asi fakt nic nebude 😖

takze vam preji pekny den😀

estrellita
31. kvě 2009

aer: zalez do postele i s ucenim 🙂 at je ti brzo lip!

eirin
31. kvě 2009

Aer, tak to jsme na tom stejně.. MS nikde a břicho bolí, jak kdyby už nastoupila. Od rána jen polehávám.
Holky měřilky, které z pravidel měření teploty je určující? Aby se měřilo vždy ve stejnou dobu nebo aby před měřením bylo nepřerušených 5 hodin spánku? Jde mi o to, když se vzbudím třeba dvě hodiny před obvyklou dobou měření, změřim se, snažím se půl hodiny usnout, nakonec se mi to povede.. a v obvyklou dobu měření mě vzbudí budík, tak se zase změřím, ale ty dvě hodnoty se od sebe liší třeba o 0,3°. Které hodnotě byste věřily?

aerin
31. kvě 2009

eiri 😅 , tak at je brzy lip, soucitim s tebou...doslova 😀
a s teplotou neporadim.... 😒

elitera
autor
31. kvě 2009

k teplotám (eiri, neporadím) - teď měřím ráno i provozní teplotu v podpaží a je to docela dost zajímavý "počteníčko". Teplota není rozdílná o konstantní hodnotu a včera ráno jsem měla jen 34,5 °C 😅 😀

aerin
31. kvě 2009

aaa, tak uz jsem ji, mrchu, tim teplem vyhnala....sbohem, zivote! 😲 😖

des
31. kvě 2009

eirin: A při tom prvním probuzení někam jdeš? Nebo jen ležíš v posteli a snažíš se zase usnout? Jestli nevstaneš, tak bych zapsala až teplotu v obvyklou dobu měření, jestli pak vstaneš, tak bych zapsala teplotu při prvním probuzení a holt poznamenala, že čas je zásadně jiný. Ale víš, kdo je tu odbornice na BT, žejo? 😉

aerin: ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nathali
31. kvě 2009

ahoj holky jak sa mate?????konecne mozem na chvilku s vami pokecat 😉 🙂

andelka
31. kvě 2009

No já s tebou des souhlasím. Ono nejde o spánek, ale o klid na lůžku. Jinak to si musí každý vyzkoušet sám na sobě, jaká situace mu teplotu změní. Já jsem v pohodě měřitelná, i když ráno přejdu z jednoho pokoje do druhého a měřím až tam, nebo když jdu v noci na wc a měřím v obvyklou dobu. Největší výkyv zaznamenávám, když jdu spát později než obvykle. Normálně se snažím být kolem 23h v posteli a měřit 6.30, a třeba po nějaké akci jdu spát ve 2h a měřím taky po cca 7-8 hodinách a teplota je úplně jinde. Takže u sebe mám vyzkoušeno, že lepší je moc neměnit podmínky. Jo a taky mi teplotu zvedá večer vypitý alkohol, i když jdu spát normálně.

aer: Drž se, soucítím s tebou. Snad ten rozjezd přežiješ v pohodě.

aerin
31. kvě 2009

holky s*** na uceni, to se fakt neda, Vasek mi do vysin nainstaloval notas a pravidelne mi nahriva polstarek, jdu si pustit Geishu a on chudak vari 😔