Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

dub
2. únor 2010

lusite: a co jsi snědla že tě palíla žáha, holky jedna 🙂
milmic to máš pravdu,ema pofrčí pořád, ta nezklame. jsou to základní písmenka uměj poskládat do vět.

milmic
2. únor 2010

No Hermi,
ono jako fakt neuděláš z těchto písmenek nic velkýho.

Slabikáře a Živý abecedy mám doma, ale až přijedu zítra, tak to schválně otevřu
a napíšu vám sem ty prvotní věty. 😎

eirin
2. únor 2010

Ještě k těm zubům - raději bych si nechala v těhu pod lokálním umrtvením tahat moudrák než si ho nechat vrtat bez umrtvení (má zkušenost 😒 )
Test na cukrovku mě čeká až v 28tt, ale už mi to jednou dělali a zas tak mi to nevadilo, ač čaj taky nesladím.
Venku je tak krásně, hned bych vypadla z kanceláře.

andelka
2. únor 2010

mil: Tak Ema pořád ještě mele maso, jo? to jsou věci 😕
Jo, vývoj pokročil, některé dnešní učebnice jsou fakt super. Zrovna minule jsme ve škole dělali jakože recenzi na učebnici dějepisu pro 9. třídu, fakt rozdíl. I když i negativa jsme tam našli a neváhali je použít 😀

eirin
2. únor 2010

Teď mi padl do ruky sešit Matematiky pro první třídy a to se s námi opravdu nedá srovnat. To je samé kreslení a vybarvování 🙂

herminka
2. únor 2010

Mil, ty šperky bych si asi k Tvým šatům představit uměla.

dub
2. únor 2010

Milmic tak to je nádherný, teď jsem to zkoukla a móóć pěkný 🙂
já je dnes budu tasky dělat, tak snad se povedou.
začínám mít pěkný hlad jak se tu píše o jídle. 😀 😀
co budete dnes kuchtit k večeři. Hoďte nějaký mňam recept.

eirin
2. únor 2010

Mil, já taky 😉

milmic
2. únor 2010

Andělko, jak přijedu zítra, tak vyfotím ty první stránky z Alteru a z Didaktisu a hodím vám to do alba.
Abste viděly tu Emu a taky tu krásu dnešních slabikářů.
Dnešní učebnice pro prvňáčky, a vůbec pro školáky, to je nebe a dudy. Mám jich doma mraky pro 1. a 2. třídu, hned bych to vyplňovala. 😎

milmic
2. únor 2010

Mě se taky líbí tento typ k těm šatům. Právě se mi moc nelíbí nějaké stříbrné náhrdelníky, spíš tu toto.

Holky a ty boty jsou úchvatné. Já jsem se bála, že to objednávám z internetu, tak že si přidělám starosti akorát, ale sedí mi perfektně, capká se v nich perfektně, no měla jsem prostě štěstí a stály cca 400 korun, což taky není zlý. 😎
Úplně se těším na svatbu, až je budu mít. Akorát bez podpatků budu oproti ženichovi opravdu malá, ale což. 😀 Malá nevěsta - taky nevěsta. 😎

eirin
2. únor 2010

Mil, a jak budeš učesaná?

andelka
2. únor 2010

mil: Tento typ bižu se hodí snad ke každým šatům, taky jsem měla něco podobného jako jednu z variant 🙂 Akorát by asi měly být ty perličky bílé, jestli máš bílé šaty, což pokud vidím dobře máš (a jsou na nich taky perličky, že jo? tak to se bude hodit). Ke krémovým krémové. jinak se to trochu bije a vypadá to, jako zašlé.

lucitee
2. únor 2010

dub: nesnedla jsem nic drazdivyho, jen jsem asi v tom 😀

lucitee
2. únor 2010

mil: perlicky jsou svatebni klasika kterou nemuzes nic zkazit!

andelka
2. únor 2010

mil: jo jo, vyfoť 🙂
No a botky jsou vážně suprovní 😵
Ty jsi droboučká, na tobě by se mi nic výrazného nebo těžkého nelíbilo, perličky jo 😵
Já jsem taky mrňous, náhodou je to pěkné. 😵

milmic
2. únor 2010

Andělko,
právě ta sukně není úplně čistě bílá. Ono to vypadá, ale sněhově bílá není. Je to jakýsi odstín bílé bych tak řekla. 😀 Takový ten odstín, který pánové většinou nepoznají.

Eirin,
učesaná nevím, ke kadeřnici jdu až 2.4. Možná k ní seběhnu ještě v březnu, to uvidím. Mám svou představu, která ale nevím, jak se hodí, to se musím poradit. Mám dost dlouhé vlasy, až do půl zad, takže v každém případě vyčesat hore, a dole nad krkem bych chtěla závoj (s červeným jemným lemováním možná). Dlouhý závoj. Určitě nebude na hlavě.
No a potom mi docela sluší, když mám učesaná okolo hlavy francouzský cop. Aj se mi to líbí, ale jak říkám, musím se poradit, vymslet něco, vyzkoušet...... Znáte to. Kadeřnice bude mít lepší oko než já. V každém případě budou vyčesané, protože z rozpuštěných bych dostala tiky do levého oka. 😎

dub
2. únor 2010

luci tak to je parádní zprávička,tak to gratuluju. 🙂 držím pěsti.
mil tak to jsi šilkulka, takhle nakupovat přes internet . ale je fakt že já si občas něco taky přes něj koupím a zatím pokaždý v poho. 😀
no a jak budeš učesaná.
jojo dnešní prvňáčci ty se maj, samé malování, obrázky, prostě škola hrou. tak je to snad i baví. 😀

milmic
2. únor 2010

Dub, no sakra se mají. 😀
když jsem je učila písmenko O, tak jsme seděli na koberci v kroužku a já jsem měla korunu, korále.... a četla jsem pohádku o princezně Olince, která se strašně nudila a proto ji kouzelník začaroval a ona letěla, letěla, letěla, až spadla do třídy. A viděla děti a udělala: ooooooooooooooo, viděla slabikář: ooooooooooooooo, viděla klavír: ooooooooooooo. No a děti ji naučily číst a už se nikdy nenudila. Pointa je oooooooooooooo. 😀
Tak bych se taky chtěla učit. 😎 Já bych byla tak hodnej prvňáček....

milmic
2. únor 2010

Luc, je to jistý? 😵

lucitee
2. únor 2010

holky nic neni jisty, je to jen pocit. Testovat budu v sobotu

lucitee
2. únor 2010

ale citim zasadni zmenu....kdyz si ted zkusim predtavit ten pocit, ze jsem tehotna zaplavuje me neskonala radost....jeste vcera to byl strach a zmatek a obava....

dub
2. únor 2010

mil, já bych taky šla klidně do prv.třídy,
jé tak to bych taky brala, poslouchala bych jak hodinky.
hm to stím účesem tak to ještě máš fakt nějaký čas na to rozmyslet se jaký nakonec bude, ale budeš určo krásná, neboj. 😉

dub
2. únor 2010

luci to ti věřím že jsi štastná jak blecha ,já bych taky byla. 😀
neboj jestli máš takovej pocit tak to určo dobrý. 🙂

andelka
2. únor 2010

luci: Teda ty seš jak hrad v Karpatech - samé náznaky 😉 A to jako máme vydržet až do soboty, jo? 😅 😀
Každopádně bych ti moc přála, aby se pocit nemýlil 😵

lucitee
2. únor 2010

no takhle....jak to cely popsat. Ono snazeni v den ovulace bylo samo o sobe proste jiny, hezci....
a ted me dost mate to ze nemam zadny PMS coz se mi nestalo hodne dlouho. Vetsinou vim o MS 7-10 dni predem. Ted absolutne nic. Jsem v pohode, nic mi neni, naopak je mi krasne, jsem plna energie optimismu a dobry nalady. Pokud by to klaplo, jsem dneska 11DPO a nemyslim si, ze bych to jeste poznala. Ale jaksi je proste neco jinak. Ale vazne to muze bejt tim, ze chodime na bezky a jsem proste spokojena. Dalsi vec, ta zaha. Me skoro nikdy nepali.

Takovych naznaku jsem mela uz spoustu za posledni pul rok, ale bylo to vazne takovy jako na porvchu. Nevim jak to nazvat. Tohle je pocit uvnitr, pocit ze kdyz to prijde, bude to bomba. Do vcera to bylo tak, ze kdyz to prijde, bude to pruser. Jak uz jsem tu psala, vnitrni bloky, strach, panika. Dneskem mi prijde, ze se to preklopilo, ze ta touha konecne zvitezila nad tim strachem!

lucitee
2. únor 2010

jo a nechutna mi kafe a ujizdim si na ovoci vic jak driv

herminka
2. únor 2010

Luci, co tu píšeš, zní úžasně, moc bych Ti to přála 😵

estrellita
2. únor 2010

luc: koukni ke mne do alba a je tam test 11 DPO a pak 12 DPO. a dejska jsem si delal 15 DPO a sili, sili 😵

lucitee
2. únor 2010

vubec to nemusi bejt tehotenstvi, ale kazdopadne je to velkej zlom!

eirin
2. únor 2010

Týjo Luci, máš můj obdiv, že s těmito příznaky vydržíš až do soboty 😵