Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
23. čer 2009

Madli: Ty seš úplná zahradnice 🙂 Tak ať ti dělají růžičky jen samou radost. Já dostala od našich kvetoucí kaktus (nevím, jestli má jako kvést, ale je naroubovaný, takže má červenou hlavičku, moc pěkný), což je momentálně jediná rostlina v našem pokoji. doufám, že tu péči přežije. 😅
Jo, mě taky pomáhá levandule. Když mi nejde usnout, tak fetuju levandulový polštářek. 🙂
aer: Taky držím palce, snad ti to ještě pomůže, už je po 11h. Tak tfuj tfuj, ať to dobře dopadne. 🙂
sijen: a tebe ve školství nebo vůbec ve státním sektoru ještě něco překvapuje? 😀

aerin
23. čer 2009

mam to, diky za palce🙂

madlisek
23. čer 2009

Super Aer, blahopřeju! Ty jo, tady je to samá vynikající studentka 🙂

Anděl, já právě nevím, jak to s mým zahradničením dopadne - kaktus jsem totiž měla a ten nevydržel, tak jsem zvědavá, jak si povedou choulostivé růžičky 😀 😅

andelka
23. čer 2009

aerin: Gratuluju 😵 Takže to byla už poslední zkouška? Seš šikulka.
madli: Třeba nakonec ty růžičky budou mít větší výdrž než kaktus 😉

elitera
autor
23. čer 2009

Šmarja, ještě že už nestuduju, bych si tu mezi váma připadala fakt jak největší lůzr 😀
Aer, gratuluju, konečně prázdniny 🙂 😵

aerin
23. čer 2009

holky dekuju🙂
a elit, diky za sms!🙂

estrellita
23. čer 2009

aer: super, gratuluju 🙂 no mam z nas vsech radost 🙂
no rezim=uz jdu do prace 🙂

elit: ty jsi kecka, vid? 🙂 zadnej luzr!!

elitera
autor
23. čer 2009

estrel, jen vím, jak jsem studovala 😉

estrellita
23. čer 2009

eli: no a jak se tesis do nove prace? 🙂

elitera
autor
23. čer 2009

Mam z toho trochu obavy, bude to úplně nový a budu muset fakt máknout. Ale je to prostě výzva, musím to využít na 100 % 🙂

sijen
24. čer 2009

ahojda,
včera jsem lékárnu nestihla, šla jsem dost pozdě z práce. Dneska snad ... Ale moc děkuju za tipy - na levanduli jsem si taky nevzpomněla.
Maturity - zdrželo se to hl. asi proto, že byly navržené v jiné úrovni (anj jazyk -ref. rámec- A1,A2..B2)- vzhledem k typu postižení studentů. A než to připravili..tak to dlouho trvalo. Jenom škoda, že máme právě dost studentů mimo školu.

Eirin ať je dneska U bílých plášťů líp než obvykle 😉
Elit nojo..vždyť ty vlastně startuješ novou kariéru... 😵

madlisek
24. čer 2009

Dobré ranko!

Elit, držím palce do nové práce!

Holky, to hnusný počasí mě zmáhá...už aby bylo sluníčko. Jak je pořád zataženo, tak se mi ráno vůbec nechce vylézt z pelíšku a chodím do práce pozdě 😖

eirin
24. čer 2009

Dobré ráno,

taky mi to hnusné počasí vadí. Tím spíš, že mám dnešní dopoledne rozlítané a musím přejíždět. Nesnáším zapařené vnitřky MHD 😖
Tak u zubaře bylo přede mnou asi pět lidí, ač jsem byla objednána na konkrétní čas, bůhví jak dlouho bych tam tvrdla, tak jsem to vzdala a přeobjednám se.

Eli, tak ať se ti daří!

elitera
autor
24. čer 2009

Ještě neplašte, přání všeho dobrého budu přijímat až od příštího úterka večer 🙂

eirin
24. čer 2009

Eli, to máš jedno 😀

madlisek
24. čer 2009

ti budem pro jistotu přát každý den 😀

elitera
autor
25. čer 2009

Ranko 🙂
Mam dilema, dostanu to dneska, zítra nebo až v Anglii? 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Jde mi o kalich, pokud to dostanu v ČR, není problém, ale tam nebudu mít kde vyvařit a ty desinfekční tablety jednak nemam, a jednak jsou mi nesympatický...

aerin
25. čer 2009

ranko🙂

elit, tak to nevim😀

holky, ja jsem nestastna ze svyho grafu, takhle silenej jsem ho jeste nemela☹
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

andelka
25. čer 2009

eli: budem uzavírat sázky? 😀
Jinak já si taky říkám, kdy to dostanu. Kdyby to chtělo počkat až do neděle, bylo by to super. V sobotu máme totiž tu večeři a noc na zámku. Ale tak, aspoň že dneska je to ještě ok. Honza si vzal na dnešek dovolenou, ať nejsem na narozeniny sama doma, mamka je na výletě s kamarádkou. Tak hodláme odpočívat, tulit se, zkouknem nějaký film, otevřem vínko... 🙂

aerin: Nevěš hlavu, může se to ještě v dobré obrátit 😉

aerin
25. čer 2009

jee, andelko, vsechno nejlepci 😵

eirin
25. čer 2009

Dobré dopoledne,

Aer, a proč šílenej, třeba je to známka toho, že ovu dorazí dříve než 51DC 😉 Bereš teď nějaké bylinky nebo něco na úpravu cyklu? Já mám dnes velký pokles. Odpoledne jdu na utz, jsem zvědavá, jestli tam dr něco uvidí. Jsem 12DC, tak po Clostilu by se teoreticky mohla blížit ovu.

Eli, a ten kalich se musí vyvářet každý den nebo jak?

andelka
25. čer 2009

aerin: Děkuju 🙂 Už mi táhne na 30 😀 Myslím, že teď se mnou ty hodiny budou mlátit ještě víc. 😅
Sice je venku nic moc, ale já si dnešní den užívám, hlavně proto, že budeme s manželem sami doma. To je nejhezčí dárek k narozkám. 😵

eirin
25. čer 2009

Andělko, užijte si dnešní den, vy se tak máte, že můžete být spolu doma... 😵 A přeji k narozkám jen samé krásné věci 🙂

aerin
25. čer 2009

eirin, ja na to prave spoliham, no....ze kdyz se ted drzi o tolik dole nez na zacatku, treba fakt bude ovu...no tak uvidime...
beru tohle http://www.001shop.cz/FEM-PMS-FORMULA

elitera
autor
25. čer 2009

Eiri, ne, ale měl by se vyvařit před prvním zavedením (pak už stačí intimní mýdlo). Jenže se mi ho nechce zavádět jen preventivně, přecejen Moncup má ten okraj docela tuhej a při častým vyndavání to docela dře.
Nicméně asi to vyhraje tupperkrabička, do který přijde vyvařenej kalich 🙂

eirin
25. čer 2009

Eli, jo ták. No myslím, že to je asi jediné řešení, co píšeš 🙂
Tak jsem si řekla, že kromě teploty budu sledovat i ostatní znaky, ale jsem tedy lehce zmatená, jak posuzovat třeba takový hlen (při intenzivním snažení), hmmm...

des
25. čer 2009

Ahoj holky, tak jestli vás můžu krátce informovat: prohlídka dopadla dobře, mrňous dokonce kmital pahýlkama a má 21 mm.

Andělka už nemá co dělat 😉 , tak jí (a všem ostatním zájemkyním) ještě jednou připíchnu graf i s křížkama: http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2
Ze studijních důvodů...podle UTZ jsem otěhotněla 7.5. (má teorie o 3.5. teda padla, vypadá to spíš na 8.5.), čili asi teploty fakt nejsou úplně stopro, chce to sledovat i další znaky. A nevzdávat to hnedka po ovulaci (u nás to teda vypadá, že jsme to vzdali, ale bylo to způsobené jinýma okolnostma 😉 )

madlisek
25. čer 2009

Dobré ranko!

Andělko všechno nejlepší k narozeninám! Krásně dnešní den prožijte a užívejte si sebe navzájem! 😵

Elit, taky bych nevěděla, co dělat. Držím palce, ať přijde až po výletu! Každopádně tupper to jistí 😉 Kdybych byla na tvém místě já, musela bych koupit tampóny, protože u mě se druhý den s kalíškem nedá, musím vylejvat každou chvíli a z Londýna bych znala jen veřejných záchodky 😀

Eiri a cítíš na sobě nějak účinky clostilu, nebo o tom ani nevíš?

Aer, zatím ten graf vypadá podivně, ale třeba se už začne křivka zvedat!

eirin
25. čer 2009

Madli, myslím si, že vedlejší účinky Clostilu mě naprosto minuly, cítím se pořád stejně. Ale brala jsem jen jednu tabletu denně, s vyššími dávkami by to třeba bylo jiné. Každopádně doufám, že zabrala už tahle malá dávka.

andelka
25. čer 2009

des: dík za graf, fakt už mi to chybělo 🙂 Ale musím nesouhlasit. Později než 4.5. to být nemohlo. Ten graf je úplně jasný, a není možné, aby teplota byla několik dní vysoká a pak teprve došlo k ovulaci. To není hormonálně možné. tu teplotu zvedá progesteron, který funguje až po ovulaci. A jindy, než v době ovulace (tj. v průběhu 24 hodin maximálně) se otěhotnět opravdu nedá, je to biologicky nemožné. Ani druhá ovulace možná není (maximálně do 24 hodin od té první, to ale graf ani nezaznamená).
Takže se opravdu budu hádat s ultrazvukem. Ono je to ještě hodně brzy, ani ultrazvuk to nepozná přesně, vždyť někdy maminky ví přesně kdy k početí došlo a miminko do toho nesedí, ale pak to dožene.
Jsem moc ráda, že vyšetření dopadlo výborně a už se vám bleška ukázala. 🙂

eirin: Při intentivním snažení...nijak. To si musí každá vyzkoušet, jestli i během snažení pozná plodný hlen nebo ne. Teoreticky se doporučuje sexovat obden večer a prej je to i dobré pro spermijky. Ovšem kde je teorie a kde praxe, že? 😀

madli: Děkuji 🙂 Momentálně se šel muž projít ven a já jsem se mezitím vykoupala. A řvou mi pod oknem děcka, bo vylezlo slunko, tak je celá školka na zahradě. 😅