Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

beat2
24. črc 2009

aerin - ja taky ne 🙂 kazdy mame proste svuj nazor, verim, ze na vsech je kus pravdy, a ze kazda jsme rada, ze jsme to udelaly prave tak, jak jsme to udelaly 😉 kazda jsme jina, zadne univerzalne spravne reseni stejne neexistuje

aerin
24. črc 2009

prave, trosku mi pripada, ze proste "potrefena husa nejvic kejha"😀 takze tu kazda obhajujem to jak to delame my a "hanime" opak 😀

eirin
24. črc 2009

Nikdy mě nenapadlo pohlížet na společné bydlení jako na test, jestli ten druhý projde...

elitera
autor
24. črc 2009

beat, přesně 🙂

aerin
24. črc 2009

jeee, no vidis eirin, konecne moje spriznena duse neprovdata😀

madlisek
24. črc 2009

Eiri, to je právě to vtipné - asi nikdo na sex před svatbou ani na společné bydlení před svatbou nepohlíží jako na test. Já taky ne. Ale pokud někdo chce s jedním, druhým, nebo obojím počkat, často je jim předhazováno, že by si to měli vyzkoušet, aby věděli, do čeho jdou. Je to takový paradox 🙂

eirin
24. črc 2009

Aer, no tak my jsme na tom stejně jako vy, že jo, nesezdaní, spolu bydlící a o miminko se snažící 😀 A já mám jako bonus ještě to, že jsem rozvedená. A to jsem si taky o sobě vždycky myslela, jaká nejsem konzerva 🙂)

Madli, ze strany okolí jsem to slyšela, ale nikdy jako důvod, proč spolu ti dva nebydlí.. ale klidně to tak může být, jen mě to překvapilo.

madlisek
24. črc 2009

Devcata, co vase plany na vikend?

My jdeme dnes do lemon cafe s kamarady, meli jsme odtud svatebni dort, ktery byl uzasny, tak uz se tesim 🙂
A zitra jedeme do Kutne Hory na vylet, snad nebude prset!

herminka
24. črc 2009

Doufám, že jsem někoho neurazila, to nebyl účel, účelem bylo diskutovat a přenést svůj názor, který se nemusí shodovat s názory jiných a už vůbec ne s obecnými pravdami 🙂

A plány na víkend? Manžel jede s dalšími pomocníky na stavbu a já jim budu vařit něco vydatného a sytého 😀 A v neděli, pokud nám počasí bude přát, vyrazíme na kolo.

janyska
24. črc 2009

Aerin, přidávám se do klubu...naprosto stejná situace. Od té doby, co ale potenciální tchýně ví, že se začínáme snažit, ale přesně tyhle otázky - svatba, společné příjmení apod. - docela často nadhazuje 🙂 Ale naštěstí jen opatrně, spíš k diskusi...uvidíme. Jinak v Kanadě je úplně normální, že si i po svatbě žena nechá své rodné příjmení, prostě nepřichází o svou identitu...děti pak mají příjmení většinou po otci.

estrellita
24. črc 2009

ahojte holky,
tak jsem vam napsala dlouhosahlou zpravu, ze jsme doma o dva dny driv, prootze ma P. anginu, a mne trsosku taky zacina bolet v krku a pak jsem reagovala na co jen slo a ono se mi to sem nepridao 😝 😝 😝 😝 co to zas je ? 🤐 😀 ale tak vas aspon zdravim, jsem nejaka bez sil, tak treba budu reagovat pozdeji 😉

sijen
24. črc 2009

Ahoj Estrel, no asi to počasí. Tak se pěkně vykurýrujte..ono ty bouřky na cestách -není o co stát.
Ale trochu jste si zadovolenkovali ne? 😉..
K. je pořád taky pořád ještě nachlazenej..ale už je to lepší.

nepřidá se to když to dlouho smolíš, a je potřeba aktualizovat stránku. Takže poučení při psaní dlouhé eseje: průběžně ctrl+c ..jsem chytrá jak rádio co? vlastní zkušenost 😠

estrellita
24. črc 2009

sijen: dekuju, aspon trochu jo, jezdili jsme na kole, udelali pesi turu, pak super oslavny den na P. promoci, kde byli konecne nasi oboje rodice spolecne a dopadlo to na jednicku. jsme si delali srandu, ze tam ani nemusime byt, protoze na vzajem dobre bavili a skoro nas nepustili ke slovu 😀 takze na te svatbe uz to nebude prvni otrkavani. a to je jeste par dni pred svatbou moje promoce, tak budou mit dalsi prilezitost 🙂
ale je skoda, ze jsme nemohli v lesich zustat do nedele, ale snad se rychle vyleci, protoze v utery ma odjizdet pryc!

tak at se taky co nejdriv vyleci. a ty jsi v pohode?

no ja drive ctrl+c delala,ale ted jsem teda nejak opomnela 🙄

sijen
24. črc 2009

Estrel,
tak to je úžasný s těma rodičema - nejen že jste se všichni potkali ale hlavně že "nikoho nepustili ke slovu" 😵
no snad to přes ten víkend P. vykurýruje... , pokud nebude jako můj K., který se parkrát potil s paralenem. Ulevilo se mu,ale nedodržuje moc léčebný řád a tak pořád sípavě kašle 😒 (teplý čaj moc nepije - chápu v těch vedrech,..ale tak nějak tu furt courá nahatej 😀 😝 a je tu průvan..už mu nic neříkám ani neupozorňuju. Já sem zdráva, leč apatická a lenivá. 🙄 o víkendu budem na oslavě, tak se určitě probudím 😵

estrellita
25. črc 2009

sijen: no ja myslim, ze to spis pujde cestou tveho K., kdy nedodrzuje leceny rad. jakmile se mu ulevi, uz by sel napriklad behat 😀
co oslavujete?

aerin
25. črc 2009

haha, tak jsem se pobavila, pry by V. nevadilo, kdyby do me vpravili sperma ciziho chlapa, pry by mu vadilo, kdybych si to sperma sla vybrat nekam do hospody 😀

estrellita
25. črc 2009

aer: jako ze by mel jeste pravo vyberu? 😀 😉 hlavne, ze to vsechno bere sportovne, to je fajn, ne? a kdy jde(te) na ten spermiogram?

aerin
25. črc 2009

v utery🙂

moni1412
25. črc 2009

dakujem velmi pekne za oporu, vcera som sa vratila od dr. s tehotenskym preukazom, tak som vysmiata.... 🙂

aer urcite sa dockas... neboj. velmi vam drzim palce 😉 a s optimizmom to ide lahsie, paci sa mi ako to beries 😉

sijem tak drzim palce, nech je snazilkovanie uspesne 😵

estrellita
25. črc 2009

aer: tak to drzim palce !! 🙂

moni: gratuluju 🙂

elitera
autor
26. črc 2009

Já se rozvedu... "Nebude to dál než na přehradu a zpátky!" (20 km). 33!!!!!!!!!!!!!!!!

eirin
26. črc 2009

Eli 😀 Lovili jste další kešku?

elitera
autor
26. črc 2009

Minuli jsme jich asi 5, ale nešli jsme ani na jednu. To bysme se vrátili ještě asi o hodinu pozdějc. Projíždět bahnem je mimochodem taky zážitek. 🙂

herminka
26. črc 2009

Elit, chápu dobře podle slova "projíždět", že to bylo na kole? My jsme byli taky 🙂 Bahno jsme tentokrát nepotkali, ale šotolina byla taky výživná 😀

Estrel, to je perfektní, že si rodiče tak rozuměli 😵 Jinak můj manžel je podobný jako Tvůj, když je nemocný, jde to kurýrovat na bazén a namožený loket ze stavby teď "léčil" na tenise 😠 a pak mi tu skuhral, že ho to bolí a že si myslel, že to tam protáhne a přestane ho to bolet.

Moni, velká gratulace 😵

Začíná mě štvát, že všichni strkají nos do našich dětí 😠 Tzn. ptají se, kdy je budeme mít. Zhruba rok a půl jsme měli od takových otázek pokoj (když pochopili, že hned po svatbě nebudou) a teď se to rozjelo nebývalou měrou. Co jim je do toho? Mě by nenapadlo takové otázky klást, přece jen je to v dnešní době dost citlivé téma a asi si neuvědomují, že se třeba celé 2 roky můžeme neúspěšně snažit a jsme z toho zoufalí (to náš případ není, ale to nemůžou vědět). Nejdřív se všichni ptali, kdy se vezmeme, teď na děti; na co se budou vyptávat, až děti odrostou a bude zřejmé, že další už nebudou - na to, kdy půjdeme do důchodu? 😖
Máte to taky tak nebo jsem jen přecitlivělá? V tuto chvíli se mě to dotýká i z toho důvodu, že já už bych chtěla, ale manžel ani objektivní okolnosti nepřejí, ale takové dotazy mi vadily zhruba stejnou měrou i dřív, když mi hodiny nebily a na děti jsem se necítila.

elitera
autor
26. črc 2009

Jj, kola... jenže u mě je to supervýkon, ještě před půl rokem (a předcházející asi 4 roky k tomu) jsem tvrdila, že mě na kolo nikdo nedostane ani heverem. No a už mam letos skoro 80 km. Liška mi prorokuje na letošek stovku. Uáá, jsem hotová a bolí mě pipka. Chudák, na to fakt není zvyklá 😝 Si zas týden nesednu... 😀

herminka
26. črc 2009

Nojo, to chce pravidelně jezdit, pak si zvykneš a už to nebolí 😀

estrellita
27. črc 2009

elit: 😀 me taky vzdy prvni vylety desne boli a pak to docela prejde, ale nidky ne tak, ze by me pak uz pri dalsi jizde nebolela (asi nejezdim dostatecn ecasto a nebo jsem moooc citliva 😀 ) ale i tak mam moc rada sve odpruzene sedatko a vycpane kalhoty - jinak bych neprezila 🙂

herminko: ja se tehle otazek desim po svatbe. stacilo mi, ze kdyz jsme oznamili, ze se bereme, tak nekteri se zeptali ..a to musite? a otazky na tehotenstvo se jen rozrustaji primo umerne blizici se svatbe ..... presne jak rikas - co jim je do toho .... 🙄

estrellita
27. črc 2009

a jinak presne jak pises - bolavy loket si sel rozhybat na tenis 😀 😀 oni jsou vsichni fakt stejni, nebo aspon hodne podobni 😀 😅 😀

aerin
27. črc 2009

ahoj holky🙂

elit, tak co zadek a pipka? 😀

holky asi uz navazno shanime projektanta, budu vdecna za vsechny rady a tipy!🙂

madlisek
27. črc 2009

Dobre ranko!

Elit, ty jsi teda mega sportovec! 🙂

Moni, gratuluju!!!

Aer, takze babicka na vasi verzi pristoupila? Mne se teda takz obecne libi spis zvednout strechu, tak vam moc preju aby to vyslo!

Dneska jedeme na kola pro zmenu my, tak jsem zvedava, jak na tom budou vecer moje private parts 😀

Muj graf uz vykazuje aspon naznaky ovule - vyhodila jsem zvyseny pred-ovu teploty, ktery bylz mereny v 9 misto v 6 a jeste jsem mela ten moco-zanet. Tak ted mi tam FF nakreslil aspon prerusovanou caru, hura 😀