Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

klaarka22
25. srp 2009

i já děkuji,takže zkusit testnou až 28 de cyklu?pokud tomu rozumim,....kéž by se zadařilo,tyhle věci mě moc nebaví,jako čekat,testovat a tak...no uvidíme a pak sem ísnu co a jak...

klaarka22
25. srp 2009

a ohledně tý sliznice,nevim,když jsem šla na prohlídu po 6ti nedělí tak mi řekla že sliznice je nízko tak by měla menstruace dorazit brzo a lupla mi dvojitou injekci na podpouru MS

andelka
25. srp 2009

Aha, tak koukám, že ohledně sliznice mám mezery 😅
Jo jo, v prvním cyklu po HA testovat nejdřív 28DC a pak třeba po 5 dnech nebo po týdnu, kdyby byl test negativní a MS pořád nikde. Ono těžko říct, kdy MS přijde, může po měsíci nebo taky po půl roce, to se dopředu zjistit nedá. Ale věřím, že ty problémy mít nebudeš a // brzy budou 🙂

klaarka22
25. srp 2009

jo Andel kéééž by.......uvidíme co bude ale buď MS nebo mimi jelikož ty moje stavy jsou docela nesnesitelný

madlisek
25. srp 2009

Tak koukam holky, že jsem přesně mezi vámi, jedna 1.8., druhá 3.8. no a já poslední MS 2.8. 😀 Akorát že u mě už ta následující buší na vrata 🙂

Dnes jsem volala na výsledky endokrindo a je to prý dobré (v rámci možností pochopitelně 😀) a nebudou mi tedy zvyšovat léky, zůstanu na své stávající dávce.

andelka
25. srp 2009

Madli: to je v rámci možností bezva zpráva 🙂

estrellita
25. srp 2009

madli: super, aspon nejake pozitivni zpravy 😉

herminka
25. srp 2009

Pro pobavení:
Z úřadu vychází svatebčané. Kouká se na to maminka s dítětem.
"Ten pán v černém je ženich, paní v bílém je nevěsta."
"Proč je nevěsta v bílém?"
"Protože je to nejšťastnější den v jejím životě."
"Hmmm ... a proč je ženich v černém?"

herminka
25. srp 2009

Tak mi napadlo, že můj ženich byl taky ve světlém 😀

elitera
autor
25. srp 2009

Klaarko, ono hodně závisí na rychlosti zvedání hladiny hormonů. Jak tu holky potvrdí, já měla test pozitivní už 7 nebo 9 DPO, tedy týden před očekávanou menstruací. Fakt je to hrozně individuální a obecně asi nemá moc smysl testovat před tím vynecháním MS (já jsem si dobírala manžela, jestli mam testnout, on, že jo, tak jsem to ze srandy počurala a zírali jsme na to oba 😀)

aerin
25. srp 2009

Ahoj holky, opet nedocitam, jsem ostuda, ja vim☹ Co noveho u vas...? Pro predstavu muj uuuzasny graf😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

elitera
autor
25. srp 2009

Jé, nazdar aer 😵 Přežij i zbytek praxe!

des
25. srp 2009

aerin: já ji tam ten 14 DC už vidím 😀 Ty jsi furt na praxi? Tak už něco pořádného vykopej a přijeď!! 😵

hermi: 🙂 no jo, my zas dostali posvatební trika game over, kde se nevesta smeje a zenich place...jako by byl zenich nejakej chudak, nebo co...

Jinak jsem přidala do alba dvě fotky, jsou malinko hanbatý, ale nelezu s tim do kostela, žejo? 😉

Dobrou noc a zítra na počtenou!!

eirin
25. srp 2009

Jéé des, krásné fotky.

Tak si představte, že ještě pořád sedím v práci a už toho mám plný zuby 🙄 Ale musím to do zítřka dodělat, kdyby tu aspoň nebylo pořád takové horko.

sijen
25. srp 2009

Jéé no Eirin! ☹ ledovou vodu proudem na lokty asi 1 minutu...
atˇto brzy zabalíš, chjo.

já dnes přišla vyšťavená z práce, že jsem odpoledne normálně únavou usnula. Nemám bejt moc z čeho unavená, tak nevim 😖

Des ty fotky- jsou moc! krásný a líbí se mi, že jsou sexy! 😵 😵

sijen
25. srp 2009

Hermi,
dnes jsem si koupila arniku ale ne od té firmy co jsi psala... vyšla mi návštěva jen lékárny a tam ji opravdu neměli jak jsi říkala. tak uvidíme jak bude fungovat, kdyžtak vím kam zajít. 😉 ale moc díky za tipy
S kolem nejsou žádné novinky, protože se nám něco rozbilo v autě a zřejmě nás to bude stát dost peněz (K. se bojí, jestli něco není s motorem) - takže vyčkáváme co na to automechanik, a teprve pak se znovu vrátíme k plánované koupi kola. chjo. ☹ 😒

nejak nezvládnu dočíst, třeba zítra. mějte se a dn 🙂
Eirin, držím pěsti, atˇ to máš brzo za sebou 😎 😝

andelka
25. srp 2009

Des: Fotky jsou absolutně perfektní 😵 😵 😵

aerin: Praxi máš už jenom do pátku, že jo? Moc se těším, až tu zas budeš "plnohodnotně" s náma. Graf moc pěkný zatím 😅 hnedka je vidět, kde byl víkend 😉

elitera
autor
26. srp 2009

Heh, holky, tak mi ferťák přesunul ovu z 20 na 23 DC 😝 http://www.fertilityfriend.com/home/225b51 (píšu sem neupravovaný teploty). WK http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... je takovej pravděpodonější (soudím dle chuti na sex).
Dneska jdem na testy kvůli mononukleóze, tak držte palce 😵

janicka88
26. srp 2009

hezke rano

madlisek
26. srp 2009

Dobré ranko!

Ahoj Aer, čekáme tu netrpělivě až se vrátíš, už tam jsi nějak moc dlouho!! 🙂

Des, krásný fotky!! 🙂 😵

Eiri, v kolik jsi nakonec včera odešla? Můžeš aspoň dnes jít z práce dřív?

Elit, držím držím, že ani pořádně psát nemůžu!! Kdy budou výsledky?

Já mám od včerejšího večea MS, takže cyklus 23 dní a LF pouze 10 dní. Takhle krátkej jsem zatím měla jen jeden. No a jinak se kamarádím s ibuprofenem, břicho bolí festovně 😖

des
26. srp 2009

děkujem za pochvaly 😵

eli: moc držím palce, ať to vyjde co nejlíp!!

janicka: smarja, to vstavas tak brzo kazdy den? Ja teda tou dobou uz jsem taky vzhuru, ale spis ve stadiu potaceni se mezi koupelnou a kuchyni 🙂

eirin: ahoooj, co pripad prasecich kosti? Uzavren?

madlisek
26. srp 2009

Břicho už nebolí! Ach to růžovopilulkové blaho 😵 😀

des
26. srp 2009

jé, madli chtěla jsem ti dát odkaz na pěkný článek o Ibuprofenu, co nedávno vyšel v Instinktu, ale mají archiv na heslo 😠 Bylo to fakt zajímavé - někteří lidi to jedí po hrstech denně a dokonce tomu přisuzují i různé vlastnosti, které to vůbec nemá (např. povzbuzující)...akorát když se to přehání, tak to ničí zažívací trakt, může vyvolat žaludeční vředy a jiné libůstky. A že ta růžová je schválně, je takhle barevný už od začátku (akorát už nevím proč, ale zjevně to funguje)

madlisek
26. srp 2009

šmankote, teď si připadám jak závislák 😀 Já beru jeden měsíčně - růžové blaho na červenou pohromu 😀

elitera
autor
26. srp 2009

Jůva, des, ty fotky v džínový bundě jsou super 😵

andelka
26. srp 2009

eli: Taky budu držet palce 🙂

Madli: No to seš fakt závislák, jeden měsíčně 😀 Já jsem asi taky, beru 2-3 😅 Naštěstí mě břicho bolí jen jeden den. Někdo to má mnohem horší.

elitera
autor
26. srp 2009

No sláva... před 14 dny jsem byla na pohovoru v personálce, dneska jsem tam psala, co se jako bude dít a konečně jsem se dozvěděla, že mě chtějí ve firmě vidět osobně, jen se čeká na nějakej návrh termínu 🙂 Tak uvidíme 🙂

des
26. srp 2009

holky, klidek, tam psali o lidech, kteri berou trebas 6 denne dlouhou dobu (na chronicky bolesti napr., nebo maniaci, co maji pocit, ze je pak budou bolet min nohy treba pri lyzovani) 😉

des
26. srp 2009

eli: to je výborná zpráva! Tak jen aby to bylo zajimave zamestnani, aspon 5 tydnu dovolene, nalezite ohodnoceno, sluzebni auto a mobil, zadny prescasy, roztomili kolegove a kolegyne, kazde rano noviny na stole... 😉

eirin
26. srp 2009

Ahoj holky,
tak nakonec jsem šla z práce v deset a pak na tom dělala ještě do dvou do rána.. a v šest hezky budíček a nanovo, ale mám to jakžtakž připravené. Madli, dnes z práce dřív nepůjdu, naopak, po práci jedu měřit 🙂 Ale to už bude pohoda, nejdrsnější událost dneška mě čeká v jednu (uf, ať už je to odbyté).
Des, ta má včerejší usilovná práce se mimo jiné týkala právě kostí, takže případ ještě neuzavřen :D Teď se s nimi teprve začne něco dít.

Ibáč taky beru jen jednou "měsíčně" (v mém případě se moc o měsíci mluvit nedá), ale to zase sním tři denně. Nicméně jsem zjistila, že při anovulačních cyklech mě břicho vůbec nebolí a MS je slaboučká. Minulý cyklus ovu byla a tomu odpovídala i MS.

Eli, tak to jsou super zprávy, a už se cítíš na návrat do práce?