Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
27. říj 2009

ja taky mrazim 🙂 aspon se pak nestane, ze o vikendu jsem bez peciva a ani jednomu se nechce ven 😉

ja uz jsem dneska uplne mrtva 😖 a to jdu

herminka
27. říj 2009

Eirin, některé biopotraviny se vozí z Číny (slunečnicová semínka - jiná v podstatě ani sehnat nelze, jáhly, pohanka), to se snažím nekupovat a vybrat i nebio variantu z bližší destinace (u těch slunečnic to jde fakt hodně těžko ☹), protože jednak člověk neví, jak to v té Číně pěstovali, jednak je tam na závadu ta daleká doprava.

Chaar, celozrnný rohlík za 8? 😲

chaarleene
27. říj 2009

jinak jak teď chodím na cvičení, tak paní lektorka tam s sebou má asi čtyřletou dceru... já nevím, asi jsem divná, všechny holky se tam rozplývají, jak je holčička sladká - a já si pomalu musím držet ruce za zády, abych jí jednu neubalila 😅

cvičíme v baletním sálku a je tam piano - a holčička vesele mydlí do piana, maminka jí říká "teď nehraj" a holčička do toho mydlí dál, maminka jí to řekne ještě pětkrát a jako by se nic nestalo, holčička pořád hraje... pak si zase musí nutně dojít pro svetr do herny (což je docela kus po chodbě), tak jí to maminka dovolí, holčička přijde a za minutu povídá, že si musí dojít pro bundu, maminka jí řekne "už tam nechoď, za chvilku tady končíme a půjdeme domů, byla by ti pak venku zima", načež holčička řekne "já si tam stejně dojdu" a odkráčí 😅 a tak je to pořád dokola, ať maminka řekne cokoli, tak holčička si dělá, co ji napadne - a ta máma na to vůbec nereaguje, maximálně tu prosbu zopakuje, ale nějaké "sankce" za neposlechnutí nejsou žádné...

já bych na tohle asi fakt neměla nervy 😒 já o sobě sice vím, že jsem kruťák, doma jsme měli pevnou ruku, ale tohle mi přijde moc i na benevolentní výchovu 😔 nebo jsem vážně divná?

chaarleene
27. říj 2009

hermi, jo, navíc je takový pěkně hnědý, takže bych se vsadila, že je něčím dobarvený 😠 takže to fakt nekupuju 😒

madlisek
27. říj 2009

Ja pecivo tady radsi ani nezkoumam 😀 Myslim, ze naprosto vsechno je dobarvovane a pro jistotu do kazdeho testa davaji med, takze klasicky chleb je vzdycky sladky ☹ Kdyz jsem si tu prvne delala oblozeny chleb a kousla jsem do toho, mela jsem pocit, jako bych jedla koblihu se syrem 😝 V jednom obchode tu ale nastesti delaji chleba podobny nasemu, nesladky ale drahy, tak si cas od casu doprejeme, kdyz je nam ouzko 🙂

aerin
27. říj 2009

no...ja uz se radsi nebudu k jakekoli potrave vyjadrovat.... 😀 😅

aerin
27. říj 2009

a na bujon v dm jsem se zrovna dneska koukala🙂 ale ted mame nakoupeno, a jen tak to vyhodit si fakt dovolit nemuzem....takze jako s cukrem, nejdriv se toho musim zbavit😀

chaarleene
27. říj 2009

aer, já jsem to taky tak dělala - když něco došlo, tak už jsem prostě další nekoupila... ale rozhodně jsem nic nevyhazovala - prostě jsem to dopoužívala a pak nahradila nebo už nekoupila 😉

milmic
27. říj 2009

no koukám, že jste rozvedly debatu o skladbě potravin. 😀
Charakterizovala bych to občas takto: jen pro otrlé.

Já kupuju jen "známé"a "prověřené" potraviny, čtu si složení, protože jsou věci, který opravdu nejím. A to i za cenu, že to je dražší potravina. I když kolikrát jeden neví, jestli tomu má věřit no. 😒
Ale občas to složení, ehm..... No by se jeden pošavloval. 🙄

chaarleene
27. říj 2009

milmic, připomnělas mi "ovocnou pomazánku", kterou si manžel koupil na dovolené v Penny Marketu, protože jsem zapomněla vzít domácí marmeládu... ve 100g pomazánky asi 35g ovoce 😅

milmic
27. říj 2009

Heh. 😕
No a další a další jiné sympatické složeniny v tom, což? 🙄

tiburcia
27. říj 2009

no mě spíš vyděsilo, myslím že to bylo Hello pití pro děti, že kromě vody 😀 😀 tam byly samé éčka, ochucovadla, barviva, příchutě....takže s.račka 😀 😀 tohle by se spíš mělo řešit 😉 než bio nebio 🙂

chaarleene
27. říj 2009

známý mi jednou říkal, že jim zežloutlo dítě, tak s ním letěli k doktorovi a doktor povídá - a co mu dáváte pít? a oni že Kubíka... tak je poslali domů, že když mu přestanou dávat Kubíka, tak zase vybledne 😀

madlisek
27. říj 2009

Kubika miluju 😀 Problem s nim byl, ze ma prilis vysoke procento stavy z mrkve a tudiz spoustu betakarotenu (a cukru z ovoce), ne chemikalie a ecka. Takze Kubik se ma redit vodou a je to 🙂

aerin
27. říj 2009

Kubika taky miluju, nejvic s malinama 😵

madlisek
27. říj 2009

Ja taky 😀

madlisek
27. říj 2009

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/107457/... Chlapek by mel radsi kouknout na stranky o latkovkach, nez zacne neco psat 😝 😀

chaarleene
27. říj 2009

madli, chlapi, co bys chtěla 😀

tiburcia
27. říj 2009

chlap.... 😖

estrellita
27. říj 2009

Kubika mam taky rada, ale je prave silene sladky, jinak je OK, zadna ecka 🙂

estrellita
27. říj 2009

ten novinar je magor 😠 ach jo, kam ty media speji ............

estrellita
28. říj 2009

tak jsem zklamana, teplota klesla dolu. ale je to divny, fakt me bolel podbrisek a vaskozni tekutina (nevim, jak ji tady nekdo napsal) 😀 byla taky, tak jsem z toho jelen 😖

chaarleene
28. říj 2009

estrel, tak to je mi líto 😒 i když teda nevím přesně, o čem píšeš, protože v měření BT se až tak neorientuju 😀

estrellita
28. říj 2009

chaar: kdyby zustala teplota nahore, potvrdila by se ovu a jelikoz uz tomu vsemu nechavame volny prubeh, tak jsem byla rada, ze jsme se trefili do toho rozmezi kolem ovu. no ale dle teploty nebyla ☹

chaarleene
28. říj 2009

aha, tak to jo... já jsem nevěděla, jestli ti klesla teplota jako před MS nebo jestli nebyla ovulace, nějak ty grafy nesleduju 😅

estrellita
28. říj 2009

chaar: nn, jeste pred MS ne, jsem teprev 15DC.............ale i tak me to mrzi 😒

eirin
28. říj 2009

Jů, Estrelko, tak vy už necháváte volný průběh? Tak to je super 😉
Kolikátý cyklus měříš? A na kolikátý DC ti zpravidla ovulka vychází? Nemohlo ti něco včera tu vysokou teplotu ovlivnit?

chaarleene
28. říj 2009

eirin, tak co spaní, už to je lepší?

náš beránek opět neměl v noci nic lepšího na práci, než se řádně protáhnout 😀 ale naštěstí ho to za chvíli unavilo, tak jsem mohla spát dál 😀

eirin
28. říj 2009

Chaar, byla jsem dvakrát vzhůru, jednou jsem musela na wc a podruhé jsem se vzbudila hlady 😀 Ale zaplaťpánbůh, hnedle jsem usnula a dnes ráno mi nebylo po dlouhé době špatně a s chutí jsem se nasnídala.
A co choť a jeho špatné spaní? 😀 Tyjo, koukám, že už jsi v polovině...

estrellita
28. říj 2009

eirin: zatim jsem ve tretim cyklu
- prvni: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
- druhy: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
- treti: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

no a volny prubeh je az od toho tretiho, to je pech 😖