Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
4. lis 2009

jéje, my máme zatím jméno jen pro holčičku 😅 klučičí nám pořád nějak nejde... ale máme opačný problém než aerin - nemůžeme vymyslet žádné, které by se nám líbilo oběma 😒

madlisek
4. lis 2009

Ahoj holky,

Estrel, vydrz aspon do patku a pak nam okamzite napis co a jak! Prala bych ti, aby se vam zadarilo hned na poprve!

Ja mela tento mesice opet ovu 15DC, takze se zda se po nekolika mesicich ovu 13DC zase dostavam na svuj standart http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

A akorat jsme vratili z letiste, vezli jsme tam kamarady co leti do CR (a az se vrati, privezou nam rum do pernicku a Vanoce muzou zacit 😵)

aerin
4. lis 2009

chaar, nam zas ty jmena kazdej kritizuje🙂

madlisek
4. lis 2009

Char, kamaradi cekali dvojcata a taky se nemohli dohodnout, cely tehotenstvi to resili a ne a ne se dobrat vysledku. No a pak zacla kamaradka predcasne rodit a dohodli se cestou do porodnice 🙂

tiburcia
4. lis 2009

Ahoj holky.....jen tak sem očima proletěla co jste řešily.... my máme jména vybraná už dlouho a nikdo je nekritizuje ani je kritizovat nebude, protože je nikdo vědět nebude 😀 😀 😀

bavili jsme se o nich asi před dvěma, třema lety a od té doby jsme u nich zůstali 😉

tiburcia
4. lis 2009

hermi mám tohle, jen se to jmenuje jinak, asi to vyrábí jiná firma:

http://www.topshop.cz/index.asp?tn=productview_...

ale princip stejný 😉

estrellita
4. lis 2009

des: ja mela teplomer se dvem, ale na zacatku tohodle cyklu jsem ho znicila 😅 tak jsem musela pouzit ten s jednim, ale stalo se to hned nejak zezacatku. v dalsim cyklu uz budu mit zase dva, jsem si ho hned objednala 🙂

tiburcia
4. lis 2009

estrel neboj, tak jako tak je ta dvanáctka tvoje...a do vánoc je mimi stopro v bříšku 😉 😵

estrellita
4. lis 2009

tibi, sazim na tvoje vesteni a proste jsme se tak domluvily, tak to tak bdue, ze jo 😀 😀 😀 😎

madli: zkusim vydrzet 🙂

tak my jsme se shodli zatim jen na holcice. Manzel ma klucici jmeno vymyslene, ale mne se nelibi - teda jak uz jsem psala, nejak me nezaujalo zadne muzske jmeno 😅 tak snad bude prvni holcicka, pak by se problem mohl odsunout o dalsich par let 😀

madlisek
4. lis 2009

My mame holcici taky vyresene, libi se nam stejne uz leta letouci, ale kluk je u nas taky problematicky 😀 Nevim, cim to je, ale u vetsiny mych kamaradek to tak je, ze holka bez problemu a u kluka je boj 😀

tiburcia
4. lis 2009

tak u nás klučíčí vybral manža...né že bych byla extra nadšená protože do mého vysněného jména Oliver to má fakt daleko 😀 😀 😀 ale už se mi taky líbí...

jo jo estrel ber to jako závažný úkol 😉 a bacha, to ti ještě nevěštila mes 😀 😀 😀 😀

chaarleene
4. lis 2009

hm, já blbec plácla nějaké klučičí varianty před mamkou a mám to pořád na talíři, že to jedno se jí ale vůbec nelíbí 😅

herminka
4. lis 2009

Des, mě u toho Tobiáše hned praštilo do očí to Š a říkala jsem si, že by to bylo takové ušišlané 🙂 V pondělí a pátek zavíráme v 18.00, jinak v 17.00 (tj. i dnes).

U nás je právě taky problém na jméně se shodnout. Nedávno jsem vyrukovala s Valerií a manžel se nadšeně netvářil 😀 Ta, která máme vybraná, jsou celkem normální (ale ne úplně častá), tak si myslím, že nám to nikdo neofrflá.

Tibu, stroj vypadá fajně.

milmic
4. lis 2009

No my to máme, holky, jasné.
U mého milého se už generace traduje jméno prvního syna, tak to máme jasné. 😀
No a holčičku jsem si vybrala já sama, s mým milým jsem to naprosto nekonzultovala. 😀 ale vzal to hrdě.

madlisek
4. lis 2009

Mne to prijde dost sileny, toto predavani stejneho jmena z generace na generaci, v rozsirene rodine to mame a pak je z toho neco ve stylu "Starej Jarda" a "Malej Jarda" 😝 A kdyz jsem delala nas rodokmen, tak nejakych pet az tri generace zpatky to bylo opravdu zajimave: Dedecek Frantisek, babicka Frantiska, otec Frantisek, matka Frantiska, syn Frantisek a dcera Frantiska. Jak se svolavali, to je pro me velka otazka 😀 Takze jsem zastancem toho, ze jmeno ma mit schopnost rozlisovaci 🙂 Mil, dobre jsi to udelala s holcicim jmenem! 🙂

milmic
4. lis 2009

No, Madli, já jsem jako nikdy nebyla příznivcem toho, aby děti měli jméno po rodičích. Ale u mojeho milého to tak prostě je. 🙂 Beru to jako fakt, že budeme mít malýho Honzíka a bagr. Jen to bude už třetí Honzík z celýho zástupů malých dětí v jejich rodině. 😔

No s tou holčičkou.... když si můj milý vybral chlapečka, tak já holčičku. Ale samozřejmě bych nechtěla dávat jméno, který by mu bylo nějak proti srsti. Ale jak říkám, jméno Ema nese těžce, ale hrdě. Seděl potom na posteli říká: Ema??? EMA????? 😕 Ema má mísu. My máme maso, Ó, my se máme. Máma mele Emu. Ema má tátu...... 😀

chaarleene
4. lis 2009

mil, tak to je dobrý 😀 máma mele Emu 😀

holky, nevíte, jestli mě gynekolog může poslat někam na rehabilitaci? 😕 jako třeba do nemocnice? potřebuju na to žádanku nebo tam můžu jít sama od sebe?

milmic
5. lis 2009

Typuju, že pokud by to souviselo s gyn. potížema, tak může. Ale jistá si tím nejsem, většinou to vypisuju praktik nebo ortoped.
Kvůlivá čemu to potřebuješ, Char?

lucitee
5. lis 2009

cau devcatka, hlasim predepsani Utrogestanu, kterej mam nasadit kdyz zacnu krvacet a vysadit dva dny pred menses. Sliznici mam 1cm vysokou, vajecniky plny vajec a jedno je nachystano na cestu 🙂 rikala ze telo vypada ze funguje, ovuluje dobre, ikdyz se mi cas ovulace prodluzuje, ale vypada to vsechno dobre, jen je to nekomfort s tou krvi prej, ale telo funguje, otehotnet muzu.

eirin
5. lis 2009

Luci, tak to jsou dobré zprávy, teď už tu ovulku jen pohlídat a neflákat se 😀

lucitee
5. lis 2009

no jo rikala ze bude do dvou dnu, jen je to teda pozde na me, mivala jsem ji tak 12DC ted jsem 17DC. Vejce uz ma 14mm takze je tesne pred prasknutim obalu 🙂

chaarleene
5. lis 2009

luci, to je fajn 🙂

na tu rehabilitaci bych potřebovala kvůli zádům, občas mě docela bolí (cca tak 2x denně), když vstávám (s postele nebo třeba i ze židle)... není to nijak strašlivá bolest, ale z beder mi střílí do nohy tak, že se na ni sotva postavím 😒 většinou to rozchodím (během tak čtvrt hodinky), ale chtěla bych to nějak řešit 😅 když vezmu, že jsem teprve v půlce těhotenství, teď mě čekají aspoň 4 měsíce s batohem na břiše a pak budu tahat mimčo, tak je mi jasný, že se to asi zlepšovat nebude 😔

chaarleene
5. lis 2009

bože, těhotenská demence útočí 😅 samozřejmě vstávám Z postele 😔

lenkka81
5. lis 2009

Ahojte baby, aj ked newiem ci som sa dobre zaradila, ale ja planujem zacat na babatku pracowat na jar 2010 a mozno aj kusok skor 🙂)) mám prekonaný jeden zamlkmutý potrat w 11týzni, su tomu 2 týždne. Nechcem sa nejak unáhlit, ale ani zbytočne cakat, ked to bude mat wyjst tak to bude ok a ked nie tak potom uz newiem co sa bude so mnou diat...???

andelka
5. lis 2009

lenka: Jestli chceš začít pracovat na miminku příští jaro, tak by se ti šiklo spíš Maminkou na konci roku 2010 😉
Ale jestli chceš, tak klidně zůstaň, tady se to stejně snaží většinou mimo téma, buď dřív nebo pozdějc. Maminek na jaře 2010 tu bude jen pár 😉 On člověk míní a .... že jo.
Teď už se to určitě podaří, smůlu sis už vybrala.

estrellita
5. lis 2009

dobre ranko holky,
tak herminko, zklamala jsem, rano jsem si testla, tak jen tak no a na testu bylo bilo jako na zasnezene plani na vysocine 😅 ale beru to statecne 🙂
no teplota klesla, ale je stale na urovni ostatnioch nizsich teplot po ovu, mno tak uvidime.

luc: tak to je skvely 🙂

ja se potrebuju objednat na gyn,ale uz 14 dni se tam proste nemuzu dovolat, pred tim byli na dovolene a ted to zas nezvedaji 😝

estrellita
5. lis 2009

ja uz jsem z toho tak vztekla, ze mam chut prejit nekam jinam 😠

chaarleene
5. lis 2009

estrel, to věřím 😒

estrellita
5. lis 2009

no jenze najdi dobreho gyn, ktery te vezme, ze? acho jo. a jeste k tomu, kdyz k nemu jdu, tak tam cekam treba i dve hodiny 😠