Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

beat2
22. dub 2009

Dobre ranko. Tak od vysazeni HA se mi postupne, pomalu ale jiste, prodluzuji cykly. Prvni byl naprosto dokonaly, jako s HA (28) a po par dnech mi to kazdym mesicem pribyva... achjo, ted uz jsem nekde na 34... to jsem zvedava jak to pujde dal...

eirin
22. dub 2009

Beat, mně taky. První cyklus 30 (spokojenost), druhý cyklus 33 (spokojenost), třetí cyklus 28 (spokojenost), čtvrtý cyklus zatím 57 a zatím ani nevím, zda byla ovu. Ale koupila jsem si ovu testy a jdu zkusit - říkám si, že pokud před nějakými 10 - 15ti dny byly na testech dvě čárky a teď bude jenom jedna, tak ovu byla a můžu čekat za pár dní MS. A pokud ne, tak aspoň třeba MS nebude, když budu v Anglii (odlétám v pondělí) (anovulační cyklus si koukám nějak nepřipouštím) 😀

andelka
22. dub 2009

Luci: Myslím si to, co Estrel. Každopádně přeju, ať jsi zas brzo v pohodě.

Maja: ale jdi, jelen teprve udeš, až budeš mít naměřen jeden celý cyklus. 😉 😀

beat: Já jsem stejný případ. Moje cykly - 29,29,32,29,31,31,32 (spokojenost celkem) a pak 35,42,35,43,41,33 😝 Ten první cyklus je vždycky takový divný, někdo nenaběhne vůbec a někdo parádně, ale pak se to třeba zkazí. Moje kamarádka mívá anovulační cykly, nemá MS, krom měsíce po vysazení.

eirin: Teda, to je slušná změna 28-57, mělas tu graf, že? dáš ho ještě jednou?

eirin
22. dub 2009

Andělka: Můj graf je tady http://www.fertilityfriend.com/home/241f02
V grafu mám u ovu testů +, ale vždy byla druhá čárka slabší, takže by vlastně měl být negativní, ale pro mě je to ukazatel, že ten den jsem si test dělala..

andelka
22. dub 2009

eirin: Já bych si i tipla, že ovulka mohla být 48DC a teď že se ti to drží na linii. ale je to fakt trochu záhadné.

eirin
22. dub 2009

Andělka: Ta zvýšená teplota 52DC je trochu zavádějící, večer předtím jsem se totiž docela zbořila a alkohol zcela jistě zapracoval (a taky jsem moc nespala). Jinak na ovu testu, co se týče síly druhé čárky, jsem na tom dnes stejně jako 49DC. Divné to je, ale ono už to začlo tou divnou slaboulinkou MS.

elitera
autor
23. dub 2009

Ahoj 🙂

andelka
23. dub 2009

eirin: aha, no jo, když tam nejsou žádné poznámky k tomu. U mě to vypadá po flámu podobně. 😀 Takže ovulka to asi nebyla, nevlezli jsme se do pravidla, že když některá z teplot po zvýšení klesne pod linii, nepočítá se a třetí musí být aspoň o 0,2 nad linií. No a když my nepočítáme ani tu třetí (52DC), tak ta další to nesplňuje. Takže fakt, záhada. 😖
Eli: Ahojky. 🙂

Teda, zrovna když se chystám na minivýlet, tak začne pršet, to mě neba po tolika krásných dnech.
Jo, včera jsem byla na té konzultaci, dopadlo to nic moc. měl dost připomínek, některé už jsem opravila ještě předtím, některé jsou formálního rázu, některé jsem čekala a o některých vůbec nevím, jak mám opravit. Tak dneska mi kamarádka pomůže. Jinak neříkal, že by to nevzal, takže až to upravím, tak to prostě bude hotovo a děj se vůle boží.

elitera
autor
23. dub 2009

Jsem úchyl. Mam před sebou pytlík kafe a fetuju tu vůni. 😵

andelka
23. dub 2009

Eli: A pít ji můžeš? 😅 Já taky čichám, hlavně k čerstvě namleté. 😉

des
23. dub 2009

Ahoj holky...pridam taky svoji pilou trosku do mlyna 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2

maja: neboj, za par tydnu uz budes mit grafy zmaknuty 😉 Je pravda, ze je to malinko navykovy!!

eli: dokad tam nemas misto kafe cizi kalhotky, tak je to ok 😉 😀

Jinak promoce fajn, boty me sice zacali tlacit uz v te pripravne mistnosti, ale opet jsem neomdlela, coz beru jako velky uspech (kdyz jsem nervni, tak nejim, nepiju a pak se mi ve vzprimenym postoji dela zle). Karel na me milostive shlizel a promotor vypadal jako když tam studoval už za Husa 😀 A diplom je o pulku vetsi nez magistersky...to je vlastne asi jediny rozdil, jinak tam ty promoce sekaji jak Bata drevaky!

elitera
autor
23. dub 2009

des, seš pako 😀 Kafe si už teď dát nemůžu, to bych v noci nespala. Působí na mě po 8-12 hodinách, takže něco jako kafe po obědě u mě rozhodně nepřipadá v úvahu 🙂 Jen mi to prostě krásně voní 😵

lucitee
23. dub 2009

holky me voni taky kafe cerstvy, nebo cely zrnka 🙂
U me to vypada na ovu musim pro test, spinim totiz a jsem 14DC to odpovida

des
23. dub 2009

luci: jéééé, tady někdo provokujéééé 😀 😀

eli: tak to já kafe dávám i po obědě, ale říkám mu homeopatický (tak půl lžičky na čtvrt litru 😀 )

lucitee
23. dub 2009

jo a taky se citim zensky a mozna i sexy a mam chut na sex, takze je to jasny .-)

andelka
23. dub 2009

Luci: Tak si to užívej. Nebo využij? 😀
Eli: Já mám celkem nižší tlak, takže si klidně můžu dát kafe i v 16h, později si dávám Caro.
Des: chjo, doufám, že to taky doklepu a nějakou promoci zažiju. doufám, že si ji i užiju, to už nervozní nebudu, ale jindy to mám jak ty. Před zkouškou jsem schopná jíst jen piškoty a pít čistou vodu, tak snad ty státnice přežiju. Jo a gratuluju k dalšímu diplomu, jsi šikula. 🙂 🙂

estrellita
23. dub 2009

ahoj holky, jen jdu pozdravit a jdu za chvilku padnout do postylky, ale v sobotu se vam budu vic venovat 😀 zitra jsem v praci, pak s kamaradkou na kafi a pak jdu s kamaradama tancit do klubiku 😎

eirin
24. dub 2009

Ahoj holky, kde jste kdo?
Andělko, co bys nedoklepala, však už ti toho taky moc nechybí, ne?
Když už je řeč o kafi, přidávám se k čuchačům 🙂 já si dávám rituálně kafe po příchodu do práce... večer jenom když potřebuju dodělat něco do práce a vydržet dlouho vzhůru.
Des, gratuluji k promoci. Je to definitivní ukončení studia nebo ještě něco plánuješ? 😀

lucitee
24. dub 2009

andel: vyuzit by se toho krasne dalo, ale je teprve jaro, ne podzim 🙂 a fakt mi to prijde jako mrhani vajickama 🙂 coz jsem za celych 14 let co mam menses takhle nevnimala...kolik asi vajicek a ovulaci prislo nazmar 🙂

eirin
24. dub 2009

Luci 😀 Tak já neplýtvám (jinými slovy ovu asi ještě nebyla a není).

aerin
24. dub 2009

ahoj holky🙂

eiri, neves hlavu😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ale ze se cinime, co?😀

andelka
24. dub 2009

eirin: No jo, vypadá to tak, příští týden odevzdávám DP a za 6 týdnů pak jsou státnice, tak už vidím nějaké světlo na konci tunelu. 😀
Luci: 😀
aerin: To teda jo. Já bych to asi nedala, to už je jak sport 😅 Teda pro mě, vím, že vy to máte takhle pořád. 😉

aerin
24. dub 2009

andel, a to tam nejde dat vic smajliku za den 😀
jako obcas se mi nechce a beru to fakt jako nutnost, jako udrzeni kvality semene a tak 😀 , ale vetsinou je ta chut oboustranna 🙂

eirin
24. dub 2009

Andělka: No vidíš, to zní už hodně slibně (i když před státnicemi není do zpěvu nikomu). Mně taky není do zpěvu, protože letos nejspíš budu prvně sedět u státnic na té druhé straně a nevím, jaké to bude.
Aer :D A víš, že my se taky činíme? Jestli to s tím nakonec nebude mít nějakou souvislost 😀

eirin
24. dub 2009

Aer: Tak to my se ještě nesnažíme, takže se nám chce vždycky (proč bychom to jinak dělali, že 😀)

aerin
24. dub 2009

jako ze by se ty nase vajecniky zalekly toho naporu, nebo co???? 😀

eirin
24. dub 2009

No to nevím, čeho se zalekly, ale jestli budou takhle polekané pořád, tak to vypadá, že do snažení už mi těch MS moc nezbývá 😅

aerin
24. dub 2009

jo, a co pak teprv to snazeni, cekat takovou dobu buhvi na co☹ 😒 😖

andelka
24. dub 2009

aerin: Já jsem už jednou viděla i graf, kde byly 3 křížky v jedné kolonce, tzn. 3x denně několik dní po sobě. to bych fakt nedala. My zatím sexujeme kdy chceme a kdy můžeme, ale neprožíváme tragicky, když někdy chceme a nemůžeme, spíš si pak víc užijeme když se chceme a můžeme spojí dohromady. Zrovna teď nám to vyjde fajně, než Honza odejde na 14 dní pryč, budeme 5 dní sami doma a zrovna to budou neplodné dny a během plodných tu stejně nebude.
Jinak jsem kolikrát četla, že nejlepší pro spermie je, když se jim dá jeden až dva dny pokoj, že pak mohou být nezralé. Někdy se taky doporučuje systém střídat - jeden cyklus ob den až dva, druhý cyklus kolem ovulace vícekrát denně.

andelka
24. dub 2009

Já bych ale i to obden vydržela tak týden, 10 dní, ale ne třeba celý měsíc (při dlouhých cyklech a když bych neměla ani tucha, jestli už se ovu blíží nebo ne). Zas takový apetit nemám a choť taky ne.