Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
7. led 2010

madli tak ať to zítra dopadne jak si přeješ 😉 😵

madlisek
7. led 2010

Diky Tibu! Rekli jsme si s muzem "Dej se vule Bozi", takze at tak nebo tak, nic s tim uz nenadelame 🙂

herminka
7. led 2010

Madli, taky na Tebe myslím 😉

tiburcia
7. led 2010

madli ono někdy je dobré nechat osud, ať to vyřeší jakýmkoliv řešením 😉

chaarleene
7. led 2010

tak jsem tu z kina, byli jsme s bráchou na Avatarovi 🙂

co se týče naší výbavičky - kočár (hluboký + sporťák) po neteři, postýlka s přebalovákem po bratrancích, plenky po dětech jedné známé, dupačky po neteři a po manželovi a jeho bratrech 😀

novou máme komodu (za 2000 z Ikea, dostali jsme k Vánocům), mantinely (400, Dita Angel - taky k Vánocům), šátek (1900, k Vánocům), rychlozavinovačku 2 v 1 (cenu už si nepamatuju, Dita Angel), kojící polštář (Dita Angel - vše od Dity jsem kupovala na předvádečce s velkou slevou), 3 bambusové plenky pod hlavičku, dečku/spací pytel (k Vánocům), 20 plenek + 3 kojenecké osušky (jen tak od tchýňky), spoustu oblečků od příbuzných, já jsem koupila jen 3 body a dvoje dupky 😅

z těch nejdůležitějších věcí ještě zbývá dokoupit koupací kyblík (pokud nám teda švagr neposkytne vaničku po neteři), asi matraci (v té postýlce sice nějaká je, ale 22 let stará 😅), peřinky, povlečení a plenkové kalhotky 🙂 no a zbytek se bude asi dokupovat dle aktuální potřeby 🙂

madlisek
7. led 2010

Diky za podporu holky! 🙂

andelka
7. led 2010

char: A jaký byl Avatar? Manžel zrovna před chvilkou přišel s tím, že bysme na to mohli jít.

Tys obrala celou rodinu 😀 😉

A jakou komodu z Ikea máte? Já chci koupit, ale nevím jakou.

A koukám, že toho hodně přinesl Ježíšek 🙂 Já jsem měla smůlu, že jsem byla o vánocích teprve v 20tt a nikdo mi nechtěl tak brzy nic kupovat. A teď žádná příležitost nebude. 😒

chaarleene
7. led 2010

Avatara stojí za to vidět už kvůli efektům... v 3D je to úžasný a rozhodně to za ty prachy stojí 😵 nejde poznat, co je animované a co ne, když tam třeba lítají jiskry, tak máš pocit, jako by byly těsně před tebou, je výborně naanimovaná i voda a oheň, postavy se hýbou realisticky, za celou tu dobu jsem se ani chvíli nenudila...

a co se týče příběhu - je to prostě pohádka, no 🙂 nevím, jestli bych se na to třeba znova podívala doma na malé televizi, ale v kině a v 3D to rozhodně stojí za to 🙂

komodu jsme koupili úplně obyčejnou se 4 zásuvkami - myslím, že to je Mälm 🙂 měli na ni ještě akci, že v jednom barevném provedení stála o 500 míň než v ostatních (asi chtěli vyprodat zásoby) 🙂

Ježíšek toho přinesl spoustu, protože se všichni ptali, co nám mají dát, tak jsme vymýšleli věci pro miminko - lepší než kdyby nám měli kupovat zbytečnosti 🙂

estrellita
7. led 2010

madli: tak drzim palce! jak rikas, proste kdyz se stane, tak se stane. budu na vas myslet 🙂

ja jsem byla z avataru nadsena, videli jsme ho 3D, opravdu nadhera a doporucuju 😉

madlisek
7. led 2010

Ha, tohle je presne ten test, co mam doma 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

aerin
7. led 2010

my jsme na Avatarovi byli mezi svatkama, ne na 3D, ale i tak to bylo uzasny, mne se to moc libilo🙂

andelko, merino deku i kozesinku chci kvuli termoregulacnim a samocisticim schopnostem🙂
my zas nekupujem postylku a propriety k ni, ani zadnou komodu...stejne by se to sem neveslo😀

jo a normalne, dneska jsem telefonovala s tatou, a pry nam minimalne kocarek koupi 😕 no cucela jsem jak puk....

chaarleene
7. led 2010

my zase nemůžeme mít mimčo stabilně v posteli, protože když jsme se stěhovali, tak jsme si vzali 2 válendy z manželova pokojíčku a každá je jinak velká, takže mezi sebou máme schod 😀

estrellita
7. led 2010

aer: tak to je super, ze vam koupi kocarek 🙂 aspon si budete moct usetrit na neco jineho.
vubec merino neznam, kouknu na to, co to je.

madli 😀

elitera
autor
8. led 2010

No vidíš, aer, co vlastně říkala V. matka na to, že čekáte? 🙂

elitera
autor
8. led 2010

estrel, merino je čistá vlna, nejlepší termo materiál na oblečení, kterej si můžeš představit 🙂 (to mam od kluka, kterej vystudoval oděvní průmyslovku, takže v materiálech se vyzná 🙂)

lucitee
8. led 2010

ahoj holky

jako outdoor nadsenec a kamaradka kluka co prodava v outdoor obchodu souhlasim s elit, ze merino je super!!!

herminka
8. led 2010

Dobré ráno 🙂
Na Avatara jsem slyšela samé pozitivní hodnocení.

Aer, tu deku si pleteš sama nebo koupíš?

Elit, jojo, připadá mi, že vlna zase zažívá renesanci, což je fajn, je to přece jen přírodní materiál (ale vlněné prádlo je bohužel dosti drahé 😒 ). Koupila jsem manželovi tenké vlněné rukavice na podvlečení pod běžkařské (hlavně když člověk vyjde z teplé hospody, je mu na prsty zima) a tchán hned, že je to blbost, že se používají moirové 😠 Tak jsem mu vysvětlila, že to tak vůbec není.

lucitee
8. led 2010

jsem zvedava co Mad 🙂

ja budu testovat rano, ale podle bolavyho bricha to bude MS

milmic
8. led 2010

dobré ráno holky
tady u nás je boží dopuštění. Úplně zapadáme sněhem 😕

Já jsem dneska 28 DC a nic. Krom toho kolotoče, kterej už není tak hroznej a krom toho ,že mě asi dva dny bočas pobolívalo bříško na MS - nic. Už jsem se včera radovala, že přijde a že budu mít hezkej cyklus a zatím nic. 🙄

elitera
autor
8. led 2010

Brno je taky pod sněhem, úplně brutálně. Ale naštěstí mám konečně z opravy svoje nové botičky do sněhu, tak třeba neumrznu 🙂

eirin
8. led 2010

V Praze se taky pořád ještě sype. Dneska jdu k zubaři, aspoň už to budu mít za sebou a v průkazce razítko.

milmic
8. led 2010

A jak to vypadá s dopravou v Brně El?

Kolabuje?

Tady okolo našejch projel traktor s pluhem, ale moc mu to nešlo. 😀 😀 Nemá to žádnej význam, dokud nepřestane sypat.

elitera
autor
8. led 2010

Popravdě nevím, já jela akorát ráno šalinou a z okna na ulici nevidím 😀

elitera
autor
8. led 2010

A význam to má, lepší, než pitomý solení, ale je to třeba dělat průběžně, ne prohrnout ráno a pak v 8 večer 😝

elitera
autor
8. led 2010

A Lišák se samozřejmě nedal odradit a jel do práce na kole 😀 Je to fakt pošuk... 🙂)

herminka
8. led 2010

Elit, Lišák je něco podobného jako můj tchán 😀 Jak to má daleko?

aerin
8. led 2010

Dobre rano🙂 Za hodinku vyrazim do poradny, mam to az v 11:45, ale venku je zivelna katastrofa, tak abych to stihla😅

Hermi, chtela jsem ji plest, ale kdyz jsem nasla opravdu hezky kvalitni merino bez ruznych nesvaru chlupateni atd. a spocitala spotrebu, jenom vlna by me prisla na to co ta disani deka (http://www.branakdetem.cz/merino-deka-disana.htm), krom toho v cervnu me cekaji statnice a nevim kdy bych to pletla, takze ji nakonec koupim

a s tim kocarkem....ja nevim, je to hodne penez, asi to odmitnu, reknu tatkovi, at nam treba 3, 4 tis prispeje, ale celej si ho asi zaplatit nenecham 😒 (jooo, kdyby nam to nabidla V. matka, sla bych do toho hned, protoze my jsme do ni dali uz stonasobne vic a jeste dame 🙄 )

a el, my jsme jim to jeste primo nerekli, ale V. ma dojem, jak se s nima bavi a tak, ze to asi mamka a Tia vi....a ani je nezajima, kdy to cekame a tak.....na jednu stranu jsem z toho trochu zklamana, jestli to fakt vi a je jim to jedno, hlavne mamka, bude to jeji vnouce stejne jako Mirecek, ale zas je to asi lepsi, nez kdyby nam do vseho hned kecali........

nooo, tak jsem se rozepsala...😀

herminka
8. led 2010

Aer, V. rodina no comment 😒 Aha, tak to je jiná s tou dekou. Já si říkám, že bych si ji upletla nebo uháčkovala, pokud budu mít dost času. Nechám si pak od Tebe poradit materiál, když ho máš už vypátraný 🙂

aerin
8. led 2010

Jasne, Hermi😉

aerin
8. led 2010

a holky, co myslite...

chtela jsem tuhle zavinku, s ovci vlnou http://www.branakdetem.cz/pech-rychlozavinovack..., ale kdyz si vzpomenu, jak casto Tia prala poblitou nebo jinak znecistenou zavinku na kterou pokladala malyho (moc ho nebalila), rikam si, jestli nebude lepsi koupit radsi z dutyho vlakna....