Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
31. led 2010

char: skvely, dekuju moc.

Prave jsem si zadala zadost u Mbank, jen jsi mi potvrdila ze funguje v realu to co slibujou.

Kdyz ti z jiny banky nekdo posle platbu, za jak dlouho to mas na ucte?

Ja uz tech poplatku mam dost. Nebo napr. 2000 za zablokovani karty...

u mBanku to ma bejt zadarmo a nova karta stoji 100. Tri vybery jsou v pohode, to se da rozvrhnout.

herminka
31. led 2010

My máme Raiffeisen a jsme celkem spokojení. Má výborné a bezpečné internetové bankovnictví (to je jediná věc, kvůli které bych nešla do mBank) a při určitém kreditním obratu se neplatí za vedení účtu, příchozí platby a jsou nižší i ostatní poplatky.

Aér, jakou depku zas?! Dyť říkám že si zelený čaj asi neodřeknu (leda by mi po něm bylo zle jak Chaar). A měkké vajco bych prostě nepozřela za žádných okolností, ta konzistence by mě zabila 😀, takže to mám vlastně bez trápení (stejně tak kafe nebo uzeniny). Myslím, že nikdo nic nedodržujeme úplně do puntíku.

herminka
31. led 2010

Luci, mám dojem, že zablokování karty je od října (nebo odkdy) ze zákona zdarma 😕

lucitee
31. led 2010

hermi: mbank ma spatny internetovy bankovnictvi?
no jestli zrusili poplatky je dobre, ja si u KB platim pojisteni a kdyz me v lete okradli, tak mi ty dvy litry vratili.

tiburcia
31. led 2010

holky my máme ge a jsme zatím naprosto spokojeni....to blokování je fakt ze zákona zdarma 😉

tiburcia
31. led 2010

aer že to řešíš 😀 😀 😀 moje mamka jedla všecko a jsem tady...je fakt, že dneska se dbá na životosprávu....ale když je to s mírou 😉 já jsem na tom jako hermi...totálně ujíždím na zeleném čaji a na maté...a pokud mi budou chutnat i v těhu, tak se s nima nerozloučím 😉

estrellita
1. únor 2010

dobre rano 🙂

tak moje posledni mereni 🙂 od zitrka uz nemerim
http://www.fertilityfriend.com/home/295fcd

jinak co se tyce mbank, nechci strasit, ale pry je proveruji exekutori a maji velke dluhy. ale nic vic o tom nevim. zase maji za zady nemeckou banku, ktera by je mela jistit, ze?
ja mam KB a musim si zmenit studenstky ucet (no neprihlasila jsem se 😀), takze mi nabidli, ze kdyz prijem na ucet mesicne 10 000, tak vedeni zdarma a nejake vyhody a pak je jeste lepsi, kdyz 15 000. coz mam, ale kdyz pak pujdu na materskou, tak to nedostanu, ze jo .... takze to jeste budu muset vymyslet, protoze KB jsou pekny vydridusi. nastesti ted jsem u nich mela studenstky ucet zadarmo, tak mi to bylo jedno.

eirin
1. únor 2010

Estrelko, tak to koukám, že KB nabídla sama od sebe vedení zdarma. Mně ti hajzlíci strhli peníze za službu, kterou ani nemůžu používat.

aerin
1. únor 2010

Ahoj holky🙂

Eiri, teda to je prichod, styd se😀 Jak se citis jako vdana pani?😉

aerin
1. únor 2010

Ja mam mbank a dobry, ted tam chcem zakladat jeste jeden ucet, kam bude V. posilat kazdy mesic kolem 5tis, a pak to hromadne poslem na splaceni te jedne pujcky...ale jestli to maji nahnuty, tak nevim 😕

eirin
1. únor 2010

Aer 😀 Cítím se krásně, bylo to moc hezké.. I to sluníčko se odpoledne objevilo 😵

lucitee
1. únor 2010

eirin: dyt ja to to rikala, ze bude slunce 🙂 ono bylo krasne vsude. Vyslo vam to.

Koukej dovalit naky fotky hihi 😀

estrellita
1. únor 2010

eirin 😵 ahoj. to je super, ze vyslo slunicko 🙂 tesim se na fotky 🙂 a sve v pohdoe? bez komplikaci?

chaarleene
1. únor 2010

eirin, tak to je fajn, že se cítíš krásně 😵 😵 😵 ještě jednou gratuluju 🙂

holky, nemáte někdo zprávy o deen? byly jsme domluvené na to epi-no a teď už se mi dost dlouho neozvala a epi-no nikde 😅

aerin
1. únor 2010

chaar, moc se neobjevuje, pokud vim tak ani na slepicarne....tak ji zkus napsat IP, treba prece jen nakukuje....

aerin
1. únor 2010

jo a asi mi konecne zacina vylizat bricho 😀

lucitee
1. únor 2010

ja jsem u KB spokojena se sluzbama, ale rozhodne s tim co jim za to platim.
mBank byla zvolena Uctem roku 2009 a myslim ze i rok predtim a davaj oceneni i uzivatele a mBank byla na druhym miste. Navic musej bejt vsichni v EU pojisteny proti upadku jako cestovny a vzhledem k tomu, ze mi tam bude chodit jen vyplata, ze to neni na uspory, by to melo bejt v poho

diky moc za vase zkusenosti

lucitee
1. únor 2010

aer: ukazana plati 🙂 ukaz pupika

chaarleene
1. únor 2010

aer, IP už jsem jí psala, ale reakce žádná...

milmic
1. únor 2010

Chaar, o Deen zprávy nemám, ale co vím, tak u ní byly naše holky ze školy po zkoušce z němčiny, což je 2-3 týdny zpátky. Jinak nebyla ani na spolužácích, takže net asi nestíhá. 😉

Jináč...... hlásím radostně, že záhada je vyřešena. Dneska ráno jsem uvítala MS. 😀 Jupíííí. A k mému úžasu naprosto nečekaně, jelikož mi nic není. Nic mě nebolí jako dřív, prostě nic.
Ale včera se mi nesnesitelně točila hlava, že jsem se do postele nemohla trefit, takže to dělají asi hormonální změny ten můj kolotoč. Jupíííí.

Eirin, moc ti gratuluju a strašně se těším na fotky, pokud nám nějakou ukážeš. 😉

chaarleene
1. únor 2010

tak hlavně jestli je u ní všechno v pořádku, epi-no počká 🙂

milmic
1. únor 2010

Chaar, to netuším, ale po tej zkoušce dávaly holky na spolužáky fotky, jak jedna po druhé chovala jejího špunta. Tak si myslím, že jen nemá čas a je maminkou na plný úvazek....

Dneska mi došly svatební botky, tak jsem je hodila na picasu, jsou super, už tu v nich capkám... 😉

herminka
1. únor 2010

Ahoj!
Eirin, vítám Tě mezi vdanými ženami a přeji hodně štěstí! Moc se těším na fotky.

Luci, kdysi jsme se zmínili před kamarádem informatikem, že uvažujeme o mBank a on nás upozornil, že do internetového bankovnictví se přihlašuje jen prostřednictvím jména a hesla napsaného na klávesnici, což je snadno zneužitelné.

Chaar, zkus napsat Deen přes slepičárnu, pokud vím, tak to z tama chodí přímo do mailu, ten určitě čte. Taky jsem na ni myslela, že se už hrozně dlouho neukázala.

Aer, ukaž vylézající bříško 😉

Mil, konečně se MS umoudřila 😉 Botky se mi moc líbí a vypadají pohodlně.

aerin
1. únor 2010

mil, tak hura 😀 a botky jsou moc pekne🙂

holky, o vikendu jsme nefotili, takze nemam fotku, az nejaka bude, nekam ji hodim🙂

estrellita
1. únor 2010

aer: sup sup, tak vyfotte co nejdriv 🙂

aerin
1. únor 2010

jasne🙂 hele ale zas tak zavratny to neni😀

eirin
1. únor 2010

Děkuju za gratulace holky, fotky dodám, až nějaké budu mít 🙂
Aer, taky jsem zvědavá na bříško..

Jinak jsem ten den zvládla kupodivu docela v pohodě. Při obřadu, před pasáží o dětech, začali prcci kopat, tak asi na sebe chtěli upozornit 🙂 Únava na mě padla až v neděli a hlavně dneska, tak se snažím to v práci hrdinně ustát.

andelka
1. únor 2010

aer: Závratný nezávratný - viděla jsi mně, ne? My chcem další detektivku - kdy bude těhu bříško 😀 Tak šup šup fotit 😵

eirin: Taky jsem na tebe myslela, u nás bylo v sobotu moc hezky, tak jsem ráda, že i vám se sluníčko ukázalo 🙂 A ještě víc, že se vám svatba vyvedla. Moc se těším na fotky 😵 A hlavně přeju pohodové sluníčkové manželství plné lásky 🙂

estrellita
1. únor 2010

eirin: to muselo byt krasny 😵 😵

andelka
1. únor 2010

mil: gratuluju k MS 🙂 Na kolikátý DC vlastně přišla potvůrka jedna zatoulaná?