Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
2. únor 2010

No teda Andělko, to teda zírám.. jak ty sbíráš a hlavně uchováš ty data 😀 všechna čest.
U mě souhlasí.. 😉

andelka
2. únor 2010

sij: No tak já jsem ráda v obraze, jak na tom kdo je, co ho čeká a kdy držet palce 🙂

estrellita
2. únor 2010

tak ja kafe temer nepiju, tak max jednou za dva mesice 🙂

estrellita
2. únor 2010

tibi a jsi na tom vlastne s tim zdravim??

lucitee
2. únor 2010

andel: u me to mas dobre, jdu 15.2. na trhani moudraku

tiburcia
2. únor 2010

estrel když to řeknu slušně tak zdraví mám v háji 😀 😀 😀 ještě pořád mám v těle ten zánět, do toho nic moc výsledky z urologie a ŠŽ 😀 😀 takže o ničem....

madlisek
2. únor 2010

Tibu, ty musis mit opravdu vsechno, vid ☹ A cim ti to vsechno leci?

Zacinam si tu pripadat trochu nemistne, ze na zadnou kontrolu nejdu a nic me neceka 😅

sijen
2. únor 2010

A já jsem mooc ráda, že Tě tu Andělko máme, neboť takový odborník "archivář" není nikdy k zahození 😉 - doufám, že archiváře bereš jako sportovně 😵 😅

lucitee
2. únor 2010

dostala jsem kvetouci caje k narozkam, obcas ho udelam a libuju si jak jsou dobry. Jeden byl ale "extra strong" coz jsem nevedela...a kroutilo nam to vsim moznym i nemoznym 🙂 jinak to mam i se sklenenou konvickou, tak je to pekny

estrellita
2. únor 2010

tibi: pockej, takze ta sz se zase zhorsila???? 😕 to me fakt mrzi. a co ta uro, klidne pis do IP

madli: ty nam pak reknes presny datum navratu a andelka udela krasny soupis udalosti 🙂
souhlas, andelka je expert archivar 😉

andelka
2. únor 2010

sij: Jasněže, já jsem sběratel (momentálně informací a dat 😀 )

chaarleene
2. únor 2010

já jdu pozítří na gyndu 😀

teď jsme byli trochu vyvětrat pupík, ale jen na chvíli, protože mě po tom včerejšku škrábe v krku a trochu kašlu 😒

tiburcia
2. únor 2010

estrel IP 😉

milmic
2. únor 2010

Tib.... akoto? Co ti našli? 😔

tiburcia
2. únor 2010

mil snad všechno 😀 😀 😀

madlisek
2. únor 2010
herminka
2. únor 2010

Tibu, achjo ☹

Andělko, líbí se mi, že máte s manželem nástěnku, nikdy by mi něco takového nenapadlo udělat 🙂 Co všechno si tam (krom lékařských kontrol) dáváte? Bylo by to pro nás celkem inspirativní.

milmic
2. únor 2010

Tib... ☹
Držím palečky, abys byla brzy fit... to mě mrzí... ☹

andelka
2. únor 2010

Hermi: No my máme nástěnku nad psacím stolem a připichuju tam kde co - od otvíracích dob, přes kalendář, po právě různé tyhle aktualitky. Já si to jinak píšu do diáře, ale manžel pak není v obraze. 😅

estrellita
2. únor 2010

andelko: to je dobry, to bych mohla jednou lipnout na lednicku, aby mel manzel prehled 😀

madlisek
2. únor 2010

My jsme doma v kuchyni nastenku meli a bylo to moc sikovne 🙂 Tady nam k tomu samemu slouzi lednicka, ale trpime neustalym nedostatkem magnetu 😀

herminka
2. únor 2010

Andělko, díky. Asi kdybych tu nástěnku měla, hned by se našlo leccos, co tam připíchnout. Až budeme mít lednici v kuchyni, asi to budeme dávat na ni jak u Madlísků.

chaarleene
2. únor 2010

tak já mám na lednici rozpisy cvičení a tak, po straně si dávám recepty ze svého sešitu - vždycky si vyndám stránku a přilípnu to tam a vařím podle toho 😀

a pak mám v kuchyni stolní kalendář a tam si píšu úplně všechno, takže když manžel chce/potřebuje, tak mrkne a vidí 🙂

eirin
2. únor 2010

Madli 😀

My zatím na lednici nemáme nic, jelikož je nová, ale to se brzo změní 🙂

aerin
2. únor 2010

ahoj holky🙂

andelko, u me taky sedi🙂 a dneska jsem teda absolvovala toho zubare, ani me nesjel za ty osmicky, jen ta vlevo dole se mu nelibila, coz jsem cekala, mne se taky nelibi😀 jinak kaz opet zadnej, zoubky zdravy🙂 No a typicky tehotensky zdurely dasne, mam peclive cistit, at se vyhnu zanetu.

tiburcia
2. únor 2010

holky my sice máme nerez lednici, ale nic na ni nemáme, protože já to nemám ráda 😀 takže se to zapisuje do nástěnného kalendáře 😉

tiburcia
2. únor 2010

aer to je supr, že ti to tak dopadlo...já mám bohužel se zuby problémy od malička...tak se děsím, co mi připraví těhotenství 🙄

milmic
2. únor 2010

My máme na lednici pěknej bugr.
Je tam klíč ke třídění odpadů, recept na nějakou buchtu, možná dva, obsah mrazáku a časy, kdy frčí noční proud a kdy mám tedy prát. 😀

andelka
2. únor 2010

No tak kdyby bylo na lednici místo, tak to dávám tam, jenže už nejni 😅 Kalendář v kuchyni taky máme. Ale tam se píšou spíš narozeniny, společenské akce a věci ohledně domácnosti. U nás je potřeba na info hodně místa - já jsem grafoman 😀

aer: Tak to je fajn, že u zubního to dopadlo tak dobře 🙂

moni1412
2. únor 2010

andelka teba caka uz 23. dalsi velky UTZ? aj tebe to poriadne leti 😉