Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
13. bře 2010

tak jsem zjistila, ze uz je moznost zavrit si diskuzi 😉

madlisek
13. bře 2010

Dobre rano 🙂

Des, same dobre zpravy, to je paradni 🙂

Estrel, tak do toho pujdem, ne? 😉

Tib, myslim, ze Eirin rikala, ze bude spojka 🙂

moni1412
13. bře 2010

char asi chce drobcek dodrzat termin 😀

aer no teda, brusko krasne, 21.tt - uzasne. a gratulujem k chlapcekovi 😵

este raz vam vsetkym dakujeme.... nestiham vas este, ale snad sa zabehame do starych kolaji coskoro 😅

pekny vikendik vsetkym 😵

chaarleene
13. bře 2010

ahoj, holky, pořád nic 😀 nebojte, dám vědět po eirin, případně herminka ví, kam chodím na beremku, a tam jsou pro jistotu 3 spojky 😀

nicméně se pořád nic neděje 🙂 dopoledne jsem došla do města na nákup (byla jsem venku celou půlhodinu 😲 😀 ), po 3 dnech jsem konečně i uvařila oběd a upekla jsem buchtu, na kterou jsem se chystala už asi 14 dní... no a pak jsem 3 hodiny spala a teď jsem tu 😀

ta poslední deska do postýlky bude hotová v pondělí 😵 😵 😵

jinak jsem se dneska domluvila s mrňousem, že když teda prošvihl včerejší hezké datum, tak já 13. rodit nehodlám, zítra taky datum nic moc, pondělí a úterý nám zakázal nastávající strejda, protože se nemůže urvat ze školy a přijet, takže nejdřív má povoleno vylézt na sv. Patrika 😀

madlisek
13. bře 2010

17. mela rodit ta moje kamaradka, co ma Kubicka 🙂

estrellita
13. bře 2010

chaar: myslim, ze mrne ceka jeste na dodelani te postylky a pak samozrejme na strejdu 😀

madli: ja bych do toho klidne sla a zavrela to tu 🙂

chaarleene
13. bře 2010

já bych to taky zavřela 🙂

estrel, taky si myslím 😀

jinak manžel sice pořád chodí, ať nic nedělám, ať odpočívám, ale vykecávání na beremku mu nepřipadá jako adekvátní nic 😠 tak jsme si zase hezky popovídali na téma "mohla bys dělat něco užitečnějšího" 😒

madlisek
13. bře 2010

Estrel, takze otevreme paralelni uzavrenou diskusi v te nove verzi? Nebo jak to funguje? 😅

tiburcia
13. bře 2010

já jsem pro soukromé debaty 😀 tak zjistěte co a jak a stěhujem seeeee 😀

estrellita
13. bře 2010

madli: ja moc nevim, jak to funguje, zkusim zjistit od len, protoze ony se zavrely v diskuzi cynicek 😀 tak to asi nejak jde 🙂

chaarleene
13. bře 2010

tak jsem ušila potah na přebalovák 😵 a za chvíli se vrhnu na druhý 🙂 poprvé jsem vytáhla nový stroj a šije se s ním krásně 😵 😵 😵

chaarleene
13. bře 2010

jo, akorát jsem koukala na tu beta verzi koníka a tam něco psali, že to je testovací a pak se to smaže, tak nevím, jestli nepočkat, až se ta nová verze spustí oficiálně 😕 ale nijak do hloubky jsem to nestudovala...

estrellita
13. bře 2010

chaar: ty jsi sikovna 🙂 to je ta cinnost, co je podle manzela lepsi? ja mam s manzelem taky nekdy tyhle "spory". proste u kone odpocivam, odreaguju se, ale oni nejsou tak ukecani, tak to proste nechapou 😅

estrellita
13. bře 2010

chaar a jinak jsem nam po tvem vzoru udelala halusky s bryndzou 😵

chaarleene
13. bře 2010

estrel, to je právě ten problém - manžel nedokáže pochopit, že se u pokecu a u her můžu odreagovat... a vtip je v tom, že on na počítači žádné takové aktivity neprovozuje - žádné surfování nazdařbůh, žádné hry, žádné diskuze, pořád jen pracuje nebo v poslední době si hraje s barákem - stáhl si nějaký program na 3D vizualizace, tak zařizuje 😀

takže nedokáže pochopit, že to pro mě je relax...

estrellita
13. bře 2010

chaar: tak o to to mas teda tezsi 😒 ale zas kazdy jsme jiny, ne? 🙂 manzel obcas surfuje, obcas koukne na jednu diskuzi, kam chodi, ale on ma asi za 10 let, co tam chodi, 20 prispevku a kdyz se jednou podival na anse pocty, tak rekl, ze to fakt nechape, ze tu musime byt porad, coz jsem mu rekla, ze tak neni 🙂

chaarleene
13. bře 2010

jo, manžel chodíval na jedno fórum, měl tam asi 300 příspěvků a status "god" nebo něco takovýho 😀

estrellita
13. bře 2010

chaar: 😀

andelka
13. bře 2010

Ahojky holky, koukám, že char je ještě tady a doufám, že se jí u netu pěkně odpočívá. Pro mě to teda je taky relax, doufám, že mi to projde i jako vhodná činnost před termínem 🙂
Kterej mám mimochodem ode dneška přesně za 2 měsíce, tj. za 60 dní...a je mi blbě 😕 Utíká to světelnou rychlostí. Naštěstí byteček se dává postupně dopořádku a vypadá to nadějně. Ve škole to vypadá taky dobře, dneska jsem získala dva zápočty a zkoušku a chybí mi do velikonoc už jen jedna. Závěrečnou práci nemusím odevzdat do 6.4. ale až do října, což mi ubírá přece jen nějaký ten stres a odložené zkoušky na konec listopadu se nemusí platit a termín porodu v den závěrečných zkoušek je dostatečně vážný důvod pro povolené odkladu 🙂

chaarleene
13. bře 2010

andělko, tak to je fajn, že ti to ve škole tak hezky vychází 🙂

andelka
13. bře 2010

char: no, spadl mi šutr ze srdce. Tak už jsem klidnější. 🙂

chaarleene
13. bře 2010

tak to je hlavní, že jsi klidnější 😉 😵

andelka
14. bře 2010

Přeju všem krásný den 🙂 Jdu si protáhnout tělo 🙂

chaarleene
14. bře 2010

dobré ráno 🙂

andělko, tak to ti přeju 😵 taky bych to potřebovala, ale fyzické fondy už na to nejsou 😅 maximálně se rozvalím na míč a ležím 😀

eirin
14. bře 2010

Já už fyzické fondy nějak nemám dávno, udělám to, co musím, jinak se povaluju, ani na ten míč už nelezu.

chaarleene
14. bře 2010

eirin, však na to máš nárok, máš dvojnásobnou zátěž 😉 🙂

estrellita
14. bře 2010

eirin: ty uz jsi jakoby ve 40 tt s tema dvou detma 🙂 a musim priznat, ze me prevapila tvoje tricitka na konte 🙂

mymame dneska zase super den, po takovych vikendech se mi do te prace nechce a nejradeji bych si jeste vzdy vikend tak o dva dny protahla 😀

eirin
14. bře 2010

Nojo, utíká to, utíká... myslím, že do termínu nevydržím, víc jak dva měsíce už si představit nedovedu.. už jen dva týdny v práci, hurá. Na picasu jsem hodila aktuálního pupka.

Kde jste byli Estrel?

chaarleene
14. bře 2010

eirin, tak to se nedivím, že si to nedovedeš představit 😅

estrellita
14. bře 2010

eirin: byli jsme s kamaradama 🙂 takova pohodicka, dobre jidlo 🙂 a vcera jsme spali do dost dlouho, manzel pak skocil pro cerstvou snidani, pak prochazka 🙂 no proste moc hezky a prijemny vikend 🙂 dalsi 3 vikendy budu slamenka 😢 ale pak treba dostanu snidani do postele 😀

eirin: dvojcata se vetsinou rodi driv, ne? a jak je to? porod se vyvolava, nebo je spontanni a nebo CS? asi jak ktera nemocnice, ne? neznam nikoho s dvojcatama, vlasten jen z byvale prace a tam sla na sve prani na CS.