Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
22. kvě 2009

aer: super, jsi sikovna 🙂

holky, tak mam prvni den uceni se na statnice a spala jsem do 10 😅 ja jsem byla po te praci tak unavena, a ted jdu cvicit a vrhnu se na to az odpoledne, zas prvni den se nic nesmi prehanet, ze jo? 😅 😀

aerin
22. kvě 2009

presne tak estrel, hezky zlehka 😀

andelka
22. kvě 2009

estrel: Já jdu na to zlehka už 2 týdny 😀 Ale ne, snažím se, mám to rozdělené, vím na co se hlavně soustředit a já to tak mám vždycky, že nejdřív pohodka a pak fičím. Dneska mě čeká VFR, její ohlas, Napoleon a vídeňský kongres. Honza bude odpočívat a já pracovat. 🙂

estrellita
22. kvě 2009

😀 😀 😀 abych to nebrala az moc z lehka 😀

eirin
22. kvě 2009

Estrel, jestli na tom jsi jako já, tak se pořádně začneš učit až čtyři dny před státnicema 😀 Ale to jsem jela nonstop a taky jsem po státnicích náležitě odpadla..
Aer, se omlouvám, v návalu informací o cyklech jsem zapomněla pogratulovat ke zkoušce 🙂

eirin
22. kvě 2009

Andělko, hehe, to mi připomnělo mě, já si měsíc před státnicema celé dopoledne vypisovala seznam, co kdy se mám učit, aby mi to vyšlo. A jak šel čas, tak jsem hezky přidávala všechno do zbývajících dnů.. jojo, to byly časy :D

andelka
22. kvě 2009

eirin: No tak to mám přesně tak. Původně jsem chtěla zvládnout 6 otázek za den, ale nějak to nedávám, tak si třídím priority (už vím komisi, takže některé otázky jsem vyřadila). Ale jo, půjde to.

madlisek
22. kvě 2009

Jojo, Billingsova metoda je po těhu určitě lepší než jen měření. Ale o to mi nejde. Prostě bych ráda poznala pár, který chtěl 2 nebo 3 děti, má 2 nebo 3 děti, stále používají billingse nebo STM a nejmladšímu děcku je třeba 10. Myslím, že něco takového by mně trochu uklidnilo 🙂

Estrel, Anděl, držím pěstě ať jde učení od ruky!

Des a jak se cítíš??????

Aer, já jsem taky negratulovala, tak se opožděně přidávám k již gratulujícím zástupům 🙂

andelka
22. kvě 2009

madli: Já znám rodinu (paní je už starší, ale pořád by ještě mimčo mohla mít), která má 4 děti, ale teprve to poslední bylo plánované podle STM. a je mu kolem 15 let. 😉

andelka
22. kvě 2009

Jinak nemůžu moc sloužit, poněvadž lidi co znám a vím, že STM používají jsou mladí, jako my. 😅

madlisek
22. kvě 2009

No vidíš Anděl, to potřebuju slyšet 🙂 Já mám kolem sebe buď lidi, kterým bylo jedno kolik dětí bude, prostě co bude bude, a nebo lidi, kteří chtěli 2 děti a mají 4 protože jim "nefungovalo" STM. A to je takové demotivující.

andelka
22. kvě 2009

madli: Ono nejde o to, že by jim to nefungovalo, oni prostě byli zdechlí to pořádně používat podle pravidel. Já už bych mohla kolikrát říct, nefungovalo to, ale nakonec bych stejně musela přiznat, dělala jsem to špatně, je to moje chyba. Pokud je dítě chyba.

deenakee
22. kvě 2009

Holky pošlu vám nějaké videa... Posílala jsem to aj prosincovkám a jsou fakt pěkné

První mimi ve 13. týdnu

https://www.youtube.com/watch?v=aNd5pPK21Ck

Druhé druhy porodů - některé jsou trošku naturaqlistické, ale když si sjedete až nakonec - tak je tam přirozený porod - nádhera... 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=kUpJF2zD1s8

Doufám, že Vás těma miminkama moc neprudím. Ale je to fakt pěkné. 🙂

eirin
22. kvě 2009

Deny, mě rozhodně neprudíš 🙂 na videa se určitě kouknu, až budu doma..

madlisek
22. kvě 2009

Však tak to myslím Anděl, proto bylo nefungovalo v uvozovkach 😀

aerin
22. kvě 2009

no...tak zatim jsem videla jen ten prvni porod a to je teda fakt prototyp toho, jak bych to za zadnou cenu nechtela 😖

aerin
22. kvě 2009

druhy...tak ten porod do vody byl mazec, jak ten drobek koukal 😵 a kdyz vyklouzl, zacal intuitivne plavat, nadhera 😵

aerin
22. kvě 2009

cisare jsem preskocila a posledni krasny🙂

majatob
22. kvě 2009

boze, ja uz nechcu rodit, nemela jsem se na to koukat

deenakee
22. kvě 2009

Já chci ten poslední. Myslím, že to byl porod doma - páč ten chlap tam seděl asi na pohovce... 🙂
Já jsem u toho normálně brečela..

majatob
22. kvě 2009

ikdyz ten posledni byl hezkej, to je fakt 🙂 a brecela jsem u toho taky 😀

deenakee
22. kvě 2009

Promiň Maji 🤐

No mě se teda porody líbí, když nejsou moje. 😀 A ten poslední je náádherný.

madlisek
22. kvě 2009

To domporod video jsem nedavno videla, musi to byt super 😵 Doma, nikam nemuset, ve svym a mezi svymi. Ale nemela bych na to odvahu, aspon poprve urcite ne 😒

majatob
22. kvě 2009

dee, to je v pohode, ja myslela, ze uz jsem porod rozdychala a ted jak jsem na to koukala, uplne se to ve mne zas vsechno sviralo...ja budu pred porodem pekna hysterka, uz to vidim 😀

deenakee
22. kvě 2009

Maji a jaký byl tvůj porod...? Máš ho někde popsaný? Jsem děsná zvědavka.

estrellita
22. kvě 2009

maji: taky jsem zvedava 🙂

estrellita
22. kvě 2009

madli, co je Billingsova metoda??

estrellita
22. kvě 2009

ufff, tak teda ten rpvni porod - jak ji nastrihavali 😝 to nechci ☹ jezis, jsem se na to radeji nemela koukat 😅 ale ten posledni byl krasnej, jsem i ja u toho pustila slzu 😵

estrellita
22. kvě 2009
aerin
22. kvě 2009

no ja jsem si to jeste navic poustela bez zvuku, takze o to vic mi ta zenska prisla laxni 😅 no a nastrihnout ji museli snad az k pr**** 😔