Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
24. kvě 2009

Ahoj holky, pribehla jsem z kostelika, dneska nam zpivani pekne slo 🙂

Aer, vsimla jsem si, ze jsem ti neodpovedela na to objednavani veci z Ameru - tezky to neni, zalezi na prodavajicim, jestli je ochotny posilat veci mimo USA a hlavne jaky si nauctuje postovny. Az si najdes neco konkretniho tak mi pisni a podivame se na to 🙂

Holky, to vypada, ze tady bude najednou tehuli docela dost, to bude najednou natlak 😀

Sijen moc pekny kyticky 😵

Ten dort jsem puvodne chtela objednat pres internetovou dorucovaci sluzbu, ale nebyla jsem si jista, jestli bude dobrej. Tak jsem se domluvila s pritelkyni od muzovyho kamarada, vybrala jsem jakej chci a co na nej napsat a ona ho tam pak dovezla 🙂

aerin
24. kvě 2009

madli, libi se mi elastiky od tohohle prodejce, jestli to spravne chapu, tak mimo USA to posila za 13 dolaru...?
zatim to objednavat nechci, snad tam jeste par mesicu vydrzej🙂

deenakee
24. kvě 2009

Holky, já Vám s těma grafama těhotenstvíma strašně držím palce. 😵
Možná i trošku škodolibě, abych tu netrpěla sama 😀
Ne, krom těch nevolností je to super, jen mi přijde, že to ubíhá děsně pomalu... 🙂 Já už byc ráda aby kopal a abych měla bříško a aby bol už II trimestr.... Prostě chci být vždycky o kousek dál než jsem 🙂

madlisek
24. kvě 2009

Aerin, jojo, ten to posila za 13 USD 🙂

Holky, byla jsem ted na kole, bylo to super!

aerin
24. kvě 2009

hehe, ja koukam, ze jsem nehodila odkaz😀 no ale libi se mi treba konkretne tenhle 😵 http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id...

madlisek
24. kvě 2009

Jojo, to je ten z minuly stranky Aeri, link uz jsi sem davala na toho prodejce 🙂

aerin
24. kvě 2009

pardon 😀

madlisek
24. kvě 2009

Kazdopadne vyrobek je to super 😵

estrellita
24. kvě 2009

aerin: koukam, ze nadesni neprestava 😉 😀 ale tenhel je fakt nejhezci 🙂
madli: dneska i vcera bylo rozhodne krasne na venkovni aktivitiy, jen jsem nejak nemela s kym na kolo, tak jsem si sla aspon zacvicit, abych trochu provetrala hlavu

elitera
autor
24. kvě 2009

ahoj holky, hlásím 2DC 😎

aerin
24. kvě 2009

sakra, "only 1 available!" 😀 😀 😀

holky ja vam zavidim to odhodlani, ja jsem porad stejne shnila☹ jdu se aspon pohoupat na balonu☹

estrellita
24. kvě 2009

ahoj eli: takze konecne, jo? 🙂
aer: tak to abys ji objednala jeste dnes 😀 😀

nathali
24. kvě 2009

ahoooj holky jak se mate???? 😀 😵

aerin
24. kvě 2009

ahoj nat🙂

estrellita
24. kvě 2009

ahoj nat 🙂 docela to jde 🙂 co ty? jaky jsi mela vikend?

nathali
24. kvě 2009

noo celkom pestri vcera sme boli na tuning zraze a dnes u kamosky a ta je uz v 6 mesiaci tak som sa aspon troska potesila ked som ju videla 🙂 a teraz som konecne doma ale zase sama ten moj uz odisiel na cesty :( a co vy ako ste sa mali??? 😵

aerin
24. kvě 2009

ja jsem prozila vikend plny stresu prameniciho z toho, ze se mam ucit a delam kulovy 😀

nathali
24. kvě 2009

joooj tak to ti vooobec nezavidim mna caka stres od zajtra musim behat po uradoch a este ist na hygienu a potom do prace a tam sa mi vaaaazne nechce 😖

madlisek
25. kvě 2009

Dobre ranko holky 🙂

Preju krasny zacatek tydne 🙂

Eli, co ty s praci?

Mne dneska odpol ceka adresovani obalek na oznameni, vylozene se tesim 😝 😀 Venku je nadherne, nejradsi bych sedla na kolo a jela nekam do lesa 🙂

eirin
25. kvě 2009

Dobré ráno,
madli, kolik jich budete posílat?

madlisek
25. kvě 2009

Eiri mame jich 80, posilat postou budeme asi polovinu, ostatni rozdame osobne

elitera
autor
25. kvě 2009

madli, furt to samý...

madlisek
25. kvě 2009

Eli to me mrzi. Ale kdo hleda, najde, ne? 🙂

elitera
autor
25. kvě 2009

madli, no skoro si říkam, že je na čase, aby to začalo nést výsledky 😅

estrellita
25. kvě 2009

madli: hmm, to je zabavna cinnost, ale rikam si, ze trea me to v cervenci chytne a bude me nadepisovani oalek nakonec bavit 😀 😝

eirin
25. kvě 2009

Madli, to je hezké, že je rozdáte osobně. Budete něco posílat i elektronicky? Já se taky snažila je rozdat spíš osobně.
Eli, a kromě toho, že v práci bys neměla chodit na net, můžeš si tam aspoň dělat svoje věci, když nemáš zadanou práci od šéfů?

estrellita
25. kvě 2009

eirin: ja myslim, ze je to hezky a i prakticky 🙂 taky se budeme snazit rozdat osobne a rodine na Morave a Slovensku to posleme 🙂

eli: a uz je v praci klid? nebo je tam ticho pred bouri a bude se vyhazovat?

elitera
autor
25. kvě 2009

eiri, neblázni 😉

elitera
autor
25. kvě 2009

mimochodem, právě jsem si tiskla poslední graf a potřebovala jsem na to papír A3 😝

eirin
25. kvě 2009

Eli, no že já bych se nejspíš učila nějaký jazyk.. musí to být děs tam jen zpruzeně sedět, fakt tě obdivuju, že to zvládáš, ale je mi jasné, že nic jiného ti teď nezbývá.