Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
30. kvě 2009

Aer nesmutni - víš přece, že psychika dokáže hodně věcí ovlivnit. Nemáš nějaký koníček /ne inernet/ - který by si tedˇ začala dělat?: přesadit kytky, kreslit nebo něco jinýho tvůrčího, a nebo když je venku tak hnusně - přerovnat knihovnu 😵
to není fór,..jen se snaž soustřednit na jiný věci /ještě tu je možnost učení že?/ - zahraj si scrable přes internet. Klidně si ho s tebou zahraju .

Já nejsem dobrá v grafech jako holky a už neumím předvídat další vývoj, ale teplotka fakt klesá..

aerin
30. kvě 2009

diky sijen 😅

madlisek
30. kvě 2009

Aeri, to me mrzi! Ale tak ted aspon v klidu dodelas semestr a snazit se budete v lete, bude krasne, slunicko a z ty vasi lasky a krasneho leta namixujete uplne uzasny pohodovy miminecko 😵

estrellita
30. kvě 2009

aer: skoda. ale nesmutni.
budes ted nejak resit ty dlouhe cykly? rikala jsi, ze pujdes na ten hormonalni profil, ze? ber to tak, ze to das ted aspon do kupy! a jak rika madli, leto to jisti 😉

aerin
30. kvě 2009

tak prave o tom, ze ted v klidu dodelam semestr dost silne pochybuju 😅
ale dekuju holky...jdu si dat nejaky oblbovaky a zacnu se konecne ucit 🙂

eirin
30. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem si plánovala, co všechno dneska musím udělat a ještě jsem nezačala dělat vůbec nic. Mám tu kilo a půl jahod, tak je musím nějak zpracovat.
Aer, u mě taky nic moc. Teplota nic neříkající (takhle si prudký vzrůst teploty fakt nepředstavuju), od včerejška bolest břicha a taky čekám MS.
http://www.fertilityfriend.com/home/241f02

aerin
30. kvě 2009

eiri, tak jeste uvidis😉
ale proti minulymu cyklu mas tenhle hodne kratkej, ze? to bys stihla dvakrat cely cyklus nez se ja vubec dockam ovulky 😀

ja jsem se jeste poradne uciit taky nezacala... 😖

eirin
30. kvě 2009

Aer, to zase jo - tenhle cyklus velmi mile překvapil, bez bylinek i léků. Nechce se mi nechat si nacpat od doktorky Clostibegyt, i kdybych měla mít normální ovulaci jenom z jednoho vaječníku (a třeba se ten druhý v mezičase srovnal).

aerin
30. kvě 2009

to chapu🙂
i kdyz teda...pokud budu mit nadale ovulaci 50DC a nepomuze drmek.....asi tim clostilem nepohrdnu 😒

eirin
30. kvě 2009

Aer, v tvém případě asi jo, protože tohle je už kolikátý tvůj tak dlouhý cyklus? Mně to ujelo zatím jenom jednou. Kdyby se to ale mělo stále opakovat, taky do toho půjdu.

aerin
30. kvě 2009

no, prvni mel 43 dni, druhej mi pichli 49DC Agolutin (takze ms prisla myslim do tydne), treti 47 dni a ctvrtej, tenhle, zati neskoncil (dnes 66DC) 😀

estrellita
30. kvě 2009

aer: ja jsem si hezky pospala mezi ucenim 😅

aer: a co ten hormonalni profil? pujdes na nej?

aerin
30. kvě 2009

pujdu🙂

madlisek
30. kvě 2009

Ahoj holky!

Estrel, tohle pocasi ani k nicemu jinemu nevybizi, tak akorat vlezt do pelisku s knizkou a horkym cajem 🙂

Ted jsem se vratila jsem se z viru velkomesta a mam v penezence zcela vymeteno 😖 Ale stalo to za to, koupila jsem nejake hadriky na svatbu a naslednou noc 😉

elitera
autor
30. kvě 2009

Aer, stejně je to docela drsný, 66 DC jsem měla porevizní cyklus...

madlisek
30. kvě 2009

Je to drsny 😒 Ale hlavne, ze k ty ovulaci dojde, byt pozde.

elitera
autor
30. kvě 2009

a jen tak mimochodem, jestli nejsi těhotná a nedostaneš to dneska, tak mě nasereš, bo mi ukradneš potenciální prvenství v délce cyklu 😠 😀

estrellita
30. kvě 2009

aer: stejne jsi dobra, ze jsi vydrzela netestnout 😀

madli: to jsou ale prijemne nakupy 😉

eirin
30. kvě 2009

Eli, nedrží prvenství des?
Aer, a proč netestneš, vždyť ty teploty nic neříkají a pod coverline zdaleka nejsi?
Madli, kam chodíš nakupovat?

Tedy koukám, že jsem samá otázka 🙂

madlisek
30. kvě 2009

Estrel, to jo 🙂

Eiri, byla jsem v Triumphu a v Etamu. Z Triumphu mam epesni soupravicku pod svatebni saty a z Etamu zase apartni korzet (muj prvni korzet, mam z toho uplne sok!) s katatkama na svatebni noc. A v penezence vymeteno 😝

estrellita
30. kvě 2009

madli: etam miluju 😵 taky mam odtamtud krasnou nocni kosillku - sice uz ji mam dyl, ale stale se libi ... takze na svatebni noc nebudu kupovat jinou 😀
hezky, korzet jsem na sobe nidky nemela 🙂 ale treba by se taky libil, ze jo 🙂
ja pod svatebni saty vubec nepotrebuju podprsenku, takze tu mit nebudu a nejaky hezky kalhotky, to si tedy jeste koupim 😀

ja bych taky testla, ale to uz se opakuju ze vcerejska 😀 😀 😀

eirin
30. kvě 2009

Madli: A já zase miluju Triumph. Ale co, že je v peněžence vymeteno, do prádla se vyplatí investovat, kor když je to u takové příležitosti 🙂
Estrel: My jsme hrozné, co, jak Aer navádíme.

madlisek
30. kvě 2009

Estrel, myslim, ze korzet by se urcite libil 😉 A v tom Etamu meli uplne paradni kalhotky a la nevesta, takze tam urcite najdes vhodne pod saticky 🙂

estrellita
30. kvě 2009

eirin: jj 😀 😀

madli: ze bych si prosti tyden udelala radost? 😉 😵

madlisek
30. kvě 2009

no jasne estrel 🙂

aerin
30. kvě 2009

holky ja si ten test udelam rano, podle teploty...ale vzhledem k tomu, ze jsem zacala malinko spinit, asi uz nedojde ani na to mereni 😅

ja jsem se dnes vubec nic nenaucila, vsehovsudy 2 lekce rectiny a to jeste bez slovicek....na ctvrtek jich musim umet 9 😖

aerin
30. kvě 2009

tak ted apson pecem pernik...🙂 jsem zvedava, trochu jsem ten recept odflakla 😅
a zitra, az nakoupime, udelam svoje zamilovany pomerancovo cokoladovy susenky....chci je zkusit o chlup zdravejsi, takze jsme koupila bio celozrnou mouku a bio vanilkovej cukr 😀 a kdybych nebyla svorc, koupila bych i bio vejce a raw coklitku, ale to uz by me zruinovalo....takze celozrna mouka bude muset stacit😉

eirin
30. kvě 2009

Jů Aer, učíš se řečtinu? A to sama od sebe nebo ve škole?
Já včera odflákla bublaninu a stejně už je skoro celá snědená. Takže perník bude určitě taky mňamka 🙂
Ale sušenky jsem ještě nepekla, jak je děláš?

aerin
30. kvě 2009

eiri, starorectinu 😀 mame na Bc. povinny dva semestry, dalsi budeme mit na Mgr.🙂

pomerancovo-cokoladove susenky:

200g polohr. mouky (tentokrat jdam pul na pul bio kukurickou mouku a celozrnou hladkou mouku)
60g maizeny ci jineho skrobu
1 lzicka prdopece
100g cukru
1 balicek vanilkoveho cukru
nastrouhana kura z pomerance (ja davam i stavu)
1 vejce
125g mekkeho masla
100g cokolady na vareni nasekane na male kousky

zpracujes testo, vytvoris valecky o prumeru jaky ti vyhovuje (ja delam relativne tenke), das vychladit a pote krajis nozem na platky (podle toho jak vysoke susenky chces), peces na 175 - 200 stupnu🙂 spise do ruzova nez do zlatova🙂

ja delam pravidelne ze dvou davek, jsou totiz mnaaam 😵 😵 😵

pridala jsem do alba s bytem fotku, tak mrkni🙂 ale posledne jsem je delala vyssi a o mensim prumeru a min jsem je vypekla a byly lepsi🙂
http://picasaweb.google.cz/Aerin87/NaseTretinaB...

eirin
30. kvě 2009

Moc pěkné, Aer. A vyzkouším je, děkuju za recept. Až tedy budu moct kousat 😉
Tak se mi komár vrátil z práce a přinesl mi obrovskou nádhernou kytku, jen tak od sebe, nádherně provoněla byt a jsem z toho nějak naměkko...