Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
6. čer 2009

elit pekna ikonka🙂

sijen, je to foceny na jedne takove skalicce na Pernstejne u parkoviste 😀

aerin
6. čer 2009

hihihi 😀

madlisek
6. čer 2009

Pekne fotky v profilu holky 🙂

Ja si nehraju s fotosopem, ale se sitim - vytvarim neco na tento zpusob na stul s dortem 😀 http://ny-image2.etsy.com/il_430xN.24071226.jpg Se uplne stidim, jak me to svatebni vytvareni bavi 😅

sijen
6. čer 2009

Jé..ikonkový den
ale Kofola Aeri rulez! 😵

mám adresu na ikonky..někde..

Madli úplně si vzpomínám na sebe, měsíc před svatbou - kreslila jsem si plány jak budou vázaný kytky, kde budou v kapli, co v nich bude..no úplný svatební miniprojekty jsem vytvářela
Hodně jsem řešila dekorace apod...prostě plány!🙂

Vůbec se nestydˇ- je to naprosto v normě a ty jsi navíc kreativec jak blázen 😵 😵 tak ať to bude pěkně na té vaší svatbě vidět!!
..až to půjde hod zase nějaký svůj počin🙂

sijen
6. čer 2009

U nás je boouřka. Ale pěkná, takovou letní 🙂

sijen
6. čer 2009

přání k narození dítěte

doporučuju objednat u prodejce "myšlenka" na fleru
- přislo s bonusem /srdíčko/ navíc, perfektně sladěné🙂
http://picasaweb.google.cz/Picasimi/Kveten_cerv...

madlisek
6. čer 2009

jeee, sijen, to je krasny! 😵 😵

ja jsem dotvorila tu vec na stul s dortem, neni to uplne tak, jak jsem chtela, ale uz to tak asi necham, nechce se mi to parat 😀 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

sijen
6. čer 2009

Tyjo Madli, to ti muselo dát dost práce!! Za jak dlouho jsi to zmákla? Asi bych volila menší písmenka - ale je to těžký zvolit správnou velikost, aby to šlo taky přečíst. Jsi šikovná! 😵 a vypadá to, že je to pro tebe úplný relax! 😀

Pokud ti nevadí že budu porovnávat Tvou inspiraci a tvůj počin - tak si myslím, že /pokud by to finančně bylo dostupné/ je lepší zvolit tisk. Ale nemám tucha..jak je to drahé a zda to vůbec u nás dělají nějaké firmy. Vlastně asi jo - na maturity tisknou taky šerpy a tak.

estrellita
6. čer 2009

madli: ty jsi kreativec 🙂 treba me to v lete taky chyti 🙂

sijen
6. čer 2009

Koukám do toho tvého albumu madli..a máš tam spoustu krásných nápadů!
- fotky prarodičů, květinové výzdoby, ty srdíčka levandulový cos dělala..atd.

to bude paráda!

sijen
6. čer 2009

Estrell jak bylo na kafíčku? Trochu relax s mamkou? 😵
ty to máš až po létě viď tu svatbu?

miska84
6. čer 2009

Ahoj holky tak jsem sem zase nakoukla, chtela bych tu bejt casteji,a le ted jedu spis na beremku, svatba je za dverma 13dni a bojim bojim...navic jsem chtyla trosku depku, ale to snad bude v poradku...andel pokud chces muzu ti nejake fotky poslat treba ze zkouseni satu, ale ja to mela strasne jednoduchy vzala jsem na sebe jedny a to byli oni...jinak nestiham kadzy den je potreba neco zaridit, je toho ted proste strasne moc...jinak tohle jsou moje druzicky omluvte kvalitu fotek je to foceno mobilem a ta mala chvilku neposedi, ale to je jasne jsou ji 2roky 😉 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...
Jinak u nas je stav takovy, ze jsem teda vysadila normalne dostala MS a ted jsem mela dostat minulou nedeli MSprvni "prirozenou" a stale nic...test je negativni, takze pockam a pak pujdu na gyndu, chtela jsem se zeptat je teoreticky mozne, ze bych trebas mohla byt tehu a test by byl zatim negativni, kdyby to bylo dejme tomu 7dni od poceti??

estrellita
6. čer 2009

sijen, jj, az v zari, teda ty mas pamatovaka 🙂
kafco s mamkou bylo super, hezky jsme zrelaxovaly, pak dosly na nakup jidla a hodila ma pak domu 🙂 udelala jsem vecu, jdu poklidit a jeste si zopakvat par otazek, ucit se uz dneska nezvladnu 🙂
mamku mam jako kamaradku, tak s ni na kafco chodim moc rada 🙂

misko: mas krasne druzicky 😵 uplne vidim tu malinkou, jak si ty saticky uziva 😀
no misko, kdyby to bylo jen 7 dni od poceti, tak myslim, ze by nebylo videt bic (eli je vyjimka 😉 )

madlisek
6. čer 2009

Sijen nahlodalas me, jdu parat 😀

elitera
autor
6. čer 2009

Jj, já jsem jedna z těch asi 5 % ženských, u kterých je hCG dost vysoký na test už týden po početí, jinak to chce aspoň počkat do vynechání MS 🙂

miska84
6. čer 2009

estre: Dekuju dekuju moc, teda za holky 🙂 ta mala byla vyborna jmenuje se Vikinka, hned chtela tu maslicku urvat a pak si do nich utrela ruce od susenky, takze jsem zvedava jak dlouho vydrzi cista ve svatebni den 😀

miska84
6. čer 2009

eli: me MS vynechala prave mela jsem ji dostat 30.kvetna(beru to polde toho ze takhle jsem ji dostavala kdyz jsem brala prasky) a zatim nic, ale mam spis pocit, ze to je tim ze neberu ty prasky , ze to budu mit proste asi rozhaseny ☹

elitera
autor
6. čer 2009

Mysi, na tohle je dobrý měřit bazální teplotu, pak aspoň víš, co se s tvým tělem děje. A když je ten graf tak zmatenej, že ho ani Andělka a Deenakee nerozluští, je to fakt pak na doktora 🙂

elitera
autor
6. čer 2009

Jinak mně se cykly po vysazení taky prodlužovaly, celkem asi o 6 dní (ale zas tolik jich nebylo)

miska84
6. čer 2009

eli: nojono jsem holt blbec, ale rikala jsem si ze zacnu az po dalsi MS ne hned potom vysazeni, tak jsem zvedava co z toho bude nakonec, jinak musim jit vencit pejska tak se zatim mejte hezky

estrellita
6. čer 2009

miska: ja myslim, ze bude mala spokojena, i kdyz bude cela od cokolady a bez maslicky 😀 je fakt roztomila 🙂 a jak to budete mit? holky budou rozhazovat kvitka?

sijen
6. čer 2009

Holky DN. Dohrála jsem bitvu Age of E II s K. a jeho bráchou /kluci ještě bojujou, já byla spíš stavitel + zásobárna 😅 jídla a surovin/. Elitero musíme si někdy proti sobě zahrát 😉
Eli k té třetí ikonce - ta mi přijde nejsmutnější, hodně melancholická /první, co byla stejnou technikou měla v sobě trošku optimismu/.

Madlísku, jéje..jestli jsem spouštěč omlouvám se /já jsem takovej estét švihnutej víš 😅 /
Důležitý je aby se to líbilo tobě.
Přeju ať tedy jde to předělání od ruky a ať je tedy konečný výsledek pro Tebe lepší 😵 😵 ty máš šikovný ručky..takže už se těším na novou verzi🙂

Estrel to je fajn že máš s mamkou pěkný vztah. 😵 Přeju hodně síly zítra, atˇ to oba zvládáte /učení i atmosféru před státnicemi/
Andělko taky, myslím na tebe.

Ahoj Misko, mooc hezký družičky. Taky jsme měli dvě.

madlisek
6. čer 2009

Sijen, nic si nevycitej, ja jsem taky estet a taky se mi to nelibilo 😀 Jen jsem to nechtela parat, desne dlouho mi trvalo, nez jsem dala spravne to "O" - porad mi z toho vychazel kosoctvrec a to nepusobilo uplne nejlip 😀 Tak jsem to vyparala, nasila to tam mnohem mensi, ale taky se mi to nelibilo, tak jsem to taky vyparala 😀 Ted toho mam plny zuby, tak to asi necham tak 😀 Ale aspon jsem zbytek toho satenu taky obroubila stuhou a dam ho na ten stolek se svatebnima fotkama predku, aspon to bude sladeny 🙂

Misko, krasne druzicky! Drzim palce at ty finisujici pripravy zvladnete a tesim se na svatebni fotky!

Estrel, Andel, dobre se vyspete, at vam jde uceni zitra od ruky!

sijen
7. čer 2009

Dobré ráno,
dnes jsem brzy na nohou a venku je krásně! 😵 ..a my oba s mužem už půl hodiny u kompů.. 😕

Madlísku - tj pravda- udělat kulaté O a ne kosočtverec je fakt těžký
netušila jsem kolik už máš za sebou práce.No není to jen tak.. ty přípravy na svatbu.

Konečně - ještě varianta- koupit zlatou/stříbrnou /jinou fixu /barvu na látku a napsat to/namalovat štětcem.
Ale taky to něco stojí.

Přeju jasnou mysl a oko 😵 ať je srdíčko estéta spokojené. 😵

elitera
autor
7. čer 2009

Sijen, já se tam usmívam 😉 To na tý první nebylo 🙂 Obě jsou o fotky z doby, kdy jsme s Lišákem komunikovali jen po skypu, když byl v USA. Fotky z webkamery. Takže jsou tam taky vždycky někde zašitý sluchátka 🙂))

aerin
7. čer 2009

Ahoj holky🙂

Potrebuju radu...mam mit 16. zkousku z filosofie, na kterou se proste nemam kdy naucit (do 18. musim poslat tu podelanou praci a nemam ani carku, ani prelozeny ty materialy), je to posledni radny termin a jediny opravny je pak 22., coz je taky na prd, protoze 23. mam posledni zkousku - neoficialne postupovou. Premyslim, jestli si to nechat na studijnim uplne zrusit ze zapisu, cehoz mame pouze 3 moznosti za studium, nebo si nechat 2x napsat F a opakovat 😔 Pomooooc, straaaasne dilema 😅

sijen
7. čer 2009

Jj Eli usmívaš, jen subjektivně píšu, jak na mě ty tři ikonky působily 🙂
Nejvíc se mi líbila letní Elitera. Úplně taková šťavnatá letní fotka 😵

sijen
7. čer 2009

Aer ty jsi v prváku?
Ale určitě bych nevolila variantu opakovat. Ztráta času. 😉

aerin
7. čer 2009

sijen, ve druhaku
no opakovat budu tak i tak, je to predmet spolecneho zakladu....
ale dochazka je nepovinna...takze to az takova ztrata casz neni