Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
12. čer 2009

aerin: 😀 tak to máš ložený, Murphy se postará!! A po porodu ho samozřejmě budeš muset vyhodit 😉

elitera
autor
12. čer 2009

des, super vysvětlení 🙂) Fakt!

aerin
12. čer 2009

ahoj holky, pripadam si jak chodici mrtvola, vcerejsi brzky spanek se nekonal, pujcili jsme si na DVD Podivuhodny pribeh B. Buttona🙂 a pak jsme MUSELI snz, protoze nejidealnejsi je to obden, ze jo 😀 😀

a za vcerejsek mam teda dve zeleny policka, juch 😵 ted mi dela starosti ta seminarka 😔 mela jsem si vsechny ty clanky nechat za prachy prelozit a bylo by to, jen bych to napsala 😔

estrel, gratuluju k magistrovi😀
a urcite jsem chtela jeste spouste lidem gratulovat a vyjadrit pochopeni a tak, ale proste jsem kaput 😔

aerin
12. čer 2009

jo a kalich jsem rovnou koupila, takze ho mam doma, ona u me mozna existuje nejaka sance, ze mi ten malej bude stacit i po porodu (rikala i pani na Brane).....prece jen jsem celkove mensich rozmeru 😀

deenakee
12. čer 2009

Ahoj holky tak po ránu koukám na reklamy a našla jsem něco pro snažilky, ale nevím nevím jak by to budoucí tatínek ocenil (jako dárek k narozeninám) 😀

http://www.mirates.cz/item_detail.asp?product_i...

elitera
autor
12. čer 2009

aer, tys ty středeční zkoušky obě dala??

aerin
12. čer 2009

jo, z jedne mam Acko (ucila jsem se vcera od peti rano do tech cca deviti, s prestavkama tady) a druha nakonec jen kolokvium (na to jsem se ucila 4 dny...takze u nas fakt nehraje roli jestli zk, k nebo z 😅 )

elitera
autor
12. čer 2009

jsi prostě borka 😵 (a bledá závist a sereš mě, já se mohla učit libovolně dlouho a beztak jsem dostala nejlíp E 😝 😀) Zcela vážně - jsi dobrá a gratuluju 🙂

deenakee
12. čer 2009

Taky gratuluju aer, jsi dobrá. Já tento rok vyloženě prolízám, páč se mi nechce učit...

PS na té stránce s testama mají až netušený možnosti. Ta firma by se mohla jmenovat : Diagnostikuj si sám : ) Asi pro někoho, kdo má odpor k lékařům...

eirin
12. čer 2009

Aer, taky gratuluju 😉 A Estrelko, panu magistrovi taky 🙂)
HOlky mně je dneska zase blbě, bolí mě hlava z toho počasí, je to jak na houpačce.. a mám velké dilema. Bylo mi nabídnuto navýšení úvazku. Vůbec nevím, jak se s tím mám vypořádat, prostě kombinace práce, stres, peníze, anovulační cykly, snažení, rekonstrukce bytu, tohle všechno správně rozvážit a načasovat není jednoduchý. Když navíc "něco" zkrátka ani naplánovat nejde...

eirin
12. čer 2009

Deny: No nestačím se divit, to by mě zajímalo, jak spolehlivý je třeba test na mononukleozu.

elitera
autor
12. čer 2009

jo vlastně, panu Estrelákovi taky gratuluju k titulu 🙂

Eiri, nelíbí se mi, že je ti furt tak blbě 😒 Zašla bych za někým, kdo dělá celostní medicínu (a o kom víš z referencí, že je dobrej), tohle není normální...

eirin
12. čer 2009

Eli, mně se to taky nelíbí, ale já si myslím, že je to teď hormónama, že mám PMS a že po MS se to srovná. Hlavně ať už dorazí, ale je to teprve 4. den od Agolutinu.

elitera
autor
12. čer 2009

pfffff, 250 Kč za 5 ovulačních testů je celkem úlet 🙂) Ono je to vůbec nějaký divný teda, koukala jsem na to už onehdá, i těhotenský mají předražený.

elitera
autor
12. čer 2009

Eiri, no nevim, bolest je signál těla, že máš zpozornět, že něco není ok. A zejména takhle dlouhodobá. Kollik dní v kuse už bereš ten brufen? Fakt bych to začala nějak řešit, a rozhodně ne přes klasickou západní medicínu.

eirin
12. čer 2009

Eli, poslední ibáč jsem měla v neděli, od té doby daly zuby pokoj, teď jen to břicho jakoby na MS a dneska hlava. Já vím, co by mi pomohlo. Nějak se zbavit stresu, ale to se mi nedaří, teď mám hodně hektické období..

sijen
12. čer 2009

ahojda,
Aer gratulujuuu!! 😵 😵 máš můj obdiv, jak jsi tím prokličkovala - je to palba,..to zkouškový. fakt. 😝
mně ten letní vůbec nejde - budu to ještě řešit. nízká motivace.. ☹ a moje lenost 😉

Eiri,
k úvazku - jestli si chcete zadělat na mimčo..spíš bych volila klid.
Já to právě letos přehnala - práce-studium-projekt a fakt upřímně říkám, že ted koncem roku jsem si přidělala tolik stresu ..že se poučím a příští rok si naopak žádám o snížení úvazku.

Ale je to na Tobě, určitě máš jiné kapacity, meze než já..jen mám přesně letos zkušenost s tím že se mi to (hl. zdravotně) nevyplatilo - ty moje "velký voči"🙂

moc přeju ať ti je líp. a není za tím Tvým zdravím schovaný hl. dlouhodobější stres?

aerin
12. čer 2009

diky holky 😅
ja se nikdy nenaucim vsechno a zatim to vychazo....proto mam takovou hruzu z te seminarky, tu neosulim 😔 fakt bych potrebovala nejakyho bleskurychlyho prekladace 😅 napsat bych to za vikend + pondeli stihla, ve stredu upravy a svazat, ale s tema prekladama nikoli☹ a vic casu neni, mela tu byt za me v utery kolegyne, ale ma nacvik na promoci...takze nejen ze tu za me nebude, ale jeste tu pravdepodobne budu ja za ni ve ctvrtek, protoze to ma tu promoci 😔

elitera
autor
12. čer 2009

hele, nebylo by dobrý se sebrat a vypadnout aspoň na týden na dovolenou bez telefonu, internetu a vůbec počítače a strašlivě zrelaxovat?

aerin
12. čer 2009

jo, to by bylo fajn 😅

sijen
12. čer 2009

Aer
co to je za překlady?

Nácvik na promoci.. 😠 - to přeci nemůže trvat celou pracovní dobu ne?

sijen
12. čer 2009

Des, díky za Tvou krásnou úvahu nad "father friendly" - mohla bys psát podobně vtipné sloupky do novin. 😵
Madli, njn vůbec mi nedošlo - jak jsou všude "mather friendly"

-> pátek, mozek má svátek! (mluvím o svým 😉 😀 )

eirin
12. čer 2009

Eli, jéé to by bylo úžasné. Leč teď ve zkouškovém to nepůjde. Ale rozhodně se chci dát do kupy někdy v červenci, vypadnout, vypnout a odpočívat.. už to vážně potřebuju.
Aer, nácvik na promoci? To se u nás nedělá, co to je?

aerin
12. čer 2009

to asi nemuze, pry nevi, v kolik to maji 😢 no jeste to tu zkusim nejak uvalet, holkyco sedi na callcentru mi pry recepci klidne pohlidaji, aspon na pul dne nebo klidne na celej, s jednou sefovou jsem o tom uz mluvila, druha tu neni a reditel ma dnes dost mizernou naladu 😖

je to z anglictiny, konkretne tento clanek a pak jeste jeden☹ tohohle uz cast mam, ale jde mi to desive pomalu 🙄 http://www.jstor.org/pss/505057

sijen
12. čer 2009

Aer IP

aerin
12. čer 2009

Sijen IP😉

aerin
12. čer 2009

hura, tak v utery mam volno, budu na to tedy mit celych 5 dni 😅

sijen
12. čer 2009

Aer koukala jsem na to, kolik to má stran celkem? 😕

super, taková zpráva vždycky potěší.

aerin
12. čer 2009

tenhle 12 a pul, ten druhy taky tak nejak...no proste nestiham, no 😀

sijen
12. čer 2009

Aer 😝 😲 😝