Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
18. bře 2009

cau holky, jsme se propadly az na treti sranku, co to? 😀

elitera
autor
18. bře 2009

Já vám nevim, holky, já jsem fakt asi divná... 😅 Jako samozřejmě mě mrzí, že to nevyšlo, že prcek umřel, pár slziček ukáplo. Ale rozhodně kvůli tomu nemínim skákat z mostu a řezat si žíly. Včera jsme vyžahli půl flašky toho martini, já čekala, že se aspoň po tom rozbulim a ono prd. Jsem normální? 😅 Nebo to ještě přijde? A přitom jsem normálně hypersenzitivní. I Lišák už mi říkal, že se diví, s jakým klidem to beru. Tak jsem mu akorát vynadala, ať mi to neříká, že se pak akorát vzpamatuju a bude to horší, ale fakt přemýšlím, jestli jsem v pořádku 😅

estrellita
18. bře 2009

ahoj holky,
zajimava debata se tady rozebira 🙂 no ja nechapu, jak si nekdno muze jen tak z rozmaru vybirat, ci chce jedno, nebo ne. na druhou stranu, nikdy nevime, co vsechno jejich rozhodnuti ovlivnuje a jaky maji zivot .......... 😔

deathy jsem taky cetla 🙂 obdivuji ji, postavila se k tomu celem a jeste proti prani rodicu a ne zrovna plne podpore pritele 🙂 jdu kouknout, jak ji je 🙂

elitera
autor
18. bře 2009

Deathy má už lehce po termínu, tuhle jsem jí psala, malý se prej nechce ven 🙂

Jinak holky, fotka mimina, která mě první po dlooooooooooouhý době fakt rozněžnila, až rozbrečela:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
🙂

estrellita
18. bře 2009

jeeeeeeeeee, fotka je super 🙂 lenka ma vsechny fotky moc hezky 🙂

mirulka
18. bře 2009

Ahojky holky, hezký večer!

No co to nečtu Eli tak to je mi líto, ale asi to tak mělo být i když je to teda fakt smutný no!! Ale jak čtu tak jsi holka statečená a zvládáš to!! Třeba to na tebe padne později!! Ale snad ne!!! Koukám, že jsi to i zapila!!

A Cir:: tak to je hustý teda jako!! 56 hovorů jo?? To jsem neměla nikdy ani od manžela když mě naháněl a nevěděl kde jsem!! Na to něco bude čoveče!!!

elitera
autor
18. bře 2009

Jo, a vyběhala sjem si nakonec teda zákrok tam, kde dělali revizi tý mojí kamarádce, jdu na to zítra v 10. Tak tu asi moc nebudu závislačit... 🙂

estrellita
18. bře 2009

eli: budu na tebe zitzra myslet. a nechjai si te tam nakonec?

mirulka
18. bře 2009

Eli tak ti držím palečky, přeci jenom je to nepříjemné!!

Hele ženy potřebovala bych radu se žehličkou na vlasy, vážně uvažuji, že si koupím nějakou lepší než mám, určo bych chtěl Remington, ale tak nějak se nemůžu rozhodnout jaký typ!! Nemáme někdo zkušenosti?? Mám dlouhé vlnité, někdy docela nepoddajné vlasy!! Díky moc za rady!

elitera
autor
18. bře 2009

pokud nebudu mít blbý nápady typu vykrvácet, tak ne - i kvůli tomu jsem to měnila (Lišák mi teď teda říká, že v případě takových blbých nápadů mi tam přede všema stáhne kalhotky a naseká mi na holou 😀)
Miru, s žehličkou zkušenosti nemam, takže neporadim 🙂

mirulka
18. bře 2009

Eli to snad ne nestraš!!

madlisek
18. bře 2009

Ahoj holky :o)

Mirul, ja mam Remington wet & dry a je fajn, doporucuju 🙂

estrellita
18. bře 2009

jee, Remington mam fen 🙂

estrellita
18. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... koukam na tu diskuzi o redukci, a musim rict, ze teda precetl ajsme jen prvni stranku a je videt, ze ty holky, co pisou na zacatku, k tomu maji zdravotni duvody a stejne se tam do nich pustily ty lidi obcas fakt nemyslej. ta holka - zakladatelka rekla, ze uz jedno dite ma a ze nechce rozvadet, proc by nemohli mit dalsi dve a stejne ji tam osocuji, ze bez duvodu - top mi tady na tech diskuzich nekdy vadi :_((

des
19. bře 2009

Eli myslím na Tebe a to že se nehroutíš je jedině dobře, takže žádný takový, že seš divná!!!

Jinak v Praze sněží jak na Vánoce...asi si půjdu do lesa uříznout strom 😀

madlisek
19. bře 2009

Dobré ranko!

Eli, myslím na Tebe! Jsem ráda, že můžeš na ten zákrok tam, kde byla tvoje kamarádka! Drž se!

Holčiny, hlásím ovuli http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

Včera jsem byla zkoušet šatky a asi jsem našla inspiraci na ty moje http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keyword..., akorát budou mít ramínka 🙂

eirin
19. bře 2009

Eli, taky na Tebe myslím.
Jojo, nechtěla jsem věřit vlastním očím, když jsem se ráno podívala z okna..
Dnes jsem po dlouhé době měla těhotenský sen. Zdálo se mi, že čekám dvojčata a najednou se mi to jedno narodilo, ale druhé zůstalo v břiše.
Jdu si přečíst diskusi o redukci dvojčat.

cirrusa
19. bře 2009

DObré ránko,

tak u nás žádný sníh, ale ráno, když šel . do práce, tak říkal, že je - 5 😒 A já se tak těšila už na jaro 🙄

El, myslím na tebe, ať to dopadne dobře, bez komplikací....

Madli, ty jsou krásné 😵 Teda, jestli jeněkdo zvládne ušít, tak fakt je machr 🙂

Des, a já zrovna dneska chtěla jít stromky na zahradu sázet 😝 hele, já ti jednu jedlu zasadím do květináče a pošlu, jo? Budeš mít vždy doma, když u vás začne sněžit a nemusíš do lesa 🙂

mirulka
19. bře 2009

Achojky holkýýý!!

Tak u nás v Litoměřicích od rána docela hustě sněží a to včera bylo krásné auzurové nebíčko a kdyby nefoukal vítr jak je tady už jaro a dneska tohle a já jsem vytáhla jarní botky, to jsem docela přecenila, protože dneska si o pauzu asi zmáčím pěkně nožky!!

Madli ty jsou úplně úžasné ty šatky!! A proč chceš ramínka?? Takhle i bez těch ramínek to vypadá nádherně a ten korzet fakt úžas. Meggie má nádherné šatky!!

Hm je fakt, že dneska je to tam na Vánoce to je pravda, akorát na silnicích to nedrží takže bude zase pěkná břečka!!

mirulka
19. bře 2009

Eirin ty jsi rodila jo?? No vidíš mě už se to dlouho nezdálo!! Možná, že teď se o tom bavíme a myslím na to tak se bude něco zdát, ale takové sny mám taky často no!!

eirin
19. bře 2009

Tak jsem se prostřednictvím diskuse o dvojčatech dostala k fotoalbu smilers a řeknu vám, že to teda musí být drsné stíhat tři miminka. Ale když jsem je tak viděla pohromadě, zase mě to chytá a rozhodně mě to v práci nemotivuje k práci.
Madli, takový krásný vzestup, kéž by u mě taky přišel 😒 Minulý cyklus jsem měla divný a tenhle si zatím taky dává na čas http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
Cirr, jak máte velkou zahradu, že budeš sázet jedle?

eirin
19. bře 2009

Mirul, no sen to vyřešil zcela elegantně tak, že na mě jako šly bolesti (haha, je to vtipné, jak si podvědomí představuje porodní bolesti, když jsem nikdy nerodila) a potom cvak a mimčo bylo na světě 🙂)

madlisek
19. bře 2009

Hlášení za Prahu už podávala Des, tak jenom potvrzuji, že stále chumelí. Naštěstí jsem ještě neuklidila zimní botky.

Mirul, já nevím čím to je, ale mně se prostě šaty bez ramínek nelíbí. Přijdou mi takové jako nekompletní a všechny stejné.

mirulka
19. bře 2009

Eir: no tak to jsem měla právě na posledy sen jak jsem rodila doma a ještě ke všemu u babičky kde jsem už hrozně dlouho nebyla! Ona tam má takovou pohovku na který se válí pes a kočky a na té jsem rodila!! To bylo hrozný!! Měla jsem na sobě lacláče a ten porod byl tak rychlý, že jsem najednou měla mezi nohama hlavičku a pak už to jelo!! To jsou fakt někdy sny!! Ale až tam budu ležet do opravdy tak .......

Jo jo Madli každý má jiný vkus a hlavně ty budeš nevěsta a ty se v nich musís cítit dobře, ale tyhle jsou teda fakt úžasný, to jsem zvědavá jak budou vypadat ty jak ušijete!! To je fakt krása no!! 😅

cirrusa
19. bře 2009

Eiri, vééélkou....navíc na jednou konci je plot a za ním hned teče potok, takže tam je to značka ideal. Vpředu na zahradě (máme velikánskou zahradu za domem a pak relativněvelkou i před domem, ale tam je jen travnik a kytky, je více repre) máme už jednu jedli, párkrát už jsme řešili, zda ji nepokácet, je šíleně velká, ale kořeny má v pořádku a m nechce, má ji rád... takže chcem ještě jedle nasázet i za dům...

eirin
19. bře 2009

Madli, a jaký máš plán s šatama po svatbě?

eirin
19. bře 2009

Cirr, to zní kráásně, trochu mě mrzí, že v Praze si nemůžu po práci nikde vyvalit pupek venku a dát si kafíčko 🙂 Ale jsem šťastná, že si aspoň něčeho takového užiju u našich. Ale ono je to tak v pořádku, já se moc neumím o zahradu starat, takže repre by určitě nebyla ani vpředu ani vzadu, a mojí fobii z hmyzu by to nepřispělo :D

madlisek
19. bře 2009

Eiri nechám si je a jednou z nich ušiju křestní košilky svým dětičkám 🙂

eirin
19. bře 2009

Nojo vlastně, už jsi to tu psala, taky v té hlavě už nic neudržím 😅

cirrusa
19. bře 2009

Eiri, myslím, že ono bytě to donutilo, já totaky nemumím a myslím, že za ten rok a něco co tady mam vlastni kus zahrady ataky ted kdyz mame v okneh truhliky, tak proste cloveka to dokope neco delat...starat se....A fobii z hmyzu mam taky 😝