Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
13. srp 2009

Andělko, ať se stalo, co chtělo, mrzí mě to ☹

Estrel, u kontryhele radí každý něco trochu jiného, osobně mám dobrou zkušenost s jedním hrnkem denně (vařím ho ze 2 lžiček suché drogy) pitým po celý cyklus krom MS. Ale záleží, čeho jím vlastně chceš dosáhnout. Pokud otěhotnění, tak ho pij tak, jak Ti radí úspěšná těhule 😉, pokud srovnání cyklu a co nejméně bolestivou MS, pij ho podle mě 🙂

elitera
autor
13. srp 2009

Estrel, není to tak horký, zatím se jen uvažuje o tom, že by pro něj vytvořili místo, pokud by on o to měl zájem. Rozhodně je ještě cca rok čas.
A mamka je v invalidním důchodu via leukémie, ten jí končí v únoru a pak kdoví...
A na testy nás musim nejdřív objednat 🙂

aerin
13. srp 2009

holky, prasknu to, Maje to urcite nebude vadit, na dvacitkach odkaz na vsechny fotky z jejich svatby, jsou uzasny 😵

andelka
13. srp 2009

aer: Radši se jí zeptej, aby ti nevynadala že šmíruješ 😉 Nebo my teda.

aerin
13. srp 2009

ja nesmiruju😀

madlisek
13. srp 2009

Aaaach úchvatné fotky Majo (jestli sem k nám nakoukneš 🙂 )!!! Nádherná nevěsta (závoj je jak z pohádky 😵), šťastný ženich 🙂 Ty fotky jsou fakt skvělé! David Č. fotil svatbu kamarádce a také měli nádherné fotky!

andelka
13. srp 2009

Tak to sem hoď, když je to teda košer. Když to vyvěsila na veřejnej net, tak jí to asi nebude vadit, když to omrknem.

deenakee
13. srp 2009

Jejda, vy toho napíšete, vůbec nestíhám.

Aer.. je mi to líto. Nejvíc člověka naprudí, když je ta křivka tak děsně nadějná....

Eli - já bych jela... dobrodružství miluju. Minimálně rok by Vám oběma prospěl... a možte se tam začít snažit o bábo...
a orodit ho třebas až tu...Alů nevím jak s tvým zdravím...

PS otec na rodičovské: můj manžel k tomu má přístup takový - čím starší dítě tím lepší. Malinké miminka ho vůbec neberou. Těší se až děti trochu vyrostou a bude s nima sranda. Jinak co jsem slyšela otec se sice dokáže postarat o dítě stejně dobře jako matka, ale většinou nezvládá s dítětem celou domácnost. Muž (alesoň většina) je naprogramovaných na jednu činnost a když se starají o dítě berou to jako činnost na celý den. Takže si hodně pracující maminky stěžují, že stejně musí po příchodu domů postarat o celý byt a ještě navařit manželovi na další den (že by manžel navařil s dítětem je spíš sen)
Jinak to prej funguje na severu ,ale to je hodně dané tím že tam tu rovnoprávnost beou úplně jinak.

majatob
13. srp 2009

ahojte, aeri se napraskala, tak vam to jdu oficialne schvalit a tu je odkaz pro ty, kterym se nechce hledat
http://www.davidcerovsky.cz/svatba/martin+magda...
😀 😀 😀

aerin
13. srp 2009

diky maji!😀

majatob
13. srp 2009

no prece te v tom nenecham 😀

madlisek
13. srp 2009

Maji tak já ještě jednou chválím fotky, byla jsi pohádková nevěsta, krásná, zářící, opravdu nádhera! 😵

majatob
13. srp 2009

madli, dekuju 🙂 ale to je zasluha fotografa, udelal z opice kanarka 😀 😀 😀

madlisek
13. srp 2009

Jo takže opice, jo? 😀 😀 A fotka v profilu je taky opice? 😉 Jsi moc skromná, vypadali jste prostě úžasně! A miminko v bříšku bych teda neodhalila 🙂

majatob
13. srp 2009

madli, ta v profilu je temer 7 let stara a je taky od fotografa 😉 na nekterych fotkach jde brisko videt docela pekne, ale ty saty byly tak uzky, ze prece jen temer vsechno stahly.. 😀

madlisek
13. srp 2009

Je maji, ted jsem koukla co jsi psala na dvacitkach o te panoramaticke fotkce 😀 My mame neco podobneho na videu, sestrihali tam zvuk a obraz a je tam velice pěkný moment, ve kterém je záběr na mužovu sestru, kterak v kostele zaujatě poslouchá čtení a zároveň je slyšet její hlas, protože to čtení četla ona 😀

majatob
13. srp 2009

madli, no to je taky dobry 😀 😀 😀

andelka
13. srp 2009

Maji, co na to říct víc, než NÁDHERA 😵 😵 😵 úplně všechno komplet, nemám slov 😵 😵 😵

Madli: to je sranda 😀

No nic, zas jdu, páčko

herminka
13. srp 2009

Majo, nádherné fotky 😵

madlisek
13. srp 2009

Teď jsem si všimla jak občas plynule přejdu ze psaní bez diakritiky do psaní s diakritikou 😀

estrellita
13. srp 2009

des: viskozni organicky roztok 😀 😀 😀 se bavim 😀

jinak diky vsem za vyjadreni se ke kontryhleu, doufam, ze chutna dobre 😝 🙂

maja: to je naaadhera 🙂 vypadate fakt krasne. moc ti to slusi, saty, zavoj 😵 😵 😵 a brisko bych teda taky neodhalila , kdyby ti na nej nesahal 😀

sijen
13. srp 2009

ahoj,
Majo k vašim fotkám:
je to bomba! řekla bych, že jste si s fotografem opravdu sedli. Vyzařuje z vás štěstí a nejsou to strojené fotky. A myslím, že i pro fotografa jste byli "dobrej materiál" - neboť jsi tam měla hodně detailů, které má objektiv rád (viz ty exclusive boty na mašli, veselá společnost večer) a taky jste byli hodně flexibilní (nápad se stromem je bomba, závoj ve vodě) a perfektně zvolené místo a okolí (zámek Kačina i okolní háje, jezera).
Prostě romantika se vším všudy. A fotograf má dobrý přístroj i oko! A především - moc vám to slušelo! 😵

Jestli ti to nevadí, zajímalo by mě nakolik peněz vás přišly ty květiny. A kde vám je dělali.

madlisek
14. srp 2009

Dobré ranko!

des
14. srp 2009

majatob: šaty, závoj, květiny, družičky, profík fotograf.....ách ách ách!!!! 😲 😲 😵 A jak jsi prožila svatbu? Nebylo ti zle?

des
14. srp 2009

estrel: jestli nemáš nic proti bylinným čajům, tak budeš v pohodě, není to nijak výrazně hořké nebo jinak hnusné😉

des
14. srp 2009

tak já musím dneska zavolat na ten tripple test...věříte, že mám nepěkné pocity kolem žaludku?? 😖

aerin
14. srp 2009

Ahoj holky🙂

des, drzim palce!🙂

a mne kontryhel celkem chutna,urcite vic nez treba hermanek nebo jaterni caj nebo nejaky ty pruduskovy smesi😀 ale nesmi se prelouhovat nebo pit uplne studenej...co jsem nedala, tak to byl jednou rano vecerni prelouhovanej caj, to byl hnuuuus😀

madlisek
14. srp 2009

Des, držíme strašně palce a myslíme na tebe (vás)!

des
14. srp 2009

dekuju, dekuju...dam vam hned pak vedet!

des
14. srp 2009

aerin: promin, ze do toho rejpu, ale MS se nerozjela?