Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
17. srp 2009

Sij, já myslela, že včera = včela 🙂

sijen
17. srp 2009

😀 😀 Eirin, to bude ono! diky

sijen
17. srp 2009

Eirin, neuvažujete o Nissan srazu /pamatuju si dobře že jezdíváš?/ -jedem tam v září kolem 20. -je to víkend. A je to někde na broumovsku.

eirin
17. srp 2009

Sijen, my jezdíme, ale na Fiat bravo-brava srazy 🙂 Asi bychom tam s naším Modráskem byli jak pěst na oko 😀

sijen
17. srp 2009

aha Eirin. ja si nějak vsugerovala, že máte Nissana.
.. 🙂

des
17. srp 2009

sijen: kráásné srpnové fotky!!! A s tím brněním je to divný, já to nikdy nezažila, je to fakt nářez co taková včera včela dokáže napáchat!!

když jsme u té Picassy, tak já taky přidám do mlýna...je to už sice trochu starší věc, ale stále vám ji dlužím a o víkend, když jsem to nahrávala, tak jsem měla strašně intenzivní pocit, jak nám tam bylo dobře...tak třeba ho budete mít taky 😉 http://picasaweb.google.cz/lucka.sera/NovyZelan...

estrellita
17. srp 2009

Sijen, des ,mate moc hezke fotky!! 😵

sijen, no tak suoer, tesim se, ze se ke mne pridas 🙂

madlisek
17. srp 2009

Des tak jsem proklikala Vase fotky a smekam! Naprosta krasa - zkouseli jste je nabidnout redakci National Geographic? 😉 A Novy Zeland od teto chvile zaujima prvni pozici v seznamu mist, kam se chci podivat, nez umru!

sijen
17. srp 2009

http://picasaweb.google.cz/lucka.sera/NovyZelan... jééé 😵
Des ještě prohlížím, ale je to bomba! mám podobný choutky jako Madlisek, na gymplu jsem si koupila velkou mapu Austrálie a snila, kam bych se chtěla podívat.. 😉

sijen
17. srp 2009

😀 hele tohled je dobrá fotka, http://picasaweb.google.cz/lucka.sera/NovyZelan...
ale má v sobě něco ..jako řekla bych mimozemského 😕 😀

eirin
17. srp 2009

Des, to je parááda 😵

sijen
17. srp 2009

Des mně se moc líbí ta fotka, co je zvolená jako "obal" alba. Ale všechny jsou úžasný!! 🤐

madlisek
17. srp 2009

Eiri, Estrel, radim se k vam, prave jsem zavrela FF galerii, hledala jsem, jestli nekdo otehotnel druhy den po ovu, ale prej ne 😀

sijen
17. srp 2009

Des, nakoukla jsem do albumu Jordansko 😵 ..a musím říct, že mě teda uchvátilo. 😎 uff.

eirin
17. srp 2009

Madli 😀 Já zase vyhledávám dle klíčových slov "Late Ovulation", "On clomid" a "PCOS" 🙂 A prej jo, tak mě to uklidňuje 😀

madlisek
17. srp 2009

Tak super Eiri! 🙂 U vas je to jen otazka casu, uz se tesim, az nam oznamis, ze bude maly Komaratko 🙂

estrellita
17. srp 2009

a jinak jsem si koupila kontryhle, takze nasazuju vojaky - prvni linii 😀 vojaci v zaloze jsou femigrad, ktery bych vypila, az kdyz uvidim, ze tohle nefunguje 🙂 mam ho v lednici a myslim, ze je doroku 2010 😀

herminka
17. srp 2009

Sijen, nádherné fotky! To fotíš Ty nebo manžel? Od svatby jsi dost zkrátila vlasy, že?

Des, Zéland jsem zkoukla jen zběžně (musím si najít víc času a prohlédnout fotky všechny), tam jste byli letos na jaře, jak jsi nedávno psala, že jste měli 3týdenní dovolenou? A to jste se rozhodli "jen tak" nebo jste jeli za nějakým známým? Náš kamarád kdysi chtěl jet na Zéland pracovat (tak jsme si říkali, že bychom tam za ním zajeli), ale nakonec jel do UK, kde jsme ho tedy navštívili.

Já vyhledávám podle "Early ovulation" a "Short cycle" 😀 (ale dokáže mě naštvat, když dosáhnu závratných 25 dní a FF ten cyklus označí za short 😠 😀 ).

eirin
17. srp 2009

Hermi, tak to já si zase říkám, že co to je za Late Ovulation, když je pod 20DC? 🙂))

andelka
17. srp 2009

Hm, tak jsem vás dočetla a teď nevím co jsem chtěla říct 😅
No tak si budu vzpomínat postupně.
Elit: Já si taky myslím, že když to z těch velehor sjede do nížin, tak že to bývá předzvěst ovulace. Aspoň u mě to tak bývá, co jsem vypozorovala, asi za to ustálení může víc estrogenu. A na začátku MS mi taky teplota neklesá 😕 až během (asi, během MS už neměřím). Já jsem nějak pozapomněla, že jsi měla tu Mono, tak snad už to bude jen dobré, ne? Určitě je dobře, že na ty testy oba jdete.

Des: Omrkla jsem pár fotek (je jich fakt strašně moc, musím si někdy udělat čas) a nádhera 😵 Vytipovala jsem tam pár, co by se mému muži hodně líbily, jako obal na metalové CD 😅

Sijen: Hele, jak jsi teď na tom s tou dietou? Já jsem se dneska přidala k holkám na BRMS a zkouším se stravovat podle Ing. Havlíčka, máme dneska první den, je to tady:http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=107576...
Říkám si, trocha disciplíny mě nezabije, je to docela dobře sestavené, věřím, že budu mít všeho akorát a to by bylo dobře i pro případné miminko. Nic drastického si teď nemůžu dovolit, jen chci jíst správně a zdravě. No a i když se ke mně miminku nebude chtít, tak se budu cítit dobře a třeba i něco shodím.

Holky, tak si říkám, ještě že FF neovládám, to bych tam furt hledala dlouhé cykly, nepravidelné cykly, pozdní ovulku... 😀

herminka
17. srp 2009

Jó, holt FF má jiná měřítka než my 😀 (a 12DC považuje ještě za early).

madlisek
17. srp 2009

Anděl, tak jsem dietku vytiskla - nevím, jestli to vydržím držet, ale minimálně jako inspirace na vaření se bude hodit 🙂

madlisek
17. srp 2009

Holky, už jste všechny upečený, nebo ještě přežíváte?

des
17. srp 2009

Já jsem dneska úúúplně upracovaná!!! ☹ Naštěstí máme metrové zdi, takže horko není ani náhodou...

Děkujeme moc za pochvaly alba (vlastně všechno fotil můj muž, takže je to spíš na něj 😅 )
Všimněte si pro zajímavost na té fotce, co vypíchla sijen, na krku mám takový přívěsek, je z posvátného kamene Maurů, jadeitu a jmenuje se koru...tenhle motiv je odvozen od mladého výhonku kapradí (další posvátná věc), jak se kroutí a symbolizuje nový život a harmonii...když jsem se to dozvěděla, moc jsem ho chtěla a moc věřila, že mi tu harmonii přinese (pro připomenutí, zrovna jsem byla v cca druhé třetině mého "nekonečného" cyklu) a věřím mu dál a skoro ho nesundávám, aby nám ten náš nový život ochránil.... 😵

hermi: je to delší vyprávění, proč jsem se rozhodli na Zéland, ale byla to víceméně souhra náhod a jednoho kamaráda jsem sice navštívili, ale to spíš jen tak mimochodem, byli jsme tam akorát na dovče (takovém završení naší cestovatelské éry raně dospělého věku😀)

eirin
17. srp 2009

Madli, já sotva funím, horko mi je a navíc těžko z toho melouna, protože mám plný břicho vody 😀

andelka
17. srp 2009

des: a my jsme navíc na tebe tááák myslely 😵 Takže zkombinováno s amuletem = jasný úspěch 🙂

Já jsem byla dneska akorát v obchodě a stačilo mi to. Teď tak postupně uklízím, zítra už nám přijede mamka domů, tak ať se nezhrozí. Akorát pár kytek moji péči nepřežilo. Anebo to vedro venku 😅

des
17. srp 2009

andelka: jasnačka!! Teď koukám, že jsem to napsala blbě - Maorů...Mauři byli zas jiný týpci 😉

madlisek
17. srp 2009

Andel, já myslím, že to určitě bylo tím vedrem 😉 Holky, těch 14 dní práce co mi zbývá, jsem se rozhodla být tu každý den o hodinu déle, abych vynahradila ten čas, co jsem v práci strávila chystáním svatby...nevím jak to vydržím, jsem už po dnešku dost grogy 😀

elitera
autor
17. srp 2009

Holky, výroba jednorázovek 😝:

https://www.youtube.com/watch?v=bk4x3u4SaWQ
sijen
17. srp 2009

Hermi fotim ja, zatim v automatickym rezimu - ale casem si planuju precist poznamky z Fotky (mam z ni zkousku) uz nevim nic .. 😒 a foceni bych si nastavovala rucne. Diky za pochvalu 🙂
Vlasy jsem zkratila a je to dost pohodlny na leto 😎

Des, taky takovy veci "s pribehem" rada nosim..nechci rict primo amulety, kolikrat to jsou jen veci co nekdo vyrobil ručně a vim proč to ma takovou podobu 😉

No Andelko, to je inspirativni odkaz na diskuzi, obcas tam zajdu -diky! Zrovna jdu psat seznam na nákup, tak ten jidelnicek trochu zkouknu. Vylozene dietu ted zadnou nedrzim 😔 ale nekdy mi dela problem vymyslet si co budu jist, tak se treba chytim nejakyho chytryho napadu🙂

hele delam mi cim dal vic problem psat v jednom textu bud bez diakritiky nebo s dikritikou. je to nejakej vyvojovej stupen pravidelneho navstevnika internetovych diskuzi?? 😕