Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
1. zář 2009

Dalsi na rade...? To zni docela vtipne, ne, spis bych rekla, ze stojim uplne mimo tu vasi radu 😅 My mame tento mesic oraz, vubec to neresime.

madlisek
1. zář 2009

No to je prece nejlepsi Aer - tzv. metoda "nemysletnatoajetnadovolenou" 😉 Dekuju za palce, mam hlavu plnou utrzku informaci, ktery tam volne poletuji a nikam nezapadaji, pevne doufam, ze az nastane hodina H, aspon neco vypotim.

eirin
1. zář 2009

Aer, tak mimo řadu stojím s tebou 😅 My máme poslední měsíc s Clostilem a Metforminem a rozhodla jsem se, že než běžet hned v září na laparku, nebudu to taky nějakou dobu řešit, protože jsem z toho dost vyflusnutá.

Madli, já taky vždycky mám pocit, že z těch myšlenek a z toho chaosu nejsem schopná nic vytáhnout, ale nakonec se to vždycky nějak povede 😉 Spíš ať už to máš za sebou, tyhle hodiny těsně před jsou hrozný.

andelka
1. zář 2009

aer: souhlas s Madli, to je nejlepší systém, neřešit to. Aspoň se to tvrdí a něco na tom určitě bude. 😉

Madli: Oo to na správné místo zapadne, neboj. Máš to v 16h, že?

aerin
1. zář 2009

hm, jenze z toho naseho nereseni fakt nic nebude, protoze je zpusobeny hlavne mym nemerenim a tim, ze jsem byla v tahu😀

andelka
1. zář 2009

aer: jo takhle. A jak vypadá graf? Ovulka už byla? Jestli teprv bude, tak šance je 😉

aerin
1. zář 2009

no asi jeste nebyla...dneska teplota proti vcerejsi celkem stoupla, ale spis to bylo neklidnou noci, uvidime zitra...🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

andelka
1. zář 2009

Nó, uvidíme, nic není ztraceno 😉

aerin
1. zář 2009

to asi zatim ne, no...🙂

andelka
1. zář 2009

holky, to je sranda, klaarka22 (pamatujete, byla tu nedávno, řešily jsme kdy testit) je taky v tom, včera si dělala test, narazila jsem na album 😵 to je paráda 🙂

estrellita
1. zář 2009

andelko: uz jsem gratulovala 🙂 tak jeste jednou a drzim palce, aby krasne mrnous rostl!!!!!

andelka
1. zář 2009

estrel: Děkuju, taky doufám 🙂

holky, zdraví vás Moni1412, už začíná 2. trimestr, má se dobře, jen nemá moc času.

estrellita
1. zář 2009

andelko a s tim, ze budes rodit na den zavarecnych na pajdaku, tak to je proste presne ten zakon schvalnosti jako kdyz si koupit kalich a nez ho zacnes pouzivat, tak otehotnis 😀

des
1. zář 2009

andelka: já tam vidím přesně to samé, co před pár měsíci já 13.DPO!! Má to i ten samý odstín, řekla bych 😀 Užij si ten pocit a ať sílí!!!! Je to fakt super, vidím to na pořádné jarní miminko na cestě!! 😵 😵

andelka
1. zář 2009

estrel: Ono by se asi vždycky něco našlo. Ale mimi je přednější. 🙂
Moje sestřenka otěhotněla ještě na škole (VŠ), Bc. dodělávala už s mimčem a dneska má 4děti a v práci ještě nebyla. Nějak to půjde.

estrellita
1. zář 2009

to je mazec, 4 deti 😅 to bych asi nezvladla 🙂))
andelko_ presne tak, vzdy se neco najde!

andelka
1. zář 2009

estrel: no ty poslední jsou dvojčata, s tím už nic nenaděláš. 😅 Já ji taky obdivuju, ještě že má rodiče, tchánovce a tak. a hodné starší děti. 😵

des: díky díky 🙂 Jarní mimčo jsem si vždycky přála, nemůžu tomu uvěřit pořád. Testů mám dost, asi budu dělat obden jeden 😀 Já jsem si říkala, ať mám na těch pár měsíců do zásoby 😀

andelka
1. zář 2009

holky, tak jsem neodolala a udělala jsem si ještě Mamatest a jsou tam taky //. Sice ta druhá je slabunká (je méně citlivý a není ráno), ale je tam. 😵 Tak je to asi fakt pravda...je mi blbě 😕

elitera
autor
1. zář 2009

😀 Ty si vsugerováváš příznaky! 😀 Běž si uvařit něco dobrýho k jídlu 😉

andelka
1. zář 2009

eli: Mně je blbě už 4 den, ale teď je to spíš z nervů. nějak mi to nedochází a furt mi to šrotuje, co jsme si to zapinkali 😅
jo jo, jdu, dneska jsem brzy snídala, tak už by to chtělo svačinku 🙂

andelka
1. zář 2009

dala jsem i tento test do alba, prostě to tam fakt je 😀

herminka
1. zář 2009

Andělko, mám blbý monitor, ale na Mamatestu ji vidím ještě zřetelněji než na tom bílém 😉

andelka
1. zář 2009

hermi: to bude tím, že Mamatest je prostě nej 🙂 anebo že je to na bílém podkladě 😅 Já už to asi nevydržím a vybalím to na muže už dneska. Pokud teda dojde z práce v použitelném stavu a podaří se mi vytáhnout ho ven. doma mu to říkat nechci, máme tu mamku a nevím jak bude reagovat, chci o samotě.

madlisek
1. zář 2009

taky ji vidim 😀

Muz prave zahlasil, ze ve ctvrtek, kdy mam dalsi jizdu, pujde se mnou, natoci to a pak to posle do televize do poradu "nejuzasnejsi videa sveta" 😀 😠 😀

andelka
1. zář 2009

Madli: to je vtipálek teda 😀

klaarka22
1. zář 2009

Ahoj holky,
omylem jsem vlezla jinam než sem
Anděl IP
no holky tak už v so jsem měla 2 čárky a včera ještě hezčí takže je to tam
jinak je mi 25 a bylo to první snažení tak jen pro tabulkovej pořádek...
Všem novejm těhulkám mooooc gratulujuuuuu je to super bude tu květňátek jako smetí

andelka
1. zář 2009

Klaarka: Jejda, už jsi tady 😅 to je bezva 🙂 A kdy se chystáš k doktorovi? A tatínek už to ví?

klaarka22
1. zář 2009

Andělko vííí,řekl že je dobrej.....
k dotorce jdu teprv volat... tak uvidim ale asi hned ve čt..uvidim....

andelka
1. zář 2009

No já jsem toho svojeho strašila, že s tím, jakou má životosprávu se nám to asi nebude dařit 😅 Tak doufám, že mi to neomlátí o hlavu 😀 Teda ne vyloženě strašila, ale poukazovala jsem na některé souvislosti a připravovala ho i na možnost, že nám to bude chvíli trvat.
Už jo? Já asi ještě počkám. 😕

klaarka22
1. zář 2009

no u nás se dlouho nic neutají a krom toho to všichni věděli dřív než já takže u nás to byla rutinní záležitost..bylo mi blbě docela slušně už 10 dní dozadu takže nebylo těžký si dát 1+1 dohromady 😀